KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 4/12/2013, 18:38

Štrumfeta i Noja hvala vam.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 4/12/2013, 19:49

Moja kuma je trazila da slikam stomak i posaljem joj sliku, pa cu je iskoristiti da stavim i ovde.

Kometice, prva slika je slikana pre mesec dana, a druga upravo sada  b  Poraste za cas, ne mozes ni da verujes sama kako odjednom kao da se svako jutro budis sa sve vecim stomakom.lol! 

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Bjyf

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 S3mu
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 4/12/2013, 19:53

AUUUUUU koja razlika u stomaku.Mada ti imaš dve bebe pa je ok,ali za mesec dana?????Kako grliš muža?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 4/12/2013, 20:04

Stenli bas si zgodna trudnica. Linija ti je odlicna imas samo stomak.Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 4/12/2013, 23:20

Stenli svaka cast,ja kad vidim tebe,pitam se dal i ja to nosim dvojke lol! lol! lol!  Super izgledas,stomace ti je bas poraslo za mjesec dana,al linija svaka cast...radost radost radost radost
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 5/12/2013, 00:35

Stenli, predivan ti je stomacic!!! osmeh srce osmeh srce Kako je porastao samo za mesec dana! Diiivno! Mada, ti imas 2 bebice, pa mozda brze raste, a meni ostaje uteha da cu za 5-6 nedelja biti kao ti. Very Happy Very Happy Super izgledas i bas si zgodna trudnica, samo stomace! osmeh srce osmeh srce Koliko si kg bese dodala u trudnoci?

Nego, drage moje, da vas pitam ja nesto iskreno i posteno. Iznerivrate li se vi ocas posla na vase muzeve sad u trudnoci?! Onako, posteno! I za glupost!
Ja sam se danas po drugi put bas pukla na mm i bas sam ljuta. U mojoj glavi je sa razlogom, a mozda i nije. Naime, mm (kao i vecina muskaraca) ne voli da obilazi radnje i gleda stvari i kupuje, osim ako nije nesto za njega, ali i to se jaaako retko desava. On mora da bude pripremljen da ide tu i tu, da ce ostati toliko i toliko i nista van te rute ne moze da se uradi, a ako se uradi to je gundjanje. Naravno, sve se ovo odnosi samo na soping. I danas se dogovorimo da odemo do ikee, da kupimo neke jastuke i jos 2-3 gluposti, a kako je ikea blizu trznog centra, ja ga zamolim sam oda udjemo u C&A i Brandon (stvari za decu) samo da bacim pogled. Preziveo je, prihvatio promenu rute, u Brendonu smo se zadrzali celih 30 sekundi, a u C&A 5 minuta, meni se svidjala neka mekana rolkica koja je siroka i kosta 10 evra, a on me je ubedio da je ne kupim jer nije od vune i hteo je da idemo da mi kupi vuneni dzemper negde. Prva radnja pored je bila Zara, udjemo, nista od vune (sve da mu se zena ne smrzne zimus dok je trudna Laughing ), a usput decija garderoba, ja samo skrenem 2 metra da bacim pogled na garderobu za decake na blic, okrenem se a on slozio facu kao da su mu sve zivo pobili! Ja mu pokazujem neku bluzicu a on duva sa sve facom - ko mi je promenio rutu!! I naravno, poceo je da gundja zast ogledam deciju garderobu kad nam to nije bilo u planu?!?!  Ja se u trenutku iznerviram, i krenem iz radnje, nisam htela ni dzempere da gledam vise niti me je sta vise interesovalo! Naravno, protiv moje volje su krenule i suze, pa sam ja plakala a on je isao za mnom i pokusavao da me odobrovolji lol! lol! i govorio je kako ga ja nisam lepo razumela, kako bi on gledao, ali prvo da obidje celu radnju i vidi dzempere, pa kad to zavrsimo da se vratimo (da pravim put do 150-200 metara, ako mogu 2!), hteo da gleda sve za decu (pokajao se i predomislio!)... ma vazi! Otisli smo do ikee (gde je hteo da gleda krevetce, ali ja nisam vec sam ih gledala i uzivo i na netu, ali nisam htela da priznam! Razz lol! ), kupili sta treba i ja sam jos ljuta dok ovo pisem. Vec smo imali pre mesec-dva vrlo slicnu scenu, otisli da ja kupim trudnicke pantalone, pa ja pogledala i ostale stvari za trudnice a on vec poceo da ludi, tipa - sta ce ti! I tu sam se ja iznervirala i duvala 2-3 dana! lol! lol! Doduse on je obigravao jos vise oko mene, a meni leeepo, ali se pravim! Razz Razz Laughing Laughing 
U cemu je problem - ja nemam ni ovde ni u it prijateljicu sa kojom cu da zujim po radnjama i da gledam stvarcice, planiram, mastam a sama ne volim da idem. Ja volim da odem sa njim, to mi je nekako nagrada posle svega sto smo prosli, da razlgedam krevece, kolica, stvarcice, da uporedjujem cene, i kad zatreba, da znam sta gde ima i sta valja i da znam sta cu da kupim za par meseci. Po njemu za sve ima jos vremena. Meni je to razgledanje garderobice bilo oduvek interesantno, zamisljala sam kako cu svoju princezicu jednog dana da oblacim, sta cu da joj kupim... a onda kupovala deci prijatelja sve to. Danas mogu da mastam da cu za par meseci da kupujem svom sinu i to mi nekako priblizava realnost koa me ceka za par meseci. Imam ponekad utisak da njega nista od toga ne interesuje i da mu je sve to opterecenje i to nekako meni znaci kao da mu nije stalo do bebe. Iako ni jedan drugi njegov gest to ne pokazuje, naprotiv, ne pusta mi stomak od kad je ovde i jeda ceka da dobije sut! lol! lol! ja sam mu veceras rekla da mi je ubio volju da gledam stvarcice, da mastam i planiram i da vise necu nista da kupim, kad bude trebalo neka ide on i neka kupuje, ne interesuje me sta! I stvarno tako mislim! Sto je najgore, ja sam tvrdoglavi ovan, koji ce to i isterati do kraja! Embarassed Embarassed Zato ce mi se mali ovnic koga nosim krvi napiti kad oddje vreme za to, znam! lol! lol! lol! I da, dok ja duvam i ljuta sam, on bi da radi sve i sve moze a meni je smesno zbog toga, ali sam i dalje ljuta i ne dam se! Laughing Laughing 

Kazite mi posteno, jel preterujem ili sam samo isuvise osetljiva i puna hormona pa je sve to normalno. Meni se samo place i stvarno nemam volje da gledam vise nista! Rolling Eyes Embarassed

Napisah roman, mozda mu i nije mesto ovde, ali ja nemam gde da izbacim svoj bes, pa eto, znam da imam vas i da mogu vama da se zalim i da od vas trazim savet. Very Happy Udavih vas, sorry! Embarassed Embarassed lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 5/12/2013, 01:21

Isto je kod mene Very Happy
Za pola stvari pita "sta ce ti??" Ili mi kupi samo da se spase... Ja sam se treskala i sada imam drugu taktiku: posadim ga da pije kafu i uzivam sama dok biram; kupim sta god mi se hoce i posle mu samo pokazem. Ne vredi; njih to ne zanima; setnja po buticima im je kiselina za mozak.
A za kratak fitilj mi je poznato. Kao hepo kocka sam. Ja sam shizela ranije od trudnih koleginica; bile su nesnosne a sada sam i ja takva; ako ne i gora Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/12/2013, 07:55

samo cu se stidljivo prikljuciti jer je samo test pokazao dve crtice, imam jos da gulim desetak dana sigurno dok ne odem kod dr, on kaze da je sve ok i da mogu da se opustim malo.... samo da ne dobijem i da sve bude ok :) ljubim
da danas mi je 35. dan ciklusa, znaci 5+O
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 5/12/2013, 08:12

Cestitam Botox!!!! Kakve divne vesti!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/12/2013, 08:15

hvala :* nadam se da cu potvrditi za desetak dana, kad odem kod dr....
znam mi je u glavi haos, kako cu s dve bebe, vladeta ce imati manje od dve godine, i tako.... ali ok, normalni su valjda i takvi strahovi.... :)
ali dobro, o mojim strahovima o tom po tom Very Happy
sve sam pozaboravljala, ja bih mogla vec danas npr betu uraditi, zar ne, bar dok cekam pregled kod dr
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 5/12/2013, 08:45

Mozes naravno! I za 2 dana da vidis da li se duplira :))) i mene brine to; kako bih bila trudna plus malo dete; jer imamo embriona za fet; pa se preispitujem :)))))
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/12/2013, 08:52

ako bog da, javljam utiske o toj kombinaciji Very Happy 
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 5/12/2013, 08:55

Kometice draga, nekako mi poznata cela ova situacija koju si opisala. Sve te razumem i, sta vise, rekla bih da si u pravu sto si se naljutila, ali mislim da to sve govore hormoni iz nas. Tvoja situacija je malo teza jer si sama i samim tim se maximalno oslanjas na svog muzica, a i prija ti tako. Ja imam ovde i porodicu i drugarice, ali mi je najlepse kada mm i ja idemo zajedno da biramo robicu za bebe. Ali, koliko god da nas oni vole, a vole nas, oni se ne mogu sa istim zarom oduseviti stvarcicama kao i mi. Isto, za njih je pravo vreme za kupovanje stvari onda kada se vi dogovoriti, a ako slucajno skrenes s dogovorenog plana (jos je rano da kupujemo, kupicemo tad i tad...), oni ce zasigurno poceti da prave grimase i, naravno, da kazu pa dogovorili smo se da cemo to kasnije ili, sto sad to gledas imamo kad i slicno. A, mi, mi smo duso moja, em mnogo vise povezane u ovom momentu sa bebama, em pod hormonima, eem zene, pa ceo zivot se pripremamo za ulogu majke (jos ako nismo mogle, kao mi, da se ostvarimo u tome kada smo zelele,pa kupujes drugim bebama), tako da je nama sasvim normalno da, iako smo krenuli po hleb i kifle, svratimo u bebi radnju, makar da gledamo, a nasi muzici to nekada ne mogu da shvate. Ne mozemo ih kriviti, tako je to. A, kad se naljutimo, uvredimo, pocnemo plakati,pa im joj svalimo krivicu bezvoljnosti da nastavimo sa kupovinom (jer su oni, navodno, u nama ubili zelju za kupovinom), onda se oni, jadnici raspilave oko nas, A, taman posla da se odmah odljutimo, nama leeeeepo iznutra, a spolja smo i dalje ljute. Tako da, draga moja, em te razumem, em i sam i ja, kao i mnoge zene bila i jos uvek sam cesto u istom sosu, pa bude kako kad. Ako se desi da me je kao prosli put iskulirao sa kolicima (jer smo se dogovorili da ih kupimo tek kada se porodim, a ja na putu do wc u trznom centru nabasala na neku deciju radnju,pa videla iz izloga kolica), ja odmah krenem ka autu. To sto je plan bio da odem do wc, pa da rucamo i krenemo polako kuci jer ne smem puno da se krecem, ja sve odbacujem, dignem nos i ne razgovaram. A, on se nervira sto nisam rucala,pa se pravda da je on hteo da vidi kolica, ali prvo da rucamo, da malo odmorimo. Jos kad mi kaze aj da se vratimo, a ja pobesnim. U stvari, oni nisu ni malo losi, sta vise, znam mnoge kojima bi bilo svejedno sto su im zene ljute.
ljubav ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 5/12/2013, 08:56

Stenli ::Moja kuma je trazila da slikam stomak i posaljem joj sliku, pa cu je iskoristiti da stavim i ovde.

Kometice, prva slika je slikana pre mesec dana, a druga upravo sada  b  Poraste za cas, ne mozes ni da verujes sama kako odjednom kao da se svako jutro budis sa sve vecim stomakom.lol! 

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Bjyf

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 S3mu


Divna tiba!!!osmeh srce osmeh srce 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 5/12/2013, 08:58

Botox ::samo cu se stidljivo prikljuciti jer je samo test pokazao dve crtice, imam jos da gulim desetak dana sigurno dok ne odem kod dr, on kaze da je sve ok i da mogu da se opustim malo.... samo da ne dobijem i da sve bude ok :) ljubim
da danas mi je 35. dan ciklusa, znaci 5+O

igra igra  Divno!!!

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 5/12/2013, 09:13

Botox, cestitam od srca! Moja mama je imala mene i sestru sa razlikom od 20 meseci (sestra se omakla), pa je posle isplanirala i trece Very Happy Kaze da smo bile super, sedne nas na nose i mi cavrljamo Very Happy

Stenli, stomace ti je love Tako je i meni naglo porastao, izmedju drugog i treceg meseca  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 5/12/2013, 09:32

Botox, bas mi je drago da cujem divne vesti!

Hvala devojke, mazim tibu redovno i kazem joj da ne mora bas previse da poraste, da se ne bih preturila!

Kometice, sve te razumem u potpunosti, mada u posl vreme ja vise dozivljavam to sa drugim ljudima a ne sa mm. Ovo je tipicno inace za nas dvoje u shoppingu, ali valjda sada povukao rucnu, pa ne sme da kaze nista. Ako krene da duva, ja odmah stavim do znanja kako cu da se uzbudim i iznerviram i on splasne. Uzas, sta ti je moc manipulacije :-) Tebi je sigurno mnogo teze, jer ipak si sama! Saljem poljubac!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 5/12/2013, 10:54

Botox, cestitke za pozitivan testic! igra igra igra igra igra igra Uradi betu danas, pa u subotu ponovo da budes mirnija do odlaska kod dr.

Hvala vam divne moje! Sad mi je lakse, kad vidim da nisam jedina koja dramatizuje! Laughing Laughing Definitvno su skoro svi muskarci isti! lol! lol! ja nisam imala snage da pricam, nego se ucutim, dok me ne pusti malo, pa onda pricam, pa smo tako nocas u 1 pricali i svasta nesto obecali jedno drugom. Naravno, moj dragi je rekao da danas odmah obilazimo radnje da gledamo sve, juce je odmah kad me je video da sam ljuta hteo da se vrati, ali ... ne da ovan u meni da popustim! Laughing Laughing Znam da je njima mozak drugacije bazdaren, da oni ne mogu 2 stvari odjednom, ali jedino sto ocekujem je da pokaze malo interesovanja. Priznao mi je i da mu je to odbrambeni mehanizam, da ga je strah od nepoznatog. Znam ja sve to, ali... Laughing Ma, nasi su muzici divni, ali moramo da ze zalimo na njih ponekad. Lafe, i ja mogu da kupim sta hocu, samo da on ne mora t oda gleda, ali meni merak da on bude tu, uz mene! lol! lol! Ne moz' ugoditi trudnicama, nikako! lol! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/12/2013, 11:02

kometak, svi su takvi, bar ovaj moj
ako zna da cu ici u kupovinu u stanju je da kleci i moli samo da ne ide, ne kontam, kao da to traje satima i da ce mu tamo neko nokte cupati na zivo
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 5/12/2013, 12:02

Kometa sve smo mi takve (zene smo), ali mi na kraju ispade zao tvog mm. Laughing  Moj se boji sta ce se desiti, hoce li sve biti ok i nekako ta neizvjesnost ga sprijecava da funkcionise onako kako srce trazi. Tek sad kad sam usla u 7 mjesec opustio se i umirem od smijeha gledajuci ga kako se ponasa. radost 
Botox sa srecom ti bilo. Vidjeces kako ces se brzo naviknuti na dvije male bebe i beba beba da ces se sama sebi cuditi. 
Saritam pratim te na oba foruma i ti si jedna od tri zene kojoj je uspjela vto kod dr kod koje sam i ja radila postupak. Vi ste radile betu, a ja sam pocinjala sa postupkom. juriš Nisi ni svjesna koliko si mi podrske pruzila i kako mi je bilo lakse prepustiti se tom p ostupku. grljenje d Pomazi svoje bebice od mene i mojih bebica osmeh srce . 
Strumfeta bravo za to srce sto kuca ispod tvog srca i sretno ti bilo d 
Zvoncice, od sada neka vodi tebe na preglede posto ona izgleda nezna sa dr ( da se svadja, boks galami...). borba Izgleda da je jako brzo rijesila problem i da je nije lose iskustvo naucilo da vrisne kad zatreba Rolling Eyes , U svakom slucaju treba da ga prijavi direktoru ili vlasniku te z.u. i da sve to objavi u javnosti, ako nista onda po forumima da svi znaju sta da ocekuju od "tog" dr.  v 
Lafe evo ti jedan zagrljaj 
Stenli svaka cast na stomacicu, divan je. Sto je rekla fmala "Tako je i meni naglo porastao, izmedju drugog i treceg meseca". trudnica 
Da sam htjela i znala postaviti sliku, sad ne mogu jer ste vi kao manekenke sa malo vecim stomacicem. lol! 
Kad sam ostala trudna imala sam 10 kg viska i sad sam dobila +13 ma kao ladja sam  b .
Juce sam isla malo da vidim djecicu na uz i mogu vam reci da su porasli g  ljubi ih majka. Marko ima 1400 gr a Dora 1220, to su mjereni u mojoj 27+2 nd. Nego zamolila bih trudnice koje nose blizance ili mame da mi napisu koliko su njihove bebice bile teske u tom periodu. 
Molim vas ne zamjerite mi sto ne pisem redovno, jednostavno sam lijena kao...
Ljubim vas sve i svima zelim da im sve protekne onako skolski, sto bi rekli osmeh srce ljubav ljubav ljubav 
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 5/12/2013, 12:05

Botox čestitam!Čim sam ja jela brzu hranu moralo je nešto da se desi.U ovom slučaju nešto najlepše.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 5/12/2013, 12:10

Gral dr je jako šarmantan,pa ga žene vole.Sve i da napiše kao što sam ja napisala umesto nje to neće ništa promeniti.Žene uvek polaze od sebe i razmišljaju:''Možda laže.To je njeno iskustvo,prema meni je super,itd...''Neke žene će me možda mrzeti zato što sam ovako nešto napisala o njihovom omiljenom doktoru.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 5/12/2013, 14:09

Botox sve čestitke joooj prelepe vesti bas se radujem jeeeeeeeeeee
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b 
Stenli superiška za liniju bravooooooo bb bb bb bb bb bb bb 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 5/12/2013, 14:16

Tetreb, kako si? kako guras? Imas li mucnine? Jel uzivas u trudnoci? Very Happy 

Dobro sam draga nemam mučnine mozda sam ukupno 2 puta povratila kada sam se prejela a ovako ne radim još uvek mada je sada pohladno pa ću razmisliti počeo nos da curi
ljubim te draga ff 

tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 5/12/2013, 15:31

zvoncica36 ::Botox čestitam!Čim sam ja jela brzu hranu moralo je nešto da se desi.U ovom slučaju nešto najlepše.
Ee bokiceeeee cestitamo da nam Vladeta dobije drustvo

Jeeeeeee
Nek te dobro sad zaprasi !
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu