KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/11/2013, 15:36

100.... 99....98.... srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
jedva cekam da odem kod mog dr u sredu, ovo juce je pogledao dr u dispanzeru
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 21/11/2013, 20:59

Cure, samo da vam se javim. :) cestitke Leni i Klarici..osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Treba mi malo vremena dok iscitam sve da bih se ukljucila u tokove. Embarassed Embarassed 
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/11/2013, 21:01

Ohoho Lafe, od sutra dvocifreno! Divno! Jesi li ti ispricala dr par tvojih i caletovih hipohondar bisera, nisi, zato je to i predlozio! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!  Malko se zekim, znam da neces zameriti!

Saritam, bice to sve super, nek i kontrakcije se smire, i puska!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/11/2013, 22:12

tata i doca su djuskali godinama zajedno fudbal Very Happy Tu je cale Cak Noris Very Happy
A da su se druzili u bolnici, doci bi sve bilo jasno Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/11/2013, 22:14

lol! lol! Pozdrav za Čaka!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/11/2013, 22:15

ja mu rekla da je malo veca devojcica, a on se zeza: pa suuuper, taman ce tata njene stare patike nositi na fudbalu lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/11/2013, 22:31

Joj vi ste haos!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/11/2013, 23:31

Onda ti je jasno kako ces :)))
Ssanja pricaj kako si na pola si i presla bata seka ???
Ljubimo debele
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 16:04

SSanja, dobro nam se vratila!!! Kako si? Kako napreduje trudnoca? Znas li kog s upola bebe? Pisi samo ti, uhodaces se brzo!

Tetreb, kako napredujes ti? Ides na dabl? Very Happy 

Buby, kako si ti? kako guras? Very Happy 

Satiram, mislim na tebe i navijam da stanu kontrakcije! yes 

Ljubi msve trudnicice, i navijam da nas bude jos vise ovde! igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 22/11/2013, 16:32

saritam ::Mi smo javili da necemo raditi Kordocentezu i verujemo da je nasa dusa mila dobra i zdrava i evo ona i bato vas sve puno ljubav ljubav 
Hvala vam devojke, divne ste.
Sledece srede idemo kod drugog dr da vidi srce i jos detaljno da ispita bebanice. Ja i dalje imam kontrakcije,pa cu videti i po tom pitanju sta da radim. Za sad pijem Mg sumece svaki dan, bolje jeste stvarno.
Kako ste vi devojke drage?
Šumeći Mg nije dobar za bubrege.Bolje ti je da nađeš neki koji je kao tbleta ili kapsula.Može da ima pored Mg još i B6 u svom sastavu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 22/11/2013, 17:17

Moram da okacim, kako place u stomaku tuga



LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 18:58

Saritam, ja mislim da Bixi uzima natural welth Mg, vidi neki u tabletama. Verujem da je cera super i da lekari samo nisu videli dobro na UZ.

Lafe, 99!!! sreca sreca Jee, brojis sitno, superiska! sreca likeit 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 22/11/2013, 19:06

Ja pila prvo u tabletama, tako mi rekla apotekarka,a kad sam bila u bolnici dr rekla sumece. Ja sam cula da sumece nisu bas za trudnice. Verovatno cu opet preci na tabletice.
Kako si ti Kometice?
Lafe, brojimo dvocifreno, jeeee Very Happy Very Happy 
Sve vas puno d 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 22/11/2013, 19:10

Mi evo danas usli u 22 nedelju. :) Ako sam dobro izracunala. Very Happy
Bebe su na zadnjem pregledu imale po 300 gr, dr zadovoljan kako napredujemo. To je bilo 11.11. Treba sledece nedelje opet da idemo na kontrolu. Ja se osjecam odlicno, radim jos uvjek, i to kao i priije trudnoce. Very Happy svi se oko mene zgrazavaju ali ja se odlicno osjecam. Grlic na zadnjem pregledu skoro 4cm mjeren uz. Moj dr kaze da serklaz nije potreban.. E sad ne znam.. Primam fraxi 0,6ml na 24 h, pijem eutirox 25mg, folnu 2x1 i utrogestan. Na pocetku imala 74kg, na zadnjoj kontroli 74,8. To je moj izvjestaj. Very Happy
Saritam, bice to sve dobro, vidjeces. :)

Kometa.. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce bas onako kako smo pricale.. Pratimo se.. Kako guras? Jesi li se ugojila koliko?

Biksiii.. Ti sitno brojis.. Kao i lafica.. Very Happy

sad citajuci ovo sto pisete o kontrakcijama, razmisljam, mozda ja ne znam da prepoznam neke simptome..Shocked Shocked a mozda ih i nemam..lol! lol! 
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 22/11/2013, 19:14

SSanja, bravo za bebane, jako lepo napreduju igra igra O kontrakcijama ne razmisljaj, mnoge ih zene nisu imale, ili nisu prepoznale. Dok je grlic dobar ne trebas da se brines. Tako su meni rekli iako ja imam bas mnogo kontrakcija. Ne pijem nista specijalno za njih jer mki je, takodje, grlic dobar. Uzivaj, draga, u svojim cedima. Nisam u toku, jesu dve bate?

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 22/11/2013, 19:47

Saritam, isto kao kod tebe. :) bata i seka. :) Uzivam, nego kako... Jesu li tebi radili serklaz? Meni se sve cini da je moj dr dosta opusten. :-D a onda ta opustencija prelazi i na mene
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 22/11/2013, 19:58

Saritam zagrljaj zagrljaj  samo pozitivno razmisljanje i bice sve ok...samo polako draga moja...Kometak vidim da si CUVENA 20 nedelja,jos polaaaaaaaaaaaaaa konfete konfete  Kod nas dvije,sve po starom guramo dan za danom,rastemo,trba mi velikiiiiiiiiii i iduce nedelje idemo na UZ  da se opet ja i bebica druzimo...ljubac od nas dvije za sve debelice ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 19:59

Sanja, super ti guras, eeej, 2 bebe a ti samo dodala 800 grama! Shocked Svaka cast! Ja sam ubila do sad 5kg! Embarassed Bravo za batu i seku i to sto si tako pokretna! g g Tacno je to za opustenciju, jer je i moj dr opusten, pa sam i ja.

Saritam, dobro sam, evo danas na pola, pa mi dodje ko jubilej mali! Very Happy Stigli mi danas rezultati, imam kndidu kao sto sam i mislila i lactobacile, pa cu videti u ponedeljak sta ce mi reci dr, idem na kontrolu. Snizena su mi malo krvna zrnca, pa cu videti da li ce mi dr nesto dati ili ne, ja cepam vec par dana od kad sam kuci cveklu pa se nadam da cu proci bez dodatne terapije.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 20:00

Sad videh, Sanja mi bezi za jednu nedelju, a ti Endzi za 3! Ja vas pratim, polako i sigurno! yes Very Happy Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 22/11/2013, 20:30

Meta, ja sam u prva tri mjeseca izgubila 5 kg. :) Nadoknadicu ja to brzo. Very Happy
A dr mozda i previse opusten.. Ja od nalaza radim samo krvnu sliku, urin i secer.. Naravno tsh i ddimer takodje ali mi to ne trazi gyn.
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 22/11/2013, 21:14

SSanja, sjajan izvestaj!!! a o kontrakcijama ne razmisljaj, daleko im lepa kuca Wink 

Meni se ovih dana bas tegli stomak, imam osecaj da ce da pukne k'o balon, mm je isto primetio da je porastao. Sada sam na +10kg Very Happy

99!!!!!!!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Opqe

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 21:28

Daj Lafe sliku da vidimo tih +10! Ja ne mogu da te zamislim sa toliko kg viska! lol! 

Sanja, ja radim jednom mesecno KKS, urin, glukozu, toxoplazmu, a na svoju ruku i TSH, FT4, d-dimer, APTT i PTT, posto su mi ukinuli fraxi. Sad mi je prvi put dao da radim bris i bilirubin u 5. mesecu.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 22/11/2013, 21:58

LaFe daj slicicu, tebe sa +10, onako tanamu ne mogu zamisliti.
Molim te nemoj mojim stopama, u prvoj trudnoci +26 a u drugoj +15 ali sam imala visi start, mnogooo.
Sad jos imam viska ali ide dole, polako.
Kometice, fino napredujes, samo naprijed!
Trudnice pozdrav!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 22/11/2013, 22:06

Lafice, meni nikako da iskoci taj stomak. lol! lol! lol! sve nesto stidljivo, valjda zbog moje visine. (178 cm).. Pa kad dodjem sa pregleda uzmem metar i gledam koliko su bebe porasle pa se cudim jel moguce da su tako dugacke a tako se smjestile neprimjetno. v v v 

Meta, ja toxoplazmu nisam nikako radila. A tsh i ft4 radim na svoju ruku, cisto da znam da su pod kontrolom. Na zalost, moj endokrinolog se tesko razbolio pa ne radi.. Ali Bog me izgleda cuva, terapija jos uvjek sve drzi kako treba. Bas u utorak idem kod hematologa, vidjecemo kakav je DDimer. A spasilo me to sto sam uspjela preko knjizice da dobijam fraxi.. Inace sam kupovala, kod nas dodje 4,60eur ampula od 0,6.
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 22/11/2013, 22:07

a ti Lafice samo mamis sa ovim cupcakes.. Very Happy
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu