KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 19/11/2013, 13:29

Endzi mozda ti beba nalegla na bubrege i pritisla mokracni Kanal, meni je Mateo stalno lezao na desnom nekad veci nekad manji stepen

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/11/2013, 20:22

Endzi :: dogurah na +7 kg....docu ja na + 20kg,sve mi se cini ljuta sam
i ja lol! lol! lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 19/11/2013, 21:43

Ne brinite drage moje za kg, sve će to da spadne. Ja već imam 10 manje, još koja-i eto devojačke linije lol! 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/11/2013, 22:51

Kako si Klarice? Kako ste se usemili oko svega? Mozes li da podignes bebu obzirom na CR? Dojis li?
Kako rana?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/11/2013, 00:05

Saritam, nadam se da ce se kontrakcije smiriti do cetvrtka, uh, mogu misliti koliko iscrpljuju i telo i mozak sto dodatno razmisljas!

Ja koristim, kad koristim, kerfri aloja vera, mada kad sam kod kuće, vata mi više prija. Nosila s početka dnevne, kad sam uzimala utrogestan, posle toga ne, sad ponekad stavim, al pre vatu kad ubacim vaginaletu nistatina.

Endzi, joj, kako odmiče vreme, tako su sve stvari teže nekako. Meni baš treba vremena da to sklavirim, jer sam navikla na brzu sebe, okretnu, a sad puž, grrrrr, al ne da telo drugačije. Sad me bole dole kosti, pubična i tako to, joj majko, ko razhebana da sam, a nisam leba mi! Da bar znam da je od toga, pa da bude zanimljivije i lakse, ovako, to je što je! :)))))


Lafe, ko nam to broji dvocifreno od prešjutre?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/11/2013, 00:20

Meni samo fali narukvica za kucni pritvor :-))) brojim svakog dana :-))))))
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/11/2013, 00:38

Lafe queen lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 20/11/2013, 12:19

LaFolie ::Kako si Klarice? Kako ste se usemili oko svega? Mozes li da podignes bebu obzirom na CR? Dojis li?
Kako rana?
Ma kako ne, ja sam super-mogla bih sve opet lol! Rana više zateze no sto boli.Imamo već ritam, budi se na tri sata, ručka i pajki. I tako u krug. Sikimo + dohrana, kod CR treba malo više vremena da se uspostavi laktacija, ali idemo u dobrom pravcu. Laughing 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 20/11/2013, 13:29

LaFolie ::
Endzi :: dogurah na +7 kg....docu ja na + 20kg,sve mi se cini ljuta sam
i ja lol! lol! lol! 
Ja ne smem ni da stanem na vagu! lol! 

Klarita, super za brz oporavak!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 20/11/2013, 13:58


Da pitam i ovde. Drugarica (sto sam pi..ela na nju neki dan) pre 4 dana imala transfer, sve joj isto kao meni, asp. bila isto 11., transfer dve blaste isto 16. u mesecu, nadam se i da ce ishod biti isti. E jedino su njoj dali jednom dnevno crinone gel, je l to doza kao ovih nasih 600 mg utrogestana?
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 20/11/2013, 14:14

Evo i nas, bili juce na kontroli. Cista na bebinoj glavi se nije povukla i dr vise nije delovao onako optimisticno kao prosli put. Predlaze da se uradi kordocenteza sto pre da bih bila mirnija. Drugi doktori su izricito protiv toga jer, sta god da je u pitanju, sada je kasno, a sam postupak je rizican, pogotovo zbog mojih kontrakcija. Sad su me zvali i rekli da je njih vise vecalo i da su misljenja da je cista mala, moze se lako povuci,da dodjem da se ponovo beba vidi, pogotovo srce. Ja sam pod velikim stresom i pijem Bromazepan jer imam kontrakcije na nervnoj bazi. Oni bi rado da me smire, ali se plase da bi odmah nakon procedure Kordocenteze mogao lako da krene porodjaj, a jos je rano, i dve su bebe, dakle dupli rizik. Ja cvrsto verujem da je mamina devojcica dobro i da ce se roditi zdrava i mazim stomak po ceo dan i pricam joj, ali sam jako uplasena. Idemo u sledecu sredu da se vidi srce,pa cemo nastaviti da pratimo na dve nedelje. Sva vas puno ljubimo nas troje

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 20/11/2013, 14:18

Pozdrav trudnice drage,i pusa za novopecene mame i bebice ljubav ljubav ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 20/11/2013, 14:51

Hvala puno Stenli i Noja na porukama vezanim za kontrakcije, divne ste ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 20/11/2013, 15:23

Saritam, ne razumem se, pa ne mogu nista pametno da kazem na temu, osim da te zagrlim i da verujem da ce sve biti u redu. srca1 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/11/2013, 15:36

Joj Sarita, nemas pojma koliko mi je zao sto kroz ovo prolazis... Kao da se nismo dovoljno namucili da dobijemo bebe...

Ja sam sada bila do dr, posto me boli nisko vec 2 nedelje, da nije krenuo grlic da se skracuje, kaze dr da je glavom na dole okrenuta, pa udara.... Kaze da je duza od proseka, a moj muz se rodio od 4650gr a tata od 4500gr, kaze on "pa ni vi niste bas nesto mali, a muz vam je jos veci" lol! lol! lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 20/11/2013, 16:20

350-400 mg dnevno Magnezijuma mozes piti Saritam, ovdje samo to za kontrakcije daju.
Za cistu, ne znam sta reci, osim da mora biti dobro, da ce se povuci!
Iskreno moje misljenje je da dr znaju i pretjerivati, preplase trudnicu a bebica na kraju zdrava.
U obe trudnoce sam imala veliki stres, sa N oko bubrega a sa B oko testova i kariotipa. Na kraju sam sa B odbila raditi dalje testove, jer nisam htjela nista rizikovati.
Ti trebas da promislis, sta dobijas a sta rizikujes sa daljim testiranjem.
Moj savjet je da nadjes dr sa dobrim uz, specijalistu za prenetalne uz, da ti pogleda srculence.
Drzim fige i navijam za dobar ishod!!!

Trudnice puse od nas!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/11/2013, 16:53

Saritam, i ja se nadam da ce se to povuci i samo bih otisla da dobar dr pogleda srce! Nista da te ne cackaju, ti fino mazi stomace, bas kao i do sada i pricaj pilicima da ce sve biti ok, da izdrze kod tebe sto duze, bar dok ne udjete u 9.ti.

Lafe, rekoh ti da te glavom pritiska! lol! Tvoj muz bas bio velika beba, mashala. Ja mislila mm od 4100g bio veliki, kad ono medjutim! :) Dugonoga shica na mamu ce biti!likeit likeit likeit 

Bebice, posebna pusa za tebe!

Stisak cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/11/2013, 17:02

samo da ne bude glavata lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/11/2013, 17:08

lol! Naši su i volećemo ih i ako budu imali malo veće glave! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 20/11/2013, 20:31

LaFolie ::samo da ne bude glavata lol! 
ti to zbog porodjaja Laughing lol! lol! lol! 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 20/11/2013, 21:56

Saritam, uh, svasta nesto kod tebe, miruj da se kontrakcije smire i ne opterecuj se oko ciste. Citala sam (ne secam se da li na ovom ili nekom drugom forumu) da su neke bebe imale te ciste dok su bile u stomaku, posle nista. Ne opterecuj se i premeri koji ti je veci rizik! Mazi tibu i pricaj svojoj ceri, verujem da ce sve biti u redu na kraju, samo da covek nije bez stresa! Rolling Eyes Jesi li bila kod dr Novakov? Ona meni deluje stvarno jako strucno za sve sto se beba tice, bas mi je ulila poverenje kad sam radila dabl kod nje.

Lafe, curica napredna na tatu! Masala! O glavatim bebama necu da pricam, ja imam bas veliki obim glave, veci od mm, pa ako je glavata, znam na koga je! lol! lol! Doduse, neka je ziv i zdrav i glavat, mama ce ga voleti kako god! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 21/11/2013, 09:51

Mi smo javili da necemo raditi Kordocentezu i verujemo da je nasa dusa mila dobra i zdrava i evo ona i bato vas sve puno ljubav ljubav 
Hvala vam devojke, divne ste.
Sledece srede idemo kod drugog dr da vidi srce i jos detaljno da ispita bebanice. Ja i dalje imam kontrakcije,pa cu videti i po tom pitanju sta da radim. Za sad pijem Mg sumece svaki dan, bolje jeste stvarno.
Kako ste vi devojke drage?

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/11/2013, 11:57

Sarita, dobro je da ste resili sta cete i kako. I ja bih otisla da cujem i drugo misljenje....

ja sam takodje primetila da nemam bolove sve one probleme od kako pijem MG, ali ne mogu da trvdim da je bas od toga, ali da mi je bolje - jeste.

Juce mi je dr rekao i da bi on mene na prirodan porodjaj, kao ja mu delujem da mogu volu rep da iscupam, pa ako bas ne ide, da rade cr.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 21/11/2013, 14:51

Lafe, carski boli 4 dana, i prodje... i onda si OK za sve oko bebe (bar sam ja bila, ali moja beba je iimaala 2500 grama :)

I hajde podsjeti me kako ono ide:

100.... 99..... 98......


ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/11/2013, 15:02

Lafe od sutra 99 :)
I treba se pripremati na obican pa ako bas neide cr posto se i dr slaze tako bolje je prirodan al uz tu sigurnost sa dr
Saritam samo ti mazi tibu miruj uz lepu muziku i film i mi smo srce snimali jer kod vej. dr je to uobicajeno nadamo se mislimo da ce se glupa cista izgubiti dobru ste odluku doneli
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu