KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/12/2013, 22:48

Bebice, uzvracam poljupcima! Kako si ti?

Nema nam je Misic odavno da se javi, a bome i Ivka zabusava!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 2/12/2013, 22:56

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 2enc9a8Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Azjk0g
Cao,evo i nas dvije debele,ja +9 kg,ona 768 grama lol! lol! lol!   Za mjesec dana nabacila sam 4kg No  No   Evo da vidite kolika mi je trbulja,svi misle da cu se uskoro poroditi lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/12/2013, 23:11

Divan ti je apartman za bebu, nemoj zezati! smajli angel Pupak se vec izjednacio sa stomakom, he, he, ledilo!Very Happy srca 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 2/12/2013, 23:22

Super ti je tiba Endzi!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
TI mi bezis za 3 nedelje, ne znam da li ce i moja tako da poraste, za sad sam na istom. Rolling Eyes Sutra mi dolazi mm pa da me uslika posteno, mada, jedino uvece kad poraste, ako alika ujutru, nista od stomaka, a ja mu se taaaako nadam, pa vam pomalo i zavidim na tako lepim i velikim stomacicima. Very Happy Very Happy MMozda je i tvoja cera na prednjem zidu, pa ti je zato tako veliki stomak. Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 3/12/2013, 08:24

Kakva lepa tiba! love
 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 3/12/2013, 09:05

Dobro jutro drage moje. Mi nespavamo najbolje, sve me boli kad se okrecem s jedne strane na drugu, imam gasove,a da izvinete, nit gore nit dole. Pitam se da nije od cvaraka?? Dva dana ih tamanim Very Happy Very Happy  Nekako sam bas otezala, ledja ubijaju i taaaako, sto bi se reklo, to smo i ocekivali,pa sad stojicki podnosimo. Juce malo svrckali po gradu (do kola, od kola do laboratorije), prijalo mi bas. Sad opet planiram izaci, treba da primim nove radnice za posao,pa imamo razgovor, a sva sam vam ja sad za procenu radnica. I tako.... U utorak sledeci nova kontrola,pa se dogovaramo sta cemo dalje. Bas cu spomenuti i te injekcije za sazrevanje pluca, znam da su mnogi to preventivno primali.
Endzi, jako ti je lepa kucica:aa61: 
LaFolie, kako si, kako se osecas?
Kometice, sad ce stomak poceti naglo da raste,pa ces se i ti pridruziti nama sto izgledamo kao da smo pojele veeeeliku ;ubenicu:aa61: 
Fmala, kako guras?ljubav 
Biksic, jel zurka u stomaku?x 
Stenli, kako bebanici?ljubav 
Svim devojkama saljemo puuuuuno ljubav ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 3/12/2013, 10:24

Poljubac drage trudnice,osmeh srce 

Ja i bebec dobro,guramo ,prosli petak radila ekografiju sve ide kako treba beba ni premala ni prevelika 1700 a ja sam na +10.male nezgode sa stolicom jer uzimam fer.ne izlazim nigde skoro zato sto hladnoca utice na moju bolest a od tretmana dozvvoljeno samo 10 mg corticoida dnevno.

Idem na pripreme za poradjaj,cini mi se da cu i ja prirodnnim putem zato sto nesmijem primiti peridural zbog moje kicme.za sada je tako pokusat cemo prirodno jedino ako se sta nei zokrene pa preostaje samo carski.Hvata panika pomalo ali sta je tu je ,sve se zaboravi kada zagrlimo bebaru.

LJubim vas sve:aa61: ljubav ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/12/2013, 10:31

Endzi, i moj je stomak toliki lol! Ma nek bude koliki god hoce, samo da je uspelo, kad pomislim na jos jedan VTO postupak treba mi crna kesa da povracam Very Happy
Javio mi se dr, rekao da se primirim i da uzimam 4 vragostana dnevno, ako do uvece prestanu kontrakcije, super, ako se nastave, da dodjem.

ljubim vas okruglice srca1 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 3/12/2013, 16:56

LaFolie, kako si, kakav je to lek sto si dobila da pijes? Jesu sigurno kontrakcije? Bice sve super, mislimo na tebe.

Bebice mala, jel trebas nesto ranije da se porodis? Vidim da si 32 nedelja, a spominjes pripreme za porodjaj, pa reko da priupitam.

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 3/12/2013, 18:34

saritam ::
Fmala, kako guras?ljubav
Dobro, malo sam odahnula od kad udjoh u 28. nedelju.. Imam jos celo tromesecje, ali se ipak lase dise!

Sto se tice spavanja, citam tvoje muke i nesto razmisljam, ja spavam kao top, meni moze bit i hladno, i da me boli, nista! Jadno ov moje dete, ko zna koliko me uzald sutira ako mu se nezgodno namestim..

fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 3/12/2013, 19:41

Dobro smo Saritice, oni djuskaju, vrte se, sve ok. Ja vec izvesno vreme ne mogu da spavam, jer ni lezeci ni polusedeci polozaj ne odgovara. Kada bih mogla da visim naglavacke nekako, bilo bi bolje mislim. Ovih dana mi se javljaju kontrakcije pa lezim, danas vise nego obicno, izludjuje me moj tvrd stomak koji me zaboli cim ustanem sa kreveta. A dani mi nesto sporo prolaze...sve sam kilavija:-) Preguracemo sve, ja bih samo da se dokopam februara, to mi je zelja.
Endzi, mazim stomacic :-)
Pozdrav i poljubac za sve :-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 3/12/2013, 22:28

Stenli ::ja bih samo da se dokopam februara
isto ponavljam svaki dan, a znam da cu, ako izguram do februara, roditi vec pre petog..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 3/12/2013, 22:29

Pozdrav za sve trudnice...
Evo i nas uz br.2:
I dalje je jedna beba sunny , CRL 6,8mm i cuje se srculence srca 
Dr. je zadovoljan i konacno mogu da odahnem.
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica

Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/12/2013, 22:54

Diiiivno Strumfeta!!! Zelim ti laganu i bezbriznu trudnocu :-)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 4/12/2013, 11:15

saritam ::

Bebice mala, jel trebas nesto ranije da se porodis? Vidim da si 32 nedelja, a spominjes pripreme za porodjaj, pa reko da priupitam.
Netrebam ranije da se porodim,nego ovdje imamo pravo da idemo na predporodjajni kurs,ako hocemo naravno,vjezbice,vijezbe disanja i to kako se ponasati kad dodje do bolova.I naravno imamo malo vise kontrola i ekografija zbog fiv trudnoce.
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 4/12/2013, 11:35

Strumfetice, divno za jedno srculence! osmeh srce osmeh srce osmeh srce Neka ti je ostatak trudnoce bbar kao moj, da sve ide laganica, bez trzavica i da dodjes do 6. meseca a da nisi ni svesna da si trudna! osmeh srce osmeh srce 

Meni poceo da raste stomak! f igra Dosao mi dragi sinoc i kaze da je bas porastao od cetvrtka kada me je poslednji put video, ja ga zagledah najzad i videh da je pupak, koji je prosle nedelej bio normalan, poceo da se smanjuje i da ide van! likeit sreca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 4/12/2013, 11:54

Strumfi, divno za osmeh srce 

Meto, jupi za trbu! Meri obim, videces da ipak raste!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 4/12/2013, 13:20

Štrumfeta divno je što si čula bebicu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 4/12/2013, 13:31

Drage moje mojoj koleginici treba vaša pomoć.Žena će da šizne.Pre dve nedelje je bila na uz kod M.Brakusa.Pošto je radila xyz vto on joj se nije svideo.U toku vaginalnog pregleda mu je pukao kondom.Predložio joj je privatnu bolnicu za porođaj,pošto on tamo počinje da radi.To predložiti ženi koja nosi blizance,prva trudnoća u 40-oj god.Onda joj je predložio da je porađa dr.J.Stojanović njegova devojka.Žena ga je gledala bledo i pitala se:DA LI TI LIČIM NA OVCU?Očigledno da liči.Ona je rekla da će je porađati Miković,ŽBrakus joj je rekao na svake dve nedelje treba po nešto da radi.Kako možete zaključiti ona više neće da ide kod njega.Pošto očigledno hoće da joj izvlači pare.Danas je bila u DZ i njena dr u savetovalištu za trudnice joj rekla da je 12-a nedelja tek 20.01.2014.Njoj je et bio 11.10.2013. po vama kada je njoj 12-a nedelja?Još joj dr rekla kako se ekspertski uz ne radi u 12-oj nedelji.Ima raznih dr.Šta mislite da li treba da uradi hlamidiju,mikoplazmu,ureaplazmu,..zbog puklog kondoma?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 4/12/2013, 13:47

Štrumfetice divno smajli angel 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 4/12/2013, 13:53

Bravo Meta za stomacic g 
Ja sam primetila da ne raste ujednaceno, vec par dana raste ubrzano pa onda par dana coolira Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 4/12/2013, 15:25

zvoncica36 ::Drage moje mojoj koleginici treba vaša pomoć.Žena će da šizne.Pre dve nedelje je bila na uz kod M.Brakusa.Pošto je radila xyz vto on joj se nije svideo.U toku vaginalnog pregleda mu je pukao kondom.Predložio joj je privatnu bolnicu za porođaj,pošto on tamo počinje da radi.To predložiti ženi koja nosi blizance,prva trudnoća u 40-oj god.Onda joj je predložio da je porađa dr.J.Stojanović njegova devojka.Žena ga je gledala bledo i pitala se:DA LI TI LIČIM NA OVCU?Očigledno da liči.Ona je rekla da će je porađati Miković,ŽBrakus joj je rekao na svake dve nedelje treba po nešto da radi.Kako možete zaključiti ona više neće da ide kod njega.Pošto očigledno hoće da joj izvlači pare.Danas je bila u DZ i njena dr u savetovalištu za trudnice joj rekla da je 12-a nedelja tek 20.01.2014.Njoj je et bio 11.10.2013. po vama kada je njoj 12-a nedelja?Još joj dr rekla kako se ekspertski uz ne radi u 12-oj nedelji.Ima raznih dr.Šta mislite da li treba da uradi hlamidiju,mikoplazmu,ureaplazmu,..zbog puklog kondoma?
Meni je 12 nedelja 30.12.2013-5.1.2014, a moj ET je bio 4.11., tako da njoj taj 20.1. ne moze biti 12. nedelja. Nesto su oni debelo pogresili.
A sto se tice puknutog kondoma, nemam reci...Mislim da nema opasnosti, ali kad se usadi crvić sumnje...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/12/2013, 15:58

Jao zvoncice nek tuzi dr msm da pukne kondom uzas,
Ja sam pred kraj trudnoce radila te analize i to slucajno bila kod dr i bila tamo studentkinja i trebale joj i uradili mi na te bo.pa nek uradi a expertni se radi u 12 i dobl test odma nakon uradjenih mera vadi se krv nek menja doktora pod hitno !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/12/2013, 16:00

Strimfi divno za srce ispod tvog sunny 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 4/12/2013, 18:37

noja ::Jao zvoncice nek tuzi dr msm da pukne kondom uzas,
Ja sam pred kraj trudnoce radila te analize i to slucajno bila kod dr i bila tamo studentkinja i trebale joj  i uradili mi na te bo.pa nek uradi a expertni se radi u 12 i dobl test odma nakon uradjenih mera vadi se krv nek menja doktora pod hitno !!!
Ma kome da ga tuži?Iznervirala se jer je on i to hteo da sakrije.Ona je bila sa mužem kod njega,pa je i njen muž to video.Kad ga je pitala:''Da li je to pukao kondom''?A on nije pukao nego se raspao dr.je MORAO da potvrdi.Drugo papir koji stavljaju ženama pod guzu izgleda da ne menjaju.Na papiru gde stavljaš noge bilo je puno gela.Katastrofa.Pregled 7900din,a nisu joj ni pritisak izmerili niti kilažu,a napisali u izveštaju.Dr je ovako prijatan,ali to su ozbiljni propusti.Ja ovo pišem zbog drugih žena.Pogotovo trudnice su ''pogodno tlo'' za infekcije.Ima mnogo gorih infekcija od vaginalnih koje mogu tako da se dobiju.Dr tvrdi da mu se to prvi put desilo,ali i da je 100-i on bi rekao da je prvi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu