KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/11/2013, 13:05

[quote="Ninche"]
ganedina ::Da Ninche , u utorak smo na ET Pegaz i ja . Zatim nam pristize Maakki , po Lenjivica itd . Zene , drzite nam fige najjace jer ce vecini od nas ovo bukvalno biti poslednji pokusaji IVF a . Ohrabruju nas i Zvoncica , Erato sa pozitivnim ishodima njihovih komsinica , rodjaka   tj., najsvezijim Praskim trudnicama.
  Nadamo se da cemo uskoro i mi biti medju njima i zajedno sa nasim dragim trudnicama i  mamama koje su jos ovde sa nama zajedno boriti nase koracaljke .  . Hvala vam svima koje cete misliti na nas .
A vama koje ostajete ovde u Srbiji takodje puno srece  .
Lepo smo mogle da iznajmimo jedan kombi i sve zajdeno put Praga, bilo bi super kao jedna mala ekskurzija, a tek povratak kada zamislim puknem od smeha:12a: sreca  b  b  b 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 7/11/2013, 13:15

Maakki , u pravu si . Ali ja sam već kupila karte za voz a i Pegaz je rešila pitanje prevoza tako da praktično putujemo istog dana i istog dana ćemo se i šetati po Pragu . Baš se radujem a biće nam i reletivno lepo vreme, sad sam gledala prognozu za 7 dana - od 1 - 9 C i bez padavina .

Kad nam ti stižeš i kako teku tvoje pripreme tj., kako nam napreduju folikuli , kad ćes da se stopiraš ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/11/2013, 13:33

Brbljiva srecno danas.
okacice cestitam za embrion sada uzivaj bice tu lepa beba....Pozzzz
Meni je Endokrinolog povecao dozu Estrofena.Jedan dan 25 a jedan 50 mikrograma i tako u krug jer treba da pijem Mikroginor od 14 valjda cu tada da dobijem.Mada me grudi bole od pre nedelju dana mnogo,a to mi se nije desavalo ranije.Bole pre nego da dobijem dan dva,ali ovoliko ranije nije se desavalo do sada....????
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/11/2013, 13:43

Kod mene je situacija jos uvek neizvesna, sutra idem na uz i vadim e2 tako da verujem da cu znati nesto vise, ja sam nekako planirala u nedelju da putujem, e sad videcemo sta ce dr sutra da kaze, u svakom slucaju sam u niskom startu. Danas su folikuli porasli do 18 mm endo je 9 i nesto mm, to smo ja i moj dr odradili onako vanredno, uostalom on je rekao da hoce da me vidi svaki dan na uz.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 7/11/2013, 14:17

Ragaco hvala na odgovoru, i navijam najjace radost radost igracice igracice igracice 
Maaki' Ganedina i Pegaz, bas bih volela da idem sa vama, sve bi bilo nekako lakse, taan kad vi budete radile bete, ja cu biti kod Sonje na stolu
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 7/11/2013, 14:49

Maakki, Ganedina, Pegaz, Lenjivice, Brbljiva,napreeeeeed!!!!!igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Okacice, dusice, roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 7/11/2013, 14:57

Brbljiva, i ovde da mahnem i da te ljubnem poljubac 
Kao što sam ti rekla, dobićeš najlepši poklon za NG osmeh srce 
zagrljaj

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 7/11/2013, 16:29

Samo napred....Puno uspeha svim zenama...Vidim dosta krecu sirom rasirenih krila za Prag..Da li ima mozda neka koja ocekuje rodu iz Skoplja? Very Happy 
Da li ce mozda neka ici u Malu Bogorodicu,ili je vec bila?

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 7/11/2013, 17:05

samo da vam svima pozelim sreci, i posebno dodam
NAPRED MAAAAKIIII
Nince cestitam bebironku, divna je!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 7/11/2013, 17:18

5 komada sunny
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 7/11/2013, 17:22

Bravo, Kockice, samo napred!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 7/11/2013, 17:51

Samo da javim UZV endometijuma=7 a tek za pet dana transfer po meni se to čini dobro....
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 7/11/2013, 18:37

Dobro je, Pegaz! Very Happy sunny 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/11/2013, 18:39

Bravo kockiceee za 5 komada!!!
Pegaz dobar je endometrijum,napred draga,za pet dana bice onaj pravi!!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/11/2013, 18:51

Bravo Kockice odlicno je to igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Pegaz i meni je bio oko 7 mm na peti dan stimulacije odlicno je i to igracice igracice igracice igracice 

Suzanasaki dobro nam dosla, skoro ne znam da je neka cura bila u Sistini, ja sam bila pre dve godine cvet 

Neco73 i sve ostale cure hvala ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 7/11/2013, 18:59

Tetreb, ivanicasale, leptirko i ostale devojke, hvala vam, ljubim vas sve!

Kockice, bravo za cistu peticu!

Devojkama koje se spremaju za Prag zelim srecan put do njihovih bebica.

Ostalima saljem poljubac!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 7/11/2013, 22:26

zdravo cure ...konacno stigoh kuci pre sat vremena ...stvari stoje ovako ...malerno sve ,al ko zna.
 jutros krenem busom u Le u 2.45h (to mi je jedini bus za Le ),,,druskam se ja tako ,,,i na svaki 20km cini mi se da sam zapitkivala vozaca autobusa da stane nebi li se ja upi....pi pi,..
dal nervoza ,dal hladnoca,dal meca ...neznam ..ali bilo mi glupo ,al sta cu.
na 2,3 km od Nisa bus poceo da trucka i kraj voznje ...povuci ,potegni ...dalje ne ide. vec 7.30h ....ja i jos 5oro ljudi u busu.i bus krene jos 1km i opet truc.popravka,cimanje -ma nista.poceli ljudi da se bune ,ja izasla ,stopirala ,stao momak i dovezo me do autobuske stanice u Nisu.vec je bilo 8h ,a u 9h moram da sam u Le.srecom nasla bus koji ide do Le ,krece u 8.10 .i tako ja u 9.05h stigne u Le ,uhvatim taksi i dodjem konacno do Speba .
pregledase sestre opet dokumetaciju i aj da vadim hormone .cini mi se da su bila tri hormona e2,lh,fsh.doktor me primio i evo sta smo se dogovorili.dakle ja sam stavila odah akcenat na to -Sta cemo sa ureaplazmom ,ako je ne izlecimo a pocinjemo bocke ?-a doca kaze ovako:-Imas 2 solucije ,jer ja nemogu da znam daali ces ti ocistiti bakteriju ili ne ?! Dakle
 1:ili cemo da pocnemo danas sa stimulacijom i da dodjes u ponedeljak da uradimo bris,pa ako je ok-da nastavimo sa terapijom,a ako nije da obustavimo sve (stim sto bih morala bocke i sve dotle da platim)?
2: ili ces da se izlecite prvo i da odlozimo za decembar sve ?-
   izasla sam da se cujem sa mm ,i definitivno je on moj glas razuma.sagledali smo stvari sa svih strana i odlucili da ipak odlozimo sve dok ne bude test negativan .
doktor me sacekao i pitao sta smo odlucili ,ja sam pitala sta bi on uradio i dali to zaista moze toliko da smeta vto.doktor je reko da moze da smeta i da bi on na mom mestu to odlozio.dogovorili smo se da sledece nedelje kad prestane meca uradimo briseve tj samo ureaplazmu.i da  do kraja meseca  novembra tj do pocetka stimulacije budemo na terapiji antibioticima (verovatno ne non stop ,ali o tom potom )
reko je da od 10og novembra krenem sa mikroginonom do 30 novembra ,posto trebam da je dobijem1 decembra i da se 4 novembra javim na kliniku,dotle imam fore da izlecimo ureaplazmu.nadam semolitva 
hormone mi nisu naplatili ,ali se setra setila da ja imam povisen prolaktin ,pa kad sam vec dala krv -kaze doca da mi provere prolaktin i tsh. s obzirom da mi glava pucala od 4h ujutru ,ne verujem da ce mi ti hormoni biti ok.al aj sad.planira se aspiracija oko 15og decembra ,ako je sve ok.UZ nije bio potreban da se sada radi.
eto drage moje ,,,upoznala sam nasu SOJU ,prelepu ,prirodnu devojcicu, koja me je upoznala sa Leskovcem...uprkos mojim mukama oko vto ,busa (brinula sam dali ce se taj isti bus popraviti i vratiti me kuci ),uprkos konstantnim tel  razgovorima u vezi mog posla sa doticnim celnicima kompanije ,Soja se trudila da i ulepsa dan i sa njom mi je bilo zadovoljstvo caskati .predivno jedno stvorenje !cmoka 
 Sto se tice mog posla ,u  pravu ste ..ali ,,potegla je uveliko svoje veze i vezice ,pa ce me izgleda prebaciti i firmu u koju sam bila vec na ispomoc ,tj u zoo vrtu (ali tu nema Garalejicke i ostale kompanije ) b 
mozda je to jedina najbolja solucija ,tu bih dobila ugovor o radu i mogla bih da otvorim bolovanje onda kada mi treba (dok sam na ovom ugovoru koji sam dosad imala ,morala da sve stelujem i da mi kompanija izadje u susret jer nemam prava na bolovanje ).ja radim vec 7 dan ,nisam nikakv ugovor potpisala i nemam pojma nista.
sada i je najbitnije da izlecimo ureaplazmu.stigoh kuci oko 20h i otisla da kupim ulje divljeg origana ,mozda moze to dami malo pomogne....to je moj danasnji izvestaj.jesam li dobro postupila sto sam odlozila ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 7/11/2013, 22:41

brbljiva dobro je što si odložila ipak što je sigurno sigurno, a i dan ti je bio težak... srećno zagrljaj 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 7/11/2013, 22:54

ppegaz ,hvala ...vidim da ti lepo napredujes ...ako ,samo napred ! drzim ti palceve ..ja sam jako iscrpljena ,,odo u krevet .da pozdravim ostale cure i da ih cmoknem:ydtz: cmoka
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 8/11/2013, 00:01

Brbljiva, neka si odlozila i neka si uzela ulje divljeg origana, samo pazi kako ga pijes, rastvaraj ga u maslinovom ulju, tj. sipaj prvo maslinovo ulje pa onda kapi origana u njega, jer je mnogo jako i bas bride usta od njega posle pijenja. Sprem ii casu vode da odmah popijes da razblazis. Svakako ces da podrizgujes posle na origano ceo dan! lol! Mesec dana ne znaci nista, bilo bi steta da upropastis sve pripreme do sada sa pozitivnom ureaplazmom i da se kljukas hormonima za badava.

Maaki, pazi, tesko da ces ti u nedelj uza Prag, spakuj ti torbu i kreni ranije, 18mm je prilicno, da ne zakasnis za A. Meni su za Prag davali stop na 20mm cini mi se, a Kopitovicka na 18mm, svakako, posto rastu folikuli oko 2mm dnevno, stura si na 20, pa mozda moras i da se stopiras, kupi stop ako nisi. Drzim fige jaaako i vucem za nosic!! E, da i edno ti je odlican! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

PEgaz, super ti je endo, navijam draga i vucem i tebe da se iz Praga vratis ko trudnica! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Genadina, neka je sa srecom, super sto cete biti zajedno sa Pegaz, znaci drustvo puuno! Vucem i tebe za nosic, vidim da ce nam novembar biti u znaku praskih trudnica! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Kockice, bravo za 5 komada, navijam za lepo druzenje sa spermicima u labu i da bude lepih embrioncica!!! juriš juriš juriš juriš juriš navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 

Okacice, kako prolazi vreme? Kako si ti? Jel imas manje bolova sad? Vucem te draga za nosic i mazi tibu i svoju bebicu, mora da ostane tu jos 8.5 meseci! JA navijam jaaako i od srca!!! Vucem za nosic! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

ragaco, navijam draga i za tebe, da su se bebice vec razbaskarile kod mame u stomaku! Vuceeem! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Ako sam nekog omasila, ne zamerite, spavam i kuckam! Navijam za svak ivas korak, za divne embrione, velike bete i jos puuuno trudnica ovog meseca! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/11/2013, 08:46

Brbljiva, imala si buran dan draga, ali slazem se sa ostalim devojkama, mislim da je bolje da odlozis sve dok ne bude cista situacija. Sta je jos mesec dana na svu ovu borbu, nista... Drzi se draga...

Kometice, hvala ti draga... Dosta mi je bolje. Tek sa ove distance vidim koliko mi je hiper bio bolan i mislim da je bolje sto sam bila malo u bolnici, mirovala sam, dobila albumine i sad sam kao nova radost... Sad mirujem, bockam se fraxijem i pijem lekice koji su mi prepisani. Zao mi je sto nije bilo jos nekog lepog embriona, od 25 samo jedan kvalitetan, ali sta da se radi... Malo bi mi bilo lakse da znam da ih imam 2 ili 3, pa ce se neki primiti, ali ovako samo jedan, ali sta je tu je... Barem sam imala srece da imam barem i taj jedan, posto sam se svacega nagledala u Visegradskoj... Dajem sve sto je od sebe, da mi posle ne bude zao sto nisam, a bice sta bude molitva...

Neco, videla sam da si pisala na kutku, kako si ti draga? c

Devojke d ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/11/2013, 08:54

Tetreb poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 8/11/2013, 09:50

Maakki, Ganedina, Pegaz, Lenjivice,Kockice v v v v v 
Brbljiva,biće kad  treba da bude,nemoj da poklekneš-sledeći mesec je vaš igracice igracice igracice igracice 
Okacice roda roda roda roda roda roda 
I svim koracima poljubci srcasti poljupci
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 8/11/2013, 09:57

Dobar dan! Pre svega najčvršće moguće fige držim praškim budućim mamama! Želim svakoj od najlepšu vest pa da pravimo žurku. Divno je što ste se našle u Zlatnom gradu, nadam se da ćete doneti zlatne vesti! Srećno Pegaz, Ganedina, Maaki, Lenjivice!

Brbljiva, srećno u Le, nadam se da će to biti dobra mućkalica! Moje mišljenje znaš, ne žuri, super si odluku donela. Dotle ćeš rešiti sve što je potrebno pa mirna u proceduru...
Dobra je vest đto ćeš rešiti problem na poslu ako možeš. Ja sam imala problema sa tim i dala sam otkaz, sama. Nisu hteli d ame puste jedan sat da izađem, radila sam od pola osam do 5, 6 i to u privatnoj školi. Dođem kući jedan dan, razmislim, zveknem im pismeni otkaz i to na početku školske godine. Prosto, džaba ti plata i sve ako ne možeš d ase posvetiš svom problemu i sebi. Potpuni šok, neko sanja da uvali zadnjicu u tu školu ali ja sam sanjala da mogu da se opustim i budem srećna. Eto, ako ti nešto znači, mi imamo problem koji niko ne toleriše, država nam ništa nije obezbedila, nemamo socijalni program za vto. Nešto mora da s eizabere. Sada sam solo igrač, imamo svoju malu firmu ali nam lepo ide i niko ne može da me maltretira. Barem ne dok traje ova priča sa vto. Eto, tako sam ja to rešila. Ne može i jare i apre i plac u Stragare;-)
Kad prođe sve, vratiću se ali ovoga puta malo većoj deci;-)
Ugovor o delu često sama sklapam sa klijentima, pitala sam u Zavodu, imam drugaricu, ništa ne vredi, mogu da te isplate za posao za koji imaš Ugovor o delu po završetku posla ali nemaš nikakvu nadoknadu za trudničko, pogotovo ne za vto. I ona se smorila, kaže d aje to užasno pošto ima puno ljudi koji imaju taj proble. Dakle, nakači se na trajniji ugovor, to je jedino što moraju d apoštuju. Ja sam se ponadala da je drugačije ali avaj...

Kockice, srećno i tebi!!! Ljub za sve!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 8/11/2013, 09:58

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 2160141izsoacw8pj
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu