KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 18:42

ragaco ::Jeste Zvončice,apsolutno se slažem sa tobom,ali si napisala da niko nema prava da detetu oduzme detinjstvo,pa niko joj ga nije namerno i s pravom ni oduzeo,prosto tako je bilo!
Kamo lepe sreće da sva deca imaju priliku da u potpunosti odrastu u sigurnom zagrljaju svojih roditelja,ali pravila tu nema.
Ja ipak mislim da ti nisi razumela šta je Erata napisala.
Ma sigurno ja nisam razumela Eratu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 18:44

Što je najsmešnije od svega Eratina baba dobi ceo dan na koracima za vto.Smejem se sama sebi što babi datoh toliko na važnosti.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 6/11/2013, 19:23

OKacica ::Devojke, vratili su mi jedan embrion, osmocelijski, od svih samo je ovaj jedan bio za vracanje. Srecna sam, evo lezim sa mojom bebom i nadam se da uskoro idemo kuci.

Ljubim vas sve i puno vam hvala na podrsci!!!!
Okacice, navijam, prasim i saljem rode da radostvv roda radostvv roda radostvv roda radostvv roda radostvv roda radostvv roda radostvv roda radostvv roda 
radostvv roda radostvv roda radostvv roda radostvv roda radostvv roda radost

Maaki, Brbljiva i ostale koracaljke vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/11/2013, 19:44

JocY, ja sam imala ranicu, i skinuta mi je kad i kondilomi, laserski, posle toga nisam imala problema (kuc, kuc, kuc), samo redovno radila papa i redovni pregledi, al to je kod nas već uobičajeno. Potraži ti još jedno mišljenje.

Ja da budem iskrena za ovu glumicu ranije nisam čula.Rolling Eyes Nit sam je zametila u nekoj seriji ili filmu. Besmisleno je raspravljati da li joj je vreme da bude majka ili jok, svako od nas ima mišljenje, i nek se njime vodi kroz svoj i samo svoj život. Ja razumem i Emin post, lepo je što je iskrena, ne vidim zašto joj na tome zameriti?! Svako ima pravo da kaže svoje mišljenje ovde, ne moramo ga odmah osudjivati. Kao što neko odradi tri vto, i neće dalje zbog zdravlja, a neko će otići i u 10 postupaka, samo da bi se ostvario u ulozi roditelja. Svako od nas ima neku svoju meru i viziju, pa nek je ispunjava. Logično je da je teže što je majka, ili otac stariji, a dete malo, al opet niko ne garantuje ni da će neko mlad,ostvaren u ulozi roditelja biti duže tu sa svojom decom, od onih koji ih dobiju kasnije. Znam primera iz okruženja, pa na osnovu toga i temeljim mišljenje. Da je bolje biti mladji roditelj, iz više razloga (al ne ni preterano mlad), to je fakat, al i zrelije godine imaju neke prednosti. Tako možemo raspredati priču u nedogled. Što neko ide na donaciju bez parntera, recimo (Ninče, MAAKKI, ne shvatite pogrešno, samo navodim primer). Neko može reći nije fer da dete nema oca, s druge strane, imam drugara kome je otac nastradao par meseci pre nego se on rodio, i šta onda?! Ima tu dosta varijacija na temu, samo treba raširiti poglede. Kao recimo invalidi, ako bi većina nas pitala roditelje da li se slažu da se udamo za invalida, oni bi uglavnom kategorički rekli ne, zašto ti on treba, to je odricanje, mučenje, bla, bla, bla, a da se udamo za zdravog čoveka, koji bi kasnije ostao invalid (daleko bilo, pričam hipotetički), onda bi rekli, pa eto, sudbina ti takva. Do onih banalnih stvari, recimo, moj otac je baš bio po ps-u, što bi se reklo, i jednom prilikom mi rekao, znaš, nemoj da ostaneš trudna pa da se udaš samo zbog toga, to mu je delovalo ponižavajuće za ženu (jer nikad ne bi znala je l je partner oženio zbog deteta ili bi i inače to uradio), meni to nikada nije bilo bitno, al eto on tako gledao na stvari, tada... A onda, u jednom razgovoru nakok jedno 6 godina mog braka i vodanja od lekara do lekara, pitam ga ja da li bi bilo bolje da sam ostala trudna pre braka pa se udala, ili je bolje što se ovako mučimo, na šta je on rekao da bi bilo bolje da sam odmah ostala trudna. Eto, iskustvo nas uči da se menjamo, sazrevamo, širimo vidike, kako u mladjim, tako i u starijim godinama ...

Strašno je ako je taj dr iskoristio nečiji materijal bez znanja tog nekog, ma prestrašno, iz moje perspektive.

Još da kažem da sam i ranije mislila, i dalje ostajem pri tome, da se život bez dece može kvalitetno provesti, nisam zagovornik te ideje: Šta će mi život bez dece! Ima divnih stvari koje se sa dobrim partnerom mogu uraditi, i time ispuniti lepo godine života. Niko mi isto tako ne garantuje da ću ja biti srećnija u životu ako imam dete, nego neko ko ga nema.

Načesmo teške teme, al mora i to ponekad.lol! 

Srećno fetovkama, a srećno i ostalim bockalicama!

P.S. Brbljiva, pitala si me da li imam tegoba u trudnoći?! S jedne strane se pitam da li na ovim stvarima uopšte treba da kukam kako mi je nešto teško, ili ipak da ti kažem?!lol! Pazi ovako, ranije, dok sam bila u postupku, bilo je ma samo da ja ostvarim trudnoću, posle ću sve lako, a onda kad se ostvari trudnoća, i kad ti je nešto teško, onda skontaš da si živ iksan i da je logično da se moraš požaliti. Very Happy U prvom trimestru prvo me mučio zatvor, srećom kratko, uvećan jajnik zbog blaže hiperstimulacije, pa mirovah zbog njega jedno dva meseca, pa tu su gasovi, nadutost, znojenje za medalju, bolela me i rebra i ledja, jer se kosti šire pa dok se ne nameste kako treba, bilo je bolnih dana, piškenje ti dodje kao najčešća radnja koju sprovodiš u toku dana :), srećom nisam imala mučnine, nit povraćala.
Onda dodje drugo tromesečje, svi kažu lakše je od prvog, ja nešto ne skontah da je tako. Krenule gorušice, noćima ne spavam, ili spavam sedeći, onda mi utrne gooz, pa me zabole ledja i kukovi, pa budem nervozna jer sam kao prebijena mačka :DPočinje da boli karlica, šire se dole kosti, postala sam spora samo tako, nameštanje u krevetu sve teže. Vodila računa šta jedem, da bi gorušicu uminula, ne vredi. Počele da krvare desni, pa krene krv iz nosa, sve je to normalno u trudnoći. Onda udjoh u treće tromesečje, gorušice još gore, muče i u toku dana, ždrelo kao da mi gori, izazivam često povraćanje, kako bih mogla da dišem, a veruj mi da jedem minimalno kako mi se ne bi desilo da moram da povratim, bebac mi kampuje na bešici, a piškenje se nimalo nije umanjilo od prvog tromesečja, taman se uveče namestiš, na jedvite jade, kad ono bešika pišti, pa ustaj sto puta. Podrigivanje je tek hit, srećom gasovi prošli, inače bih se osećala kao pravo svinjče. :) Želudac sve opterećeniji od lekova i vitamina, skontala sam da će do porodjaja biti u mene uneto preko 3000 lilula, što lekova, što vitamina. Injekcije svaki dan bodem, ranije imala veće modrice, sad samo ponekad napravim po koju, ali sve više peku i bole. Zapatila kandidu i streptokoke, al kažu hoće to u trudnoći. Od juče dr reče, skraćen mi grlić, ponovo mirovanje, i tako, videćemo šta me čeka u nastavku. :) Ono što je lepo je kad bebac zatalasa, i stomak promeni oblik, i što znaš da je neko malo biće u tebi, iako često nesvesna toga, opomene me on da je tu, jer se po ceo dan nešto vrcka i premešta. srca  I što jedva čekam da ga upoznam, snjušim i privijem na grudi. srca I odmorim organizam od tableta kojekakvih i probam da očistim jetru, jer mogu misliti koliko je opterećena.
Eto, ja naširoko, al navikli ste, uostalom, šta ću kad volem da pišem.lol! 

Sad prašenje i slanje roda, pa ih hvatajte. roda roda roda roda roda roda roda roda roda vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 6/11/2013, 19:56

Zvonce, nemoj tako! Ja više volim Eratine postove o baki nego da slušam o nekoj patetičnoj glumici sa Pink-a. Bolje da slušamo pametne i korisne priče nego da po ceo dan samo prosipamo emotikone i ponavljamo jedno te isto;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/11/2013, 20:04

Ijao Biksi lol! 

Ko mm , mi letos par dana sa kumovima na moru, klinci katastrofa, nesnosni, kaze mm "jesi sigurna da ovo zelimo" lol! lol! lol! Malo sa se zamislila Razz Embarassed 

Elem, Biksi, svaka ti se pozlatila queen 

Radilice, zelim da sve uskoro pisete ovakve postove kao nase trudnice srca srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 6/11/2013, 21:03

ovdje danas živo, baš, baš! Very Happy 
bilo bi dosadno da svi dijelimo mišljenje, zar ne? Razz 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 6/11/2013, 21:15

BiKsi :) moj si idoool!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/11/2013, 21:17

cure,sutra mi je prvi uz na klinici....a za bakteriju ziva nisam sta ce mi reci ako je bude bilo.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 6/11/2013, 21:41

Biksi, kakav temeljit opis - ne bih mogla bolje Very Happy... ja josh odlezah zadnjih mjesec dana u bolnici, svercovali mi hranu unutra jer od bolnicke se ni dijete od 10 godina ne moze najesti, a kamoli 2 u 1 :)... mada, kad vratim film, doslo mi kao godisnji odmor :) a drugi odradili sobicu, okrecili, pospremili :) ali nema veze, potpisala bih da odlezim i punih 9 mjeseci, da dodjem do ovog cilja :) Kako kazu, more briga ali i okean ljubavi.... i jeste da ti se zivot svede na "samo da..." (samo da pocne drzati glavu, samo da kaki, samo da nikne zub, samo da pojede 100 ml, samo da prodje vakcina, samo da progovori, prohoda...) ali to su tako slatke muke....

Ljubim sve cekalice, bockalie, trudilice, trudnice, ali MAAKKI ponajvishe :)
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 6/11/2013, 22:00

zene, je li se ovo pola Kutka sljedece sedmicce seli u Prag? Dajte organizujte se, i druzite se, da vam ti dani prodju jos ljepse!!! Jos ako ostane lijepo vrijeme.... uh... i molicu jednu grupnu sliku za mene :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 6/11/2013, 22:18

BRBLJIVA76 ::cure,sutra mi je prvi uz na klinici....a za bakteriju ziva nisam sta ce mi reci  ako je bude bilo.
sretno od sutra a tebi,sebi i svima koje nisu,zelim da se pridruzimo ovom lepom timu http://www.ringeraja.rs/clanak/bebi-bum-koje-poznate-dame-ce-uskoro-postati-mame_2734.html
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 6/11/2013, 22:21

Sutrs u osam boc boc. Da jedem još malo a u 12 fajront.  doktor
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 6/11/2013, 22:29

Da Ninche , u utorak smo na ET Pegaz i ja . Zatim nam pristize Maakki , po Lenjivica itd . Zene , drzite nam fige najjace jer ce vecini od nas ovo bukvalno biti poslednji pokusaji IVF a . Ohrabruju nas i Zvoncica , Erato sa pozitivnim ishodima njihovih komsinica , rodjaka tj., najsvezijim Praskim trudnicama.
Nadamo se da cemo uskoro i mi biti medju njima i zajedno sa nasim dragim trudnicama i mamama koje su jos ovde sa nama zajedno boriti nase koracaljke . . Hvala vam svima koje cete misliti na nas .
A vama koje ostajete ovde u Srbiji takodje puno srece .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 6/11/2013, 22:39

Ganedina iz svog srca navijam da vam bude dobitno, i tebi i Pegazu osmeh srce 

Evo svih navijacica spremne sad samo dr Sonja da odradi posao igracice igracice igra d b vv vv bb d g jumping wavecrowd konfete konfete radost navijacica bravo poljubci navijači2 navijacica navijacica
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 6/11/2013, 22:43

InVitroVeritas ::Brbljiva, niko ne može da te otpusti zbog procedure. Ne znam kakav ugovor imaš ali i sa ugovorom o delu to ne smeju da urade. To kaže zakon ali je u praksi drugačije, dešava se svašta. Ipak, izglasan je novi u kome ne smeju da se diraju žene u proceduri  niti trudnice. a trudnica si od prvog dc ako uspe vto;-) Dakle, rokaj i preti!!!
jeste ne smiju da je otpuste, ali ako joj ugovor ističe nemaju obavezu da ga produže. ona može pokušati da tuži ali mislim da od toga neće biti koristi jer poslodavac može dati niz razloga zašto ugovor nije produžen, i na kraju krajeva i nema obavezu da ugovor produži ako ne želi pogotovo ugovor o privremenim i povremenim poslovima, ugovor o djelu i sl.

Brbljiva žao mi je ali jednostavno je tako. Ja sam dobila otkaz kad sam zadnji put ušla u postupak (taman taj dan kad je počela stimulacija) ugovor je bio na određeno vrijeme - otkaz iz nekih xy razloga. ja sam podnijela tužbu ali samo za period do isteka ugovora - da mi se namire izgubljena primanja zbog otkaza koji nije zakonit niti mojom krivicom. Stvar je završila vansudskom nagodbom, tj oni su meni isplatili 60% tih mojih ''izgubljenih primanja'' da bi ja povukla tužbu, a pošto sam ja trebala roditi za nekih mjesec dana ja sam to i prihvatila da se ne natežem po sudu.

Ako ti je za utjehu taj postupak mi je i uspio, pa i ako ne nastaviš raditi želim ti da se završi kao i moj. nemoj sad da se nerviraš oko toga imaš i bitnijih stvari
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 6/11/2013, 22:44

Ostale koračaljke želim vam puno sreće u kojoj god fazi da se nalazite

ljubav 
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 7/11/2013, 00:07

Devojke da li je dipherelin i dekapeptil jedno te isto?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/11/2013, 00:18

Trudnoca u 52-oj godini? Nikad nisam zeljela da sudim nikome Bog bilo cega, jer ja ne znam kako je biti u tudjoj kozi...ovoj zeni svaka cast na zelji, pozrtvovanosti, borbi I hrabrosti. I snazi...tuzno je vec samo po sebi zeljeti a nemati...znam toliko mnogo ljudi kojo dobiju djecu I od njih okrenu glavu...ja odgajam kcerku svog supruga vec 7 godina, ta djevojcica je moja djevojcica, koja mi ispunjava dane, nasmijava me, zajedno sw radujwmo danu kada ce dobiti brata ili sestru. Svaki dan se zahvaljujem Bogu sto je imam, jer je divna djwvojcica...cesto me pita "zasto me ti nisi rodila"? Zasto pita? Jer je majka koja je rodila dala ocu bez rijeci, jer je u stanju da je ne nazove po 20 dana, jer je vidja dva puta godisnje po 7 dana...pa neka pozivi glumica I 10 godina jos, I svom djetetu pruzi ljubav, lakse ce biti tom djwtetu u zivotu nego mojoj djevojcici koja me znala pitati, zasto me mama ne voli? Eto, dadoh I ja svoje misljenje...
veliki podrav za sve :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 7/11/2013, 01:08

ganedina ::Da Ninche , u utorak smo na ET Pegaz i ja . Zatim nam pristize Maakki , po Lenjivica itd . Zene , drzite nam fige najjace jer ce vecini od nas ovo bukvalno biti poslednji pokusaji IVF a . Ohrabruju nas i Zvoncica , Erato sa pozitivnim ishodima njihovih komsinica , rodjaka   tj., najsvezijim Praskim trudnicama.
  Nadamo se da cemo uskoro i mi biti medju njima i zajedno sa nasim dragim trudnicama i  mamama koje su jos ovde sa nama zajedno boriti nase koracaljke .  . Hvala vam svima koje cete misliti na nas .
A vama koje ostajete ovde u Srbiji takodje puno srece  .
DRZIM SVIMA JAKO, NAJJACE!!!!! SAMO POZITIVNO I OPUSTENO I BICE SVE OK!!! Haj'mo ekskurzija, da se srecno vratite sve kao 2 u 1 (a moze i 3 u 1 ko ima zelju) !!!

U to ime, malo mameche prasine:
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

i malo rodica sa zapadne strane Very Happy

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda rodarodarodarodaroda roda roda
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 7/11/2013, 06:11

Ganedina draga, drzim pesnice za Prag, neka bude srecno i bebicetno :):):)!

Pegaz, srecno i tebi draga, da se obe vratite trudne!

Brbljiva, ne razumem se mnogo u tematiku ali vidim da ljudi koji prete uglavnom dobiju sta zele... Ja nisam takva, a pretpostavljam da nisi ni ti, ali ako je stani pani ni jedna ozbiljna firma nije srecna ako neko preti tuzbom... Javljaj kako je bilo na uz.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 7/11/2013, 08:18

Lenjivice,isto je.
Brbljiva,Kockice,Pegaz,Ganedina,Maki srecno vam bilo!!!!
Okacice moja mila,grlim i ljubim osmeh srce 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 7/11/2013, 08:39

Ragaco ,Okačice moje drage drugarice prašim vas jako,navijam i vučem mora da krenete da me pratite ljubim vas i grlim najače zagrljaj zagrljaj 
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/11/2013, 11:05

bak ::Ijao Biksi lol! 

Ko mm , mi letos par dana sa kumovima na moru, klinci katastrofa, nesnosni, kaze mm "jesi sigurna da ovo zelimo" lol! lol! lol! Malo sa se zamislila Razz Embarassed  
lol! lol! lol! Nije moj potpis džaba takav kakav jeste! :) Već vidim uvaljivanje bebca kod baba i dede. lol! Nekako baš imam dosta male dece u najbližem okruženju, naročito ovih nekoliko godina unazad, i vidim im roditelje, tako da bak, isti ćemo mi biti kao i oni. Na prvom rodjusu kod zaovinog malca, pre mesečak dana, napali klinci Rodjenog, jašu mu po glavi, ali bukvalno, rastrgoše ga, ma hit, a on se okreće prema meni, preznojen u sto golih voda i izjavljuje: Ženo, do petoro može, sve posle toga ćemo da razmislimo!lol! lol! lol! Ahahhahahaha, ćuti rekoh, da vidimo kako ćemo i sa ovim jednim da se snadjemo. lol! 
A znam i po vikendima dok smo živeli kod mame, klinci od brata skoro svaki bili kod nas, na noćenju naravno, ajde što prave buku za medalju, što se sto puta pokoškaju, te oće da jedu, te neće, te hoće napolje, te neće, pa neće da spavju, bore se, a živi zaspali, nego ih nekad uhvati takva učka i tantoprc, da im ništa ne možeš, nesnosni budu, što reče ti bak, i onda shvatiš da ti trebaju debeli, debeli, ma predebeli živci za klince! Često se pitam hoću li te živce potrebne imati!lol! O snazi i fizičkoj spremnosti tek da ne govorim! Što rekla jednom Simona, bolje da su nas poslali na kondicione treninge, nego u školu roditeljstva (ili tako već nekako)! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/11/2013, 11:10

Kockice, srećno na aspiraciji, ako dobro pokačiš stvari!

Brbljiva, javljaj šta rekoše u LE. Što se tiče ugovora, lilli13 ti sve lepo napisa, ako ti ugovor ističe, poslodavac nije dužan da ti ga produži. Tako da budi ok, pravi se kao da se ništa ne dešava, ne pokazuj nervozu, kao kul ovo ono, možda ipak produže i ti nastaviš da radiš. E sad, ugovor o delu se potpisuje za poslove koji se povremeno javljaju kod poslodavca i nisu sistematizovani radnim mestima, koliko me sećanje služi. Šta ti radiš i da li se to uklapa u taj ugovor, ne znam. Ali nakon odredjenog vremena, ako se poslovi počnu stalno pojavljivati, onda treba da ide ugovor na odredjeno vreme, koliko se ja razumem, nek me ispravi neko ako grešim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu