KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 29/10/2013, 08:43

Okacice,divan je endo ,folikuli lepo napreduju a i dobila si terapiju za trombofilije.Ja samo znam da jedna moja drugarica pocela sa bockanjem tek od pozitivne bete.Za OHB12 vec ne znam ,javice se neka cura da pojasni.
navijam da bude sto vise dobrih jajnih celija!!!igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 29/10/2013, 08:47

Hvala lela!!! Pa fragmin daju na dan embriotrnsfera kod nas u drzavnim klinikama, a najnovi trendovi su od pozitivne bete. Meni su rekli da ga primim 6 sati posle embriotransfera.

ljubav 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/10/2013, 09:17

Okakice bas sam se pitala sta se desava s tobom.Drago mi je da lepo napredujete.Nek se tako i nastavi i zavrsi beta  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 29/10/2013, 09:20

Suepr si Okacice, sve to lepo napreduje kod tebe, uskoro ce i stop i aspiracija. Ja nisam primala OHB12, koliko se secam jedino je Bixi primala. Vucem za nosic jaaako i navijam! igracice igracice igracice igracice 

p.s. i ja se brinem i pitam za tebe, samo na prethodnoj strani, pa nisi videla mozda Wink lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 29/10/2013, 09:27

Palcice, hvala draga!!! srca srca 

Kometice zagrljaj, videla sam, hvala ti puno!!! Prebacivala sam posao koleginici zbog bolovanja, pa onda neka frka za vikend, ne stigoh ni da se zahvalim... Juce provela 6 sati u cekanju, dva u Visegradskoj pre podne, dva da otvorim bolovanje u dz-u, pa onda opet dva za bocu, Visegradska popodne... Ma pish, ali dobro je da je sve ok...

Devojke, hvala vam na podrsci, poljubac ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 29/10/2013, 09:35

Devojke, samo da vam pozelim srecu...manje vise pratim sta se desava, ali bez obzira sto ponekad preskocim neka desavanja, mislim na sve vas...

osmeh srce 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 29/10/2013, 09:51

okacice,drago mi je zbog tebe,samo napred!drzim ti fige!c c c c c c 
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 29/10/2013, 09:53

Pegaz & Okacice juhu navijamo, prasimo!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

Buduce trudnica trudnica ! navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 29/10/2013, 10:21

Okacice, vidim sve dobro napreduje kod tebe b b b b Uz terapiju za mutacije bićeš ti nama trudnica  uskoro, zajedno sa Pegaz beba beba beba beba

roda roda roda roda beta beta beta roda roda roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 29/10/2013, 10:25

Samo da podelim info... ko je hteo na pregled kod Crnogorac u Genesis, ne radi od 4. do 11. novembra. Moj prirodnjak je trebao da bude bas u to vreme pa je odlozen za mesec dana.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 29/10/2013, 10:27

Jeftelija, a dr Vesna, radi u Genesisu?
Koja je procedura oko prirodnjaka? Koliko se ceka?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 29/10/2013, 10:33

Ema, bebana, sofija, Niny i ostale kutanjke poljubci poljubci poljubci ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 29/10/2013, 10:35

Jeftelija, bolje da odlozis kad si vec ovoliko cekala, a da ti to uradi dr Crnogorac srca1 srca1 , vreme bas leti, brzo ce i tvoje vreme da dodje...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 29/10/2013, 10:38

d  veliko hvala drage moje, hvala na podršci i na razumjevanju i na pomoći.... navijam i ja za sve vas...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 29/10/2013, 10:39

Okacice, Pegaz, ostale radilice radost radost radost radost radost 
Drzim fige za veeeelike bete
Naravno i ostale radilice, a sigurno sam puno vas ispustila Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 29/10/2013, 10:40

srca Pegaz, OKacice, Ragaco, Jeftelija - SRECNO, CURE!!!! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/10/2013, 10:44

OKacica ::Zdravo devojke!!! da vas sve cmoknem!!!

Nisam bila tu par dana, otisla sam konacno na bolovanje pa sam se oko toga maltretirala... Situacija kod mene je ok, posle 7 dana stimulacije imam dosta folikula, endo juce 12mm, a sto je najbitnije uspela sam da dobijem i terapiju za moje trombofilije, tako da sad mirne glave mogu da sacekam taj embriotransfer... Jedino mi ostaje dilema da li je sad kasno da primim taj OHB12 ili ne...

Biksi, hvala ti draga sto brines, ne znam sta bi mi bez tebe zagrljaj!

Cmokic za sve ostale, bebana zao mi je zbog tvoje bete...
okacice ,bravo za korake ...sve si uradila sto je do tebe! endo je ekstra ,sto kod mene nije bio slucaj.bice tu dobrih j celija.sunny sunny sunny sunny 
 sto se tice OHB12 ,ja sam primila jednu bocku i to prosli put kada sam bila na histeroskopiji,znaci negde 21 novembra otprilike .negde sam cula da se on prima mesec dana pred postupak ,e sad dal mesec dana pred et ili pred bocke -neznam.uglavnom ,ja to prvi put dobila i nisam bas upucena u njegovo znacenje.proguglacu malo o tome.predhodna 2 ciklusa niko mi nije spomenupo OHB12 i njgovu vaznost.
  IVV,moji ciklusi jesu redovni ,ali su jako oskudni i sa svakom vto mislim da su sve oskudniji.pre sam je imala 3 dana ,sada-posle druge vto ,jedva 2 dana mece.videcu kako ce sada biti nakon histeroskopije.
ovo mi je 5-i dan u hiperbaricnoj komori ,,,osecam kako mi krv struji venama bas ,bas i oseca pospanost non stop.sto meni i odgovara ,da mi se malo spusti adrenalin .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 29/10/2013, 12:01

Okacice, Ragaco, Sigma, Pegaz, Jeftelija, Brbljiva vvsrca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vvsrca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vvsrca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vvsrca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vvsrca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vvsrca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 29/10/2013, 12:03

Brbljivice pa ti si bas vredna, bice ovo dobitni postupak osecam sreca 

Devojke u postupcima i one koje cekaju betu navijam iz sve snage da bude najlepsi moguci ishod igracice igracice igracice beta beta beta
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 29/10/2013, 12:07

Puna jedra i dobar vetar za Okačicu, Pegaz, Ragaco ali i za devojke koje se bliže proceduri: Brbljiva, Jefta, te sve one koje se pripremaju, ispituju, čekaju!
Kako god, ljubim sve, mame, trudnice i buduće mame, mame under construction!
Mogu ovako da vas ljubnem a ne prenesem virus, bolensna sam k'o pas;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/10/2013, 12:09

videcemo ivi ,videcemo !....kako si ti ,,,ne javljas se ...imas li ti nekih koraka i planova ?lol! lol!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/10/2013, 12:29

http://www.telegraf.rs/vesti/865153-novi-sad-obara-rekord-najvise-beba-u-poslednje-dve-decenije
   skidam kapu Betaniji !yes g g g 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 29/10/2013, 12:32

d77 ::Jeftelija, a dr Vesna, radi u Genesisu?
Koja je procedura oko prirodnjaka? Koliko se ceka?
Ako mislis na Kopitovicku, ja za nju nemam info jer nisam njen pacijent mada mislim da radi jer su druge zene isle kod nje. Meni je Crnogorac melem za dusu posle nadobudnih BG babaroga.

Procedura oko prirodnjaka je prosta, bar ova moja. Zakazes prvi pregled kod DR. Pregleda te, ako treba da radis analize - radis ih i ako nemas neki problem ides dalje. Kad dobijes sledeci ciklus, prvog dana zoves Genezis i zakazujes pregled za 6. dan ciklusa. Odes na UZ, pogleda endo, potrazi folikul i ako je sve ok kreces na svaka 2 dana na folikulometriju sve dok JC nije dovoljno velika za stop inekciju. E sad sta ce dalje da bude to ne mogu da ti kazem, u smislu da li ce JC da bude dobra ili ne, da li ce doci do aspiracije i kasnije transfera.
Nema tu nekog visemesecnog cekanja, osim ako nemas neki problem koji zahteva lecenje.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 29/10/2013, 12:37

Hvala zene na cestitkama, sto i vama zelimo Very Happy Very Happy 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 29/10/2013, 12:43

Hvala, Jeftelija zagrljaj 
Navijam jakooo za tebe  igracice

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu