KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 29/10/2013, 12:56

Dzaba, ja sam u niskom startu mesecima, nikako da poletim lol! 
Moje nezaceto dete hoce na silu da bude zbuckano u zimu a ne u leto ili jesen lol!
Ko zna zasto je to dobro...
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 29/10/2013, 12:58

Zbuckace se, draga sunny

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 29/10/2013, 13:22

U, Jefto, sviđa mi se kako to funkcioniše u Genesisu. Kad o dr.Kopitović, ja sam zvala i oni su me pitali da li mogu d adođem u jednu subotu, ona sarađuje sa njima i jako je zauzeta u Betaniji pa mora tako. Ali dolazi, naravno. Međutim, ja ću je videti u privatnoj ordinaciji u kojoj radi (kad za to dođe vreme) jer je tako jeftinije nego ići na konsultacije u Genezis. Jbg, što da ne ušparam ako mogu. Tako sam ja to organizovala, pomogle su mi i drugarice sa foruma!
Inače, čujem da su obe doce super. Ja sam Kopitović izabrala po preporuci, bavi se problematičnim ženama i deluje mi kao neko ko će da se zainteresuje i iskreno-videla sam je na yt na nekom snimku i deluje mi kao neko kome mogu da verujem. Pošto mi je ovo poslednji pokušaj ne želim da nešto izostane, eto čisto iz tih razloga. Toga sam željna jer sam istraumirana od morona i beogradskog kruga vto pakla;-) i više ništa ne prepuštam slučaju.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 29/10/2013, 14:04

Jeftelija ::Dzaba, ja sam u niskom startu mesecima, nikako da poletim lol! 
Moje nezaceto dete hoce na silu da bude zbuckano u zimu a ne u leto ili jesen lol!
Ko zna zasto je to dobro...
lol! lol! lol! 
Isti slučaj i kod mene!!!!! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 29/10/2013, 14:09

Drugarice nije me bilo neko vreme ali sam mislimz uz vas osmeh srce 

Navijam jako za Ragaco i Okacicu radost radost radost 
Bebana bas mi je zao za betu, idemo napred nema odustajanja yes 
Brbljiva drago mi je komoru, nadam se da ce prokleta ureoplazma nestati u komori! Navijam jako za vas!!
Jeftelija bebac definitivno pikira decembar, bice to uspesni decembar!

Mi smo prosli drugostepenu komisiju u Frontu, jedan korak smo blize yes sad sledi ta neizvesnost od pocetka kad ce biti..

Ljubi vas sveeee!!! osmeh srce
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 29/10/2013, 14:49

Napred Ana:aa29: , navijamo!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/10/2013, 15:17

Okacice, super izvestaj, samo napred!
Ana, za korak blize, navijam!
Jeftelija, neka bira beba i u to ime navijam!
Brbljiva, jos malko, pa pocinjes!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 29/10/2013, 15:23

anasrce ::Drugarice nije me bilo neko vreme ali sam mislimz uz vas osmeh srce 

Navijam jako za Ragaco i Okacicu radost radost radost 
Bebana bas mi je zao za betu, idemo napred nema odustajanja yes 
Brbljiva drago mi je komoru, nadam se da ce prokleta ureoplazma nestati u komori! Navijam jako za vas!!
Jeftelija bebac definitivno pikira decembar, bice to uspesni decembar!

Mi smo prosli drugostepenu komisiju u Frontu, jedan korak smo blize yes sad sledi ta neizvesnost od pocetka kad ce biti..

Ljubi vas sveeee!!! osmeh srce
Hvala ti,zaista si srce
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 29/10/2013, 15:37

Anasrce,divno za prolazak na komisiji,sad ostaje SAMO čekanje!
Nadam se da će ovaj tender 4.11. ubrzati sve,pa da čekanje bude što kraće i da nam i Vuchko,PalčicaBG i svi koji se nadaju pozivu što pre startuju!

Jeftelija,još se nije ni začeo malac,a već hoće da sve bude po njegovom!
Ako baš voli zimu,eto mu onda,a mi ćemo da navijamo !!!

Brbljiva,super što ti HB prija u takvoj meri,ovog puta je sve pokriveno i neće izostati uspeh!!!

Okacice,moj ratni druže,navijam iz sve snage!!!Super napreduješ!
Šaljem ti PP malo kasnije osmeh srce 

Kiss za sve koračaljke!
IVV,da nam što pre ozdraviš zagrljaj 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 29/10/2013, 16:30

Htela sam ja Kopitovicku kad sam birala novu kliniku ali sve sto sam iskopala o njoj me svelo na to da je zena toliko zauzeta da ja treba da je lovim. Da ja zivim u NS pa ajde de, ne bi bio problem, povinovala bi se njenim terminima, slobodnom vremenu itd... ali ja nemam ni vremena za to niti zelim doktorku koja je prezauzeta. Pri tom ja nemam neki veci sterilitetni problem da bi mi trebala njena strucnost pa je meni odlicna i Crnogorac. Legla mi je i poprilicno dobro se nosi sa mojim "bahatim" i samozivim karakterom. Ume lepo da me smiri i nasla je notu kojom me obara. Pri tom nema za jedini cilj da mi ojadi dzep i nije alava.

A ovo moje nezbuckano dete je ustvari resilo da meni bude poklon za rodjendan u decembru, muzu poklon za bozic, babama i dedama poklon za novu godinu. Ima to neki smisao, necu morati da kupujem poklone. lol! 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 29/10/2013, 16:57

Evo mog izvestaja iz Nisa: Doktorka EKSTRA izabrala sam dr.Jasminu (hvala Jole).Vrlo je fina za Januar mi je zakazana vantelesna od 14.11(tad treba da dobijem) pijem Mikroginor i bicu na dugom protokolu ovog puta.Rekla mi je da cu da primam Neke bocke na P (prenuron ili nesto tako slicno) i Menopur ali nije mogla da mi kaze od kada.Nego kada pozovem kad dobijem recice mi. Moj utisak za sada pozitivan.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Nadam se da ce biti svima nama koje krecemo i koje su u postupku plodna godina.[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/10/2013, 17:30

ivanicasale,super ! mene je vodila dr.Jasmina ,ko sto rekoh -jako je fina ,al od te finoce ja nisam nista dobila ,nazalost !...ta njena finoca nije meni dovoljna,niti bilo kome -za uspeh.
ja Sam bila mesec dana na mikorginonu,i opet krenula sa dugim protokolom,po izvestaju dr Jasmine.ista sema kao i prvi put i cak ovaj put nije doslo do trudnoce.nesto nije bilo kako treba ,primala sam menopur,pregnil i diferelin.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/10/2013, 18:55

OKačice, fino sve to ide, sad će ti biti lakše kad si na bolovanju! Ja sam primila ohb12 na sedam dana pred hormonsko bockanje, jer nisam imala više vremena. Ohb12 je jedna vrsta vitamina b12, i prima se zbog mutacije na pai genu, a sa tom mutacijom savetuju pojačani unos kompleksa b vitamina, zato sam ja bila na udarnoj dozi folne kiseline 10mg i pila bevipleks 4 tabletice dnevno do skoro. Ne znam da li je kasno za ohb12 da primiš, pošto si već pred kraj stimulacije, ako dobro skontah, mada mislim da ova boca ne može da šteti. Je li već piješ folnak, šta ti je još hematolog rekao, prepisao?!

Anasrce, bravo za prolazak drugostepene, nek poziv što pre stigne za postupak! Držim fige!

Cure, prašim i navijam za vaše korake!

Jefto, očito beba hoće da bude začeta u zimskom periodu, kao što ti lepo reče, ko zna zbog čega je to dobro! Držaću fige kad god da kreneš u postupak, da bude uspešan!

Brbljiva, nek hiperbarična komora potamani i ureaplazmu, nek te fino uspori i divota! Još malo pa bockanje kreće, nek je sa srećom!

Prašim i vučem nosiće!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 29/10/2013, 21:46

Koračaljke, sve vas u kompletu grlim, jaaako zagrljaj 
Navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
ljubav ljubav ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/10/2013, 08:06

Brbljjiva ja sam prosli put bila na kratkom protokolu primala sam Gonal 75ij i cetrotide 0.25.Sada mi je rekla da malo menja i da cu primati menopur i preuron(?!)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 30/10/2013, 09:13

ivanicasale ::Brbljjiva ja sam prosli put bila na kratkom protokolu primala sam Gonal 75ij i cetrotide 0.25.Sada mi je rekla da malo menja i da cu primati menopur i preuron(?!)
Puregon Very Happy 
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/10/2013, 09:32

ivi ::
ivanicasale ::Brbljjiva ja sam prosli put bila na kratkom protokolu primala sam Gonal 75ij i cetrotide 0.25.Sada mi je rekla da malo menja i da cu primati menopur i preuron(?!)
Puregon Very Happy 
Ivi jesta na taj sam mislila ali ga nisam zapamtila Laughing 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/10/2013, 10:12

ivanicasale ::Brbljjiva ja sam prosli put bila na kratkom protokolu primala sam Gonal 75ij i cetrotide 0.25.Sada mi je rekla da malo menja i da cu primati menopur i preuron(?!)
samo napred ,,,radi kako ti kazu .
 ja sam oba protokola iste bocke primila ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 30/10/2013, 11:25

Ljudi, da li i dalje postoji popust u Biomedica labu, onaj od 10%?
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/10/2013, 11:55

JEL SE NEKOJ od vas desilo da dobije mecu tokom kontracepcije ?nije bas ,bas ko meca ali ...tako mi lici ... doduse ,sutrasnji dan treba da dobijem mecu ,ali mi spebo rekli da produzim do 2novembra ,mikorginon i tek onda da im javim kada dobijem. ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 30/10/2013, 12:01

Jeftelija ::A ovo moje nezbuckano dete je ustvari resilo da meni bude poklon za rodjendan u decembru, muzu poklon za bozic, babama i dedama poklon za novu godinu. Ima to neki smisao, necu morati da kupujem poklone. lol! 
Odlično lol! lol! Nema lepšeg poklona deda mraz
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 30/10/2013, 12:36

Ivv, ima popust, dodjes i kazes da hoces da radis analize za vto i trazis njihovu karticu koja ti omogucava 10% popusta. Mislim, tako je bilo pre nekoliko meseci, ne znam da li je jos uvek...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 30/10/2013, 12:38

OK Lenjivice vrednice, hvala, prošetaću do njih, imam jednu u kraju;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 30/10/2013, 12:40

Brbljiva, desilo se meni, nije bilo kao prava meca, ali pomalo krvi i kao da cu da dobijem. Rekla mi Sonja da se to desava i da ne brinem.Medjutim, kad sam prestala s microgynonom i kad je trebalo da dobijem, ja nisam...Ni kap, ma nista. A ipak sam usla u postupak i bez mece...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/10/2013, 12:41

e zato sam ja sada zvala moju kliniku da vidimo sta se desava ...pa ce mi javiti sta dalje za nekih 40ak min...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu