KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/11/2013, 14:05

ganedina ,to je dobar troslojni endometrijum!!!Navijam!
Brbljiva,kreces prekosutra,divno,navijam!
Okacice,odmaraj i uzivaj dok se embrion gnjezdi!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 5/11/2013, 16:08

BRBLJIVA76 ::juhuuuuuuu,dobilaaaaaaaaaaaaaaaa sam ....stigla vecaa  veštica veštica veštica 
Blago tebi :) Sada naprijed i sa srecom :) Jos da i meni ova vjestica pokuca na vrata, bilo bi dobro :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 5/11/2013, 18:32

brbljiva76 i ragaco zagrljaj 
svima puno puno puno puno puno srece sto nam stvarno svima treba
a za histero sam vec citala vasa iskustva tako da se manje brinem affraid 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 5/11/2013, 21:26

Brbljiva pa ti to startujes neka je sa srecom igracice igracice igracice igracice igracice 

Kod mene nema nista novo, pala danas i cetvrta boca, ove me mnogo vise peku, al ajd prezivecu, sutra prvi uz i vadjenje krvi da vidimo kako napreduje, a ja prehladjena za medalju, kljukam se svim i svacim samo da sto pre prodje, valda nece ta prehlada nesto da pokvari u ovoj celoj situaciji. No Shocked 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 5/11/2013, 21:42

Maakki, znas da su sve devojke koje su bile prehladjene u postupku uspele. Tako da draga, ovog puta ces biti trudna:aa: igracice 
Brbljiva, evo i za tebe nesto:aa3: roda roda bebe bebe 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 5/11/2013, 21:49

Maakki samo nemoj previse da dignes imunitet! :)... Pomorandze i caj, i za grlo ako treba puter i med, i to je to... moze i bijeli luk, ali ne pretjeruj :)... Hemija pa-pa :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 5/11/2013, 22:01

Nema sanse sada skoro da ga dignem u kakvom sam stanju, uglavnom sam na domacim metodama lecenja, jedino juce sam popila jedan fervex, mada mi je dr rekao da mogu bilo sta za prehladu da uzmem, trebala sam ja skuvati vinca popiti i u krpe (doduse i to je domaca metoda lecenja) Laughing Laughing Laughing 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 5/11/2013, 22:43

http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/28495/ljiljana-jaksic-salveta-partner-je-otisao-kada-je-saznao-da-sam-trudna
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/11/2013, 22:52

Ne mogu čitati prethodnih 10 strana, ne zamerite drage koračaljke, ono što pohvatah jeste da Okačica gaji jedinče i da držim fige jako najjače da tu ostane i narednih 8.5 meseci.

Brbljiva, krećeš, nek je sa srećom!

Maakki, dušo, startovala, vučem za nosić i držim fige isto jako jako jaaaakooo!

I ostalim nepomenutim curama puno sreće u koračanju! Nek je što više trudnica!vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/11/2013, 08:18

dobro jutro drage ...
maki ...ja sam pred svaku vto uvek bolovala ,prehlada ,kijavica,,uzas...ovaj put me to ranije uhvatilo ,proslo me .ali kako-domace metode.lojne lanenne krpe na grudi i ledja (jer sam kasljala ko luda ),masiranje domacom nevenovom mascu (to izvlaci temp ,tj upale )...i febricet .mada mi je doktorka dala jednom hemomicin od 500 mg ,3 tabletice da ispijem ,jer kaze to sinusi cine ....a bila je tu i hiperbaricna komora.nisam smela da se razbolim jer me nebi pustili na te tretmane.nekako sam uspela da sve to izvedem ,mada sam kasljala suvo ,do pre neki dan.sada pijem revitu da me ne povrati ,,a taman cu time malo odrzati imunitet toko stimulacije.
maki ,slusaj ninche -lepo ti kaze ,,,,zna ona pametnica mnogo toga .veruj mi .ljubim bebu ninche !
biksi ,trudnice .....uzivas ...kako beba ? nikad te nisam pitala ,jesi li imala nekih mucnina ,poteskoca toko trudnoce ?
ostale devojke srecno sta kog radile ...-Very Happy 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arya 6/11/2013, 09:00

Brbljiva, ja tek sad vidim da zurka pocinje Razz pa ti zelim svu srecu sveta da bude luda i nezaboravna, pa za 9 meseci bar jos 2 clana beba beba da se pridruze!!!!! <3 
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 6/11/2013, 09:14

Brbljiva, srecno!!!!

Ostalim devojkama saljem poljupce!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 09:19

Drage moje, ja sam oduševljena što je glumica Ljiljana trudna. Drago mi je zbog nje, vidi se da je divna žena, to je moj utisak. Daje nadu svima nama da su čuda moguća. ALI...jedno veliko ali! Kaže da je radila vto kod prof. Radulovića, koji je poznat i po tome što je kod njega jedna Radulovićka iz Crne Gore zatrudnila u 62. godini. Postavlja se pitanje čija je to jajna ćelija, čiji spermatozoidi, jer je naivno poverovati da postoji partner. Kažem drago mi je zbog nje, volela bih da je sretnem i izljubim, ali zar je moguće da se stručna javnost ne oglašava:
1. Zbog godina. Koja je max starosna granica za vto u našoj zemlji? Ja sam za to da žene rađaju dokle mogu, ali pitam koji je zakon?
2. Čija je jajna ćelija?
3. Čiji su spermatozoidi?
4. Kako to da se nijedan novinar ne zapita o ovome i niko od stručne javnosti?

Zaključak: Kriminal koji se dešava nama pred očima, koji prolazi, o kojem se pišu hvalospevi po novinama i koji čak niko i ne komentariše! Porazno! Žao mi je svih žena koje su tamo radile vto i koje se pitaju da li je to možda njihova jajna ćelija. Nije isključeno ni da mu druge klinike dostavljaju materijal, jer bi se neko u protivnom oglasio do sada i uništio reputaciju konkurenciji!!!
Postoji mogućnost i da se prodaju jajne ćelije i spermatozoidi, dobrovoljno. Jedan navijač mi je davno pričao da je prodao svoj uzorak! Tad me nije zanimala tema, nisam ni znala da to nije dozvoljeno kod nas. U kojoj zemlji mi živimo...čist kriminal i igranje sa ljudskim sudbinama!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 6/11/2013, 09:23

Erata draga, sve sto si se ti zapitala i meni je proslo kroz glavu... Mislim stvarno mi je drago znog te zene i zbog bilo koga ko je trudan posle duge borbe, ali mislim da je verovatnoca da je jajna celija njena vrlo mala...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arya 6/11/2013, 09:33

OKacica ::Erata draga, sve sto si se ti zapitala i meni je proslo kroz glavu... Mislim stvarno mi je drago znog te zene i zbog bilo koga ko je trudan posle duge borbe, ali mislim da je verovatnoca da je jajna celija njena vrlo mala...

Mozda je zamrznula jajne celije. Very Happy
U Holivudu je to sasvim normalno. Bar sam tako citala...

Samo koliko dugo one tako zamrznute mogu da opstanu i budu kvalitetne?Rolling Eyes 
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/11/2013, 09:35

ja sam cital negd cini mi se da je donacija j celije bila ....
ma bitno da je zeni u 52oj god uspelo.kad je njoj uspelo ,mora i nama mladjima da uspe kad tad ...

p.s ...izgleda da moja firma bas misli na mene ,, niko nista nezna a ja mislilm da nece da mi produze ugovor (inace menadzerka mi je zena !)----a znaju svi da idem na vto od sledece nedelje.imam doduse ugovor o delu (imala sam!) ...dali slucajno mogu da ih tuzim?! a jos radim i niko mi zvanicno nista nije reko...
izvinjavam se sto sam otisla u off ,ali se salbo razumem u sve to ,a znam da ovde ima puno pametnih glavica ,pa vas molim da me posavetujete u pp.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 6/11/2013, 09:54

Hvala Erata što si ovo pomenula. Naravno da nisu čista posla. Meni je drago zbog te gospođe ali jedino mi možemo da preptostavimo šta se desilo. Verovtno je donacija i jć i spermića ali se to nigde neće reći. Nije problem donacija, problem je kako je ponuđena i rađena, te ima li veze sa zakonom. Drugo, iskorišćena je za promociju bolnice a to i ne kapira. Tako on to, posveti se jednoj ili dve i onda pravi haos sa drugima. Užas, totalno jadna fora, pravi ljude budalama. Ali mene neće...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 10:08

Pa da, jasno da je iskorišćena za promociju. Sad će mali milion žena da pohrli kod njega. Ona mu se predala, slepo mu verovala, a on je imao interesa da joj pomogne jer je javna ličnost.
Ženi je bilo važno samo da uspe, to je ok, ali da li je svesna da je deo kriminala, to nisam sigurna, a njoj nije ni važno.
Meni je skandalozno da se na takav način promoviše jedna protivzakonita radnja, da se koristi žena koja se toliko dugo borila i koja verovatno pojma nema šta je zakonito, a šta ne, a i da zna, želja je jača i njoj nije bilo niti jeste važno. A da li to znači da neko može ukrasti i bebu iz porodilišta, pa da svi budu srećni zbog njih, ne znajući pozadinu? Isto je i sa krađom jajnih ćelija.
Drago mi je zbog nje, neka im Bog da svu sreću, žena me i raznežila i rasplakala, nemam reči.
Ali ovde se radi o nečemu drugom. U kojem mraku mi živimo! I koliko je naša javnost neupućena u problematiku.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 6/11/2013, 10:26

Drage moje , zato sam se ja na kraju i odlučila za Prag gde se sve radi legalno i po zakonu i gde im je starosna granice 50 godina tj., 1 dan pre 50.- tog rođendana sme biti poslednji ET . A ne da mi Radulović ispira glavu i priča priče da su to prekobrojne j.ćelije od žene koja je dobrovoljno pristala da ih donira . Ma važi. Pri tome ja apsolutno ništa ne znam o toj ženi (ništa o njenom fenotipu , koji može da bude dijametralno suprotan u odnosu na moj ) , NIŠTA,sem da ima dobar kariotip . Eto , tako je on i mene ubeđivao .

Za Ljiljanu Jakšić mi je iskreno neizmerno drago da joj je uspelo i da će ipak i ona biti majka , na šta mislim da svaka žena ovog sveta ima pravo . Naravno , ne ulazim u zakonitost celog postupka njene VTO .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arya 6/11/2013, 10:35

Zene, ja nisam informisana kao vi, ali zasto to je to zakonm kaznjivo? Posto sam tek sada krenula da razmisljam o VTO (znaci nemam pojma nista), nisam bas upucena u te stvari.

Ako ja, recimo, hocu da doniram jajnu celiju, zasto to zakon brani?

Ali sad razmisljam, ako zene idu godinama na VTO, a ustvari im 'renomirane' klinike bukvalno kradu jc, nema zakona koji to moze da regulise ili nacina da se to dokaze? (nadam se da razumete moje pitanje) Tj, u cemu je fora? :O

Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 6/11/2013, 10:39

Erata ::Drage moje, ja sam oduševljena što je glumica Ljiljana trudna. Drago mi je zbog nje, vidi se da je divna žena, to je moj utisak. Daje nadu svima nama da su čuda moguća. ALI...jedno veliko ali! Kaže da je radila vto kod prof. Radulovića, koji je poznat i po tome što je kod njega jedna Radulovićka iz Crne Gore zatrudnila u 62. godini. Postavlja se pitanje čija je to jajna ćelija, čiji spermatozoidi, jer je naivno poverovati da postoji partner. Kažem drago mi je zbog nje, volela bih da je sretnem i izljubim, ali zar je moguće da se stručna javnost ne oglašava:
1. Zbog godina. Koja je max starosna granica za vto u našoj zemlji? Ja sam za to da žene rađaju dokle mogu, ali pitam koji je zakon?
2. Čija je jajna ćelija?
3. Čiji su spermatozoidi?
4. Kako to da se nijedan novinar ne zapita o ovome i niko od stručne javnosti?

Zaključak: Kriminal koji se dešava nama pred očima, koji prolazi, o kojem se pišu hvalospevi po novinama i koji čak niko i ne komentariše! Porazno! Žao mi je svih žena koje su tamo radile vto i koje se pitaju da li je to možda njihova jajna ćelija. Nije isključeno ni da mu druge klinike dostavljaju materijal, jer bi se neko u protivnom oglasio do sada i uništio reputaciju konkurenciji!!!
Postoji mogućnost i da se prodaju jajne ćelije i spermatozoidi, dobrovoljno. Jedan navijač mi je davno pričao da je prodao svoj uzorak! Tad me nije zanimala tema, nisam ni znala da to nije dozvoljeno kod nas. U kojoj zemlji mi živimo...čist kriminal i igranje sa ljudskim sudbinama!
Prvo cu da se nadovezem na ovu pricu posto sam i sama u slicnoj situaciji, maksimalna starosna granica je uglavnom dok zena ima svoje jc, o pitanjima ako je radjeno sa doniranom jc mene interesuje kako je zena bez partnera mogla kod nas da uradi vto i to jos sa doniranom jc, ja nisam mogla, sto se tice donirane sperme mogao je neki njen prijatelj da joj ucini uslugu, ali ovo je balkan ne verujem ja nesto u to, a pogotovo ne u pricu o zamrznutim jc. U svakom slucaju meni je mnogo drago sto joj je uspelo, jer svakako svima nama daje vetar u ledja, a o promociji da ne pricam jer puno puta smo pisale o tome.

Kod mene je situacija sledeca 5-ti dan stimulacije, od danas sam slobodna tako da natenane mogu da se posvetim postupku, jutros izvadila E2 i on je danas 290, bila i na uz na levom ima nekih manjih koje nije ni pisao, na desnom tri 15,90 13,30 i 14,30 mm, endometrijum je 7,2 mm. E sad ima jos vremena da se i levi jajnik probudi, a i da koji manji folikul poraste.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/11/2013, 10:44

maki ,pa to mi izgleda dobro ...jel da ??"smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel king 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 6/11/2013, 10:47

Još da dodam da su uspesi VTO kod žena u tim godinama kao i iznošenje takvih trudnoća do kraja zaista svima nama novi vetar u leđa , nešto što nam daje novu nadu i dodatnu snagu da do kraja istrajemo u našoj borbi , da se nikako ne pradajemo .

Samo što bi i kod nas ovakve stvari zakonski trebalo regulisati , kao što je to svuda u normalnom svetu , u smislu starosne granice, stavljenje potisa tih žena , navodno donora da su saglasne sa tim , pravljenja neke banke reproduktivnog materijala .... A ne po sistemu - ako pristaneš ja odledim a da ni ja kao dr.nemam pojma čije i kakve su . Užas, šta drugo reći . Ali nekom je taj roditeljski instikt i želja za detetom toliko velika , da ga u krajnjoj liniji i nije briga od koga je repruduktivni materijal .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/11/2013, 10:54

http://www.maminamaza.com/kada-se-najranije-moze-utvrditi-trudnoca/205/
evo nesto interesantno...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/11/2013, 10:59

Maaki, navijam da ti folikulici lepo rastu i da se pokrene i taj levi jajnik! To sto si bolesna ne mora da znaci nista, naprotiv, slabiji imunitet, veca sansa da organizam ne odbaci embrion kao strano telo. Seti se da smo imali dosta kutanjki koje su uspele dok su bile bolesne. Zato nam uostalom i daju prednizon ili dexazon, da nam obore imunitet. igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Brbljiva, neka je srecan pocetak!!! Za ugovor ne znam nista, nisam imala takvu situaciju, pa ne umem da ti dam savet. Samo mogu da ti kazem da nastavis da budes kao so si sada, jer delujes opusteno i uspeh je siguran! NAvijam za uspesan postupak i za lepe folikule!!! igracice igracice igracice igracice igracice 

Erata, potpisujem te u potpunosti!! I ja sam se radovala kad sam procitala za LJiljanu, ali su i meni te sumnje ostale, cije je ustvari to dete?! Drago mi je da je ona pokazala da se uposnoscu moze sve, ali mi smeta to sto je sigurno neregularno (mozda na kraju i nije, jer procitah da je partner ostavio kad je saznao ad je trudna, sto mislim da je pravljenje maske za Radulovica). Ne mogu da ne razmisljam da je nekome ukradena jc protiv njene volje, da su mozda neciji spermici koriscen iprotiv njegove volje za stvaranje tog novog zivota! Radulovic je sinonim za to koliko sam citala po forumima godinama o njemu. Da je sve zakonski regulisano i dozvoljeno u Srbiji, samo bih pozdravila i radovala se najiskrenije, ovako... ostaje pitanje koliko ce jos puta on iskoristiti necije jc za nekog drugog, a paru uzeti pare za neuspesan postupak?! Da je to uradila u Pragu, Skoplju.. sve bi bilo OK.

Arya, ne zakonski je jer je u Srbiji dozvoljena donacija jc i spermatozoida, ali ne postoji banka istih, pa samim tim ni donacija nije moguca. Radulovic, kao i mozda neki drugi (ali je on najpoznatiji da otvoreno nudi donacije) rade van zakona, jer od zena koje dodju u postupak uzimaju jc i bez njihovog pristanka (skoro sam sigurna u to!) daju ih nekom drugom, kao verovatno i spermice. Da ima banke reproduktivnih celija pa da roditelji biraju cije jc i spermice zele, to bi bila druga prica.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu