KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 17/10/2013, 15:11

ivanicasale ::Deojke ja danas dobila pozivno pismo za proces vto u KC Nis,a izabrala sam Novi Sad!? TAko da sada idem u Nis.Pozvana sam za 29
.10 u 8h da se javim.E sada da li je neka od vas radela vto u nisu i kog lekara preporucujete?Hvala vam sto ste divne kao i uvek.
Ja pijem lekic za tsh do decembra pa neznam da li cu imati vremena,neznam kada ce mi raditi vto?
Ako možeš, piši zahtev da te preusmere u Novi Sad, što se tiče Niša, sve sam rekla na temi Klinike

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/10/2013, 15:18

ivanicasale,evo link o Niskoj klinici..pa proceni sama...SOJA ,je u pravu ...ja tada nisam bila toliko upucena ai plasila sam se da mi se vto ne oduzi ,ali devojke koje su pisale zahtev uopste nisu cekale vise od mene ...tako da ti je SoJa sve rekla ...evo linka 

https://kutak.forumotion.com/t1132p30-niski-klinieki-centar-iskustva?highlight=nis+iskustva#435330
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/10/2013, 15:28

jekica ::biksi hvala ti,malo sam se smirila,skroz sam bila juce istraumirana .transfer mi je bio 28 sept.pa neznam da li se racuna i taj dan do bete ili ne.ali mozda i bude sve dobro kao sto si napisala.viddecu sutra,nadam se da ce beta da se duplira.kako si ti biksi?imas li ti neke simptome mucnune?Meni su grudi otecene i bas bole i povremeno osetim mucninu.i na hranu,kafu kada pijem pa osetim neki gorak ukus u ustima.
drzim ti fige i navijam od srca za tebe da sve bude ok!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 17/10/2013, 15:47

Drage devojke samo da vas pozdravim!
Bebana i Jekice drzite se, navijam za vas!!!

Okacice vidis da je dobro sto si odradila Mthfr i Pai, i ja sam mutant na oba, ali najvaznije je da budes pokrivena terapijom! Javi sta kaze dr, sigurna sam da ces naci nacina da te ubaci ovih dana!

Ragaco samo krupnim koracima, naviiijam srca srca srca 

Poljubac za SVEEEE srca1 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/10/2013, 15:49

Anasrce, u pravu si draga, i hvala ti sto si me inspirisala... Nadam se da cu uskoro dobiti terapiju, potrebno je da uradim jos neke analize, ali mislim da imam vremena...
poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 17/10/2013, 15:53

OKacice, da li si s nekim u Visegradskoj razgovarala o tome?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/10/2013, 15:55

Vuchice, imam uz u ponedeljak kod Tulica, pa cu tad da mu kazem, ove cele nedelje nije tu...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 17/10/2013, 16:35

Okacice nema na cemu, mnogoo mi je drago da si to uradila!
Imas vremena, uradi i ostalo budi komletirana pa onda kod hematologa! igracice 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 17/10/2013, 16:47

Soja ,brbljiva procitala sam,hvala vam.Neznam sta da radim????Zvacu sutra rzzo pa cu pricati sa njima a ja sam upoznala devojke kojima je uspelo u nisu.Mislila sam da tamo izaberem dr.Aleksandru ako moram da idem tamo,sta vi mislite?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 17/10/2013, 16:48

OKacica ::Devojke, stigli su mi rezultati za PAI i MTFHR, ali ne znam sta znace, vidim da nije ok:

Nalaz:

U analiziranom uzirku nadjena je HOMOZIGOTNA MUTACIJA u genu za metlentetrahidrofolat rediktazu (MTFHR C677T)

Detektovani G4/G4 genotip utice na povecanu ekspresiju PAI gena odnosno povecava nivoe plaznimogen aktivator inhibitora-1. Ovaj genotip dovodi do povecanog rizoka za nastanak trombofilija

Unapred hvala!

Kom dr-u da se javim?

Joj...
Ili Miljicu ili Elezovicu, treba ti dobar, ti si homozigotni mutant u oba slucaja.... Fraxi ti ne gine, i brdo zivo folne kiseline i beviplexa....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 17/10/2013, 16:50

Zaboravih da se pohvalim, juče mog dragog zvali iz centra za genetiku (radio mikrodelecije y hromozoma), kažu da je nalaz u redu na sva tri nivoa igra , rezultat će mu poslati na kućnu adresu...
Dakle, možemo u novu borbu f

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 17/10/2013, 16:59

Bravo, Sojka! radost 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 17/10/2013, 17:11

Devojke, imam zakazano u genetskom savetovalistu za kariotipe, ali moj dragi verovatno nece moci zbog posla. Mogu li da idem sama, a on naknadno da da krv? Negde se pisalo da moze, ali ne mogu da nadjem.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 17/10/2013, 17:21

Erata,mislim da je Bekanica nedavno o tome pisala,ona je otisla sama i moze,naravno.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 17/10/2013, 17:51

Erata mozes sama, taj prvi put ti samo odobre analizu. Jesu ti zakazali vadjenje krvi? Tad idete oboje da date krv.
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/10/2013, 18:13

anasrce hvala ti:sunny: 
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 17/10/2013, 19:07

Idemo prvi put na razgovor i rekli su kada sam zakazivala da dodjemo oboje i da bi nam istog dana i krv vadili, ako odobre.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/10/2013, 19:35

Kad smo mi isli tako je bilo,otisli oboje ,samo sam ja bila kod doktora da odobri analizu i istog dana smo oboje i dali krv na analizu.Bekanica je isla sama,sama dala krv a za partnera rekla da ce drugi dan doci jer je sprecen poslom.Probaj tako,prijatni su jako.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/10/2013, 20:44

Jekice,Bebana igracice igracice igracice igracice igracice 
Okacice,Ragaco sretan početak 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/10/2013, 20:46

SoJa ::Zaboravih da se pohvalim, juče mog dragog zvali iz centra za genetiku (radio mikrodelecije y hromozoma), kažu da je nalaz u redu na sva tri nivoa igra , rezultat će mu poslati na kućnu adresu...
Dakle, možemo u novu borbu f

Bravo Soja za super rezultate tm:aa2: radost radost radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/10/2013, 21:53

ivanicasale ::Soja ,brbljiva procitala sam,hvala vam.Neznam sta da radim????Zvacu sutra rzzo pa cu pricati sa njima a ja sam upoznala devojke kojima je uspelo u nisu.Mislila sam da tamo izaberem dr.Aleksandru ako moram da idem tamo,sta vi mislite?
meni je drugi put vodila dr Jasmina ,bila je jako fina ,pokusala da mi pomogne ...cini mi se ,..ali strucnost i UZ koji su popravljali tog dana jer nema bolnica drugi UZ ,a hodnik pun zena koje cekaju na aspiraciju...su me dokrajcili ,i znala sam da nesto ne stima! tako je i bilo ...
 i Aleksanda je ok,ali biolog i mozda dobar fali u Nisu ,to je poenta ! nije rec samo o doktoru ....ja sam ti rekla svoje misljenje a svako za sebe odlucuje!srecno u svakom slucaju !osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/10/2013, 22:39

Soja, bravo za dobar rezultat!

Erata, mi kad smo radili kariotipe, isto je bilo jedan dan razgovor a drugi vadjenje krvi, al da ne bismo opet dolazili iz Užica, izašli su nam u susret i isti dan nam i krvcu izvadili. Pritom smo se baš zezali pred komisijom, pa smo im valjda bili simpatični! :) Poneka šala i smeh, svakog smekšaju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/10/2013, 23:08

cure,da li je neka od vas dobila ciklus a posle radila betu i da je beta bila ok,to jest da je ostala trudna i ne mogu da skontam sto se radi taj kariotip?jel to svi radimo ako ostanemo trudne?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 18/10/2013, 06:47

kariotip se radi ako imas vise spontanih pa treba da se vidi koji je razlog tome.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 18/10/2013, 07:19

Soja bravo za super rezultat vučem jako za nos i prašim najače plodonosno
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu