KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 9/10/2013, 16:54

Brbljiva super:D  Bebana bice sve ok nemoj da gubis nadu.Mija drugarica imala jednu j.c.I oplodila se i usadila u Decembru treba da se porodi tako da samo pozitivno.Gde si ti radela vto?Da ne trazim unazad i kod kog lekara?Bas je bezobrazan sto nije dosao da razgovara sa tobom Mad
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 9/10/2013, 17:48

u visegradskoj,dr tulic
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 9/10/2013, 19:44

fight&faith ::
jekica ::
jekica ::
jekica ::
jekica ::dobar dan.Meni je danas sesti dan od transfera .Doktorica mi je rekla da lezim desetak dana do vadjenja krvi.Simptomi su mi napete grudi kao pred ciklus i nista vise.malo ovo iscekivanje nije lako ali videcemo sta ce biti.Ja sam Jelena i imam 37 godina .
Danas beta 370 !!!smajli angel Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
1:sunny:11 dan od transfera
beta 370 king queen sunny yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Da prekopiram jekicin post sa teme "Kako se ponasati posle et" pa da možemo da čestitamo i da se ponadamo da je krenuo talas pozitivnih beta.
Jekice ČESTITAM! aa75: b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
Hvala ti puno faith-Zelim i tebi veliki betu.Very Happy Jesi li u postupku vto?

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 9/10/2013, 19:54

lenjivica ::Zapetljana cestitam!!to se tice privatnog
Zvoncice srecno, navijam!
Vuchice draga, ja sam tako sa papircetom otisla u biomedicu pa kad videh rezultat zakaxala kod Miljica. Posto sam radila i neka silna antitela, proteine, hormone parastitne i nadbubrezne zlezde, izaslo me sve 27000.
Devojke, molim vas posaljite mi na pp tel nekog dobrog privatnog ginekologa, malo bih da promenim. I zna li neko nekog privatnog ginekologa?
Sta mislite, smem li sama sebi da prepisem terapiju? Naime, citala sam da americki vto strucnjaci daju mnogo vece doze prednisona, 15-20 mg i to od pocetka ciklusa, a Sonja samo 5 mg. To daju zenama kojima nekoliko vto nije uspelo, kao i onima koje imaju natural killer cells (a taj test se ne radi kod nas niti u regionu), pa rekoh da sama sebi prepisem terapiju? Ili da konsultujem ipak nekog imunologa?
Cao Lenjivice,ja sam pila pronson od 10 mg -3 nedelje pre transfera,i sada posle transfera pijem pronison od 5 mg.Preporucujem ti gin.Anu Mitrovic -nacelnica za gin.a radi na klinici Ivanovic,mozes takodje i kod Goce Ivanovic isto na klinici Ivanovic.Telefone mozes na internetu da nadjes.Anaelni Mitrovic nacelnica za ginekologiju u Narodnom frontu.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 9/10/2013, 20:07

BETA 370 YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!zelim svima veliki betu

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 9/10/2013, 20:12

Hvala Jekice. Samo ti nas vuci za nos. Evo namestila sam se. Very Happy 
Da ti odgovorim na pitanje ja sam imala 1 IUI, 2 stimulisane VTO, 1 iz prirodnog ciklusa, a sad razradjujem strategiju za dalje. Wink

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 9/10/2013, 20:20

fight&faith ::Hvala Jekice. Samo ti nas vuci za nos. Evo namestila sam se. Very Happy 
Da ti odgovorim na pitanje ja sam imala 1 IUI, 2 stimulisane VTO, 1 iz prirodnog ciklusa, a sad razradjujem strategiju za dalje. Wink
[u]Usttinula sam te,da malo predje na tebe i ostale zenice.lol! 

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 9/10/2013, 20:21

[u]Usttinula sam te,da malo predje na tebe i ostale zenice.lol! [/quote]Hvala draga, hvala! osmeh srce


Poslednji izmenio fight&faith dana 9/10/2013, 20:22, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/10/2013, 20:21

...i mene ,i mene ...hocu i  ja da budem debela trudnica
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 9/10/2013, 20:34

BRBLJIVA76 ::...i mene ,i mene ...hocu i  ja da budem debela trudnica
i tebe sam ustinula.bice veeeeeeeeeeeeeelika derbela beta Razz  

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/10/2013, 20:36

radost radost radost yes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 9/10/2013, 20:39

jekica ::BETA 370      YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!zelim svima veliki betu
Cestitam neka trudnoca bude skolska i lagana radost radost radost radost radost 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 9/10/2013, 20:45

jekica ::BETA 370      YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!zelim svima veliki betu


Jekice čestitam odlična beta ,da sve ide glat navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 9/10/2013, 20:51

bebana.bebana ::evo i mene....samo jedna jajna celija od 4 folikula...iskreno bes,razocaranje i suze...besna jer smatram da mi je doktor smandljao terapiju po kratkom principu i jos jednoj curi i zato smo prosle kako smo prosle...do petka necu znati da li se oplodila i da li je dobra...estrogen je bio losiji,400...a besna sm na doktora jer me nije udostojio da dodje i da kaze sta i kako je,svim drugim pacijentkinjama su ginekolozi dosli odmah,ovaj moj je cak dao i drugom lekaru da mi radi  aspiraciju...sad me pomalo boli stomak,malo krvarim,primila injekcije progesteron i garamicin....rostiljamo se do petka....usput sam dobila i vise anestezije pasu me jedva probudili,uglavnom ja sam celo vreme pevala pod dejstvom anestezije...
Bebana glavu gore i vjerujmo tom jednom ali vrednom navijam iz sve snage igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 9/10/2013, 21:32

Jekice cestitammm b b b b b 

bebana navijam za tebe, bice to ok b b b b b 
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 9/10/2013, 23:10

Bebana navijam da to bude ona prava igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 9/10/2013, 23:11

Jekice cestitkeeeeeee! Da sve prodje skolsku. I tnx na odgovoru za pronison
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 9/10/2013, 23:54

Jekice, cestitke za veliku betu i dobrodosla na trudnicke strane!

Bebana, nekad je dovoljna samo 1jc, nemoj da razmisljas puno sad i da budes negativna. TO ne zavisi od tebe koliko ces jc imati. Neka bude jedna, ali vredna i prava!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/10/2013, 01:37

Jekice i ovde sve čestitke, nek ti trudnoća protekne lagano i školski! Biće tu dve bebe!d d d d d 

Zvončice, srećno danas, nadam se da ćeš bar malo moći odspavati! Čekamo lepu betu!

Bebana, nemoj u startu otpisivati i tu jednu, jer može lako biti sutra ta jedna tvoje dete! Ja čvrsto držim fige da bude baš tako kao što rekoh!

Okačice, Ragaco, i druge bockalice, srećno!

Brbljiva, super za histero što će biti što pre, smeš li posle toga odmah u hiperbaričnu?!

Stisak cure i prašenje!vv vv vv vv vv vv 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 10/10/2013, 06:06

Dobro jutro devojcice!

Jekice,Za5ljana cestitam do neba na prelepim betama!!!!
Zelim vam da vam sve ide lagano i skolski!

Bebana,navijam za tvoju zlata vrednu mrvicu,cuvaj je,
mazi i pazi!
Lepo nam je pocela jesen,neka se tako i nastavi!
Svim koracaljkama zelim srecu na svakom koraku!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 10/10/2013, 07:17

Jekice, čestitam i neka ti trudnoća prođe lagano trudnica srce 
Bebana, znam da si razočarana. Sada je tako kako je i potrudi se da svoje misli i energiju usmeriš na novi život koji se stvara, na tvoju bebu. Veruj u nju, a mi navijamo b b b 

Ragaco, brbljiva, cure, neka su vam srećni i bebićetni koraci!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 10/10/2013, 08:45

hvala svima na lepim cestitkamam i vucem vas sve za nos ,da sve imate deeeeeebeeeeleeeee bete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 10/10/2013, 09:29

drage moje,puno mi znace vase reci podrske i zato vas grlim i ljubim sve!sutra je dan d!ono sto sam do sada jedino saznala od biologa je da je nama radjena ICSI METODA!SUTRA SE JAVLJAM SA VESTIMA!KISS
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 10/10/2013, 09:30

Jekice, bravo, odlična beta bb bb bb bb bb  Neka sve prođe školski vv vv vv vv

Bebana, baš mi je žao što je samo jedna jć nađena Sad  Ali nemoj se nervirati, možda će ti baš ta jedna jć doneti tvoju bebu osmeh srce osmeh srce beba
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 10/10/2013, 09:47

Jekice, bravo, cestitam na divnim vestima. Bebana, navijam da ta jedna bude dobitna i prava!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu