KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 20/9/2013, 16:29

Ja bi ti za operacije preporucila prof. Vasiljevica iz Fronta. Ja sam 3 puta bila kod njega za dve laparoskopije i jednu dijagnosticku histeroskopiju i stvarno mislim da je odlican strucnjak i pre svega covek... Sto se tice Betanije neko ce ti drugi dati odgovor jer ja tu nema iskustva.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 20/9/2013, 16:38

Hvala Jocy, jos neko je bas ovih dana hvalio Vasiljevica.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 20/9/2013, 16:39

ja sam do sada sve najlepse o Vasiljevicu cula, da imam problem, mislim da bih se za njega odlucila
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 20/9/2013, 16:41

pegaz ::
zvoncica36 ::Pegaz one su dr(Kopitović i Sonja) mislim da mogu da ti daju bolji savet od nas.Nekad je bolje da dr.kaže otvoreno NE ili DA,a ne ovako prebacuju na tebe(pacijenta) odgovornost.Da sama odlučiš???Pa i jedna i druga imaju dosta godina iskustva,a i plaćene su za to,ako ništa drugo da kažu kad možeš da kreneš u postupak.Što se Estrofema tiče ja bih pila kako mi je rečeno.Znam da žene piju i 3x1,ali ako su ti rekli 2x1 onda tako pij.
Znaš kako, dr Kopitović (možda se ponavljam...) mi rekla
"da iskoristim evra flastere i uz njih da pijem estrofem 2x1 i onda kad skinem flastere da nastavim estrofem 2x2, uporedo da pijem eutirox 50 mg i da pratim nalaz tsh da li će se spustiti i ako padne na 2 da odem na FET a ako ne onda da dobijem uz onaj utrogestan pa sledeći ciklus da spremam FET"
Dr Sonji javim tako i ona napiše "da se slaže sa predlogom dr Kopitović"

U međuvremenu sam istraživala koja je maksimalna dnevna doza estrofema čisto informativno i tako naletim da je neka uzimala po preporuci dr 3x2...
Činmi mi se da ću ja ipak FET za ovaj ciklus preskočiti zbog TSH...
Kad je tsh visok normalno je da smo zbunjene,uznemirene,neodlučne,...Očigledno je da si zbunjena i da neslušaš(tj.nečuješ sebe).Sredi hormone,pa onda polako kreni na fet.Preseci da li ćeš ići sad na fet ili ne?Sedi sa dragim i dogovorite se.Ako nećeš prestani da vrtiš sve i svašta po glavi.Ostavi sve što nije potrebno da piješ i udahni duboko ovaj jesenji vazduh.Estrofem nisu bombonice pa da gledamo koliko koja žena pije,pa ćemo i mi.Sigurno si kod po meni dve najbolje doktorke.Veruj im i polako mic po mic sve će doći na svoje.Histeroskopija je važna zbog našeg zdravlja,a bebe se ''kače'' i bez nje.Sve što te muči pitaj dr.Meni je to sve normalno.Kako pametni ljudi kažu nema glupog pitanja,već glupih odgovora.Uspeh vto po meni nije pitanje života i smrti.Najvažnije je da ti budeš ok.Od jurcanja ''da se nešto ne propusti,iskoristi''nema ništa.Tako samo sebi stvaramo dodatni pritisak.Polako,ali sigurno tako se ide u postupak.Pod sigurno smatram da nemamo nedoumice u svojoj glavi.Kad ih imamo onda nešto nije ok.Jedan mesec gore dole pa to je smešno.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 20/9/2013, 16:44

Vuchica ::
Erata ::

Vučko moj, legendo ljubav 
Erata, srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

Ja sam juce isla na ''veliki servis'' - pregled, uz, brisevi, papa... kaze doca, sve kao bombona lol!
malo me plase brisevi, kako i ne bi ...valjda ce sve biti ok...
...i cekanje se nastavlja...


Ma biće sve dobro.Samo napred srećno!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 20/9/2013, 16:49

Jeftelija ja znam za dr Dokica iz Visegradske, njega je preporucio Stojkovic iz Leskovca. Mojoj ujni je radio vise operacija cista, zaista je odlican doktor.
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 20/9/2013, 17:03

Anasrce hvala... hvatam beleske :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 20/9/2013, 17:25

Jeftelija ::I tako odem ja danas na pregled u Genezis, pred prirodnjak, i paf opet cista 6cm i opet punkcija zakazana za sledecu nedelju. "Obradujem" se naravno, kako i ne bi, tacno mi 3cm mesecno raste cista i lepo pitam Crnogorac sto mi je ciniti, necu valjda da punktiram cistu svaka dva meseca. Kaze ona zao joj da se operisem (mislim, meni nije, zadnji put sam operacijom ciste bila mirna 5 godina) pa ajd videcemo posle prirodnjaka sta ce da bude. To se naravno odnosi na uspeh ili neuspeh vto.

E sad ja imam pitanje, posto u BG ne znam ni jednog eminentnog strucnjaka ginekologa da me operise (ako imate preporucite mi) da li ja mogu da se operisem kod Kopitovicke (za koju sam shvatila iz ovih diskusija da to radi) u Betaniji o svom trosku?
Zna li neko da mi da tu info?

ps. mozda sam i umislila da Kopitovicka operise.
Prof.dr.Milan Terzić iz Višegradske.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 20/9/2013, 17:55

Hvala Zvoncice :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 20/9/2013, 18:11

Jef...mislim da je najbolje da pozoves Betaniju, trazis sterilitet i da kazes da si zainteresovana za op.kod njih....da zelis da platis i da ti radi prof. Kopitovic. Tako ces dobiti najtacnije informacije
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 20/9/2013, 19:49

I to sto kazes... :)
Kad ti je termin za porodjaj Dragana?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 20/9/2013, 21:16

Tesko da cu ga docekati termin...inace je 27.10 jako bih volela da tada budu rodjeni (sv. Petka) planiramo tu do 10-15.10 da se porodim, ako izguramo i ako se S&M slazu:)))
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 20/9/2013, 21:47

Drage moje, dugo me nije bilo, pokušavala sam više puta da pratim dešavanja preko moba, al je nešto kočio, nervirao me... Danas sam, konačno, došla do lap topa, i bukvalno sam celi dan (naravno sa prekidima) čitala SAMO korake!
Draganice, najpre tebi da kažem da mi je jako žao što se bar jedna mrvica nije "zakačila", i od srca ti želim da te tvoje smrzlice obraduju sledeći put, sa plavim okicama ili ne, samo da te jednog dana pogledaju njima... yes 
D77, rešićeš problem operacijom i biće sve ok. Crne misli izbaci iz glave, znam da ludiš, nije lako, verujem. Ljubac za moju južnjakinju ljubav 
PEGAZ, draga, želim ti da što pre rešiš problem sa tsh i da što pre odeš po svoje bebice. Naravno, kad budeš spremna i psihički, a ja te bodrim i navijam jako molitva 
Veliki ljubav za sve cure



SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 20/9/2013, 22:46

Dragana, kako je brzo proslo vreme, slucajno bacim pogled na dno tvog posta i vidim 34 nedelje....i mislim se boze, boze kako je vreme brzo proslo. :-)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/9/2013, 11:34

Procitah samo 2 poslednje strane, nemam mnogo vremena za vise.

Jeftelija, Dragana ti je lepo rekla, probaj da vidis sa BEtanijom za Kopitovicku, mozda je bolej da ti ona uradi, jer radi zajedno sa Crnogorac.

Pegaz, ne brigaj sto ces propustiti ciklus, nije toliko vazno koliko da su ti hormoni u redu i kako treba. Ja sam histero radila marta, a htela u aprilskom ciklusu na VTO, pa ne odoh, pa ni u majskom, ni u junskom nego tek u julskom i evo me, trudne. I ja sam se najvise nerivrala sto ne mogu na VTO da mi ne "propadne" histero, ali kao sto vidis, nije bilo toliko vazno sto je radjena 4 meseca ranije, koliko je bilo vazno da je uradjena uopstei da je taj mikropolip odstranjen i da sam ja usla smirena i bez stresa u postupak.

Navijam i prasim koracaljke za sto vise pozitivnih beta i novih trudnica!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 21/9/2013, 12:23

Dogovorili smo se mm i ja da ne idem na FET ovaj ciklus jednostavno čekaću da se spusti tsh pa onda.
Hvala vam puno na savetima jer meni puno znači sve što ste napisale d 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 21/9/2013, 12:27

Pegaz, biće sve u redu. Bitno je da ti budeš sigurna u ishod, da me ne shvatiš pogrešno, jer da može od pozitivne energije da se zatrudni, ja bih imala već desetoro, već je bitno da se neke kockice slože, a ti si i sama osetila da nije trenutak. >Kad bude došao taj trenutak, budi sigurna da će ovde biti navijanja maksimalno!  cmoka
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 21/9/2013, 19:28

Soja, hvala na lepim željama! Devojke, da li ste radile bris kavuma? Mislim, šta je kavum?? Znam ya cervikalni, vaginalni i bris endometrijuma. Ali kavuma???
Svima puno sreće, živaca i optimizma želim!!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 21/9/2013, 22:12

Draganice bris kavuma se radi drugog ili treceg dana ciklusa, a uzima se bris materice. Radila sam to novembra prosle godine u Jevremovoj. Sve je navodno bilo OK, tako su mi rekli preko telefona, medjutim, kad sam posle nekoliko meseci otisla kod njih nikako nisu mogli da pronadju rezultat.Shocked

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/9/2013, 09:12

devojke jedna info i treba ,,,moram ovde da postavim pitanje jer ima puno cura iz bg ,a odgovorite mi u pp ...
 dakle ,zanima me koj br .buseva idu ka Torlaku ,znaci od autobuske u bg ka Torlaku ? ako neka ima bilo kaakvu info gde da se raspitam za te linije ,neka mi javi .jako malo vremana imamo da bi stigli do Torlaka ,jer mi kasno stize bus u bg .hvala unapred i jos jedno izvinite sto sam morala ovde da pitam....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/9/2013, 10:11

Brbljiva, evo ti objasnjenje, ali ako imate malo vremena mozda je bolje da u jednom pravcu uzmes taxi:

http://www.torlakinstitut.com/scc/page/13/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82

Izvinjavam se ako sam off...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 22/9/2013, 12:27

Ehej, Jefto, slažem s epotpuno sa Kometicom i Draganicom. Pošto si već kod njih pitaj i za čišćenje gajbe pre procedure. U istom sam fazonu. Ja sam zvala bolnicu, čekam da mi jave kada da dođem na konsultacije. Mnoge devojke su tako uradile.

Za svai slučaj ću zakazai op u Frontu jer se dugo čeka. Moja preporuka je Vasiljević ako radiš u Bgd-u. Mislim da su obe preporuke prave. Ima još pametnih predloga ovde, dr. Jokić i sl. ali to iskustvo enmam pa ne bih komentarisala. Meni je vasiljević radio prvu laparo prošle godine i od srca ga preporučujem. Pošto obe ne radimo više vto ovde onda je možda dobra ideja da jedan lekar radi histero ili laparo i proceduru, to je svakako bingo.
Eto, nadam se da ćeš pronaći pravo rešenje. Srećno!

Mene malo nije bilo pa nisam pratila ali ljubim sve cica-mace!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 22/9/2013, 12:33

Brbljiva, Okačica ti poslala super link. Od stanice možeš i na tramvaj 9. Pošto nisam sigurna da li ide tačno do Instituta (trebalo bi) možeš za svaki slučaj da siđeš u Vojvode Stepe i na istoj stanici uhvatiš 33. Nek mi neko potvrdi ovo. Trandžoslav je spor ali je super kad je gužva. Srećno!

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/9/2013, 12:46

IVV, u pravu si, 9-ka pa 33 u Vojvode Stepe cvet 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/9/2013, 17:22

devojke ,hvala puno ...divne ste !bas ste mi pomogle ! okacice ,link je super ,ja sam nesto trazila ali nisam uspela nista da nadjem,ali eto linka ....hvala puno !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu