KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/9/2013, 15:39

Ninice, i mene oce da boli da ubija, ali nemam problem pri sex Sta vise, tad mi bas prija Laughing 
Ja trenutno imam drugi problem, a to su (.)(.) jos od ovulacije. Ubise ljudi moji. I znam da ce se samo nastaviti u PMS i sve dok ne stigne drugarica veštica

Sanni, ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/9/2013, 15:49

Znaci rapten al sam glupa nije mi pao na pamet! Alkohol hm djasvi mi se ideja hehehe,sad kad vidite da brljam sa pisanjem znajte da je ovulacija i cuga u pitanje hahaha. Lilya ubijaju jajca kako bole,nema opustanja grc i katastrofa,ali eto podelih sa vama pa sa vama pa cu da probam! Jajovodi su zapuseni,ali nisu zapecaceni msm hirurski pa sto da ne! a sto se grudi tice,no problem,ja i kada dobijam nemam pojma,tek drugi dan samo stomak malo,a grudi nis,tupo :-)
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/9/2013, 15:51

hahahaha procitah sta sam napisala,hahaha probacu sa mm naravno joj pukla sam,cim spomenem keks oma prolupam hihihihi!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/9/2013, 15:52

Vala Sunny i ja jos ovaj prirodnjak da probam pa da stavimo tacku na VTO. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/9/2013, 15:54

Saniiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Sto mu keleraba, kakva si mi? Baš mi je drago d ate čitam, hvala na podršci! Pišemo se!

Lilška, baš sam se vratila sa kontole sisica danas. Imam displazične ploče, tri komada, poveće su i umirem, nekada ne mogu da hodam u pms-u. Kaže mi da stavljam obloge od kupusa i redovno pratim, to je sve od estrogena koji divlja.

Ninico, kažu da nekoliko meseci posle vto bole jajnici u ovulaciji jer su ka lopte;-) Će d aprođe mila. Ja isto pijem Rapten K iako ga ne obožavam, no pomaže.

Žao mi je Draganice, glavu gore, idemo dalje!!!

Ljubim vas sve

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/9/2013, 16:01

Uh bre IVV uvek nesto zeza,dobro me podseti ja moram na kontrolu sisica,davno bila neka kvrzica pa trebala da se prati,batalila tj vto vto me okupirala! A sto se bolova tice ja ih imam odavno i pre vto,i vec mi idu na nerve,sada cu da im udarim kontru nek bole,a ja cu da probam:-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 13/9/2013, 16:07

Na ovim stranama je ZIVO DA ZIVLJE BITI NE MOZE.....ne moze covjek da vas pohvata....da ne bi sad izdvajala,SVE VAS usne usne usne  i bodrim svaku od vas....i naravno vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/9/2013, 16:07

Proveri s vremena na vreme, ja već deset godina idem jednom godišnje. Oduvek imam te displazije i pratim. Bila sam u januaru pre vto jer su me odvaljivale. Dobro je kad bole...
Rekla mi doca da dođem posle vto i išla da proverim, tu su i dalje ali je sve OK. Preporučujem Arsmedika kliniku, Tomaša Ježa, dr. Zorka, kralj i sjajan radiolog. Uradi ti i štitnu usput. Nije za ovu temu ali je važno.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/9/2013, 16:09

Odem ja jednom na pregled kod jedne skroz opicene dr radiologa da mi pregleda (.)(.). Prica zena trista na sat, pola je ne razumem. I kaze ona meni da stavljam obloge i ja ne razumem od cega. Pitam od cega, kaze ona meni: "Nije ti nista, idi kuci. Tebi trebaju obloge od muskih ruku. Tako muzu da kazes." lol! 

IVV, kazu da kupus bas pomaze. Probaj sto da ne.

Ove moje su ko baloni jos od ovulacije. Znaci, na zivce mi udu, pod nos su mi se popele fd
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/9/2013, 16:15

Hehehehe, tiću, zamisli da ih nemamo?!Razz 
I sve je dobro dok se penju pod nos i ne silaze ispod pupka, heheheh
Kupus in fabula, probaću, važi:12a: 

Endžiiiiii, EEEEEEndži, when will those clouds all disappear?;-) Ljubimo i mi tebe!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/9/2013, 16:21

Meni ce oktobar biti zauzet ceo,dr,dr,dr! Imam dosta u planu da iskontrolisem,za stitnu hocu i da snimim, a zubi joooj i to mora na remont! Znaci kompletna generalka,Lily dobar receept od dr hehehe!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/9/2013, 16:40

Opet nas dve zajedno u rat!Razz 
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/9/2013, 16:52

Izgleda da je tako,Mirko i Slavko kao nekad samo popravljene i ovaj put pobedileee, ima tako da bude!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/9/2013, 17:03

ninica2 ::Izgleda da je tako,Mirko i Slavko kao nekad samo popravljene i ovaj put pobedileee, ima tako da bude!
Napred Mirko i Slavko radost radost radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 13/9/2013, 17:37

Draganice, jako-jako mi je zao, znam kako se osecas! zagrljaj
Erata, moja donorka sa 20 god je imala samo 6 jc i dobili smo samo 4 embriona. Iskreno, ja sam se zaprepastila, kada sam to cula, jer sam cula da neke 20god donorke imaju i po 20 jc sa stimulacijom, a ja sam racunala, da ce moja donorka imati 10-12 jc. Ili podele jc na 2, ili donorke dobijaju sasvim blagu stimulaciju, da bi mogle da doniraju vise puta.
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 13/9/2013, 17:42

Po meni je logicno da donorke dobijaju blagu stimulaciju jer ipak vece doze stete zdravlju, a nihov cilj nije da posle toga upropaste svoje zdravlje...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 13/9/2013, 17:43

Draganice, žao mi je što ovog puta nije uspelo.
Koraci, ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 13/9/2013, 17:45

Draganice samo napred izgubljena je bitka ali ne i rat... bice jednom, mora....
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/9/2013, 19:42

E samo jos nesto na temu Siofora moram dodati ovde.
Ja koja ne volim cips, sam vise cipsa pojela za ovih nedelju dana koliko ne pijem Siofor nego za 37 godina zivota. Zasto? Blage veze nemam. Jos ako mi se svidi sladoled i koka kola, ima da se spalim. Nikad u zivotu nisam razumela ljude koji vole sladoled. Zasto? Opet blage veze nemam, ali eto takva sam. Svi vole sladoled, ja to cak ni ne kapiram v
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/9/2013, 19:56

Hahaha Lily bas me slatko nasmeja,smeh leci glavobolju pa ce mi sad biti bolje! Ja sladoled inace ne kontam i nevolim ali sam ga ovog leta jela,uz glukofaz,cips ne kapiram nije mi lep,a tebi predlazem da ga ne konzumiras ne zdravv je :-) predji na smoki hehehe!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 13/9/2013, 20:00

Devojke, hvala što ste uz mene, divne ste.
Inače, sve pohvale za dr Sonju, zaista nam se posvetila, veoma je smirena i stručna. Posle transfera pričala je s nama više od pola sata. Na nju i na kliniku nemam ni jednu jedinu zamerku zaista. Moja donatorka je zapravo dobila 12 jć, od toga 8 dobrih, i na kraju 6 embriona, 5 osmoćelijskih i jedan6ćelijski, ubacili mi 2 najbolja, kako reče embriolog toliko su idealna da se ne usudjujemo da ubacimo 3. Dr nam je samo rekla da ima 22 god i plave oči i moju krvnu grupu. Nego mene zanima postoji li još neka analiza koju bi trebalo da radim, ja mislim da ne. Evo šta sam uradila-histeroskopiju, ogtt test, trombofilije, hormone štitne, paraštitne i nadbubrežnih žlezda, antikardiolipinska i antiovarijalna antitela, vitamin d, protein c,s, fibrinogen, d dimer,homocisten, lupus antikoagulans i kks, ASA i naravno na one 2 beštije miko, urea, i hlam. već 10 puta.Kariotipe nisam radila jer sam se odlučila za DE, pa rade njoj-donatorki. Spermogram mm je odličan. Na histero rekoše materica pravilna, bez ikakvih pregrada, priraslica i sl. Endo mi je kao što rekoh bio odličan u postupku. Nisam pušila, pila kafu, nisam se stresirala i eto opet ništa. Da li je moguće da je sve ovo lutrija. I da nekom uspe iz 1. nekom iz 3. nekom iz 9. puta, eto tek tako, bez nekog razloga? Mislim, da li je moguće da dr ne znaju zašto se odlični embrioni ne zakače u odličnoj materici na odličnom endu uz sve ove analize i terapiju?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/9/2013, 20:08

Moje misljenje je - cista lutrija :-)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/9/2013, 20:16

Draganice ja licno mislim da je ovo lutrija,a sto se tice nalaza ja pola nisam odradila tih sto ti jesi :-/
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/9/2013, 20:25

Sve si odradila Draganice. Oni kad bi mogli da provale zasto se neki embrioni zakace, a zasto neki ne, sve bi mi iz prve ostale trudne. Ovako, lutrija, jbg... Kod mene sve OK, spermogram nam los i eto ti tri puta nista. Lurtija zesca No 

Ma kakav smoki Ninice, ima ovde cika drzi te grickalice: kikiriki, semenke... Sad mu i sin i unuk rade, nikad ne fuserisu, sve im je sveze i ukusno. Kad mi se nesto kricka, ja tu kupim kikiriki ili badem ili lesnike i milina. Nece mene vise cips videti, ja vam kazem yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 13/9/2013, 20:26

Draganice, jako mi je zao sto nije uspelo, ali kako i sama kazes - cista lutrija! Rolling Eyes JA sam imala u Pragu 4 odlicna embriona, rekose bice sigurno viseplodna trudnoca i - nista. Mada, preporucili su mi da ne radim AHA i ja ih poslusala, a sad se kajem. U NS-u jedva 3 dobra spermica, 2 embriona i - bingo! Odmori se malo, pa u vracanje smrzlica, vazno je da ih imas. Ja bih rekla da imas sve analize po ovome sto si napisala.

Cure, citah vas malo juce, malo danas sa telefona i nesto htedoh da kazem, ali sad se vise ne secam sta a ne mogu da citam, smorih se citajuci stvari za predavanja i kompovima koji me zezaju ceo dan. Rolling Eyes SUtra cu vas pohvatati ranom zorom, pre nego sto ispisete 8 stranica! Wink lol! Mada, mnogo volim kad su koraci aktivni, to znaci da se koraca krupnim koracima i da cemo uskoro imati jos neku trudnicu!!! sreca sreca vv vv vv vv vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu