KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 13/9/2013, 20:38

Draganice, zao mi je, nek sledeci put bude onaj pravi! Vucem jako za nos!

lilya ::E samo jos nesto na temu Siofora moram dodati ovde.
Ja koja ne volim cips, sam vise cipsa pojela za ovih nedelju dana koliko ne pijem Siofor nego za 37 godina zivota. Zasto? Blage veze nemam. Jos ako mi se svidi sladoled i koka kola, ima da se spalim. Nikad u zivotu nisam razumela ljude koji vole sladoled. Zasto? Opet blage veze nemam, ali eto takva sam. Svi vole sladoled, ja to cak ni ne kapiram v
ni ja lol! mislim, nisam bas gadljiva, ali mi se nikad ne jede, hladno, ne mozes mi da grizes, ni da zvaces, ni da pojedes po kile, a posle ti u zelucu, sto je najgore, kao da si se nalio mleka, bezze Very Happy
ako i jedem sladoled, najvise mi se svidja ona cokolada odozgo, ili neki lesnik ako ima da se nagrize  b
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/9/2013, 20:43

Eto znaci preci ces na pametne grickalice,cips no,no! Kometa samo ti prasi ako treba pisacemo i po deset stranica hehehe :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 13/9/2013, 21:27

I samo sam htela da kažem Erati da nikako!!! ne prebacuje karton u dz Vračar, ja sam tamo od 18. godine a danas sam prebacila karton. Naime, 2 gin su otišla u penziju (od kojih je jedan naš kućni prijatelj) i neće zapošljavati nove. Npr. ja sam danas samo da bih zatvorila bolovanje morala da dodjem u 11 da uhvatim red za neke brojeve koji se dele u 13h a prima se samo 12 pacijenata jer dr radi do 15.30!!???? Pošto je dr do 15.20 stigla samo do broja 6 jer su ulazile trudnice i hitni slučajevi ostale žene su morale to sve da ponove sutra... U prepodnevnoj smeni dr radi 7-9.30!!!!???? U srcu Beograda!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/9/2013, 21:36

lenjivica ::I samo sam htela da kažem Erati da nikako!!! ne prebacuje karton u dz Vračar, ja sam tamo od 18. godine a danas sam prebacila karton. Naime, 2 gin su otišla u penziju (od kojih je jedan naš kućni prijatelj) i neće zapošljavati nove. Npr. ja sam danas samo da bih zatvorila bolovanje morala da dodjem u 11 da uhvatim red za neke brojeve koji se dele u 13h a prima se samo 12 pacijenata jer dr radi do 15.30!!???? Pošto je dr do 15.20 stigla samo do broja 6 jer su ulazile trudnice i hitni slučajevi ostale žene su morale to sve da ponove sutra... U prepodnevnoj smeni dr radi 7-9.30!!!!???? U srcu Beograda!
Ja mog muža zovem LENJIVAC.Šta misliš da promeniš ime u Vrednica?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/9/2013, 21:59

Ijao, zene 10+ strana za jedan dan!!!! Evo ni mm mi ne veruje da vas citam vec dva sata.


Draganice-lenjivice, sad si me prepala sa ovom info za dz Vracar! affraid affraid affraid affraid Moram da bezim odande glavom bez obzira.
Zar si morala odmah da zatvoris bolovanje? Nisi mogla jos koji dan da odmoris?

Ja verujem u tvoje plavooke pingvine cvrsto!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/9/2013, 22:05

Uh draganice, baš mi je krivo, a sve si uradila (nisam skontala samo jesi li uz štitnu radila i antitela na štitnu, i beta2glikoproteinska, al svejedno, uz bilo koja od antitela obično ide pronizon ili deksazon, a time si bila pokrivena, kao i ostatkom terapije). Definitivno je lutrija, evo i Lilya je sve bila uradila, pokrivena terapijom i ništa, neka kockica je još zafalila... Šta da ti poželim sem da ti smrzlići donesu sreću, i da bude to ono pravo!

I meni je logično da donorka neće pristati da ugrozi zdravlje, već ima blagu stimulaciju, vidim da obično curama kad je donacija, dva vrate, dva zamrznu, a kome više zamrznu od dva tim još bolje.

Erata, divan ti je novi avatar, skroz smirujući, bar na mene zeleno tako deluje. Krajolik me podsetio na Ohrid, Crni Drim, Naum, da li sam upravu? Mislim da je savetovalište prava stvar, ja nisam mogla iz Užica potezati toliki put, al sam plaćala psihologa u mom gradu, i mnogo mi je značilo. Mirna glava i mirna unutrašnjost nemaju cenu.

Pre tri ipo godine sam promeniila izabranog ginekologa, i svanulo mi je u svakom smislu, prethodna doktorka me je konstantno ubijala u pojam, verujem da bi me skroz ubila da odustanem na kraju od borbe, jer je po njoj naša borba bila uzaludna..., od kada sam pronašla sadašnju, koja je stvarno divna, stvarno je sve bilo lakše i bolje, pre svega u mojoj glavi. Ranije za uput krenem, i treba mi psihička priprema, a kod nove, ne zakazuje se ako radiš analize za vto, bilo preko fonda ili privatno, uvek možeš da dodješ, ne pravi problem, piše upute, samo joj kažem ili napišem šta treba, tako i sada, prvo me pita kako sam, a onda pričaj šta ti treba. Kakvo olakšanje u celoj ovoj borbi, mnogo znači, tako da menjajte dok ne nadjete nekoga ko vam odgovara!yes Meni je žao što se ranije nisam prebacila, al čovek se uči na greškama. Mora i to da se prodje, izgleda.

Stiskam vas, prašim i želim da što pre, što pre, što pre, vidite lepe i pozitivne bete, da se brzo sa ove teme preselite na one gore, trudničke!

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda rodaroda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/9/2013, 22:12

I još jednom ovde da ponudim proksid, imam celu kutiju i više, ako nečijem mužu treba, niko mi se nije javio, stvarno bi bila šteta da propadne. Ako nekom treba, pišite bez ustručavanja, ili ako znate da nekome treba, i to mi pišite, na pp naravno, da šaljem to, grehota da propadne!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/9/2013, 22:17

BiKsi :) ::I još jednom ovde da ponudim proksid, imam celu kutiju i više, ako nečijem mužu treba, niko mi se nije javio, stvarno bi bila šteta da propadne. Ako nekom treba, pišite bez ustručavanja, ili ako znate da nekome treba, i to mi pišite, na pp naravno, da šaljem to, grehota da propadne!
Biksi draga mom mužu nije potreban,ali ako je grehota da propadne ja ću ga popiti(da se ne baci,plaćeno je).Kud sam primila onolike inekcije i popila sve i svašta možda mi baš to pomogne.Šalim se naravno.Valjda će se neko javiti.Stavi na još neku temu da poklanjaš.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 13/9/2013, 22:30

Hahaa lenjivac mi je omiljena životinja pa reko' ajde...Vučice bežiiiiii i ne okreći se! Dr. Milenković mi onako iskreno danas reče da je Savski Venac najorganizovaniji od svih...mada ja se ipak odlučih za Palilulu jer mi je blizu posla. Odlu;ila da po;nem da radim mislim krajnje je vreme... poslednji put sam bila na poslu 7. juna :-)) Živela prosvetaaaaa
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/9/2013, 22:32

lenjivica ::Hahaa lenjivac mi je omiljena životinja pa reko' ajde...Vučice bežiiiiii i ne okreći se! Dr. Milenković mi onako iskreno danas reče da je Savski Venac najorganizovaniji od svih...mada ja se ipak odlučih za Palilulu jer mi je blizu posla. Odlu;ila da po;nem da radim mislim krajnje je vreme... poslednji put sam bila na poslu 7. juna :-)) Živela prosvetaaaaa
Super što ćeš da radiš.Tako treba.Šta ćeš u kući?Mom mužu nije omiljena životinja lenjivac,već meni pošto sam se udala za istog.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 13/9/2013, 23:27

Vrednice veruj u decicu u male pingvine ! Pa do zime da su u tibi da im nebude hladno
Draganice jesi histero, laparo uradila nisam procitala ...
Pozzzzz stvarno svasta ima za citati i ja vec dva sata sa prekidima citam sto jutra sto korake sto trudnic kad se ima imalo vremena, Ema ja kao ti
Ljubac od nas tri
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/9/2013, 23:45

Zvončice lol! , pa pisala sam odavno tamo na temi forumska solidarnost, al niko ni A da kaze Laughing , opet je ovde mnogo veća frekvencija čitača, pa će možda pre da se vidi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/9/2013, 00:05

Ode proksid, u to ime živeli!g g g 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/9/2013, 00:11

Samo dda potera plivace kao kod vas ! Da bude copy ziveli
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/9/2013, 00:54

Biće, biće! Jedva čekam!yes roda roda roda roda roda roda 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 14/9/2013, 10:26

BiKsi :) ::Ode proksid, u to ime živeli!g g g 
Eto čim sam se ja ponudila da ga popijem neko se smilovao i uzeo proksid.Prašim da bude kao kod Biksinog muža neki vredan plivač.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/9/2013, 15:37

Anasrce, LaFolie ide kod dr Antica, on radi u Belmediku, pregled je isto 6000 kao kod Elezovica, a radi i na Klinickom centru. U Jevremovoj jeste Miljic 6500, toliko ja bar platih prosli put, a i no radi na Klinickom, samo stici do njih je magija.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 14/9/2013, 21:14

draganice/lenjivice zagrljaj 

ostale djevojke d 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 16/9/2013, 10:58

Devojčurci, imam konkretno pitanje. Nije baš z aovu temu, htela sam prvo da napišem na temi vezanoj z ahormone ali vidim d ase tamo retko svraća.
Elem, vezano za poor respondere, FSH i LH.

Pre početka stim u aprilu, urađen nalaz, 18 DC LH 4,9, FSH 4,5. Dakle, nije još počelo bockanje, ovo je čista priroda. U tom ciklusu prekinuta stim 11.dan, katastrofa, jedan folikul 10mm.

Odložena stim za sledeći ciklus. Pre toga, odmah posle prekinute stim, pre sledeće, ponovo urađeni hormoni 14.DC. FSH 7,3, LH 1,0.

Sa ovakvim nalazom dve nedelje kasnije krećem u novu proceduru. Ponovo sam poor responder, nešto bolje i dočekala punkciju ali samo jedna jć u dva vredna i dva lošija folikula.

Interesuje me šta mislite o ovakvim hormonima i poor respondingu. Hvala!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 16/9/2013, 11:20

Ivv, verovatno će se javiti cure koje se bolje razumeju u ovu problematiku, ali meni je i ranije bilo čudno što oni traže hormone 14 dc, a mi smo sve radile hormone 2., ili 3dc. Ne znam koliko su relevantni ovi hormoni u sred ciklusa.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 16/9/2013, 11:25

lilya ::

 
Sofija, ti ides na FET. Ne moras da ostajes toliko. Radis UZ 11 dana ciklusa i oni ti kazu kad da krenes. Mi kad smo isli prvi put sa nama je bila zena, dosli su kad i mi u utorak, uradili FET i vratili se u BG vec u subotu.
Erata je pitala za citav postupak sa stimulacijom.
Ti imas pingvine, ne treba vam toliko vremena, a posto ces ostati trudna, vise u zivotu neces morati da se bavis stimulacijom yes[/quote]
Aaah draga moja, hvala na optimizmu!! ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/9/2013, 11:29

Erata ::Ivv, verovatno će se javiti cure koje se bolje razumeju u ovu problematiku, ali meni je i ranije bilo čudno što oni traže hormone 14 dc, a mi smo sve radile hormone 2., ili 3dc. Ne znam koliko su relevantni ovi hormoni u sred ciklusa.
Bas ovako. Pored toga, vazan je i Estradiol, kada je on povisen verovatno je prikrivena prava visina fsh i ne ocekuje se dobra jc.
Ako vadis 2. dc mozes videti u tom ciklusu kakva ce biti jc, teoretski, u praksi je svasta moguce. Ovako 14. dc, to je za taj ciklus, a u sledecem, kad je i oplodnja, ko zna?
14. dc ima logike progesteron, eventualno lh, ako je kasnija ovulacija, ostalo, u nasem slucaju nije pokazatelj nicega
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 16/9/2013, 11:36

Da, tako sam i mislila. Oni urade pre početka stim-a, nebitno od dc. Onda posle vade od početka 8.dana (prekasno, znam) i baš to, estradiol je u prvom bio nizak, u drugom solidan. Problem je što neće d ami daju te hormone koji se vade za vreme stimulacije! Pitala sam da li mogu da fotokopiram i zamisli, daće mi samo ako i sledeći put radim kod njih! Grrrrr....

Svakako ću raditi na početku čim krenem u sl.proceduru. Ovo sam morala da znam, hvala dušice moje!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/9/2013, 11:53

Stimulacija ti pocinje 3/4/5 dc. u 95% slucajeva. valjda se onda urade hormoni 2/3 dc. Znam da tebi nisu Rolling Eyes 
Nece da ti daju vrednosti hormona koje su ti proveravali? Stara fora, sta ce to vama da vas zbunjuje Mad Mad Mad  valjda mi znamo Mad Mad Mad 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 16/9/2013, 12:03

Pa da, znači da oni samo na osnovu ova dva hormona određuju terapiju, to je zključak. Progesteron ni pipnuli, a šta se desilo za vreme boc boc, nikada neću znati. A kapiram da je važno jer sam puriša i moram da kažem sledećem lekaru šta je bilo.
I da, potpuno se slažem, to je taj fazon: koji će nama vrednosti hormona koje su važne samo u tom ciklusu...sram nas bilo;-)

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu