KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/9/2013, 10:32

Koje su nam nove čekalice?Želim im ogromnu betu!!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 6/9/2013, 10:32

Da Zvoncice, sta nam ej sa Labradorkom? Labradorka draga javi se zagrljaj 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 6/9/2013, 10:40

laKole ::labradorka, baš mi je žao, ja sam nekako mislila da će biti kao i sa ssanjom. zagrljaj 

pozdrav za ostale cure! da bolesni ozdrave i oporave se, da bockalice smireno uđu u postupak koji će završiti pozitivno, da trudnice uživaju, da mame ne brinu..... cvet 
spominjale smo je, vidite? treba joj vremena, sigurno, nije ova borba laka.... nikome....
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/9/2013, 10:41

MAAKKI ::Evo da i ja postavim svoje sveze rezultate
TSH    1,96    
T4      89,69    
FSH     9,07

Sve u svemu nije lose, tsh i fsh su se polako ali lepo spustili sad samo neka ostanu tako pa da planiram postupak.    
Navijam da hormoni budu idealni u Oktobru kao što ti želiš.Sigurna sam da će i biti,a za smokve sam se oduševila.Znala sam taj recept,ali tri bi meni bile kompletan doručak.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/9/2013, 10:42

laKole ::
laKole ::labradorka, baš mi je žao, ja sam nekako mislila da će biti kao i sa ssanjom. zagrljaj 

pozdrav za ostale cure! da bolesni ozdrave i oporave se, da bockalice smireno uđu u postupak koji će završiti pozitivno, da trudnice uživaju, da mame ne brinu..... cvet 
spominjale smo je, vidite? treba joj vremena, sigurno, nije ova borba laka.... nikome....
E pa kritika za tebe ne važi.Imaš javno izvinjenje od mene.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 6/9/2013, 10:44

Zene moje,dobro sam ja Wink vracam se u normalu i sve to sad ide mnogo brze nego u predhodnim postupcima,valjda su i emocije malo otupele?ili sam ja ojacala? ne znam ni sama..cekam da dobijem mada nema nikakvih naznaka.sa estrofemom i progesteronom sam zavrsila u utorak,kad da ocekujem ciklus?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 6/9/2013, 10:44

Labradorka mozda hoce da se odmori malo...
A mi, naravno, mislimo na nju i cekamo je da se ponovo druzimo... Very Happy 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 6/9/2013, 10:45

labradorka zagrljaj 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/9/2013, 10:47

labradorka ::Zene moje,dobro sam ja Wink vracam se u normalu i sve to sad ide mnogo brze nego u predhodnim postupcima,valjda su i emocije malo otupele?ili sam ja ojacala? ne znam ni sama..cekam da dobijem mada nema nikakvih naznaka.sa estrofemom i progesteronom sam zavrsila u utorak,kad da ocekujem ciklus?
Labradorka, ja sam sa istom terapijom prekinula u subotu, u ponedeljak (kada mi je inace bio termin da dobijem sam dobila). Normalan ciklus, bez bolova, malo obilniji i mozda dan - dva duzi, ali nista sto mi se ne bi desilo npr na promenu klime ili tako nesto.
Drago mi je da si bolje cmoka
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 6/9/2013, 10:47

ujutro smo te spominjale labradorka. zagrljaj  poslije nas tema odvela na drugu stranu. Wink 

ja primjećujem da se odavno ne javlja stomačić, ni suza77.

laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 6/9/2013, 10:48

I evo je!!!!
Ne znam za ciklus,Labradorka,mada je moguce da kasni,sve se to istumba..
Nadam se da ce brzo,pa da stavis tacku na ovaj pokusaj i okrenes novu stranicu.Veliki pozdrav!!!
A sto se xyz problema tice ,Zvoncice,ovo je jako siroka tema,a svi ti problemi javljaju se na putu do bete,tako da i nisu bas neprimereni temi.
CMOK za sve koracaljke!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/9/2013, 10:50

labradorka ::Zene moje,dobro sam ja Wink vracam se u normalu i sve to sad ide mnogo brze nego u predhodnim postupcima,valjda su i emocije malo otupele?ili sam ja ojacala? ne znam ni sama..cekam da dobijem mada nema nikakvih naznaka.sa estrofemom i progesteronom sam zavrsila u utorak,kad da ocekujem ciklus?
Drago mi je da si bolje.Nisam očekivala ništa manje od tebe.Ti si jaka žena.Estrofem nisam nikad koristila pa nemam pojma kad da očekuješ ciklus.Da li si ti koristila progesteron inekcije ili utrogestan?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/9/2013, 10:52

laKole ::ujutro smo te spominjale labradorka. zagrljaj  poslije nas tema odvela na drugu stranu. Wink 

ja primjećujem da se odavno ne javlja stomačić, ni suza77.

Nema nam ni Nece73 i Erate.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 6/9/2013, 10:57

Da, nema ni stomacica Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 6/9/2013, 10:58

zvoncica36 ::
laKole ::ujutro smo te spominjale labradorka. zagrljaj  poslije nas tema odvela na drugu stranu. Wink 

ja primjećujem da se odavno ne javlja stomačić, ni suza77.

Nema nam ni Nece73 i Erate.
njih dvije još i provire! Wink
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 6/9/2013, 10:59

labradorka, nekad treba i do 5,6,7 dana da prođe od prestanka terapije prije nego što krvarenje krene.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 6/9/2013, 11:24

Neverovatno,dobila ovog momenta..
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/9/2013, 11:27

labradorka ::Neverovatno,dobila ovog momenta..
Eto i to je reseno. Dobro je. Sto pre to bolje.
Veruj mi da mi je laknulo kada sam dobila i zavrsila sa jos jednim pokusajem. Sad idemo dalje, hrabro i verujuci u buduci uspeh yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 6/9/2013, 11:32

Tako je L.
Treba malo dopuniti baterije,osecam da su se bas ispraznile. i mada bi volela da par meseci ne pomislim o tome sta dalje,znam da cu vec narednih dana poceti da mozgam i pravim kombinacije No 
Nazalost,ovo je postao stil zivota.
Lili,imas neku viziju u ovom momentu? ljubav 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/9/2013, 11:35

labradorka ::Tako je L.
Treba malo dopuniti baterije,osecam da su se bas ispraznile. i mada bi volela da par meseci ne pomislim o tome sta dalje,znam da cu vec narednih dana poceti da mozgam i pravim kombinacije No 
Nazalost,ovo je postao stil zivota.
Lili,imas neku viziju u ovom momentu? ljubav 
Da li si išla kod hematologa?Za tvoju mutaciju Elezović je mojoj prijateljici dao fraxi od dana et.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 6/9/2013, 11:38

Bila sam pokrivena fraxijem 0.3 od dana et,Sonja mi prepisala.Plus prednizon od 5,folne 10 i 2x1 estrofema..mislim da sto se terapije tice,bolje nije moglo.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/9/2013, 11:42

labradorka ::Tako je L.
Treba malo dopuniti baterije,osecam da su se bas ispraznile. i mada bi volela da par meseci ne pomislim o tome sta dalje,znam da cu vec narednih dana poceti da mozgam i pravim kombinacije No 
Nazalost,ovo je postao stil zivota.
Lili,imas neku viziju u ovom momentu? ljubav 
Iskreno, najvise bih volela da se nas CZR ubrza, dobijemo pogodnost i ubrzo nakon toga i dete i da se vise nikad ne vratim na VTO pricu.
Realnost je ipak mnogo drugacija, tako da cenim da cemo mi proci jos puno toga u VTO prici pre nego sto nam se otvori neki drugi put.
Pocela sam da razmisljam, ali Prag vise nije u opciji. Nisam im cak ni javila da je beta negativna, a evo proslo od toga vec 10 dana. Jednostavno nemam snage da sastavim taj mail od tri recenice.
U opticaju je Kpitovicka, Sistina, Kaali u Segedinu, mozda ona turska klinika u Sarajevu. Nemam pojma, u novembru uzimamo odmor i idemo negde na more. Zbog svega ovoga nismo dugo bili na moru dve godine,a oboje volimo more. Kad se vratimo, videcemo. Rekoh, najvise bih volela da se do tada situacija na drugi nacin resi, ali za sada nesto nisam sigurna da je to i realno moguce.

Nije lose planirati, ali se prvo odmori. Dobro razmisli, ako treba i vise puta pa ces znati sta i kako. Iskreno, da sam u Novom Sadu, verovatno se ne bi puno premisljala kod koga bi. Ovako mi putovanje ne gine, a to mi se ne mili kada je VTO u pitanju. Mnogo je komplikovano, ali nemam drugog izbora.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/9/2013, 11:43

labradorka ::Bila sam pokrivena fraxijem 0.3 od dana et,Sonja mi prepisala.Plus prednizon od 5,folne 10 i 2x1 estrofema..mislim da sto se terapije tice,bolje nije moglo.
Slažem se,ali se nadam da ćeš sledeći put ugledati ogromnu betu.Da li si imala inekcije progesterona?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/9/2013, 11:53

Lilya koju god kliniku da izabereš želim ti da bude ona prava.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 6/9/2013, 11:57

Lilya, slazem se sa zvoncicom... zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu