KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 7 od 39 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 5/9/2013, 18:51

Dpbar dan, zene drage!
Malopre stigoh, pa sam skroz pogubljena!
Kakav je macan Milutin!
Buby, nadam se da drrrrrr gresi!
Caci, navijam do neba!
Cuftice, lokum sam kupila u nekoj maloj, bzvz radnji, zato sam se i iznenadila!
Mamice, izljubite decu lepu za teta Leptirka!!!!
Sto rece MKiss, trudne i netrudne zene, sve vas pozdravljam, ljubim i masem! sreca sreca sreca
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 5/9/2013, 20:16

Buby, uh, ti doktori, neki su i bez srca i bez mozga, kad imaju takve izjave... strasno...Ja verujem da je sve kasnije se desilo kod tebe, ima nade, uradi betu, stavljaj ti utro, nece on nista da smeta, a moze pomoci, pa proprati betu, drzim fige duso, jako.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 5/9/2013, 20:34

Buby potpisujem sve sto je Biksi napisala ispred mene kao i ostale cure.
Zao mi je sto moras kroz sve to proci i mantram da sve bude ok

Cure pozdrav nemam snage za vise
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 5/9/2013, 21:04

dr mali pariz ::Dobarjutar i dovidŽenja!
Meta, danas ti u goste dolazim...dnevnik,naravno. Lutaj ,sestro,uživaj!! Kometica-sve imam utisak da je cura...ko je tebi od mojih pelcer dao-ne sećam se....Duci?? Elem, Kometica mora biti zvrk,kako god da okreneš.
Dala mi je pelcer Ivoncica bomboncica, i carapice i slicica su mi pored uzglavlja!! srca srca Uh, kad bi bila docica... jes da se i tata raduje tome, da se zalepi samo za njega, ali valjda cu i ja ponekad doci na red. lol! Svi mi nesto prognoziraju docicu, Menora kad je videla sliku embriona, veci je odmah ecenila kao docicu, samo ne znam da li se on prikacio Wink 

dacans ::
Ljubim sve redom posebno Kometu..koju cu ispickati prvom prilikom kad je vidim...u Ns..sad za koji dan (izvinite na izrazu..ali nije moglo blaze)lol! lol! lol! lol! 

MissKisss..podrzavam te za kometu...

Andreja mi toliko hvale da stalno razmisljam jel to moje dete..kao jako je poslusan, extra jede, spava...,peva , igra se...sam sve sebi donese. odnese..ma kazu snalazljivo i bistro dete..a ja ga sirotog svaki put ocrnim kad ga nekom opisujem..sad je mnogo sladak..poceo najzad da nesto progovara..ponavlja reci..glupira se za sve pare..pricala sam vam da ima taj neki urodjeni zez..sarm..ne znam ni kako to da nazovem..ali njegovi pogledi, face, mimika, gluma i gestovi nas od ranog jutra dovode do suza..smejemo mu se bukvalno do suza..a on onda jos krene i dodatno da se angazuje oko tog izmotavanja..opicen potpuno...i mnogo popustljiviji prema Mini nego ona prema njemu..ona cim pocne da place zbog neke igracke kjoju on ima..daje njoj bez pogovora..divan je osecajan mamin sin..ljubav je svakim danom sve jaca i veca izmdju njih dvoje.

A Mina ...se podboci ispred mene na jednu ruku..drugu saku uperila u mene i kaze "Pa mama , ako ja to zelim to ce tako i biti"...ja na duuuupe pala:shock: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid affraid affraid Mad Mad Mad 
Eto to je pravi opis moje cere:lol!: lol! lol! 
Moram onda do NS-a na pickaranje!!! lol! lol! lol! Posle hoces da su ti deca fina! Razz Laughing Laughing 

Andrej ej dusica mala, dobrica, bas mi je drago da je tako nezan i fin. osmeh srce osmeh srce 
A Mina, smizla nevidjena!! Naravno da ce biti kako ona zeli!!! lol! lol! Vidis da ima nacina da dobije sta pozeli od svakog, pa i od ANdreja, mislim da vas je sve provalila kod koga sta prolazi i da vam nema sad izvlacenja! lol! lol! 

miss - Kiss ::Dobar dančić!  

KoMetaK ::
Ja se sve nadam da je Kometica mala da bi shvatila sta mama radi pa me nece kopirati, ali... ko zna!
Nema to veze, draga, geni se pitaju. Lutaj ti, nego nemoj Kometici da naškodiš preteranim aktivnostima. Prvo odobrenje od doktora. Very Happy  
Ako je po genima, onda smo naj...ali!!! lol! lol! Ne zna se ko je veca skitara, mm ili ja ili S&S!! lol! lol! Draga, dobila sam ja dozvolu cak od 2 lekara da mogu da skitam, zato se i usudjujem, pre toga sam samo isla od NS-a do BG-a, do Sokobanje i posle do Venecije kolima! Razz Razz Joooj zezam se, ali ne dao Bog da moram da stanem, ne znam sta bih! Embarassed Embarassed 

Pocinju mi predavanja i iskoristila bih priliku da ih odsulsam i zavrsim bar ono sto mogu i da posle mogu da cuvam na miru dete. Juce i danas sam se zezala sa uklapanjem letova, predavanja i posete lekarima. Rolling Eyes Svakog ponedeljka imam po nesto zakazano ovde, nesto sto samo tad moze ili nekog prebukiranog dr i moram da se vracam, u protivnom bi ostala u BP da se ne setkam. Imamo svadbu 22. u BG, 28. ovde i najzad sam sve uklopila! lol! lol! Mislim da cu se od oktobra smiriti malo, ali ne smem da planiram, jer kad god planiram, nesto mi se poremeti. Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od emilie 5/9/2013, 21:53

hej zenske sta radite ?moram da se pohvalim,dobih divnu narukvicu od muza b d srca  radujem se kao malo dete... Very Happy u poslednje vreme upada mi bez boja u oci ...ne znam zasto...nocas sam trazila neke cipele ono u fazonu cipela -patika...nista mi se nije dopalo...cak ugledah neke ortoped cipelice,prelepe ali nema broj...e baksuze ,baksuze rekoh samoj sebi ...
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 5/9/2013, 21:58

Žene bre, nisam ceo dan čitala, jedva stigoh da sve pročitam i pokapiram.

Pa naravno da su sva ta naša deca super kad su im mame na Kutku..... a kako drugačije?!Wink 

Vidim, na poslovima vam je sve bolje..... to me raduje.....

MK (MissKiss), pa uželeo te se bre ženo.......ima i toga u životu, ne samo na filmovima

Odoh da spavam.....pokušavam da nadoknadim snom rad koji me uništi u poslednje 2 nedelje.

radost radost radost radost radost radost Volim vas sveeeeeeee
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 5/9/2013, 22:07

Upoznajte Djoleta, drugara sa mora Very Happy pretplatio se bio na pun pansion, kad bolje razmislim cak je bio na all inclusive Very Happy 

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Jfl9

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od emilie 5/9/2013, 22:14

jao kako pozira sreca srca1 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 5/9/2013, 23:08

“ Не одричите се неког сна само зато што његово остварење траје дуго . Ништа није тако тешко као што нам се у први мах чини , нити је тако лагано као што бисмо желели да буде  !! “

Sedim za kompom,kopiram neke testove na USB, valja ih sutra u školi štampati,pa naiđoh na neku svoju priredbu od pre 4 g., i eto, nekako mi bilo bitno da vam prenesem ovu svoju rečenicu...
Bubi, verujmo!
Ne stigoh Kometi u goste,nadam se da ću pre nego zaspim...jako sam iscrpljena,i kičma me baš boli.
stisak za sve cure !d
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 6/9/2013, 06:31

oooooo kakva divna mislao za početak dana

Dobro jutro, idemo u novi dan!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 6/9/2013, 07:32

Dobro jutro!!!

Buby, svasta je moguce, ne gubi nadu.

Metic, radi ono sto te ne opterecuje i u cemu uzivas, i nema brige!!! Ljub za malu Kometicu!

U busu sam, pisemo se kasnije, uzivajte za sve pare, jer danas je love 

PETAK!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 6/9/2013, 08:18

Juhuuuuuuu..jutrooooo...odoh...
Samo moram Kometi da kazem:dodji draga...dodji.,..samo te cekam:P Razz Razz Razz Razz ...a deca nego sta nego moraju da budu fina..vozim ja jjuce Minu uvece u grad da se nadjemo sa nasim muskarcima..posto je počeo Festival uličnih svirača..i nevidjena guzva..zatvorili neke ulice, milicajci samo otezavaju stvari..ma ludnica opšđta..a ja sve iz kola psujem psujem..kad Mina u jednom momentu:"Mama ..a jel ti ne vidis da ima puno milicije..nemoj da psujes.nije lepo, kaznice te pa ćeš plakati"...samo sam:oops: Embarassed Embarassed ...elem..hocui da kazem kometi da nije sve tako crno..mogu od ovakve mame ispasti i fina deca:P Razz Razz Razz lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Ljubim odoh moram
A NE BIH:( 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 6/9/2013, 09:58

Dan Jutra!

PETAK!!!!!!

Lepo vreme ovih dana, da se ja pitam ovako bi bilo cele godine, noci hladne, dani prijatno topli, sve preko 25 vec nije prijatno u gradu, meni Embarassed 
Bas sam nesto puna elana, pa cak i radnog Razz 

Odoh, da me ne prodje lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od buby 6/9/2013, 11:34

zdravo ff 
bila sam u DZ...otvorila bolovanje,doktorka me pitam da li sam bila u frontu na kiretazi...a juce me videla i dala uput...najbolje da sam vec danas na nogama...ja kazem nisam i da cu po savetu profesra a zbog mojih ciklusa sacekati jer ne mogu zakasniti na kiretazu...a ona mi se izvinjava i kaze kako je moguce da sve bude u redu i da je ona pozurila,prenaglila sa dijagnozom...ja se vise ni ne osecam trudnom,nekako me ne boli stomak kao prosle nedelja...nista...no,sacekacu mada sam u grcu da cu prokrvariti pa samo virkam...al ne nerviram se...danas je mom divnom muzicu rodjendan i odoh da napravim torticu dok je na poslu...ljubim vas sve,hvala na podrsci i lepim recim d d 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 6/9/2013, 12:05

Buby draga uzivajte u rodjendanu i jedni u drugima, a dobro je pa ne trcimo da poslusamo doktore, kad ni oni nisu sigurni u sebe ff 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 6/9/2013, 12:12

Dan jutra.
Upravo smo se vratili sa folikulometrije. Par folikula na oba jajnika a li na oba dva postoje dva koja su 11-12mm,danas mi je 12dc. Doktor je rekao da je uredu ali sata vi mislite? U nedelju popodne idemo opet i tada ce nam reci kada ce biti inseminacija.

Buby srecan rogendan tm da ga lepo i veselo proslavite. Ja verujem da ce sve biti OK.  molitva   A dali si opet proveravala Betu?
Pariz kako je lepa ova misao i tako je istinita likeit 
Daco pazi sta pricas malene usi sve cuju Wink 
Bak se raduje Petku,blago tebi.kako ja nisam odavno osetila sta je vikend,kod nas su tad najvece guzve yes 
Slago lepa maca likeit lici na naseg Pufija.
Ljubim i grlim sve cure zagrljaj poljubac  odoh da spremam Markica za skolu
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 6/9/2013, 12:32

Caci, lepo, taman ce u nedelju biti oko 15-16 mm, i za neki dan inseminacija yes 
Ljubi Markica smajli angel 

Bubu, srecan muzicu rodjendan. Drzi se, znam da nije lako, videces za nedelju dve sta je ciniti.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 6/9/2013, 13:11

Dobar dan Very Happy 

Caci, zeno, pa tek sad videh da ste krenuli u novu avanturu. Srecno draga, navijam jako, jako igracice igracice igracice igracice igracice 
Buby, ta tvoja dr... fd Srecan muzu rodjendan c Izdrazi jos malo, a ja verujem i navijam da sve bude OK.

Sladjo, zeno, ovaj macor je Milutinov rodjak yes I to mnogo lep rodjak yes 

Misice, i mi sutra idemo na izlet ko i vi. Red banjanja, red planinarenja, red dobre hrane pa u krug Very Happy 
Uh... jedva cekam yes

Jedva se dovukoh do kraja ove radne nedelje. Nekako mi bas tesko pala. A i znam zasto: vreme se menja, pocinje skola, stize jesen... Ne volim jesen, ne volim hladno, a posebno ne volim zatvorenu obucu, jakne, pantalone, potkosulje, kosulje... fd Ma nek se istopim samo da iz otvorene cipele ne moram da izadjem. Svake godine kad iz otvorene obuce prelazim u neku zatvorenu, topliju, mene noge ubijaju koliko bole. Mozda ce zvucati kao da sam luda, ali ja sam ubedjena da mi prsti pate i bune se sto ih zatvaram Rolling Eyes 

Eto toliko, odo sad da radim jos ovih 4 sata pa na jogu pa kuciiiii, macku da mazim, muza da ljubim d d d d d d
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od emilie 6/9/2013, 13:30

Buby,srecan rodjendan tvom muzu...i malo si umislila da ne osecas da si trudna.upamti,draga,psiha je cudoo.malo si uplasena i opterecena ...kako i ne bi,kad ta koza kaze ravnodusno tako...kao da se ne radi o necijim emocijama ...ajde spremi tu lepu tortu i da nam das po parce Very Happy
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 6/9/2013, 14:31

Buby, ja tek sada pročitah. Ne, ne, još uvek je sve moguće. Buby, ne damo se još....
smajli angel Pripadnici skole Milicufbub se ne predaju tek tako lako!!!!

Caci, lepo ti to ide......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 6/9/2013, 16:35

Buby nadam se da ce sve biti OK. Lepo provedi rodjendan sa muzicem.
Caci zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivam za sto vise dobrih jc. Mogla bi i u IUI dnevnicima da detaljnije opises postupak.
Mm ne voli da pere sudove na ruke, ali imamo masinu za sudove koju redovno puni i ukljucuje. Ali zato peglanje ne voli nikako.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 6/9/2013, 17:17

Mirjana ::
cufta :: 
   Podeli sa nama Jerotićeve misli
  
Kaže genije da od kad pišemo istoriju, jedina revolucija koja se desila jeste hrišćanska, jer jedino smo tu saznali da čovek ako želi promenu mora da menja sebe! Sprečava nas strah koji jednako izjeda čoveka bilo koje rase, nacije, obrazovanja.  However, isplati se biti hrabar Wink 
I deo (a ima III ako sam dobro shvatila)

Dobro jutro:sunny: 
Miro draga hvala za podsjecanje na profesora Jerotica, i ja sam mislila da ima 3 dijela ali I i III su isti. Uzivam slusajuci ga.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lelas 6/9/2013, 18:09

dobar dan jutra!kakva lepa misao Pariz za pocetak dana a sad nam SlaDZana pokloni misli od Jerotica!
SlaDZana onaj macan je dobro parce,uzivai uzivanje ga gledati dok uziva1
Buby lepo se danas provedite i da uskoro bude sve kako treba!
Liliy uzivaj u mini odmoru a i ostali naravno u lepom vikendu!
Ljubim sve:aa61: 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 6/9/2013, 19:02

Pada vece, jutra lepa.
Pariz, uvek imas lajt motiv dana. Pronadjoh sebe u tvojim mudrim recima. Odoh da kuckam nesto za posao.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 6/9/2013, 19:52

leptirko82 ::Pronadjoh sebe u tvojim mudrim recima.
I JA!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 7 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 39 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu