KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

+45
bubi80
pcelica
lolipop
heart84
korpica
Sami
Botox
Simona
Masha UK
makababy
ninica2
plavaptica
Gramatika
djole42
JocY
Orline
HappyGirl
Mrvica
Sneza
MARA
caci
KoMetaK
Struzzo
cici
cufta
bak
maus
lilya
buby
missile
LaFolie
dragana76ns
MAAKKI
Milijana
dr mali pariz
Mirjana
cicsa80
Vuchica
mijaki
Tinche
medolino
nina :)
key
BiKsi :)
maki79
49 posters

Strana 1 od 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sledeći

Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 21/10/2012, 14:12

Prvo da Vam svima pozelimo Katarina i ja dobrodoslicu u nas roditeljski dnevnik za koji smo mislile da nikad necemo otvoriti.
Sve je pocelo 12.10.2012. ( petak) na dan zakazanog cr. Tada sam bila trudna punih 38 i usla u 39 nedelju. Sa nasom dr Zagom smo se dogovorili za prijem u bolnicu u 13h jer je ona taj dan bila dezurna 24h. Ujutru sam ustala oko 9h gladna i zedna kao vuk jer od predhodnog dana nisam smela nista da jedem i da pijem zbog anestezije. Oko 9i30h mi je dosla frizerka da me isfenira da budem lepa kad me cera bude videla prvi put. Zatim sam se izdepilirala, istusirala i krenula sa spremanjem za bolnicu. Tamo smo stigli oko 13 i 30h malo sacekali nasu dr i onda me je pregledala gde je konstatovala da sam krenula da se otvaram 1,5 prst da je vodenjak naprsao i uradila mi je ctg gde su se pojavile i malo jace kontrakcije. Odmah sam otisla na prijem gde sam prosla onu glupu administrativnu politiku, dobila njihovu spavacicu da se presvucem i pravac porodiliste. U 14h sa,m usla u porodiliste, a mm, mama i svekar ostali ispred da cekaju. U porodilistu je bila ludaja od guzvanjca sto u u boksovima za prirodne porodjaje sto u sali za cr. Ja sam se ponasala najnormalnije i opusteno kao da sam kroz to prosla vec sto puta i bez imalo treme i straha. Uzeli su mi krv zbog maticnih celija, klistirali, i pregledala me je jos jedna dr i rekla da sam otvorena 3 prsta i uradila mi uz gde je Keti bila 3100grama. Na salu smo cekale do 18h. Kad sam usla u salu legla sam na operacioni sto, anesteticarka mi je stavila braonilu u desnu ruku i vezala je onda u levu merac pritiska i nesto oko nogu. Tad je dosla i moja dr kojoj moram priznati mnogo lepse stoji bela uniforma od one zelene ali opet i pored toga ona je blistala. Malo smo porazgovarale oko toga da ce mi ponovo raditi uzduzni rez od pupka pa nanize jer tu vec imam oziljak od operacije i da ce ga lepo srediti i suziti. Ja sam je zamolila kad vec imaju uslova da mi urade i liposkciju stomaka nasta su se i ona i anesteziolog nasmejali irekli da je to mnogo skupo ali da ce se potruditi da rez izgleda super. Tad mi je anesteziolog ubrizgao anesteziju i rekao da cu sad lepo da pjkim. Nije proslo ni tri sekunde ja sam zaspala u mislima da cu uskoro videti moj dugo ocekivani dar od Boga..
U 18 i 30h se rodila moja najveca sreca i radost, moj dar od Boga lepa Katarina mamina dusa i i sreca najveca. Teska 2800gr, dugacka 48cm, obim glavice 31cm i dobila ocenu 9/10. Oko 19 i 30h sam se polako u sok sobi razbudjivala i odmah sam trazila da mi sestra da moj mobilni. Prvo sam pozvala mm i cestitali smo jedno drugom na nasem daru na nasoj srecici. On mi je poslao mms sliku Katarine da je i ja vidim jer je on video kad su je izneli iz porodilista i nosili u boks na iv sprat. Jooooj moje srece kad sam je ugledala odmah su svi bolovi prestali i rasanila sam se od anestezije. Plakala sam od srece i ponavljala non stop ja sam MAMA konacno je stigla moja sreca najveca. U 22h su me prebacili iz sok sobe na odeljenje i doneli mi moju bekanu da se upoznamo i malo pomazimo. Kad su je doneli ja sam bila na skpye vezi sa mm i njegovima pa su i oni mogli da je vide. Zaova mi je rekla da mi takav izraz lica nije nikad videla za ovih 8 godina koliko se znamo kao sto sam napravila kad sam ugledala i dodirnula moju bebu najdrazu na celom svetu. Mazenje i upoznavanje je trajalo par minuta i onda su je odneli da se ja odmorim , ali su obecali da cemo se sutradan vise druziti. Usledili su telefonski pozivi i sms poruke od svih nasih rodjaka i prijatelja sa cestitkama a ja sam pricala kao robot i samo ponavljala da sam MAMA jedne prelepe Katarinice. Ne znam koliko je bilo sati kad sam zaspala sa mislju da ja sad imam svoju bekanu i da mi je niko vise ne moze uzeti. Da vise ne zivim za sebe vec samo za nju.
Sutradan su mi je doneli u 13h i 17h jer mi je krenulo mlekce pa da pokusamo da ucimo dojenje, sto nam je iz cuga uspelo. Uvece su je opet odneli u bok a vec sledeceg dana su je doneli u 5h ujutru i ostavili je kod mene za stalno da je ja presvlacim,i hranim. Ceo dan iako sam i dalje bila umorna od operacije sam provela pored nje. U trenucima kad je spavkala ja sam sedela i gledala u nju i plakala od srece. Kad su me cimerke koje su bile samnom u sobi pitale sto ja placem kad je sa mojom bebom sve u redu i tu je pored mene a njihove su u inkubatorima i nisu ih cak ni videle, ja sam im objasnila nasu situaciju da smo 8 godina mm i ja cekali na ovu srecu i da sam skoro doustala od toga da cu ikad biti mama pa sam ne mogu da je se nagledam i nauzivam u njenoj lepoti i mojoj sreci. U utorak smo izasle kuci na moj potpis iako mi je rana malo procurela ali ja vise nisam mogla tamo u bolnici da provedem ni sekundu, pocela sam lagano od prevelikog uzbudjenja da padam u postporodjajnu depresiju i samo mi je bilo bitno da dodjem mojoj kuci i da budem sa mm i mojom bekanom a rana ce biti dobro i kod kuce. Obecala sam da cu ici na previjanje i nastaviti da pijem moju terapiju antibiotsku. Oko 14h mm i svekar tj sad deka su dosli po nas. Tamo su nas obukli sredili pa cak i slikali i onda smo dosle nasoj kucici. Od tad uzivamo svi u kuci pored Katarine i svi se utrkujemo ko ce da je presvuce i obidje kad lala. Strogo je zabranjeno svima da je uzimaju u ruke i nosaju po kuci i za divno cudo svi nas slusaju, a mi uzivamo i rastemo svakog dana sto se i te kako vidi. Danas imamo 10 dana i hteli smo da vam se pohvalimo da nam je otpao i pupcic pa smo sad veiki.
Drage nase tete to bi bio pocetak naseg dugoocekanog RD i jos jednom dobro nam dosle sve od prve do poslednje.
[Only admins are allowed to see this link] evo tete nase da nas vidite. Nije prva slika ali je jedna od prvih jos iz bolnice.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od BiKsi :) 21/10/2012, 14:30

Maki, srećno otvaranje najlepšeg dnevnika i da Katarinine strane budu ispisane radošću, srećom, zdravljem i ljubavlju!

Vama nek bude uspešno i srećno roditeljstvo i da uživate svakim danom sve više!

A Keti, pahulja mila, crnokosa, kao lutkica je, šećer, medenjak pravi!

[Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od key 21/10/2012, 14:31

SRECNO OTVARANJE RODITELJSKOG DNEVNIKA!!!!!!!!!!!!
Katarina je prelepa,prava je princeza smajli angel uzivajte! srca
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od nina :) 21/10/2012, 14:40

srecno otvartanje dnevnika i da ste nam zive i zdrave obe i tata naravno.keti sam videla na fb i tamo i cestitiala rodjenje al im oram i ovde na nasem dragom kutku
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od medolino 21/10/2012, 15:12

Maki,srecno otvaranje roditeljskog dnevnika! Neka vam bude zivot izpunjen samo lepim stvarima i osmehom uz vasu Katarinicu osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Srecno vam roditeljstvo a Katarinici bezbrizno detinjstvo i da nam je ziva i zdrava 100godina!!! srca1 srca1 srca1
Ljubim je tako medenu i slatku ,nasu crnku umiljatu! ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Tinche 21/10/2012, 16:05

Srecno otvaranje najlepseg dnevnika!!! Katarince je andjelak pravi!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od mijaki 21/10/2012, 17:42

srecno otvaranje dnevnika!!!! srca srca srca srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Vuchica 21/10/2012, 18:00

srca srca srca srecno otvaranje dnevnika, mama Maki! srca srca srca
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od cicsa80 21/10/2012, 18:12

Maki, srecno otvaranje dnevnika. Hello Ketty Wink mackice mala. Ovakva pisanija kao tvoja, puna uzbudjenja, divnih emocija, prosto progutam.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 21/10/2012, 18:25

Hvala drage nase tete na divnim cestitkama, a mi cemo se truditi da budemo cesci na ovim stranama i da vas redovno obavestavamo o nasim desavanjima i kaciti slikice da nas vidite kako napredujemo. Ljubac za sve vas.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Mirjana 21/10/2012, 19:07

O lepotica mala love love love srca srca srca srca srca
Srecan vam ovaj najlepsi dnevnik! Nek bude ispunjen samo najlepsim recima, dogadjajima, uspomenama! srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od dr mali pariz 21/10/2012, 21:06

Majce, Zmaju, srecno otvaranje najlepseg dnevnika!
Srecno materinstvo draga!! Sve je tako kako pises. Uzivaj u odrastanju svoje medene plinceze,a koliko budes mogla,pisi nam, i koliko budem mogla, praticu vas!
sa srecom [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Milijana 21/10/2012, 21:51

Srecno otvaranje RD i da bude saren i veseo bb
A Katarina je takva lepotica, da nije ni cudo sto si je samo gledala i plakala od srece srca

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od MAAKKI 21/10/2012, 22:14

Maki srecno otvaranje roditeljskog dnevnika, Kata je jedna preslatka i preneza srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od dragana76ns 21/10/2012, 22:31

Maki, srecno otvaranje Katarininog dnevnika...da bude ispunjen najlepsim dogadjajima. Svu srecu zelim vasoj uvecanoj porodici[Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od dragana76ns 21/10/2012, 22:32

Zaboravih napisati da je Kata pre ali preeeeeeslatka [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od LaFolie 21/10/2012, 23:12

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca predivna je !!!! Cestitam ti od srca i srecno otvaranje dnevnika srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca v
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od missile 22/10/2012, 08:36

Maki, i ovde ti čestitam na rođenju Keti, preslatkog anđela! love

Želim joj dug i srećan život, i srećno i bezbrižno odrastanje, samo ljubav na ovim njenim stranama!
love
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od buby 22/10/2012, 08:48

...sve cestitke i sve najbolje u novom zivotnom poglavlju..da samo za mir...srecu i lepe trenutke pamtite i imate..srecno otvaranje dnevnika
[Only admins are allowed to see this image] srca srca srca srca srca
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od lilya 22/10/2012, 10:58

Maki, srecno otvaranje dnevnika ljubav
Lepa Kata je prelepa srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maus 22/10/2012, 11:36

osmeh srce Katarina i Maki dobro dosle na ove lepe strane osmeh srce
Maki, Kaca je mnooooooooooooogo slatka. Prca malena. uzivajte sada skupa svi i pisi kad god budes mogla. Naravno i kaci slike.
ljubav ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od bak 23/10/2012, 10:48

Srecno otvaranje ovog najlepseg dnevnika srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 23/10/2012, 17:40

Zdravo tete nase mile. Htele smo da vam se prvo pohvalimo da nam je otpao pupcic pre dva dana. Drugo sikimo na svaka tri sata i mam ima mlekca ihaaaaj ja ne moram ni da se trudim da vucem jer mlekce samo od sebe ide kao fontana, pa ja samo treba da zinem i da gutam.
A sad malo i mama da se zali da sam nocas imala grcice i da nismo pajkili celu noc. Taja nas je nosao masirao i grejao stomacic pa nam je bilo malo lakse. Dala sam joj i sab simlex kapi za grcice koje smo dobili iz Nemacke i onda je Keti uspela da se isprducka i kaki i konacno je uspela da zaspi. Danas smo superiska klopamo pajkimo i kakimo.
Ljubac za sve tete.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od cufta 23/10/2012, 20:42

Lutka jedna. Salji slike da i mi uzivamo
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od cici 26/10/2012, 14:18

SRECNO OTVARANJE NAJLEPSEG DNEVNIKA NA SVETU

v v v v v

Uzivaje draga u tim trenucima, ne zamenljivi su ljubav ljubav ljubav

gde si se ti porodila kad si toliko cekal za salu i odmah ti doneli bekanu?
p.s Otvorila si dnevnik na nas rodjendancic Wink
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu