KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Crvic 2/9/2013, 18:23

Biksi, iz tvojih usta u Božije uši. Jedva čekam, i čekam još mnoge da krenemo za vama.

Trudnice hvatajte poslednje dane leta i šetajte ponosno stomačiće i grejte ih na suncu, oseća se nekako jesen u vazduhu.
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 2/9/2013, 22:42

Nojaaaa, Menoraaa, ma šta to vidim
Sreeeećnoooo.... Još prelepe K- dece na okupu. Diiivnooo

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 00:07

Sinoć uzimala donat vodu, a onda pojela šargarepu svežu, i gorušice nije bilo. I večeras ću šargarepu da cepnem, a sad pijem donat, nadam se da će biti ok.

Hvala vam puno na savetima.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 3/9/2013, 08:48

Pozdrav za sve trudnice:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Noja i Menora sve cestitke i neka su decica ziva i zdrava jos mnogo mnogo godina:aa15: sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/9/2013, 09:44

Orli, Maus cvet cvet 
Bixi bravo usne 
Crvic vv da sto pre dodjete na ove strane i ja sam se grebala trudnicke prasine i cesto svracala na td bb 
Bas zaladilo 17 c sad jakne, kape jesen stize dunjo moja
ljubav ljubav ljubav 

Trud ljub
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ninica2 3/9/2013, 12:25

Bar danic trudnjacice moje drage,svratih da vas iscmacem malkice a i da se ocesem i pokupim malo srece bebece :-) noja i Menora srecno rodjenje princezica da su zive i zdrave sto godina :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 3/9/2013, 12:35

Da ljubim i ja trudnice drugarice! Mozda danas i otvorim trudnicki, kako bih pokusala da shvatim da sam trudna! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 3/9/2013, 13:41

Evo mene istraumirane...juce divan dan,krenuh ja do PG-a na kontrolu kod doktora sto mi je radio vantjelesnu,sve divno i krasno,bebac je aktivan napredan,cak je po velicini 12+3 nedelja,rece mi da radim dabl danas,vratni nabor 1,1 mm i to je super...i ok,vratim se ja kuci,odem na posao,kad gace krvave,sok me strefio...zovem ja njega,on misli da je kapilar pukao od pregleda,da se ne sekiram...do navece nije bilo vise krvi,al zato ujutru opet...doslo mi je da vristim....odem kod svog doktora,BEBAC JE TU,CAK MI JE I MAHNUO sunny sve je ok,i da ona ne vidi razlog mom krvarenju,nemam hematon,sve je cisto...dade mi inekciju progesteron depa od 250 mg,da pijem narednih dana utrogestan i naravno strogo mirovanje....jel neka od vas bila u slicnoj situaciji?taman da se opustim,ulazim u 12 nedelju kad ovo No No No
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/9/2013, 13:45

ja sam u 12 ipo nedelja isto tako prokrvarila... i heart 84... samo miruj, procice. Verovatnoje neki kapilar. bas mi je zao, ne moze covek ni da se posteno obraduje zagrljaj 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 3/9/2013, 13:48

Kometa, mislim da shvatimo tek kad beba počne da liči na bebu i kad počne da raste tiba. Mada, ja i sad povremeno se zaboravim Laughing Sve će postati stvarno, kad se beba rodi.

Endzi, verovatno je neki kapilarčić ili nesto bezazleno, kad doca ne vidi. Samo se što više odmaraj, proći će. Nadam se da ti je ovo poslednji stres smajli angel 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 3/9/2013, 13:49

LaFo, kako si ti? ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/9/2013, 13:51

u principu odlicno! kao da nisam trudna vec 3 dana Very Happy da se ne ureknem :) onaj hematom mi se cedio 10 dana. Cak sam 2 puta prosetala po malo radost 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 13:52

Endzi, bitno da je bebac dobar, primiri se, procice. Dosta devojaka je imalo krvarenje. Probaj da ga ignorises sto vise mozes, seti se bebca kako ti mase.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 3/9/2013, 13:55

Super LaFo, sad kreće onaj lepši deo trudnoće lol! Samo pozitivno, svaki dan nasmejano, i milina sreca 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 3/9/2013, 14:03

Endzi, cim je bebac ok, sve ce biti OK! verovatno je neki kapilar ili sta vec, mi u trudnoci imamo vise krvi, pa smo i osetljivije. Primiri se i bice sve ok, proci ce.

Gledam Lafa, vec 15. nedelja?! Kako mi tvoja trudnoca brzo prolazi! Shocked lol! lol! 

Klarice, lakse mi je kad mi to potvrdite vi trudnice sa povecim tibama! Meni se sve to cini negde daleko i jos ne mogu da se zamislim sa stomakom, iako je poveci od nadutosti! Laughing Laughing 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 3/9/2013, 14:10

I moj trba je nadut,posebno navece...Mozes zamisliti Kometa koliki ce na trba biti 6-7 mjesec ??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 3/9/2013, 14:16

Lafe, konacno pala setnja! Bas mi je drago sto se vracas u normalu!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 3/9/2013, 14:24

Endzi ::I moj trba je nadut,posebno navece...Mozes zamisliti Kometa koliki ce na trba biti 6-7 mjesec ??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Isto, nadujem se ko balon uvce. Pre neko vece spremala neke paprike i przeniju i posto je mm bio u stanu kod njegovih zbog posla, dosao da se vidimo i da provedemo vece zajedno! Pokajao se opasno!!!! lol! lol! lol! Vracam mu sve za prethodne godine "uznemiravanja"! Embarassed Embarassed  b  b  b Pucam ko iz tomahavka!  b  b  b Rekose mi da je i to normalno, a videh i na netu, pa se tesim! v 

fmala ::Lafe, konacno pala setnja! Bas mi je drago sto se vracas u normalu!
Jes vala, najazad i ti da prosetas i da se opustis, ako si uspela uopste ovo drugo.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 3/9/2013, 14:33

Da vi's sad za koji dan Laf nam okacila sliku sa bandzija  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/9/2013, 14:53

danas sam pobegla kod mojih, radim, jutrus u 6 su poceli da bude zgradu majstori, neke armirane grede da ruse 2 sprata iznad, toliko je sve vibriralo da ne biste verovali, zuje stvari na stolu, ja lezim na duseku i i osecam kako vibrira. A citala sam da su vibracije lose u trudnoci, za 5minuta sam se spakovala i pobegla Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 15:00

Neka si vala Lafe.

Endzi, i mene su gasovi smorili, al posle 12. nedelje se prorede, i bude kao ranije.Very Happy 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 3/9/2013, 15:25

Biksi, blago tebi, kod mene gasovi se ne stišavaju, niti su u bilo kom periodu. Nema šanse izdrzati, pucam na sve strane Laughing 

Kometa, imam utisak da sam se jedan dan probudila, i eto je tiba iskočila Very Happy Sad nemam utisak da bujam tj. da raste stomak i ja, tek kad vidim sličice onda mi bude jasnije trudnica Ali i dalje mi sve donekle nestvarno, jedino kad beba me šuta-pa me malo osvesti. Ali definitivno, jedva čekam da je upoznam smajli angel 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 15:27

Klarice, je l uzimas i dalje utrogestan mozda, hoce od njega gasovi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 3/9/2013, 15:27

Ma jok, prestala u 13oj nedelji.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 15:30

Jbg, onda ti se tako zalomilo.lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu