KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/8/2013, 10:40

Ubacila ja spric od fraxija u limenku od piva praznu pa u djubre. Muz bacio djubre u dvoriste (improvizovani kontejner jer zivimo na gradilistu) i gledamo sa prozora rano ujutru :) Majstori skupljali djubre i cuju kako zvecka limenka i istresu spric Wink i svi se se skupili da vide sta je to, u zgradi zive drogoši!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 29/8/2013, 10:48

LaFolie :: u zgradi zive drogoši!!!!
 b  b  b  b  b  b 
lol! lol! lol! lol! lol! lol!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 29/8/2013, 12:27

LaFo  b  b  b 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/8/2013, 13:04

Joj Lafe, kod vas uvek zezanje, ocu kod vaaaaaaas!Laughing 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/8/2013, 13:19

BiKsi :) ::Joj Lafe, kod vas uvek zezanje, ocu kod vaaaaaaas!Laughing 
taman u sobu za bebu sunny 
pokazem ja mojima prvi izvestaj sa UZ, vec sam kacila tu sliku i kazem "e evo vam unuce" - na sta mama pocne da place a cale gleda i kaze "u jbt pa konacno neko ima veci puls od tebe i mene kad odemo kod lekara!!!" (160 otkucaja/min) lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 29/8/2013, 13:24

LaFolie :: morace da me skidaju sa lekova postepeno.... kad sve ovo prodje, moracu da se bockam jednom nedeljno fizioloskim rastvorom
 
LaFolie ::Ubacila ja spric od fraxija u limenku od piva praznu pa u djubre. Muz bacio djubre u dvoriste (improvizovani kontejner jer zivimo na gradilistu) i gledamo sa prozora rano ujutru :) Majstori skupljali djubre i cuju kako zvecka limenka i istresu spric Wink i svi se se skupili da vide sta je to, u zgradi zive drogoši!!!!
 
LaFolie ::
pokazem ja mojima prvi izvestaj sa UZ, vec sam kacila tu sliku i kazem "e evo vam unuce" - na sta mama pocne da place a cale gleda i kaze "u jbt pa konacno neko ima veci puls od tebe i mene kad odemo kod lekara!!!" (160 otkucaja/min) lol! 
Epa luda si 100 posto!"!!!! lol! Nasmeja me do suza!!!! lol! lol! lol!  ljubac za tebe i tvoju predivnu devojčicu u stomačiću. usne usne

Pozdrav trudnicama!!!!! ljubav ljubav ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/8/2013, 13:32

LaFolie ::
BiKsi :) ::Joj Lafe, kod vas uvek zezanje, ocu kod vaaaaaaas!Laughing 
taman u sobu za bebu sunny 
pokazem ja mojima prvi izvestaj sa UZ, vec sam kacila tu sliku i kazem "e evo vam unuce" - na sta mama pocne da place a cale gleda i kaze "u jbt pa konacno neko ima veci puls od tebe i mene kad odemo kod lekara!!!" (160 otkucaja/min) lol! 
Ahahahhahahhahaahaahahahahahahahahh, on je stvarno hit! b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 30/8/2013, 08:05

Lafe, pa tebi uopste nije dosadno!!!!  b  b  b  b  b 
Majku nemoj da slusas molim te, mislim na to da si ko glista i ostalo, pusti je neka prica sta hoce, takvu su te napravili i nema ti druge. Jesi li pocela da skitas malkice ili lezis i dalje?

Samo da ljubnem sve drugarice trudnice, nikako da se naviknem da svracam ovde cesce, jer pripadam ovde, pa da vas pratim, da znam sta me ceka. Doduse, nisam ni stigla do sada, a kako stvari stoje necu nesto imati vremena ni na dalje, sa onim sto planiram, a ne smem da vam kazem, jer cete me psovati i kritikovati Embarassed Embarassed lol! lol! 

Ja sam ok, pocele su mi gorusice, najvise uvece i popodne, i badem je uspeo da ih sredi za sada. Jutros sam od 5 budna, kicma me razbija, doduse, legla sam u 22h sinoc, pa sam se valjda i naspavala. Stomak mi je naduven samo popodne i uvece, ujutru sve ok. Grudi velike i bolne, pozdravila sam se odavno sa spavanjem na stomaku, bas zbog njih Rolling Eyes Probavu nisam resila, ali valjda hocu jednog dana! Laughing Laughing 


Ljubim vas sve i odoh da se spremam za poslednji radni dan! Very Happy Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/8/2013, 08:59

Lafe, e stvarno me nasmeja  b  b  b  b  A ćale ti je king
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/8/2013, 15:10

KometaK, ja te neću kritikovati, jer znam koliko meni govore da se smirim, legnem i podignem noge Laughing , a da shvate ne mogu, jer ne moš živog iksana vezati, naročito ko je pre trudnoće bio aktivan, ne može se sad mumificirati, naročito ako je sve ok i ne mora da se leži. Ja sam ležala sve po savetu moje dr, dok se jajnik nije smirio, sad osluškujem telo, i guram koliko i šta mogu. Mislim da poznajem sopstvene granice i da se ne ću siliti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 30/8/2013, 15:26

KoMetaK :: Jesi li pocela da skitas malkice ili lezis i dalje?
 
nisam mrdnula od expertskog uz Rolling Eyes 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 30/8/2013, 18:43

drzite se trudnice!!! znam da je svaki dan kao godina, ali kada se zavrsi onda se tek zapitate kad mi prije sve ovo prodje! a prodje, i onda ti cudno sto te niko ne shutira iznutra, nekako ti prazno, dok se ne okrenes i ne pogledas pored sebe malecko bice koje u potpunosti zavisi samo od tebe... i onda nabacis osmijeh, i nije ti bitno sto 3 dana nisi spavala, sto ne mozes da stignes da jedes, a kamoli da se okupas kao covjek... onda ti sebi vise nisi vazna... ali nema ljepseg osjecaja na svijetu! A sve vas to uskoro cheka, i zelim vam da uzivate u svakom trenutku!!! Vrijedi cekati!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 30/8/2013, 20:05

Jedva cekam Ninche taj mart i beba  ljubav ljubav
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 30/8/2013, 20:46

Ninche ff 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 31/8/2013, 10:58

Koliko ste kilograma dobijale mesecno u trudnoci?
Sada sam videla da sam se ugojila 3 kg a me znam kako Shocked 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 31/8/2013, 12:01

Ne znam ni sama LaFo, nema pravila. Ja nisam ni grama dobila do neke 15-16te nedelje, a za sada sam na nekih +8, što je super jer sam očekivala da ću dobiti mnogooo više as 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 31/8/2013, 12:27

Ja kilo i po od pocetka trudnoce, a u postupku oko pet.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 31/8/2013, 12:29

Ja sam smrsala 3 tokom stimulacije zbog hiperstim... Sada imam istu kilazu kao 1. dana stim.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 31/8/2013, 13:38

do sad vidim kilo ipo Sad
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 31/8/2013, 23:07

Samo da mahnemo trudnicama sunny 
Ninchs je u pravu prozuji osmeh srce zato sad uzivancijaaaaa i odmor dok nestigne beba u kolicima 
ljubav ljubav
Lence procitala sam u dnsvniku za mamu samo da ti kazem da probas ti da se nenerviras mateo uskoro stize moras biti hrabrica ljubav 
aloja je isto dobra srebrna voda ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 31/8/2013, 23:42

Noja, divno ime Very Happy i lijepo se slazu :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 31/8/2013, 23:45

Pozdrav devojke, samo da vam mahnemo ff 

Mi smo juce napravili pasos Aleksi f Very Happy  Bio je glavna atrakcija u supu, u jajetu na stolu kod sluzbenice, ja otisla da platim uplatnice a muz dotrcao do mene nesto da mi doda i ostavio njega u kabini i kad se vratio vidi kako je ta devojka sto radi zvala sve koleginice, one se sjatile oko Alekse i gnjave ga lol!  Kaze nisu mogle da odole, okrenule jaje prema sebi i jedna mu pusta muziku, druga gura cuclu, ljuljaju ga a on gleda sta se desava Very Happy  Sve u svemu u sl.cetvrtak nam stize pasos i planira se skitnja do Segedina igra 

Sve vas ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/9/2013, 00:26

Opasnić ovaj Aleksić, već zavodi! likeit 

Nojice, pa Lavica ti već ima mašnu na glavi, hoće li biti slike sa onom suknjicom? Medić. Kako je A ragovala na seku?

Lafe, ja sam u toku stimulacije dobila dva kila a za ova puna 4 meseca trudnoće još 4 kg. Ima tu malo i naduvenosti, ja sam recimo podadula i dalje od pronizona. Ima i zadržavanja tečnosti, nemoj se opterećivati, samo vodi računa šta i koliko jedeš, različito se svima lepi. A neke žene kasnije baš otiču, pa se tu dosta "dobije" kilograma, a ustvvari čim se žena porodi, sve splasne.

Mene gorušica noćas odvalila. Ranije je isto bivala prisutna, al ono sinoć, auh, baš sam se napatila, i slabo spavala, nikako se nisam mogla namestiti. Preterala sam sa testom juče, em Rodjeni pravio neki pica rolat s korama, posle na rodjusu uzela parče bureka i pite sa sirom, i cvrc, preselo mi samo tako. Nije valjda organizam navikao. Ne pomažu ni bademi ni mleko. I danas me ceo dan zezala. Jbg, izgleda mora nešto da zeza. :)

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 1/9/2013, 07:45

Ja sam se u trudnoci ugojila 13kg i bukvalno sve u stomak, ni gram na nekom dr.mestu. I kad sam se porodila ostao mi stomak Sad  pa me sada svi na ulici pitaju kada je termin affraid  valjda zato sto je bio cr, a i ja sam mrsava a imala sam oogrooman stomak, ne znam kako sam ga nosila Very Happy  pa mu mozda sada treba viise vremena da se vrati. Bas me briga, ne opterecujem se uopste ni stomakom ni oziljkom od cr, to je moj ponos Very Happy 
Doduse malo se stoma vec vratio, ali ima ga jos, pa kontam 9 meseci se razvlacio valjda mu toliko treba i da se vrati!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 1/9/2013, 09:14

Noja...Lea je slatkica koliko se moze videti, okaci nam ovde bar neku sliku sekica angel Ljubbbb za vas tri usne usne usne 
Biksi, meni za gorusicu je (po Bulevarkinoj preporuci) pomagao sladoled i pavlaka, a ja sad uzmem saku, dve badema potopim u vodu...prenoci i onda naredni dan citav grickam (oljustim ih, kad su vlazni lako se skine ljuska) i onda potopim druge da imam za sutra..Ni ja testo nikako nisam mogla, slatko mi isto smeta....mada sam imala svesnih izleta...npr pojedem burek i dva dana boktim :)
A i ja sam se ugojila nekih 12-13kg, zadovoljna sam s obzirom da su dve bebe i da sam mislila da cu se razvaljivati od jela a samim tim i od kila Very Happy  mada se ne opterecujem, verujem da ce se vremenom to skinuti
Ninche, mnogo mi je slatka tvoja cera yes 
Pozdrav za sve koji svrate na ove strane...pa i za one koji samo o sebi pisu
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu