KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 20:58

Annana koja je to marka ?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 20/8/2013, 20:58

Noja, sve čestitke čestitamo 


Leno draga, vidim i sama kad je nešto prirodno a nesto malo i *vestački*izazvano lol! Za dve nedelje moram ponoviti nalaz, valjda će gvozdje biti ok. Danas radila antitela, sve pod kontrolom Laughing 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 21:01

Klarica ::. Danas radila antitela, sve pod kontrolom Laughing 
Danas prvi put?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 20/8/2013, 21:16

lenabeograd ::
Klarica ::. Danas radila antitela, sve pod kontrolom Laughing 
Danas prvi put?
Ne, drugi. U 16oj, 28oj i 36oj nedelji se rade, tako su mi rekli
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 22:30

Pa da bas sam htela reci uf uplasi me:shock: lol!

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 20/8/2013, 22:51

fmala ::
LaFolie ::Cvekla je krajem leta koliko ja znam. Oljustis kao krompir i ubacis u sokovnik sa sargarepom i jabukama, bude odlican sok i nema mnogo ukus zemlje (stavi kisele jabuke)
i limun, obavezno!
To sam htela i ja da napravim. Dragance mi dala savet, ali propadoh da nadjem cveklu. Kupih je na kraju probarenu, bolje i tako neko nikako. Sutra cu da pravim sok. Nego kakve vi sokovnike imate? Ja imam neki cudan, uzak mu otvor i sve moram da secem pa da ubacim. Doduse, ja ga nisam ni koristila, koristio ga mm, jer na mto dali njegovi, nisu znali sta ce sa tim, a on pravio frapee! lol! Ja sam htela i da kupim neki koji valja, da ne mora da se secka mnogo, trebace mi i kasnije, ali ne znam sat da kupim, sta cu kad ga nikad nisam koristila Embarassed Embarassed Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 20/8/2013, 23:23

ma sve ti je to isto na kraju, samo je drugo agregatno stanje. meni riknuo blender (ja sokovnike ne volim, mnogo zdravog materijaal opada, blender sve samelje i iskoristis sve) i nikako da ga kupim, pa sam mrkvu, jabuku i cveklu rendala, a limun nacedla pa dodala. Malo je smor dok sve to sazvaces, kontam da bi s blenderom islo lakse, jos ako u to dodas neke pahuljice, semenke i to, eto extra vitaminske bombe za dorucak!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/8/2013, 23:53

Noja, sve čestitke za još jednu princezu! Da uživate još više i lepše svi zajedno!

Bravo za Aleksu i što nema kilu, kakvo olakšanje! Superica! Momak ipo, već se kači s igračkama, nema, klopa, pa sve ostalo! :)

Gral, bravo za super uz i napredne bebce!

Trudnaje, i sve one koje će to uskoro biti, i sve mamice koje ovde svraćaju, stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 21/8/2013, 09:03

Noja, cestitam, neka je zdrava i vesela i vi sa njom!
Kometice, ja taman pomislila citajuci poruke da nisam dobro postavila izvestaj sa uz u petak. Ja sam potpuno zaboravna inace, pa svasta brljam.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 21/8/2013, 09:21

Steil sta odluci za next?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 21/8/2013, 11:05

Noja čestitam ti rođenje tvoje male lavice , neka je živa i zdrava i uvek srećna i nasmejana

love ff love fflove fflove fflove ff

Ljubimo te puno moj Mihajlo i ja
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 21/8/2013, 11:05

noja ::Dosli smo na svet prr oko 45 min Very Happy mAmina lavica
Ljubim vas
10/10 3700 51
Nisam je jos ljubila
08.20.2013
sunny sunny 
Dirrkt iz a enestezijs i betanije vas ljubim rana otkida i kasalj od tubd
Bravo za mamu, tatu i seku Andreu navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Princezo lavice, dobrodošla vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 21/8/2013, 11:40

Stenli ::Noja, cestitam, neka je zdrava i vesela i vi sa njom!
Kometice, ja taman pomislila citajuci poruke da nisam dobro postavila izvestaj sa uz u petak. Ja sam potpuno zaboravna inace, pa svasta brljam.
Onda me draga razumes zasto sam ovako pisala, i ja sam pogubitis totalitis! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 21/8/2013, 12:10

Leno, svasta sam gledala, ali se nisam ni za sta posebno odlucila!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 21/8/2013, 12:15

KO meta zaboravi izlapetis Very Happy

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 21/8/2013, 12:19

Nojaa, cestitaaaaammm!!! b b b b vv vv vv vv v v v v c
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 21/8/2013, 13:34

Ja takodje predlazem blender ili stapni mikser pre nego sokovnik. Trabace posle za bebece-kasice Wink ali ne mnogo veliki, nas je oko 1l. Lakse se pere i namesta. sokovnik iima bezbroj delova i sve upralja za par cm soka.
Takodje svi hvale aventov blender/kuvalo tj sve sto sameljes, okrenes u drugu posudu pretisnes dugme i kuva se.cena jeste jaca, stvar izbora. pokusacu da nadjem sliku pa da postvaim link.
Ljubac za sve debelice i okruglice osmeh srce 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 21/8/2013, 13:53

http://www.ebay.de/itm/Babymoov-Multifunktions-Kuchenmaschine-Nutribaby-zen-NEU-/330942494870?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item4d0db5b896 mi cemo kupiti ovo :-)


Poslednji izmenio lenabeograd dana 21/8/2013, 13:56, izmenjeno ukupno 1 puta

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 21/8/2013, 13:55

Kad se vec prica o tome, da jos skrenem paznju, da se ne zeznete kao ja. Pokusala sam pre par meseci da kupim blender, ali sam morala da ga vratim jer nista nije valjao. Evo u cemu je problem. moj stari blender je bio Mulinexov, i trajao je preko deset godina, mleo je sve, stvarno, za minut, bez mesanja, bez icega, znate kad sam led ubacivala za frape Very Happy Motor i sad radi, koliko je jak i dobar, ostavila sam ga za nastavak za seckanje, ali mi je bokal otisao, naime prosupljila se guma koja drzi nozeve, pa je opceo da prokisnjava, a kako je model star, nismo uspeli da zemnimo taj deo. Elem, zbog divnog iskustva, kupim opet mulinex i naravno, vratim ga odmah sutradan. Ne da nista nije normalno mleo, nego je krcao i drcao, stvarao ogromnu buku, sargarepu samo odbije o zid bokala i moras sto puta da je nabacis na nozeve da bi je samleo, kad natrpas voca nista ne propada samo, nego sve moras da mesas, ma patnja, verujte! Odem u radnju, tamo nadobudni prodavac pocne da mi soli pamet sta je to blender i da to tako reba, da treba da stavim najmanje kilo voca itd. i ja mu lepo objasnim da nisam sisala vesla, da sam blender koristila dok je on ucio sta je to mixer, da sam isti takav imala deset godina i da znam sta je ispravno, a sta ne. On ode po voce (to se sve desava u Merkatoru, na delu za tehniku), ubaci sargarepu i posto se desi isto, on malo podigne blender, pa nabaci sargarepu prvo s jedne, pa s druge strane i tako drzi blender u rukama i drma ga dok on radi. Reko, gospodine, zar vi stvarno mislite da cu ja to da radim sa blenderom koji sam ovoliko platila? Onda otvorim blender, izvucem noz, povucem prstima preko njega i pokazem debilu da su nozevi potpuno tupi. On se iznervira, donese ostale blendere i sve do jedan tup! Proizvedeno u Kini, naravno. Onda pogledam i shvatim verovatno osnovnu razliku - nozevi kod mog starog blendera su bili postavljeni ukrsteno, dva nadole, dva nagore, a kod ovih su dva nadole, jedan nagore, a jedan vodoravno, a na nekima i oba vdoravno. U drugoj radnji mi je prodavac objasno da ako hocu da mixam vecu kolicinu voca (a hocu, moje dete i ja to doruckujemo sa zitaricama, svako jutro smlatimo po najmanje kilo voca), nozevi moraju biti dva gore i dva dole, da bi voce propadalo na dno, do nozeva. Usput mi je preporicio Frozini blender, koji cu da kupim za koji dan, kaze da je duplo jeftiniji, mnogo bolje melje i, sto je najvaznije, ima i servis, i delove, i garanciju. Probam, pa vam javim. Eto, mozda moja iskustva nekom pomognu. Nemojte misliti da to tako treba, posebno ne da blender urla po kuci, niti da vi uradite bilo sta sem da pritisnete dugme. Ako vam se desi kao meni, idite i trazite svoj novac nazad, pa ga kupite negde u EU, gde su daleko kvalitetniji.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 21/8/2013, 21:17

Lena, ne znam koja je marka bebi monitora, ne pise nista poznato,...
Ja imam sokovnik Gorenje Jc 800 i odlican je jer ima XXL otvor i ne mora nista da se secka i cisti, sve samelje,... Najvaznije je da bude jako jak, jer tada ima minimum otpada a sve samelje i da ima veliki otvor, sada gorenje radi sve te modele sa XXL otvorom, i oni su srednje skupi a bas su kvalitetni. Ima dosta velik izbor, nisu bucni a lepi su, bar meni. Ja svaki dan cedim cveklu, sargarepu i jabuku, poo nekad ubacim narandzu ali ne znam da li smem citruse da koristim dok dojim, da ne izazovem alergiju ili neku iritaciju Aleksi? Jel smeju doilje citruse?
A kada Aleksa pocne da jede kasice, planiram da ne kupujem gotove nego sama da pravim, pa sam kupila neki Philipsv multipraktik, ima kao onaj deo seckalica i blender, i 100 nekih nastavaka, mislim da svasta radi i da ce da bude dobar.
A kakav je taj Aventov, posto je?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 21/8/2013, 21:46

[quote="Niny"]
noja ::Dosli smo na svet prr oko 45 min Very Happy mAmina lavica
Ljubim vas
10/10 3700 51
Nisam je jos ljubila
08.20.2013
sunny sunny 
Dirrkt iz a enestezijs i betanije vas ljubim rana otkida i kasalj od tubd

Noja čestitam sve najbolje da ste živi i zdravi svi zajedno osmeh srce 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 21/8/2013, 21:49

Imam jedno pitanje. Treba da vadim krv a tada ne bi trebalo jesti i piti nista uvece od 8h pa ujutru izvaditi krv. A ja ne mogu da izdrzim bez jela i vode jer dojim, i moram na svaka 3 sata da jedem,... Sta da radim? Imate li neki savet?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 21/8/2013, 22:19

evo link za taj aventov
http://shop.aksa.rs/avent-blender.html svi su prezadovoljni, cak kuavaju i za sebe u njemu. u Madjarskoj ima iza manje para( tako bar kazu, tada ga nije bilo ovde)
Mi smo korisstii Bosov i prezadovoljna sam, sve lepo samelje bez ostataka, cak i meso!! to me je odusevilo da ne moram naknadano da ga seckam.pritisnem i vrrrr gotovo. sto jednostavnije to bolji.po meni.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Crvic 21/8/2013, 22:35

Noja, draga Noja, čestitam ti od srca!
Biće ti milina sa lavicom, to su zmaj žene, veruj mi na reč Laughing Laughing 
Sad ste velika porodica!
Uživaaaaj!
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 21/8/2013, 23:02

Dovoljno je 8 h pre vadjenja krvi  da ne jedes i ne pijes Ako imas dosta mleka odpumpaj i daj mu na flasicu ili ne Jedi i ne pij i ne Jedi tih 8 h sati

Ovo vam na engleskom Ako bolje razumete 
http://products.babymoov.eu/nutribaby.html

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu