KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+72
lilya
HappyGirl
dacans
Ninche
kockicaaa
dusa71
plavaptica
fight&faith
SoJa
Tinche
vivijen
red
lilly13
Marie
bubi80
nina :)
SSanja
JocY
Orline
twinsi
menora72
dragana76ns
lenabeograd
kristina33
breskva
ivka
nadalica
Erata
PalcicaBg
bak
ninica2
lelas
Stenli
SannI-AlL
saska1
Niny
misic
pegaz
fmala
tetreb
hany
djole42
OKacica
winni
Ambra
Angie83
Maksi
Sofija Veks
laKole
MAAKKI
Vuchica
noja
Crvic
sareni leptir
zvoncica36
d77
karakaca
heart84
ariadne69
KoMetaK
Vilhelmina
BiKsi :)
SladZana
ragaco
labradorka
LaFolie
lenjivica
Klarica
leptirko82
ivalina123
Endzi
AriesGirl
76 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 31/7/2013, 13:53

Karakaca bas mi je zao Crying or Very sad  Kometa drzim fige za pozitivnu betu kada god da odlucis da je radis vv 
Breskvice ja sam imala FET dva puta,nisam nista koristila,iz prirodnog ciklusa je bilo,samo sam pratila stapicima kada je ovulacija.Drugi put je uspelo,ali na zalost u 8 nedelji missed,ali to verovatno nema veze sa terapijom pre embriotransfera,jednostavno se desilo.Tebi zelim mnogo lepsi scenario od mog.

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 31/7/2013, 13:57

Karakaca zao mi je zagrljaj 
Kometa drzim fige ljubav 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 31/7/2013, 15:17

prvo da vas sve zagrlim d
Ja sam pripremila sve nalaze za histeroskopiju i na sreću sve je uredu, brisevi bez bakterija, i nazovem u Novi Sad sestru Miru u Betaniji da to zakažemo kad ono dr Vesna Kopitović nije tu do 20. avgusta. Ja juče dobila a ona mi rekla u prvom delu ciklusa da mi radi histero ali izgleda da će to sad biti u drugom delu ciklusa. A Fet planiram već sledeći ciklus... Ništa još ne znam kako će sve ispasti...  
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/8/2013, 01:16

Ja dala krv za betu, neki minut posle ponoci, rezultat ujutru na mejl! lol! Ko zaspi, pricace! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 1/8/2013, 06:46

Uh Meta, sreca sto spavam u sitne sate...a sad sam uzbudjena,kao da ponovo prolazim iscekivanje svoje bete...nije meni lako,mogu misliti tek tebi. Mi cemo da prasimo i da silno zelimo, da ti kazem da verujemo da je bas ovde sve trebalo da se odigra i da je vasa sreca bas ovde vas cekala...to sve znas. Ljubimo te moji duplici i ja i navijamo za najlepse vesti....ajde budi prva koja ce zatalasati ovaj avgust pozitivnom betom
love
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vvvv  vv vv vv vv vvvv vv 
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta betabeta beta
family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family
as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as 
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srceosmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 1/8/2013, 06:50

Kometa, navijam jako!!!vv vv vv vv vv 
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 1/8/2013, 07:52

KoMeTak  molitva molitva molitva 

srce srce srce
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 1/8/2013, 08:00

Joj Kometa, sva sam se stisla...
Ima da pukne vatromet na kutku ako javis lepe vesti, a hoces, mora! Uhuhuh
Navijaaaaaaaaaaaaaam:aa75: b b 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od twinsi 1/8/2013, 08:13

Kometa navijam jako, najače draga b b b b b b b b b b b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 1/8/2013, 08:14

Ajde zeno javljaj, razbi me nervoza! lol! 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 1/8/2013, 08:24

Kometa, molitva

jako i iskreno.
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 1/8/2013, 08:30

Kometa molitva 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 1/8/2013, 08:58

KoMetaK, molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 1/8/2013, 09:07

menora72 ::KoMeTak  molitva molitva molitva 

srce srce srce
jumping jumping jumping jumping 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 1/8/2013, 09:10

KoMetaK ::Ja dala krv za betu, neki minut posle ponoci, rezultat ujutru na mejl! lol! Ko zaspi, pricace! lol! lol! 

Ajd ozezi jednom lepom beturinom ovoga jutra !
beta + beta +betabetabetabetabeta 

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/8/2013, 09:43

Kometak navijam za debelu beeeeetuuu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/8/2013, 09:59

Kometa navijamo draga!!!!!!!!!!

igracice igracice igracice igracice igracice 

b b b b b 

vv vv vv vv vv vv vv 

beta beta beta 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/8/2013, 10:03

Jooooj, vas uhvatila nervoza, a tek mene! Rolling Eyes Nema jos mejla! Rolling Eyes Trudnice da ne svracaju do veceras ovde, da ne dizu pritisak, jel vazi? Very Happy Very Happy 
Sanjala sam betu od 50 i od 115, eto koliko mi je lako bilo nocas! Laughing Probudila se 2 puta u toku noci da idem u wc. Moj dragi spava sa telefonom, da bi cuo mejl kad stigne. Ja ne mogu vise da se mucim, pa resih da se pakujem.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 1/8/2013, 10:03

Meta navijam najjace da bude lepsi scenario od mog, tri broja na beti
Javi nam brzo
b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b 
bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb 
beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/8/2013, 10:08

Beta 61, juce mi je bio 9. dc! sreca sreca sreca sreca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 1/8/2013, 10:08

Dobro je da nema jos maila. Pomislih sto se ne javljas. A nemam sta da mislim, nekako verujem da je ovog puta to - to!!! Pa da svi virtualno zagrlimo tebe i brata Italijana :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 1/8/2013, 10:11

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Kakva vijest osmeh srce 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 1/8/2013, 10:13

Meeetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Preserecna saaaaaammmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TOooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 1/8/2013, 10:13

Ja virkala sa telefona KoMeta mila, kad sad videh oma sam skinula zeta sa neta da ti cestitam i poskocim, imala sam tremu kao da ja vadim, a cak te i ne poznajem licno

SRECNO SRECNO SRECNO
igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 1/8/2013, 10:14

IJAOOOOOOOOOOOO STO SAM SRECNAAAAA sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 

zZIVEO NOVI SAD

Ma bravo bravo
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu