KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+72
lilya
HappyGirl
dacans
Ninche
kockicaaa
dusa71
plavaptica
fight&faith
SoJa
Tinche
vivijen
red
lilly13
Marie
bubi80
nina :)
SSanja
JocY
Orline
twinsi
menora72
dragana76ns
lenabeograd
kristina33
breskva
ivka
nadalica
Erata
PalcicaBg
bak
ninica2
lelas
Stenli
SannI-AlL
saska1
Niny
misic
pegaz
fmala
tetreb
hany
djole42
OKacica
winni
Ambra
Angie83
Maksi
Sofija Veks
laKole
MAAKKI
Vuchica
noja
Crvic
sareni leptir
zvoncica36
d77
karakaca
heart84
ariadne69
KoMetaK
Vilhelmina
BiKsi :)
SladZana
ragaco
labradorka
LaFolie
lenjivica
Klarica
leptirko82
ivalina123
Endzi
AriesGirl
76 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 30/7/2013, 14:46

Zao mi je, Karakaca.... tuga 

zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 30/7/2013, 14:57

Ejs, bas bezze.. Zao mi je Crying or Very sad 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 30/7/2013, 15:26

Karakaca, draga, lepu glavu gore i idemo dalje!
Grlim te jako!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/7/2013, 15:31

Karakaca žao mi je zagrljaj 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 30/7/2013, 15:40

karakaca, drž' se! zagrljaj 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 30/7/2013, 15:47

Isplakala sam se sita nadam se jos samo danas, u labaratoriji me sestra iznervirala usla sam i rekla za betahcg ime prezime i da platim jer nisu imali sitno kad sam dala krv, ona pa sto bi platila kad nema trudnoce nalaz je negativan. Ostavila sam novac uzela papir na kome je rezultat 0.6 zbog trudnica i placam da njima ne biste naplatili. Cuo me doktor i pita da nisam poranila kad sam trebala da vadim mozda je prerano samo sam odmahnula glavom jer sam se gusila da ne zaplacem, i da sam poranila to nista ne bi promenilo 0 je 0
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 30/7/2013, 16:02

Draga , draga zagrljaj .
Sestri bez takta boks 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 30/7/2013, 17:20

Karakaca,draga,neka si ti izbacila muku iz sebe.
Neka sledece suze za bebu budu radosnice,ljubim te!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 30/7/2013, 17:51

Karakaca, jako mi je zao! zagrljaj zagrljaj 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 30/7/2013, 17:52

Karakaca septembar je blizu skupljaj energiju za jesen mi prasimo jako najace vv vv vv bices ti trudnica i debelaaaaaa !!!
Suncaj jajnike koristi leto maximalno sunce plivanje i setnje reaxiraj se bosa hodaj...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 31/7/2013, 00:01

breskva ::cure da li je ijedna od vas imala spoting prije FET-a, dok je uzimala estrofem?
Ja nisam imala breskvice, zovi kliniku, šalji email, šta god, pitaj šta se dešava.

Sofija Veks ::Ja inace radim betu ponovo u petak najverovatnije, i cekam da vidim magicnih minus 5...nakon 2 meseca agonije, straha, nestrpljenja, bolnica i bezbroj ispitivanja... molitva 

Nakon toga sledi mali odmor, najverovatnije brckanje na Ohridu, pa onda konsultacije da li sta treba dalje od analiza, i nadam se prirodni radovi barem nekoliko meseci, da se malo odmorim od bolnica i analiza, da se regenerisem i fizicki, a bogami i psihicki...
da vidiš u petak tu cifru, i da se odmoriš od svega ovoga onako pravo. I vala da zabebiš na odmoru, odavno nismo imali iznenadnu prirodnu trudnoću, bilo bi baš lepo!

karakaca ::zvali me iz labaratorije beta negativna dopisacu je u potpis kad uzmem rezultate
E jbg, žao mi je karakaca. Samo izbacuj iz sebe, ne daj da se taloži! zagrljaj 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 31/7/2013, 08:45

Zao mi je karakaca jako, drzi se, grlim te!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/7/2013, 08:51

Karakaca, grlim te jakooo zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 31/7/2013, 09:12

Karakaca, Sad zagrljaj 

Devojke koje su u postupku ili koje cekaju betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 31/7/2013, 09:21

Karakaca, draga, bas mi je zao! Kog dana si radila Betu?

Ako je po Kopitovicki, ja bih mogla danas da radim Betu, kako je rekla 9-10. dan od ET (danas je 9.), ne znam hocu li se usuditi, bas mi je frka, ko nikad do sada! Rolling Eyes 
Eeeej, 6 puta VTO, pa dosadila sam vise i sebi i drugima! A sa druge strane, krcka se po stomaku, muva, sve vreme, iako se trudim da uopste ne obracam paznju na simtome, stomak mi je "zategnut" sve vreme i sto bih se opustila, on me stalno podseca da je tu i da se nesto desavalo. Ne znam sta cu i hocu li danas raditi Betu, pa ponoviti 2. kad krecemo ili cu ostaviti za 2. tu agoniju. Sad je stvar i toga sto ne znam kako cu putovati ako saznam za negativnu betu i kako ce mm podneti da vozi, jer imam utisak da bi njega negativna beta vise potresla. Ostaje varijanta da je radim i sutra, ali onda nemam mogucnost ponavljanja u istom labu. Sve mi se cini danas je mnogo rano! Nikad je ovako rano nisam radila. Opet, radoznala sam, ako nema nista, da se lepo popakujem i da mogu da vucem stvari, da ne radi samo mm. Uh! Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 31/7/2013, 09:25

Karakaca, ja bas mislila da ce biti ... ff 

Kometa, sta god odlucila, drzim fige jako..... i da se to u stomaku krcka jedna (do dve) guzave mrvice.... wavecrowd


Poslednji izmenio Vuchica dana 31/7/2013, 09:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 31/7/2013, 09:25

Ja nisam poranila 12 dan od iui, Ali ti Meta ne zuri sacekaj jos neki znam kako ti je ja sam zato juce presekla i otisla u privatnu labaratoriju a kad me sutra pozove sestra reci cu joj kako stoje stvari
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 31/7/2013, 10:17

Meta sacekaj 02.08., to ti je moj savet!

Karakaca, zao mi je...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 31/7/2013, 10:45

Kometa, vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 31/7/2013, 11:02

meta, ako uradiš i danas i u petak, sumnjam da će biti neke visoke vrijednosti - vrlo vjerovatno da ćeš ponavljati i treći put i onda će i tako biti druga laboratorija. najbolje da uradiš tamo kad doputuješ.
(valjda nisam zakomplikovala sa objašnjavanjem Rolling Eyes )
nadam se da će ti moj rođendan donijeti sreću! Wink 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/7/2013, 11:10

kometa ,...jao zeno daj Boze da ti se ostvari san i da beta bude trocifrena !
6 vto ..uh uh.... treba to izdrazati ,,,ja nekako posle ove druge vto sam se zapitala imam li snage za dalje ,a kamoli 6 vto ...uh uh ...queen queen queen 
bice ovo dobitna kombinacija ,ovaj put -videces ! navijam i prasim....ipak sacekaj ,pa odradi lepo betu ---znam puno slucajeva gde je beta kasnije porasla ....ne zuri ..smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw jumping jumping jumping navijači1 navijači1 poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci sestro slatka roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta iznenađenje 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 31/7/2013, 11:39

Kometa, ja sam radila 9. dpt, bila je 53. U sustini, nema neke velike razlike radila danas, ili prekosutra, ako si trudna, beta ce biti pozitivna, samo manja, a trebaces je ponavljati svakako, radila danas ili prekosutra. Jedini je problem ako je, ne daj boze, biohemijska, onda se mnogo gore podnese nakon sto se obradujes, mada, i kad je biohemijska, beta bude pozitivna i za dva dana, samo malo nize nego sto bi bilo, tako da ti se isto 'vata. Ako ti je stalo da imas oba nalaza u istom labu, ili radi danas i prekosutra tu, ili sacekaj pa obe odradi tamo. Ja bih ovo drugo, cisto zbog tm, jer kakav god ishod bio, on ce biti uzbudjen, a bolje da je smiren u voznji. U svakom slucaju, vucem za nos jako i nek ti 6 bude srecan broj!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 31/7/2013, 11:44

karakaca zao mi je zagrljaj 
Kometo, kad god je uuradis znam da ces nas obradovati , ja sam odlucila sledeci put betu raditi sto pre :)
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 31/7/2013, 12:59

Karakaca ff 

Meta, kako god odlucila navijam iz sve snage, mislim na tebe stalno i silno zelim da je ovaj put to-to, drugarice moja smajli angel 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kristina33 31/7/2013, 13:53

Imam jedno obavestenje za sve one koje idu u Jevremovu o svom trosku, stavicu i na temu Jevremove ali mislim da su devojke cesce na ove dve-tri teme, a volela bih da sa svima podelim:
Postoji kod AXA osiguranja proizvod koji se zove WOW kartica, odnosno to je polisa osiguranja od nesrecnog slucaj i dobija se kartica sa kojom imate pravo na 20% popusta na sve preglede u Jevremovoj i 10% popusta na vantelesne i ostale intervencije. Postoje popusti i za neke druge klinike, imate sve na njihovom sajtu pa proucite koga interesuje: www.axa.rs
Ja sam juce uzela karticu i danas je vec isprobala, zaista sam dobila 10% popusta na neuspesni pokusaj koji je vec iza mene.
Umesto 95.000 koliko kosta postupak u slucaju da se jc ne oplodi (sto je uzasno skupo), platila sam 85.500, i tako sam ustedela 9.500.
Kartica inace kosta 1.500 dinara i vazi godinu dana.
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu