KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 17/6/2013, 14:14

Caos devojke.Nije me bilo 2 dana,a vidim ovde se svasta izdesavalo.Erato ako sam dobro razumela ona kiretaza nije uradila svoje?!Bas mi je zao sto,nikako da se zavrsi agonija.Imam osecaj da ces ti za ove muke dobiti bar dva deteta u cugu i da zavrsis pricu srecnim krajem.
ja sam opet danas vadila betu,i sada cu stvarno u Genesis na konsultacije.Danas mi je beta 187,7.U sredu bila 27,6  u petak 64,72 a danas ovoliko.Ona se pravilno duplira ali je i dalje niska.U Mariboru mi rekli da mora biti danas bar 250,ali ja ne odustajem.Smanjila sam Utrogestan na 3x1 jer me uzasno naduva,ali i dalje nisam dobila i beta raste.Javicu vam izvestaj lekara danas.Nadam se cudu.Inace sam se u subotu u 4 ujutro probudila i plakala kao kisa,pomirena sa sudbinom da nije uspelo i zahvalila Bogu sto imam bar jedno dete.Ova neizvesnost ubija,znate vec kako je.A moj maleni u poslednje vreme samo pominje bebe,a meni jos teze Sad Kiss od mene

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 17/6/2013, 14:20

nadalica ::
ja sam opet danas vadila betu,i sada cu stvarno u Genesis na konsultacije.Danas mi je beta 187,7.U sredu bila 27,6  u petak 64,72 a danas ovoliko.Ona se pravilno duplira ali je i dalje niska.U Mariboru mi rekli da mora biti danas bar 250,ali ja ne odustajem.Smanjila sam Utrogestan na 3x1 jer me uzasno naduva,ali i dalje nisam dobila i beta raste.Javicu vam izvestaj lekara danas.Nadam se cudu.Inace sam se u subotu u 4 ujutro probudila i plakala kao kisa,pomirena sa sudbinom da nije uspelo i zahvalila Bogu sto imam bar jedno dete.Ova neizvesnost ubija,znate vec kako je.A moj maleni u poslednje vreme samo pominje bebe,a meni jos teze :(Kiss od mene

Nadalice beta bas lepo raste. Verujem da ce sve biti OK. trudnica

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 17/6/2013, 14:22

Nadalice sve smo mi prosle to naduvavanje od utrogestana. Ajd bice sve ok i sa betom, videces. Opusti se i ne dizi tenziju tom detetu u stomaku lol!

Vivijen al te beta spicila ko raketa. lol!
Sjajno sreca
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 17/6/2013, 14:49

Erato, i meni posle kiretaze materica nije izbacila tu sukrvicu, krv ili sta vec...imala sam uzasne bolove, da sam htela da se zapucam u zid da me boli rame a ne dole, dr mi je dala neku injekciju...dok sam dosla kuci iz mene je izaslo cudo krvi, i ubrzo je bol prestao...dr rece da mi je grlic jako cvrst i da se namucila dok je radila kiretazu i da zbog te cvrstine grlica te kapi za skupljanje materice nisu uradile posao, bile su samo bolne kontrakcije...odmah mi ih je ukinula. Sad da li je tebi ostalo to sto i meni ili nije dobro ocisceno (u sta ne mogu da verujem da se desava) ali nadam se da te nece ponovo muciti...a pitaj za tu injekciju
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 17/6/2013, 14:53

Meni su dali samo antibiotike. Kapi mi uveli danas i rekli da dodjem za dva dana, a ako to ne pomogne, ponovo kiretaza. Nemam pojma, nisam pametna...daj Boze da se zavrsi ovako, p***a im materina mesarska!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/6/2013, 14:59

Videh za eratu, ajoj, šta reći, drž se dragaaaaaa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vero 17/6/2013, 15:41

Erato, zeno nedaj se, hoce li  se vise zavrsiti ovaj los period, uz tebe smo ljubavljubavljubav
vero
vero

Broj poruka : 144
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 17/6/2013, 17:07

Erata, uh, pa dokle vise! zagrljaj
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 17/6/2013, 17:10

Erata,grlim te i ljubim...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 17/6/2013, 17:38

Vivijen bravooooooo.Erata drzi se,bice dobro.Daj Boze da antibiotici pomognu da ne ides ponovo kod kasapina.Za mesare potpisujem.A to sto ne obilaze pacijente uopste nije profesionalno ni ljudski.Ja sam tako prosla sa cuvenim i najboljim hirurgom iz N.S.koji mi posle operacije mioma nije ostavio ni postoperacionu listu,pa su me doktori u viziti pitali sta je kod vas radjeno????Zamisli!!!!Lezala sam na intenzivnoj nezi dva dana,a od njega ni traga ni glasa.Kada su me treci dan prebacili u sobu rekla sam sestri da ga pozovi pa sam ga iskritikovala.Sve je rekao sta je radio,ali mi nije rekao zasto me nije obisao.Zaista je dobar strucnjak,ali komunikacija je na nuli.Kada sam ostala trudna on mi je radio CR i naravno opet me nije ni obisao,beba i ja smo otisli kuci,a da ga nisam ni videla,ali tada me je bolelo uvo,bilo mi je bitno da je sve u redu sa bebom,a doce ko sisa.To i tebi zelim  sto pre.
Ja bila kod ginek.kaze da je sve ok,i ako u sredu bude preko 300 da mogu da se opustim.Jooooooj ne smem da mislim ni o cemu inace cu poludeti.

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 17/6/2013, 17:48

I hvala vam sto me bodrite:aa29:

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 17/6/2013, 17:50

srce


nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 17/6/2013, 17:56

Nadalice, beta pravilno i lepo raste i to je najbitnije. Kod FET-a se cesto desava da implantacija bude malo kasnije, pa je beta na 12 dan manja nego inace, sto je verovatno kod tebe slucaj. Navijam i nadam se da ce beta za 5- 6 dana preci 1000 pa da nas obradujes sa prvom slikicom sa UZ love love love
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 17/6/2013, 18:19

Erata, drzi se...  Crying or Very sad zagrljajzagrljaj
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 17/6/2013, 18:31

Nadalice, Vivijen  ffffff
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 17/6/2013, 18:39

Erata, ovo je strašno, ali nemoj da veruješ, da je ovo crna magija, drži se! srca1
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 17/6/2013, 18:44

Devojke, ja danas opet proverila betu, danas je bila manje od 1. Samo da Vas podsetim, da u je sredu (16dpt) bila 5,9, što je po dr Sonji bila preniska. Ne znam, da li sam ostvarila biohemijsku trudnoću uopšte?
A tako sam verovala, da će donacija jć biti čudo. Sada krivim sebe, što nisam tražila assisted hatching. I užasno se osećam, što sam ubila 2 mališana...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 17/6/2013, 18:54

Ariadne, nemoj sebe da krivis, pliiiiizzzz!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 17/6/2013, 19:00

ariadne69 ::Devojke, ja danas opet proverila betu, danas je bila manje od 1. Samo da Vas podsetim, da u je sredu (16dpt) bila 5,9, što je po dr Sonji bila preniska. Ne znam, da li sam ostvarila biohemijsku trudnoću uopšte?
A tako sam verovala, da će donacija jć biti čudo. Sada krivim sebe, što nisam tražila assisted hatching. I užasno se osećam, što sam ubila 2 mališana...
Adiane pobogu. Pa već ti je dovoljno teško što nije uspelo, jos si našla sebe da kriviš ... i to do te mere da govoriš da si ubila 2 mališana. Ženska ... ne budi tako stroga prema sebi. v
Leptirko ... žao mi je što ovog puta nije uspela inseminacija. zagrljaj
Vero ... žao mi je i zbog propalog prirodnjaka. zagrljaj

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 17/6/2013, 19:09

Koracakjke moje hrabrice moje drage,vidim da se svasta izdesvalo pa dok sve pohvatam.

Erato ljubim te budi jaka posle kise mora jednom i tebie da ogrije sunny:

Vidim da ima puno novih i lijepih trudnica,cestitam ovako svim novim trudnicama dok nepohvatam koja je docekala pozitivnu Betu,da vam trudnoca bude lagana i skolska:12a:.

A sve cekalice ,bockalice da vas sreca prati svake sekunde.A sve vas drugarice moje starije trudnice LJUBIM PUNO.love
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 17/6/2013, 19:14

Da li neko mozda zna posle koliko hiperstimulacija pocinje da se smiruje? Ja sam mislila da je to oko 7 dana od stop injekcije, prepone I donji stomak me sve vise bole. A sutra putujemo...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/6/2013, 19:25

Lafe, bogme, nece to tako brzo, ja mislim bar tri do cetiri nedelje. Jajnici dugo ostanu uvecani, ako dodje do trudnoce, u sta cvrsto verujem, onda se nekad i pogorsa hiper. Samo lagano sve i sto vise odmaraj i unosi tecnosti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 17/6/2013, 19:25

Hvala Misic i Leptirko:aa52:

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 17/6/2013, 19:31

Kad lezim mi je ok, jedva osecam bolove, ali kad pajam, smraci mi se... hvala :**
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/6/2013, 19:37

Samo polako Lafe, iz dana u dan, obavezno kad dodješ u Bgd otidji da ti pogledaju na uz stomak, da nema slobodne tečnosti, surutka je keva, i to odmah kreni kad budeš u Bgd.

Nadalice, držim fige da je sve ok, a da je tvoje dete samo malo lenjo! :)

Vivijen, čestitke!

Ariadne, ej, curo, pa nikog ti nisi ubila, nemoj tako draga! Znaš i sama koliko je ovo sve lutrija i koliko kockica treba da se složi. Da nije ostao koji zamrznuti eksimčić u Pragu? Grlim jako.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu