Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Strana 25 od 25 Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od BiKsi :) taj 24/2/2016, 21:46

Zeljka, bolje je tako, sve odradis, i mirna ti glava posle, pokrijes se terapijom i bice ti i psiholoski rasterecenije da odes na fet! Drzim fige da sledeci postupak bude dobitni!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20366
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 2/11/2016, 20:33

Mislim da sam ubola temu,ako nisam neka se post prebaci na odgovarajucu.
Naime,drugarica je trudna 4.put,2 puta je imala nameran prekid trudnoce,svaki put je ostajala trudna iz prve,trudnoca joj je bila bez ikakvih problema,medjutim posle porodjaja dobije emboliju plucu i to je tako proslo uz par dana fraxiparina,bez ikakvih daljih ispitivanja.Posto se tada istraumirala nije zelela da vodi trudnocu u toj bolnici vec je trazila uput za Bg,i ovde kad su videli sta joj se desilo odmah su joj dali da uradi sve moguce analize koje smo i mi vtovke radile,da bi se ustanovilo da ima pai 1,mthfr,ANA,antifosfolipidni sindrom i lupus. Shocked
U 5om je mesecu i pre par dana je pocela sa fraxijem.
Doktori se cude kako je iznela trudnocu i tako lako ostajala trudna.
Eto,ni sve ove dijagnoze ne moraju biti razlog neuspela vto ili neostajanja u drugom stanju.

PalcicaBg

Broj poruka : 3138
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Buba82 taj 3/1/2017, 16:24

Pozzzz devojke.....ja se nadam da sam na pravom mestu.
Dosta sam procitala vezano za imunologiju.....narocito one stranice jos od pre nekoliko godina.Medjutim,ono sto mene zanima (mozda ima i na nekom drugom mestu ali nisam videla) jesu NK celije i njihovi paneli?
Da li je to neko radio ali u smislu biopsije materice?
Imam mnostvo pitanja....mnogo sam znatizeljna lol!

Buba82

Broj poruka : 11
Datum upisa : 31.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 22:15

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 25 Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: