KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

+66
ZeljkaMV
sanja 73
MaloMorgen
PalcicaBg
sunny.tp
Margom
masato
lela1984
Blanka
Ema78
AriesGirl
tiramisu
Tebi
karakaca
JednaSova
Sofija Veks
pavlovic_miljana
jjjJelenajjj
Alextiph
ivanicasale
aleksandra b
ChillyVilly
ganedina
leptirko82
Niny
hocukusurnecuzvaku
Mika
Strumfeta78
ivi
midori
OKacica
Orline
InNaturaVeritas
Arya
Lyanna
Vuchica
Ambra
SoJa
Januar
anasrce
snedra
KoMetaK
JecaPereca
LaFolie
cicsa80
flyki
dunjas
bak
sareni leptir
d77
laKole
missile
noja
zvoncica36
saska1
Erata
dr mali pariz
lelas
tetreb
ciklama
Crvic
labradorka
djole42
Ninche
neca73
jeca74
70 posters

Strana 24 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od masato 23/3/2015, 18:47

Cure, može mala pomoć. Dobila sam rezultate za urođene trombofilije,a ko zna kada ću uspeti da dođem do doktorke, pa mi recite šta mislite.
homozigot za MTHFR (oba alela su mutirana)
homozigot za faktor V (oba alela su normalna)
homozigot za faktor II (oba alela su normalna)
homozigot za PAI-1 (oba alela su normalna 5G/5G)
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od ganedina 23/3/2015, 20:06

Mashato , od ukupno 4 urodjene trombofilije ti imas samo 1 I to na tvoju srecu najbezazleniju , homozigotnu na MTHFR . To znaci da imas problem sa apsorpcijom folne kiseline , tako da ce ti terapija biti samo 2 folne dnevno od embriotransvera, a kasnije od drugog trimestra trudnoce ce ti povecati verovatno na 3 .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od masato 23/3/2015, 20:22

Tako nešto sam i ja prvo skontala, a onda sam krenula da istražujem po netu, pročitala svašta, pa mi nije bilo dobro. Sada si me smirila, hvala puno. Sada čekam rezultate za stečene, pa u postupak. Hvala još jednom osmeh srce
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Margom 31/7/2015, 22:11

E pa devojke drage, pozelite mi dobrodoslicu u klub mutanata hehhehehehee ! Zovite me Maja Mutant od danas, ili M2 hehehhehe ! Elem, trebalo mi je vise od godine da izmolim upute za ove analize, jer znate stav nasih lekara po pitanju toga. A sada, prosto ne znam koju dijagnozu pre da pomenem. Doduse, ostao mi je jos OGTT test na glikemiju i insulinemiju, i ziva nisam sta ce odatle da iskoci. Situacija je sledeca. Najpre smo utvrdili da moj cika Hasimoto ne miruje, po pitanju antitela, jer su mi Anti TPO povisena na 228 (0.0-5.8). Dalje, radili smo stecene trombofilije i mislim da je tu sve OK, osim ako faktor V koagulacije ne pripada njima, jer je on ispod granice i iznosi 0.61 (0.70-1.40). Idemo jos dalje, na rezultate urodjenih trombofilija. E tu je zurka. Najpre zato sto su rezultati koje VMA izdaje tezi za razumevanje od nekog teksta na kineskom, ali dobro, snadjosmo se nekako. I tu stoji sledece:

Rezultat:

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 14uuovs

I to je to, nadam se da smo nasli razlog biohemijskih trudnoca i nemogucnosti ostajanja prirodno u drugom stanju. E sad jos kada bi mi vi devojke rastumacila sta sve ovo znaci, bilo bi sjajno i bajno. Posebno me zanima ovaj V faktor koagulacije koji je nizak, jel to bese znaci da mi je gusta krv ? I ova kombinovana mutacija, malo MTHFR, malo PAI-1........

Margom
Margom

Broj poruka : 19
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od sunny.tp 31/7/2015, 23:06

Margom, mislim da imaš iste mutacije kao i ja. Lako se to rešava, meni je prepisan fragmin od aspiracije, a do tada aspirin 75mg i za mthfr vitamini b6, b12 i folna. U svakom slučaju, idi kod hematologa pa će ti on reći šta i kako. Ja sam bila kod dr Bajić Branke u Medigroup, brzo se zakazuje i mnogo je povoljnije od ove dvojice iz Kliničkog. Naravno, ako zakažeš kod njih, nisi pogrešila, oni su najpoznatiji, a kažu i najbolji. Ne vidim gde piše da je faktor V nizak.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Margom 31/7/2015, 23:32

To je na drugom papiru, nisam ga okacila. U svakom slucaju moracu kod hematologa. Bez terapije, nista dalje . Hvala ti draga na savetu.
Margom
Margom

Broj poruka : 19
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od lela1984 31/7/2015, 23:48

I ja preporucujem dr. Bajic iz Medigroup, mnogo je bolja i povoljnija od obojice iz Klinickog. Meni je s njenom semom sad uspelo, s Anticevom bila biohemijska jesenas. I ja primam fragmin i pronison, pre tog isao aspirin za PAI i povisene NK celije. Za mthfr isto folna.

Magnolia, obavezno se javi hematologu da odredi semu za naredni pokusaj. To su trombofilije i jesu uzrok biohemijskih, moras hematologu da se javis.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Margom 1/8/2015, 10:38

Devojke hvala vam puno na preporuci za dr Bajic, cak i mislim da je bolje otici kod manje "izvikanog" lekara, jer sam dobila utisak da su dr Miljic i dr Elezovic postali prezasiceni nasim problemima, a uz to su i preskupi. Osim toga sve vise zena se javlja sa pricom da im nista nisu propisali za trombofilije. Pa cemu onda sve, i analize i sumnja da su trombofilije problem. Kod mene konkretno se i nakon prve i jedine IUI proslog juna i sada u aprilu posle prve VTO dogodila identicna stvar, biohemijska trudnoca. A molila sam lekare da me jos nakon te prve biohemijske, posalju na dodatne analize, jer i sami tvrde da cim imas jedno autoimuno oboljenje (u mom slucaju Hasimoto sindrom), garantovano postoji jos nesto. Medjutim, jok. Cekali su da vide kako ce proci VTO i eto.....bacismo tri savrsene blastice, ponovo biohemijska. KAo da ja imam 22 godine, pa imam vremena, zivaca i zdravlja za trosenje, dok se oni ne izigraju dovoljno. Ne shvatam zasto im je toliko tesko da saslusaju pacijenta, posebno u slucajevima kada im zena sama kaze da oseca kako NESTO NIJE U REDU, da nesto ne stima....Nego jok, idemo u postupak, kljukamo se hormonima, trosimo zalihe jajnih celija i coraaaak ! Ma da poludis !
Margom
Margom

Broj poruka : 19
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Margom 1/8/2015, 10:52

Evo , ostala sam duzna rezultata za V faktor koagulacije

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 34o4w3d

Samo sam zaboravila sta znaci kada je ovaj faktor ispod granice, to je bese "gusta krv" ?


Poslednji izmenio Margom dana 1/8/2015, 11:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Margom
Margom

Broj poruka : 19
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od PalcicaBg 1/8/2015, 11:03

Margom imamo iste mutacije,MTHFR heterozigot,PAI I homozigot.S tim sto je meni sve ostalo sto ide uz to ok,tako da ne znam sta znaci sto je Faktor V o,6,jer je kod mene kao rezultat pisalo oba alela normalna,nije bilo brojki.
Ja sam fraxi primala svaki put i bila je biohemijska,znaci il je bila mala doza il nisu biohemijske zbog ovih mutacija,ko ce ga znati.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Margom 1/8/2015, 11:24

Palcice draga, joooooj nikako da stignem da te nahvatam da vidim kako si prosla u Feroni, mada sada vidim iz tvog potpisa. Pa zar ponovo biohemijska 'bem mu misa..... Cenim da si bila pokrivena terapijom sada bolje nego u VA ?
Sto se tice ovog faktora V koagulacije, on pripada Hemostazi, nije to faktor V Leiden. Ne znam, nista mi nije jasno vise, jedino kapiram da kada se skupe svi problemcici koje imam, to sigurno koci trudnocu....
Margom
Margom

Broj poruka : 19
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od MaloMorgen 20/1/2016, 17:18

Drage moje,

uradila sam neke dodatne analize, pa bih vas molila da mi pomognete u analizi pretraga i za savjet kojem doktoru u Beogradu bih mogla da se javim. Necu da ulazim u novi postupak sa ovakvim nalazima.
Imunoloski nalazi:


IMUNOLOGIJA:
ANTINUKLEARNA At (ANA) 0,63 COI <1,50
ANTIKARDIOLIPINSKA IgM At ¤ 15,3 U/ml <13,0 ( povisena vrijednost )
ANTIKARDIOLIPINSKA IgG At ¤ 4,0 U/ml <20,0
ANTIFOSFOLIPIDNA IgM At ¤ 22,3 U/mL <15,0 ( povisena vrijednost )
ANTIFOSFOLIPIDNA IgG At ¤ 3,9 U/mL <15,0
Beta2 GLIKOPROTEIN I IgM At ¤ 24,5 U/mL <5,0 (povisena vrijednost )
Beta2 GLIKOPROTEIN I IgG At ¤ 1,5 U/mL <5,0


TROMBOFILIJA:
PAI 1- heterozigot
MTfhr - heterozigot
- ovdje mi je ginekolog rekao da je ovo sasvim normalno, nisu mi preporucili nikakvu terapiju, ne vjerujem im, zato vas pitam za misljenje. Kod imunoloskih nalaza imam povisene vrijednosti za koje apsolutno ne znam sta znace i predstavljaju. Imala sam i prije dvije godine spontani pobacaj. Molim vas za svaku analizu i savjet.
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Blanka 20/1/2016, 18:01

Kod imunologije ne znam sta se radi kad su povisen e vrijednosti, ali kod trombofilije ćeš sigurno primati heparinske injekcije. Preporucuju se od 1 dana stimulacije pa sve do porodjaja i 6 nedelja nakon porodjaja. Obavezno kod hematologa podji. Odlicno sto si odradila dodatne analize, sad resavas probleme step by step.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od MaloMorgen 21/1/2016, 21:19

Blanka, hvala ti puno !
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od sanja 73 2/2/2016, 09:05

MaloMorgen ::Drage moje,

uradila sam neke dodatne analize, pa bih vas molila da mi pomognete u analizi pretraga i za savjet kojem doktoru u Beogradu bih mogla da se javim. Necu da ulazim u novi postupak sa ovakvim nalazima.
Imunoloski nalazi:


IMUNOLOGIJA:
ANTINUKLEARNA At (ANA) 0,63 COI <1,50
ANTIKARDIOLIPINSKA IgM At ¤ 15,3 U/ml <13,0 ( povisena vrijednost )
ANTIKARDIOLIPINSKA IgG At ¤ 4,0 U/ml <20,0
ANTIFOSFOLIPIDNA IgM At ¤ 22,3 U/mL <15,0  ( povisena vrijednost )
ANTIFOSFOLIPIDNA IgG At ¤ 3,9 U/mL <15,0
Beta2 GLIKOPROTEIN I IgM At ¤ 24,5 U/mL <5,0 (povisena vrijednost )
Beta2 GLIKOPROTEIN I IgG At ¤ 1,5 U/mL <5,0


TROMBOFILIJA:
PAI 1- heterozigot
MTfhr - heterozigot
- ovdje mi je ginekolog rekao da je ovo sasvim normalno, nisu mi preporucili nikakvu terapiju, ne vjerujem im, zato vas pitam za misljenje. Kod imunoloskih nalaza imam povisene vrijednosti za koje apsolutno ne znam sta znace i predstavljaju. Imala sam i prije dvije godine spontani pobacaj. Molim vas za svaku analizu i savjet.
Prof dr Ivo Elezović daće ti pravi odgovor,radi u kbc
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od MaloMorgen 2/2/2016, 13:38

Sanjice 73,

prosle nedelje sam otisla upravo kod Dr. Elezovica i prepisao mi je Aspirin 75-100 mg i Fraxiparine 0,4 od ET i rekao da ponovim dva nalaza za 12 nedelja. Jako mi se dopao, kao strucnjak svakako, a vidi se da je bio lep mladosti Razz :. Hvala ti puno na savjetu Sanja i puno te pozdravljam.
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od sanja 73 2/2/2016, 14:16

MaloMorgen ::Sanjice 73,

prosle nedelje sam otisla upravo kod Dr. Elezovica i prepisao mi je Aspirin 75-100 mg i Fraxiparine 0,4 od ET i rekao da ponovim dva nalaza za 12 nedelja. Jako mi se dopao, kao strucnjak svakako, a vidi se da je bio lep mladosti Razz :. Hvala ti puno na savjetu Sanja i puno te pozdravljam.
baš mi je drago što si bila kod prof. Elezovića on je vrh u toj oblasti!!!
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od noja 3/2/2016, 01:26

Malo sta je sa tvojim m .? Vidim potpis jel se on ispitao do kraja ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od MaloMorgen 3/2/2016, 07:52

Noja,

kod muza nismo nikakve dodatne analize radili, misleci da on ionako ima dijagnozu i da mu za VTO nista drugo nije ni potrebno. O prirodnoj trudnoci i ne razmisljam vise. Ako si misljenja da bi i on trebao nesto da uradi, samo reci.
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od ZeljkaMV 16/2/2016, 17:16

Pozdrav svim devojkama. Pocela sam da citam ovu temu na forumu danas pa sam resila da se sa vama kosultujem jer verujem da dosta toga znate sobzirom kroz sta ste prošle do zeljenih trudnoća.
Ovih dana upravo prolazim kroz neuspelu vto/isci i to po drugi put. Prvi put je radjena u Betaniji a sada u Genesisu.
Oba puta sam imala hiperstimulaciju sa pretećim tegobama. Jedino ovog puta je dr Crnogorac nagovestila da ako imam hiper odlazemo et.
Medjutim ona je ipak odlucila da se radi et iako me je stomak boleo i bio je nadut. 3 dana nakon et sam radila d dimer koji je iznosio 2360! Od aspiracije inače primam fraxiparin od 0,3.
Sta vi devojke mislite koliko taj d dimer utice na neispeh vto?
Sto se nasih nalaza tice suprug ima veoma los spermogram, dok je kod mene navodno sve u redu. Medjutim nakon dve neuspešne vto uvidjam da i ja mozda imam problem cim bebice ne opstaju....
Puno pozdrava svima.

ZeljkaMV

Broj poruka : 13
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Blanka 21/2/2016, 00:45

Željka , vidim odavno si postavila pitanje ali niko ne odgovara. Ja bas i nemam iskustva sa indikacijama visokog d dimera a takodje imam trombofilije i primam clexan 0,4 od 1.dana stimulacije. Do tada sam pila cardiopirin 100. Vjerovatno ima nekog uticaja tako visok d dimer ali da ne lupam nadam se da ce se neko javiti ko ima vise iskustva.U svakom slucaju mislim da treba da posjetis hematologa zbog dalje terapije a narocito kad krenes u sledeci postupak,jer pored vadjena d dimera moras vaditi i trombocite. Bar ja tako radim po preporuci mog hematologa. Srecno Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od noja 21/2/2016, 20:23

Zeljka uradi dodadtne testove pa kreni sa fraxijem mnogo ranije od Et 
Malo mozda da proba da popravi maximalno koliko moze rezultat
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od maja_ilic84 22/2/2016, 21:45

Evo da i ja podelim iskustvo. U dve godine sam imala 2 spontana pobacaja jedan za drugim. Doktor Bila iz Visegradske, koji je divan doktor, me je uputio na doktora Miljica da uradim trombofilije. Odem ja kod Miljica, on mi kaze da to ne moze tako, da uradim prvo kariotip i da dodjem sa izvestajem ginekologa gde pise da nema nikakvih ginekoloskih smetnji. Kariotip u redu, uradim ja privatno i trombofilije i nadju mi da sam heterozigot na MTFHR i homozigot na PAI 1. Odem ja sa tim rezultatima danas kod Miljica. On baci pogled na papire, kaze da imam uradjeno od analiza sve sto je potrebno, ali da on nema vremena danas to da gleda i da dodjem 07.03! Poludela sam! I opet trazi izvestaj ginekologa da je sa ginekoloske strane sve u redu bez obzira sto ima rezultat za dve mutacije 😔
maja_ilic84
maja_ilic84

Broj poruka : 2
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od BiKsi :) 22/2/2016, 23:24

Majo, dobrodosla. E svasta, uhvatila si ga u losem raspolozenju, ili na drzavnoj klinici! lol!

Nema ti druge nego da odes tog 7.3. ili da potrazis drugo hematologa. Hvaljeni su Antic i Elezovic. Jesi li radila histeroskopiju, zna li se uzrok spontanim? pretpostavljam da su iz prirodnih trudnoca? Jesi li radila hormone stitne zlezde i test opterecenja glukozom sa insulinemijama, imunoloske analize?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od ZeljkaMV 24/2/2016, 12:34

Cao svima. Primam fraxiparin svako vece od aspiracije. To je vec nekih 3 nedelje. Danas sam pokupila reziltate d dimera i najzad je u granicama normale, 210 je. Endokrinolog kod sam pocela da posecujem me je uputio da urafim sve analize potrebne za trombofiliju a pre toga cu da odem kod hematologa pa da vidimo sta dalje. Inace imamo 5 smrzlica, pa za sledeci et planiram da se detaljno ispitam da budem potpuno zdrava jet jako mi je tezak neuspeh.

ZeljkaMV

Broj poruka : 13
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 24 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu