KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 13/6/2013, 15:48

Zvoncice, secam se da sam ja hvalila dr. Biljanu, jer je meni dosta dobro pogodila stimulaciju, a secam se i da je pariz kod nje isla na pripremu za Prag, slusala nju i ispostavilo se da je ispravno postupila. Imala je dobar odgovor i blizance iz tog 4. pokusaja. Pisala je da je Biljana 50% zasluzna za uspeh...Sada se javlja cura kojoj su davali konjske doze, kao i meni doduse i nikakav odgovor, pa ti...Razmisljam da nisam pogresila kada sam pisala da nju preporcujem kao pripremu za Prag, jer po stoti put vidimo koliko je sve individualno i koliko jedan te isti lekar ima pogodaka i promasaja. Nazalost. Ovde barem konstantnih nema. Da, i mene su svi na klinici pitali zasto Solun. To ih je stalno kopkalo. Ja se nadam da ces uspeti, zelim da verujem u to. Sto se tice stepenica, ja sam na visini treceg sprata bez lifta i ne mogu ih izbeci. Citam da doktori savetuju da se izbegavaju. Meni su u u Solunu rekli da je to glupost, cak su mi posle et rekli da se popenjem peske do administracije, jer se i tamo placa nakon et. Nije uspelo, ali sigurno ne zbog stepenica. Ja ne verujem u nepomicno lezanje.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 13/6/2013, 16:03

Erato, u pravu si za stepenice. Ja zivim na 15-om spratu, i poslednjih nedelju dana ne radi nijedan lift  ljuta sam Ja sam se preko 10 puta pela i silazila 15 spratova, i to je krenulo nekoliko dana nakon ET-a, mozes da zamislis koliko sam se bojala zbog 'prekomerne aktivnosti". Svakako sam se pela i silazila sporije nego sto bi inace, ali eto, Beta je bila ok, tako da ni ja ne verujem u nepomicno lezanje, iako treba svakako biti obazriv...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 13/6/2013, 16:12

IVV znam da takav protokol (mini IVF) primenjuju u Reprofitu u Brnu http://en.reprofit.cz/, nađi, iako je relativno stariji, dnevnik Mashe https://kutak.forumotion.com/t794-iskustvo-sa-klinike-reprofit-dr-stepan, Ja sam sa ovom klinikom razmenila nekoliko mejlova, na sajtu ima cenovnik i vidim da su dosta povoljniji nego druge klinike. Taj mini IVF koji podrazumeva uglavnim klomifen ili femaru i na kraju nekoliko ampula menopura ili cetrotide košta, kao i nestimulisani 800 evra plus po svakoj ćeliji ICSI 50 evra. Ukoliko nema transfera plaća se samo 150 evra. Postoji zvanični cenovnik na sajtu klinike http://www.en.reprofit.cz/ivf-assisted-reproduction/ivf-treatment-cost. Nekako mi se čini da je to najbolje za nas sa slabim odgovorom na stimulaciju, a možda da bude izbor i za one koji ne žele jaku stimulaciju. Međutim, mi nikako da se organizujemo da idemo u Brno ... ja bih i mogla, ali mm nekiad ne zna kada će biti slobodan ... tako da mi to sve komplikuje i nekako vezuje za BG, ali ako ovde ništa ne uradimo ... moraćemo nekako da odemo.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 13/6/2013, 16:17

Meni se cini da je nesto slicno imala menora u Genesisu. Blagu stimulaciju koja se vodila kao prirodnjak.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 13/6/2013, 16:19

Jeste Erato u pravu si. E sad da li ih i dalje tako vodi ili ih naplaćuje više ne znam. Možda neka devojka ima više informacija.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/6/2013, 16:24

Hvala Vera Borbenović, meni se jako dopada tvoj potpis;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 13/6/2013, 16:26

invitroveritas ::Hvala Vera Borbenović, meni se jako dopada tvoj potpis;-)



Nema na čemu c

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 13/6/2013, 16:33

"Ko veruje bice spasen" u nasoj kuci slavimo praznik......prvu trudnocu i najdraze nam srce

Ukratko, da ne davim previse danas smo 6+5 i na uz- u smo videli i i culi nasu beba

Valjda posle toliko cekanja, stalno sam cuvala malo mesta za ako podje po zlu, gotovo da sam se zaledila za spontana radovanja, ....e danas smo bili jako blizu tome, da spontano vrisnem i zagrlim docu mm i ja smo izasli, sa  ukocenim grimasama pokupili spisak za anazlize i eto nas 
.....nadam se sutra svesniji igra

Misic, Lilya, Biksi cvet


Koraci, hvala sto ste tu love
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 13/6/2013, 16:35

Ivka, cmoka
Uzivaj u trudnoci osmeh srce
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 13/6/2013, 16:35

radostxčestitamo
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 13/6/2013, 16:37

Divno Ivka. Ima dana za radovanje...svakim danom cete biti svesniji i opusteniji. Uzivaj :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/6/2013, 16:38

Bravo Ivkaaaaaaa! Jupiiiiiiii! g
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/6/2013, 16:40

ivka ::"Ko veruje bice spasen" u nasoj kuci slavimo praznik......prvu trudnocu i najdraze nam srce

Ukratko, da ne davim previse danas smo 6+5 i na uz- u smo videli i i culi nasu beba

Valjda posle toliko cekanja, stalno sam cuvala malo mesta za ako podje po zlu, gotovo da sam se zaledila za spontana radovanja, ....e danas smo bili jako blizu tome, da spontano vrisnem i zagrlim docu mm i ja smo izasli, sa  ukocenim grimasama pokupili spisak za anazlize i eto nas 
.....nadam se sutra svesniji igra

Misic, Lilya, Biksi cvet


Koraci, hvala sto ste tu love



radost radostradostradostradostradost
bravobravobravobravobravobravobravo

To mi reci Ivka!!!!!!!! Divno, cestitam čestitamo
Potpis i tiker novi, molicu lepo Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od midori 13/6/2013, 16:43

Devojke,
pratim ovaj forum neko vreme i ja sam u vto priči, imala sam jednu neuspešnu vto  i pripremam se za drugu a registrovala sam se najviše da zahvalim zvončici. Naime čitala sam njena iskustva ovde i još na nekim forumima, radila sam kao i ona vto kod Zadorija, bilo je neuspešno ali nemam negativna iskustva sa tom klinikom. Međutim čitajući njena iskustva shvatila sam da treba da odradim još neke analize i naravno našla još neke problemčiće koje trenutno rešavam, inače svi su mi rekli da je sa mnom sve ok. Da to nisam pročitala verovatno bih opet probala u Segedinu sa neizvesnim rezultatom, zbog svega toga jedno veliko HVALA i nadam se da će ti ovaj pokušaj biti uspešan. Ja sam nepopravljivi optimista i verujem u čuda.
Svim ostalim devojkama u postuku želim puno sreće i velike bete!
P.s. treba mi malo vremena da ukapiram kako se stavljaju ove sličice i ostala čuda

midori

Broj poruka : 22
Datum upisa : 13.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/6/2013, 16:46

Bravo IVKA!!!! 
Sad lagano do kraja!
usne
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 13/6/2013, 16:47

Ivka cestitam!!! trudnica wavecrowd roda
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 13/6/2013, 16:52

Misic, fmala, ninche, erato, lilya, ivv d
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 13/6/2013, 16:53

Misic, fmala, ninche, erato, lilya, sofija, ivv d
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 13/6/2013, 16:55

Ivka x!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 13/6/2013, 16:57

Dobro dosla Midori,
i kao sto se ovde kaze, da te sto pre otpratimo na Trudnicke strane osmeh srce
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 13/6/2013, 16:58

ivka ::Misic, fmala, ninche, erato, lilya, sofija, ivv d

poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/6/2013, 16:58

Ivka cestitam!!!!!!!!!!!! Nemas pojma koliko mi je drago zbog vas!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/6/2013, 16:59

Izvinite, ali ja moram neđto d aprimetim. Namerno piem ovde jer temu o DONACIJI ZA BESPLATNU VTO" prati samo nekoliko žena.

Hajde da se ova tema oživi i da ne bude samo nas nekoliko koje redovno uplaćujemo. Fali još malo novca da se obraduje neki par. Znamo da je vreme odmora, znamo i da ljudi nemaju novac ali smo se oko ove teme dosta angažovali pa bi bilo šteta da to ne uspe.

Pardon, morala sam...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 13/6/2013, 17:09

invitroveritas ::Izvinite, ali ja moram neđto d aprimetim. Namerno piem ovde jer temu o DONACIJI ZA BESPLATNU VTO" prati samo nekoliko žena.

Hajde da se ova tema oživi i da ne bude samo nas nekoliko koje redovno uplaćujemo. Fali još malo novca da se obraduje neki par. Znamo da je vreme odmora, znamo i da ljudi nemaju novac ali smo se oko ove teme dosta angažovali pa bi bilo šteta da to ne uspe.

Pardon, morala sam...
Tako je ivvv, ja mislim da ovo mozemo samo ako smo zajedno!
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 17:36

Ivka divna vest.Uživaj u trudnoći.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu