KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/6/2013, 17:39

Ivka bravo za srce Cestitam draga,uzivaj u trudnoci i vuci za nosice jako,jako... Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 13/6/2013, 17:42

Bravo Ivv. Htedoh i ja ovde da pisem. Akcika nam je totalno zamrla. Predlazem da malo izmenimo tekst i opet posaljemo svima. Da dodamo da nam fali jos malo za donaciju.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 17:44

erato ::Zvoncice, secam se da sam ja hvalila dr. Biljanu, jer je meni dosta dobro pogodila stimulaciju, a secam se i da je pariz kod nje isla na pripremu za Prag, slusala nju i ispostavilo se da je ispravno postupila. Imala je dobar odgovor i blizance iz tog 4. pokusaja. Pisala je da je Biljana 50% zasluzna za uspeh...Sada se javlja cura kojoj su davali konjske doze, kao i meni doduse i nikakav odgovor, pa ti...Razmisljam da nisam pogresila kada sam pisala da nju preporcujem kao pripremu za Prag, jer po stoti put vidimo koliko je sve individualno i koliko jedan te isti lekar ima pogodaka i promasaja. Nazalost. Ovde barem konstantnih nema. Da, i mene su svi na klinici pitali zasto Solun. To ih je stalno kopkalo. Ja se nadam da ces uspeti, zelim da verujem u to. Sto se tice stepenica, ja sam na visini treceg sprata bez lifta i ne mogu ih izbeci. Citam da doktori savetuju da se izbegavaju. Meni su u u Solunu rekli da je to glupost, cak su mi posle et rekli da se popenjem peske do administracije, jer se i tamo placa nakon et. Nije uspelo, ali sigurno ne zbog stepenica. Ja ne verujem u nepomicno lezanje.

Biljana je fina i pristojna žena,ali moje iskustvo sa njenom procenom nije sjajno.Nekima pogodi,a nekima ne.Ona tvrdi da smo mi krive,tj.naše telo,a ne njihova terapija na odgovor i kvalitet.Mislim da je radila najbolje što je znala,ali mislim da je mnogo iza Zadorija što se stručnosti tiče.Njega stavljam prvog pošto sam najviše vto imala kod njega.Kako si ti?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 13/6/2013, 17:49

Palcice, vucem naaajaaaceee! I prasim sve trudilice
vvbbvvbb
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 17:52

midori ::Devojke,
pratim ovaj forum neko vreme i ja sam u vto priči, imala sam jednu neuspešnu vto  i pripremam se za drugu a registrovala sam se najviše da zahvalim zvončici. Naime čitala sam njena iskustva ovde i još na nekim forumima, radila sam kao i ona vto kod Zadorija, bilo je neuspešno ali nemam negativna iskustva sa tom klinikom. Međutim čitajući njena iskustva shvatila sam da treba da odradim još neke analize i naravno našla još neke problemčiće koje trenutno rešavam, inače svi su mi rekli da je sa mnom sve ok. Da to nisam pročitala verovatno bih opet probala u Segedinu sa neizvesnim rezultatom, zbog svega toga jedno veliko HVALA i nadam se da će ti ovaj pokušaj biti uspešan. Ja sam nepopravljivi optimista i verujem u čuda.
Svim ostalim devojkama u postuku želim puno sreće i velike bete!
P.s. treba mi malo vremena da ukapiram kako se stavljaju ove sličice i ostala čuda

Midori dobro došla i što pre da nam budeš trudnica.Drago mi je ako sam ti bar malo pomogla,ali nema potrebe da se zahvaljuješ.Sve pomažemo kad možemo i tako treba i da ostane.Sve analize koje radiš,a Zadori ih nije tražio ni dr.Sonja ih ne traži.Mislim da je ipak bolje sve uradiš.Želim ti uspešnu sledeću vto i da me u tome ne pratiš.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/6/2013, 18:39

zvoncica36 ::


Biljana je fina i pristojna žena,ali moje iskustvo sa njenom procenom nije sjajno.Nekima pogodi,a nekima ne.Ona tvrdi da smo mi krive,tj.naše telo,a ne njihova terapija na odgovor i kvalitet.

Ma da, kako da ne. Evo sve se osecam krivom sto moje telo nije radilo onako kako je ona htela. Ni Biljana ni Goca ne slusaju sta zena koja je u proceduri ima da kaze. Ne moze niko da poznaje bolje od mene moje telo i moj osecaj. Pametovale su od prvog do zadnjeg momenta i napravile su gresku u mom slucaju. Krivo mi je sto sam dozvolila da mi veslaju camac u smeru u kom su htele i sto se nisam pobunila na vreme vec sam ih pustila da rade sta hoce. Tako mi je vto propala delimicno zahvaljujuci njima a sad posle posete drugim klinikama shvatam i gde je Biljana pogresila i koliko je povrsna bila. Ostajem pri stavu da su u Beogradu sve klinike za izbegavanje. Nijedna nema interesovanje za vas problem vec samo za vas novcanik.

------------------------------------------

Da li je neka od vas radila punkciju ciste na jajniku bez anestezije? Idem za par dana da to sredim pa sam u nedoumici da li da radim sa ili bez anestezije? Cista je 6x5cm.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/6/2013, 18:41

erato ::Izasla sam iz bolnice. Hvala Bogu ne boli me. Moja cimerka nije spavala od bolova i krvarenja, isto missed. Da podvucem crtu: 2 izgubljene trudnoce, 2 laparoskopije, histeroskopija, hsg, kiretaza, 2 neuspesne vantelesne sa konjskim dozama hormona...da ne nabrajam dijagnoze...Ja mislim da sam otplatila racun! Valjda dolaze bolji dani. Imam iskustva, imam plan, a valjda cu imati i malo srece. Ljubim vas:*
Erato, samo kad si u svom toplom domu! ja ću silno navjiati da sledeći put bude mnogo više sreće kao začina za tvoj uspeh!


zvoncica36 ::E ovako drage moje.Radila sam šestu vto u Pragu.Imala sam 5jć,a od toga mi je vraćen 1 embrion.Po svemu sudeći loš.Sonja mi je dala šemu sa 4 Menopura,ali sam ja poslušala Biljanu(što se pokazalo kao katastrofalna greška MOJA) i primala po 6 Menopura.Sonja mi je rekla da oni toliko injekcija nikad nedaju.Meni se i ranije pokazalo da manji br. injekcija daje kvalitetnije jajne ćelije.To sam i Biljani rekla,ali ona je tvrdila da zna šta radi(opet moja greška što nisam slušala sebe).Uvek mislimo da je dr merodavniji od onoga što osećamo.Znam da su neke imale dobra iskustva sa Biljanom,ali se ja nisam prijatno osećala na klinici.Verujem da je ona dala sve od sebe,ali nikad mi nisu bile lošije jč.AMH mi je preko 1.Sonja mi je više nego super.Nije htela da komentariše Biljaninu procenu,ali smo shvatili i mm i ja da je bila loša.Danas mi je šesti dan od et.Uvek sam optimista,ali sam posle 5vto veoma dobro svesna da nisam trudna.Stavljam utrogestan i primam Fraxi od 0.3 i prednison do bete da bih bila posle mirna da sam sve uradila što je do mene.Nije mi teško i nisam razočarana.Biljana me više puta pitala zašto Prag,a ne oni.U jednom trenutku smo pomislili da ostanemo,ali kad smo shvatili da oni uzimaju pare pre punkcije onda smo pop..deli.Uzmu ceo iznos za vto i ako žena nema embrione svejedno ista je cena.Nama su i Zadori i Sonja naplatili tek posle et.Neću da me niko pravi budalom.Znam da će neke od vas reći da uvek ima nade i ja se slažem sa tim,ali više volim da sam realna.Ponovo sam shvatila zašto bežim iz Bg.i zašto se svuda boje osećam nego na našim klinikama.Injekcije sam kupovala na klinici.

Zvončice, ja ću iz prikrajka držati fige i posuću te bebi prašinom vvvvvv. A da treba da slušamo svoje unutrašnje ja, u to sam sto procenata sigurna. Ja sam jako verovala da meni treba postupak bez kontraceptiva, psihički i fizički sam mnogo lakše podnela vto, mislim samu proceduru. Tsh mi je vrlo malo skočio, što mi je i bio cilj, da ga održim na ok nivou. I dalje sam u tripovima oko čišćenja organizma od hormona, lekova, to me često opseda. Trudim se što više surutku da pijem, ona čisti i obnavlja jetru, a preko nje se sintetišu lekovi. Kad pročitam o tim velikim dozama lekova koje cure dobiju, odmah me grč uhvati u stomaku, znam da nekad ne može drugačije, al je strašno kako se oni opušteno igraju sa tim dozama. Samo rokaj, da prostite. Ponekad mi se čini da je bolje otići na 5 prirodnjaka nego na jednu vto sa tolikim dozama. Ili samo malo pogurati, kao što su menori uradili. Van postupaka sam pila čaj od gujinog semena, on je isto odličan za čišćenje jetre.

ivka ::"Ko veruje bice spasen" u nasoj kuci slavimo praznik......prvu trudnocu i najdraze nam srce

Ukratko, da ne davim previse danas smo 6+5 i na uz- u smo videli i i culi nasu beba

Valjda posle toliko cekanja, stalno sam cuvala malo mesta za ako podje po zlu, gotovo da sam se zaledila za spontana radovanja, ....e danas smo bili jako blizu tome, da spontano vrisnem i zagrlim docu mm i ja smo izasli, sa  ukocenim grimasama pokupili spisak za anazlize i eto nas 
.....nadam se sutra svesniji igra

Misic, Lilya, Biksi cvet


Koraci, hvala sto ste tu love
Ivče, drugarice, divno, sva sam se raznežila, divan je osećaj, ajde sad polako osvešćivanje! srca  Ja sam još u toj fazi, a već sedam dana prošlo od tog uz-a! :DPratimo se baš! Nadam se da ćeš otvoriti td, utanjili su nekako, a lepo kad ih ima dosta, daju nekako ohrabrenje i nadu! Bar meni je uvek tako bilo.

Novim curama želim dobrodošlicu, i da što pre budu trudnice!

Navijam saborke za visoke bete, lake korake, lake ruke i tanke igle i stomake i ruke bez modrica!lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/6/2013, 18:42

Krk, slažem se, ne daju nam da se mešamo, sve oni znaju, mi uvek pametujemo, a kad oni omanu, onda je naše telo krivo! Ta nemojte kasti! Sramota!

U Leskovcu naplaćuju postupak na dan ET.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/6/2013, 18:49

Potpuno sam zaboravila i ako sve pratim uredno... Ovim novopecenim trudnicama zelim skolske trudnoce a novim devojkama dobrodoslicu i da sto pre krenu stopama ovih novopecenih trudnjaca. Laughing

Erato, za tebe sam navijala do poslednjeg momenta. Da sto pre nabacis osmeh br. 10 i potisnes ovo iskustvo daleko sto dalje. Wink
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/6/2013, 18:54

BiKsi :) ::Krk, slažem se, ne daju nam da se mešamo, sve oni znaju, mi uvek pametujemo, a kad oni omanu, onda je naše telo krivo! Ta nemojte kasti! Sramota!

U Leskovcu naplaćuju postupak na dan ET.

Cekaj Biksi tek cu da progovorim ovde o klinici Ivanovic. Samo da zavrsim sa svim silnim analizama, pregledima, cistama, hidrosalpinzima, trombofilijama, policisticnim jajnicima. Sve ono sto je klinici Ivanovic promaklo a bilo im je pred ocima. Ima da pisem velikim i boldovanim slovima da se bolje procita i da upada u oci. Nemas ti pojma koliki se bes iz dana u dan, na svaku novu analizu koju uradim, u meni gomila. Naizmenicno saljem Biljanu i Gocu u pm svaki dan.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/6/2013, 18:58

Samo ti iskali bes, tako i treba, pa da mirna udješ u trudnoću!yes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 19:01

Krk ::
zvoncica36 ::


Biljana je fina i pristojna žena,ali moje iskustvo sa njenom procenom nije sjajno.Nekima pogodi,a nekima ne.Ona tvrdi da smo mi krive,tj.naše telo,a ne njihova terapija na odgovor i kvalitet.





Ma da, kako da ne. Evo sve se osecam krivom sto moje telo nije radilo onako kako je ona htela. Ni Biljana ni Goca ne slusaju sta zena koja je u proceduri ima da kaze. Ne moze niko da poznaje bolje od mene moje telo i moj osecaj. Pametovale su od prvog do zadnjeg momenta i napravile su gresku u mom slucaju. Krivo mi je sto sam dozvolila da mi veslaju camac u smeru u kom su htele i sto se nisam pobunila na vreme vec sam ih pustila da rade sta hoce. Tako mi je vto propala delimicno zahvaljujuci njima a sad posle posete drugim klinikama shvatam i gde je Biljana pogresila i koliko je povrsna bila. Ostajem pri stavu da su u Beogradu sve klinike za izbegavanje. Nijedna nema interesovanje za vas problem vec samo za vas novcanik.

------------------------------------------

Da li je neka od vas radila punkciju ciste na jajniku bez anestezije? Idem za par dana da to sredim pa sam u nedoumici da li da radim sa ili bez anestezije? Cista je 6x5cm.

Meni je onaj Srđan tehničar rekao kako su hormoni što nam daju potpuno bezopasni.Šta misliš zašto sam ja umesto njih izabrala Prag?Najružnije od svega što oni samo svoje kolege u Bg smatraju stručnjacima,a ostali su loši.Verovatno oni nas(svoje pacijente i smatraju ''pacijentima'').Prvi put kad sam ušla na kliniku nisam se osećala prijatno i to mi je trebao biti pokazatelj da je napustim.Primila sam 18 Menopura više,a očigledno kako Biljana kaže moje telo je krivo.Normalni dr uvek kaže da nema krivca,ali ovde ima.Posle svega ipak mislim da je radila najbolje što zna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od midori 13/6/2013, 19:02

Hvala na dobrodošlici
Totalno sam sluđena sa ovim negativnim iskustvima na našim klinikama.

midori

Broj poruka : 22
Datum upisa : 13.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 19:08

Krk ::
BiKsi :) ::Krk, slažem se, ne daju nam da se mešamo, sve oni znaju, mi uvek pametujemo, a kad oni omanu, onda je naše telo krivo! Ta nemojte kasti! Sramota!

U Leskovcu naplaćuju postupak na dan ET.



Cekaj Biksi tek cu da progovorim ovde o klinici Ivanovic. Samo da zavrsim sa svim silnim analizama, pregledima, cistama, hidrosalpinzima, trombofilijama, policisticnim jajnicima. Sve ono sto je klinici Ivanovic promaklo a bilo im je pred ocima. Ima da pisem velikim i boldovanim slovima da se bolje procita i da upada u oci. Nemas ti pojma koliki se bes iz dana u dan, na svaku novu analizu koju uradim, u meni gomila. Naizmenicno saljem Biljanu i Gocu u pm svaki dan.

Meni je Biljana radila tri puta uz i otkrila mi dva polipa na endo.Na tome sam joj neizmerno zahvalna.Mada mi je bilo čudno zašto nije iz prvog rekla da su tu,a išla sam 11dan ciklusa.Mislim da rade više uz nego što treba.Drugi dr mi je odmah video isti,a ima sto puta lošiji uz.Jednom sam odbila da idem na uz.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 19:10

midori ::Hvala na dobrodošlici
Totalno sam sluđena sa ovim negativnim iskustvima na našim klinikama.

Nekim ženama uspe vto iz prvog pokušaja i kod nas.Svako ima i dobro i loše iskustvo sa nekim.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 19:11

Krk ja sam za anesteziju.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/6/2013, 19:19

I ja sam uvek za anesteziju. Jednom su me zeznuli kad su mi hsg radili, nisam ni znala šta me čeka, jedva sam prekostala, posle kažu može sa anestezijom, c, c, c.

Hormoni ne utiču na naše telo, bezopasni, affraid, oprostite ljudi, al ja ništa gluplje nisam čula u poslednje vreme! Pa svako uputsvto kad pročitaš neželjena dejstva su pola onog papira, čini mi se.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/6/2013, 19:22

Bolje da cutim o Biljani i za sta sam joj sve "zahvalna". Pametnije je za sad.

Midori, nemoj da te sludjuje moje ili tudje iskustvo. Sve je to individualno. Nije klinika pogresila sto je radila kako je radila, ja sam pogresila sto sam na sve pristala. Moja je krivica sto se nisam informisala, sto sam cutala i gutala, sto nisam otisla na 3 klinike po misljenje. Ja sam bila glupa i naivna. Zato sad kad ulazim ponovo u vto pricu imam oci i na ledjima i sve sto radim proverim 3x.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 13/6/2013, 19:27

Mogu ja da izaberem anesteziju nego mi kaze Crnogorac danas u Genezisu kako ima neznu ruku, necu nista da osetim. Ja se mislim kako mi je prag tolerancije i onako nizak, ko ce da gleda i trpi "busenje".
Posle razmisljam, mozda ja dramim, mozda to stvarno nije nista. Inace sam ljubitelj anestezije, ja nju majstorski podnosim.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 13/6/2013, 19:38

Drage moje, samo da Vam se javim, da sam juče proverila betu, koja je: 5,9 affraid(ref. vr. laba: 0-5: negativan, 5-25: moguća rana trudnoća.)
Iz PFC mi odgovorili, da je to preniska beta za 16dpt Sad, ali ako baš hoću, mogu nastaviti sa terapijom, i proveriti betu u ponedeljak.
A ja sam se stvarno nadala, da je donacija jć magija, koja će mi doneti čudo iz 1. pokušaja...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 13/6/2013, 19:43

Krk ::Mogu ja da izaberem anesteziju nego mi kaze Crnogorac danas u Genezisu kako ima neznu ruku, necu nista da osetim. Ja se mislim kako mi je prag tolerancije i onako nizak, ko ce da gleda i trpi "busenje".
Posle razmisljam, mozda ja dramim, mozda to stvarno nije nista. Inace sam ljubitelj anestezije, ja nju majstorski podnosim.

ja pretpostavljam da je punkcija ciste isto kao aspiracija jć u postupku. ja sam do ih sad radila 3 puta, uvijek bez anestezije, meni nije ni malo bilo traumatično. ali, moj prag bola je poprilično visok.

ivka, bravo za srce!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/6/2013, 19:44

Ariadne, žao mi je, baš mi je krivo. Grlim te jako.

I Neca se javila sa lošim vestima, u bolnici je, kakav dan...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 13/6/2013, 19:46

ariadne69 ::
A ja sam se stvarno nadala, da je donacija jć magija, koja će mi doneti čudo iz 1. pokušaja...
zbog ovoga je sve mnogo teže i bolnije! v
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 13/6/2013, 19:56

zvoncica36 ::
Meni je onaj Srđan tehničar rekao kako su hormoni što nam daju potpuno bezopasni.Šta misliš zašto sam ja umesto njih izabrala Prag?Najružnije od svega što oni samo svoje kolege u Bg smatraju stručnjacima,a ostali su loši.Verovatno oni nas(svoje pacijente i smatraju ''pacijentima'').Prvi put kad sam ušla na kliniku nisam se osećala prijatno i to mi je trebao biti pokazatelj da je napustim.Primila sam 18 Menopura više,a očigledno kako Biljana kaže moje telo je krivo.Normalni dr uvek kaže da nema krivca,ali ovde ima.Posle svega ipak mislim da je radila najbolje što zna.















Ja sam drugi VTO radila u februaru 2010. zajedno sa curom, koju sam tamo i upoznala, na NF koja je umrla na aspiraciji ... da umrla, a to joj je bila 4 VTO. tuga A kad se setim koliko je bila pozitivna, delovala jako i zdravo. Tešila me kad sam se greškom napila vode u NF, gde inače voda nije za piće. Možete o tome naći sigurno vest, devojka je bila iz negde iz Vojvodine. Neću da širim strah i paniku, ali to je bilo nekoliko dana posle moje aspiracije, a ja sam dobila oko 80 ampula. Znam da sam sebi rekla više nikad konjske stimulacije. affraid

Adriane žao mi je zbog niske bete. No
Neco drži se ... uz tebe smo. Sad

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 13/6/2013, 20:07

Ivka, neka je sa srecom! Neka ti je trudnoca lagana i da uzivas u njoj svakpg grenutka!

Ariana,zao mi je,ne znam sta da ti kazem, da li je to ok beta ili ne.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu