KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 11/6/2013, 01:50

devojke, možda sam propustila, šta je sa Erato? Zar nije trebalo danas ponovo na uz?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 11/6/2013, 04:43

O brbljiva, iznenadila si me Very Happy
Odlican broj, samo napred....da zaprasimo za dobre embrione Korak po korak na putu do bete + - Page 19 517798Korak po korak na putu do bete + - Page 19 517798Korak po korak na putu do bete + - Page 19 517798
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 11/6/2013, 06:00

Brbljiva, zurka je pocela!
Navijam!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 11/6/2013, 07:59

Draganice trebala je koliko se sjecam Rolling Eyes
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 11/6/2013, 08:14

Dobro jutro cure.Ja samo da javim da sam trebala vaditi ktv u cetvrtak,medjutim uradila sam jutros kucni test i negativan je na zalost.Ali imala sam par dana u nazad bas neki los osecaj da ni ovog puta nije uspelo.Sutra cu vaditi krv,ne mogu cekati cetvrtak.Malo sam se isplakala pa vec razmisljam o sledecem pokusaju,imamo jos jednu blasticu.Ovoga puta cu traziti da nesto promene,da mi dodaju hormonsku podrsku do bete.Oba puta na FET-u sam dobila samo inekciju progesterona i nista vise do bete,kazu to ce vasi prirodni hormoni podrzati.Trazicu Utrogestan,pa ako ne bude opet nista bar znam da smo sve pokusali i nece mi biti krivo.Inace blaste su bile odlicnog kvaliteta i opet nista.Javljam i rezultate krvi mada se ne nadam nicemu.Sreca sto imam sincica pa sve ovo mnogo lakse podnosim nego ranije.Ostale zenice koje cekate zelim vam veliku betu i lagodnu trudnocu.A mene ceka drugi,bolji krug ljubav

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 11/6/2013, 08:56

Nadalice, zao mi je, ali ja jos ne gubim nadu.
Cesto ti testovi ne mogu da registruju ranu trudnocu.
Procitala sam negde da kod FET-a implantacija krece nesto kasnije, pa je Beta HCG cak i na 14 dan, prilicno nizak ...
Drzim ti palceve i navijam za Betu sutra. ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/6/2013, 09:08

Nadalice zagrljaj Volela bih da je test pogresio i da nas sutra obradujes lepom betom radost
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 11/6/2013, 09:26

Hvala vam devojke,volela bih i ja da je test pogresio,ali ako nije bar cu biti pripremljena na lose vesti.Hajde jos malo da se nadamo molitva

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 11/6/2013, 10:05

Nadalice, i ja sam radila test nakon ET-a rano - i bio je negativan Crying or Very sad Za dva dana trebam vaditi betu iz krvi, i ne prestajem da se nadam! Mislim da ce mi biti 48 duuugih sati...ali ne prestaj da se nadas, kao sto ti i sam nick kaze! :) yes
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 11/6/2013, 10:31

Nadalice i Sofija ne gubite nadu...
A sto se tice hormona posle ET-a ja se bockam progesteronom svaki treci dan nemam ni utrogestana ni folana i jedino eutiroks zbog stitaste
evo malo rodica roda roda roda roda
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 11/6/2013, 10:52

Nadalica i Sofija, drzim fige, nikad se ne zna :)
Nadam se da ce nam se Erato uskoro javiti, veliki pozdrav za sve djevojke :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/6/2013, 10:59

Da, erato će se danas javiti, kontam da večeras ide na uz, kad joj momak dodje, pa da idu zajedno. Drago mi je što se oputstila u kafani. Erato, cmoka.

Nadalice, da, uradi betu za svaki slučaj, pa ako ništa ne bude, onda sledeći put stvarno nek nešto promene. Ipak su blaste u pitanju. Kakav ti je bio endometrijum kad su ti vraćali blaste? I verujem da je mnogo lakše kad imaš detence da prigrliš kod kuće, samo hrabro napred.

Brbljiva, ja sam prvo tražila kod lekara opšte prakse dovoljno injekcija da budem pokrivena do bete (oko 20-ak, od aspiracije), pa kad sam uradila betu i videla da je pozitivna, onda sam naručila još 20 komada. Po toliko mi naručuju, i ne prave mi problem, samo je bitan taj izveštaj od hamatologa (dr Dragana je odlična, ona se baš bavi trombofilijama u trudnoći, samo nju slušaj).

Sofija, želim ti veliku betu! I vivijanki, i leptirku! Da nisam koju curu preskočila, ma navijam za sve, bolje je tako! Korak po korak na putu do bete + - Page 19 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 951205
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 11/6/2013, 12:07

Hvala Biski i ostale devojke!! love

Ja sam jedno neverovatno nestrpljivo stvorenje! MM kaze da mi je to jedna od najvecih vrlina, ali i najvecih mana! Razz

dakle, uradih ja 9-og dana nakon ET-a kao sto sam ranije napisala i nista Crying or Very sad tesila se da je bilo prerano...vadjenje bete mi zakazano za prekosutra, a ja sva na trncima. Jos od jutros poceli ultra pms simptomi, i ja se naravno istripovala, iako znam da to mogu biti simptomi i trudnoce...sve u svemu, izadjem ti ja malocas iz kanca u obliznju apoteku i OPET kupim baby Rapid, i testiam se ladno na poslu (ludaca!) I to opet ne prvi jutarnju urin, ali dobro barem nije bio vecernji. Danas mi je 14-t dan nakon ET-a. Izadje mi jedan crta, tuga pregolema Crying or Very sad No, posle par minuta, pojasvi se jedna majusna, bledunjava, roze crta.....i sada, da li se to racuna da je mozda IVF uspeo, a nizak je nivo HCG-a, ili posto obe crete nisu crvene (jedna je jako crvena koja oznacava da nema trudnoce, a druga jedva vidljiva i roznjikava), da je onda mrka kapa? Shocked

Ima li neka od vas iskustva sa tim bledunjavim, i jedva vidljivim crticama na testu?

P.S. Znam da nisam trebala da kupujem opet test koji me samo bacio u dodanti zbun, da ne kazem trans, ali, to su moje slabosti u trenucima spoorog oticanja vremena..svakako Betu radim za dva dana, i necu barem to da radim ranije, ali sto se sve vise priblizava vreme, to mi je sve veca neizvesnost, a ovi simptomi PMS-a uopste mi ne pomazu da iskuliram.. affraid
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 11/6/2013, 12:22

Sofija druga crta se ne pojavljuje odmah bar nije kod mene pojavila se posle par minuta, a cini mi se da je jos neko to napisao jer je i mene to bunilo. Sto ti ne bi uradela betu 14 dan od ET-a?
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 11/6/2013, 12:23

Sofija bleda crta znaci da trudnoca postoji. Nema to veze, testovi bas zbog toga su i nepouzdani, na njima pise da su osetljivi ali vise puta je dokazano da je test bio cak i negativan a beta bila ohoho dobra. Tako da ne sekiraj se to je dobar znak sunny
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 11/6/2013, 12:24

Sofija kakva je, da je, crta je Very Happy i ne chachkaj vise do Bete, okani se chorava posla... meni dan prije bete bio kucni negativan, a beta bila 444, pusti bacanje para na nista...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 11/6/2013, 12:33

Vau Sofija,to je super.Da si mozda radila sa prvom jutarnjom mokracom bila bi verovatno jaca druga linija.Daj Boze da je trudnoca.I ja bih trebala da radim prekosutra ali cu ipak sutra jer me ovaj test od jutros iznervirao.Ako sam trudna beta ce sigurno i sutra pokazati,do prekosutra bih poludela.
Biksi endometrijum mi je bio dobar 9,5mm,ali nisam sigurna da su vracene peti dan jer je do pucanja folikula doslo u ponedeljak uvece ili sredu ujutro,a meni je ET radjen u petak.Doktor me je pogledao na UZ i rekao da ce i petak biti dobar,kaze njima je najbitniji endom.a ne da broje tacno dane.U to ne sumnjam i verujem im,jedino sumnjam zbog terapije,mislim da mi malo hormonske podrske ne bi skodilo,samo bi pomoglo.Ipak da je nama tako lako da zatrudnimo to bismo uradili kod kuce.Mozda gresim,ipak nisam doktor,ali cu definitivno nesto promeniti sledeci put pa sta nam Bog da.
Jos imam zrno nade za sutra i saljem vam veliki usne Odoh sada da nesto skuvam dok moj decak dzonjka angel Very Happy

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 11/6/2013, 12:39

Sofija - To je super !!!! ljubav
Navijam za veliku Betu ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/6/2013, 12:42

Sofija sutra pp betu. Brze se izlucuje u krv bthcg nego u urin tako nekako
Mi drzimo fige da bude lepa i debela !!! roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 11/6/2013, 12:52

Hvala vam drage moje na podrsci! cvet Postoji zrnce nade, ali videcemo uskoro sta je i kako je...plus je najvaznije da beta, ukoliko je ima, dva dana kasnije se opet testira i proveri da li ona raste, zar ne?

MM navalio da radimo onda kada mi je doktorka rekla, a ona je je insistirala nda ne bude pre 16-og dana, pa rekoh da ga poslusam Very Happy Usotalom, ja mu za ova dva baby rapid testa nisam ni rekla, jer je bio izricito protiv toga, a iz ove perspektive mislim da je i bio u pravu, ali sta ces, pusto znesko... Wink
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/6/2013, 13:02

Sofija ja sam od samog početka 100% ubeđena da ti je uspelo. Znam da nije merodavan moj predosećaj, ali za mene si ti odavno trudnica. Živi bili pa videli Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od brankav 11/6/2013, 13:23

Sofija, ja sam 8-i dan posle et-a imala bledunjavu crtu.
Na kraju su bile trojke! jumping
brankav
brankav

Broj poruka : 148
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 11/6/2013, 14:27

Evo mene u bolnici. Juce UZ los, plod nije ziv. Dr. mi prepoeuci svog kolegu, nazove ga i on kaze da dodjem ujutro u bolnicu. Isla po uput i jutros u 7 odjem u bolnicu. Cekala 2h da bi mi rekli da nema mesta. To je Misovic. Nema i cao. Zovem opet doktorku, ona nemocna. Odem na Zvezdaru - ne rade u opstoj anesteziji. Odem kuci. U medjuvremenu zaganjamo veze na 5 strana. Sve vreme sam bila u suzama i stanju nervnog sloma. Nista nisam pila.i jela od sinoc. A da idem sa ulice kod nekog na blef, da me upropaste, ne mogu. Javi prijateljica da ce me primiti u Visegradskoj. Krenemo tamo, a na pola puta javljaju da ce me primiti u Misovicu. Vracam se, primi me nacelnik, nakon ponovne procedure na prijemu, sve ispocetka i u krug. E kad se sve zavrsilo, prosao voz za intervenciju. Vec je proslo 13h, nema vremena za analize krvi i anesteziologa. Ostavili me za sutra, ali ni to nije sigurno. Ali u bolnici sam, smaram se i cekam. Samo da se ovo ne otegne. Ovde sam imala 3 pregleda i svi kazu isto.


Poslednji izmenio erato dana 11/6/2013, 14:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 11/6/2013, 14:32

Erato, zagrljaj
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/6/2013, 14:35

Erato ... baš mi je žao što, pored svega što ti se dogodilo, moraš da prolaziš kroz probleme zbog loše organizacije našeg zdravstva v ... to je stvarno veoma teško ... drži se hrabrice naša ... nadamo se da će sve proći što bezbolnije zagrljaj

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu