KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 1/6/2013, 21:12

hany ::Misic bravo zelim ti skolsku trudnocu

Hany, Hvala ti mnogo. srca1
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/6/2013, 21:14

Misic.... f
Neka je sa srećom likeit
igra d igra igra d igra igra d igra igra d igra d igra igra d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/6/2013, 21:23

Sad nas sve povuci za nosiće Very Happy Evo ja sam se već namestila Wink

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 1/6/2013, 21:25

Ninche ::KAKVA BETURINA za 10ti dan!!!!!!!!
JUPIIIIIIII !!!!!!

poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 1/6/2013, 21:33

Tu sam Krk, nemam bas sta novo i da pisem. Sem sto sam radila neke dodatne analize, Histero, imunulogogija, endokrinolog i hematolog Wink Sve u svemu manje vise sve je to ok. I tako. Vidim kod tebe akcija sunny , i tome se posebno radujem. Ovih dana je bas bilo puno lepih i debelih beta Very Happy . Cestitam Misicu. A opet moram da ponovim, mnogo mi je zao nase drage Hani. Bas sam se nadala....Bice Hani sledeci put osmeh srce .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 1/6/2013, 21:37

Rece vec Erato,ja samo da potpisem.Zao mi je sto danas nije duplo slavlje ali mi je naravno drago zbog Misic i njene pozitivne bete
Misic sve najbolje,neka ti trudnoca bude lagana i bezbrizna igracice igracice igracice vv igracice igracice igracice
Hani,nemam reci,tvoja beta me bas dotukla i ja sam verovala,nadala se pozitivnom tuga
zagrljaj te puno
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 1/6/2013, 21:38

fightandfaith ::Sad nas sve povuci za nosiće Very Happy Evo ja sam se već namestila Wink

Vucem sada sve redom ljubav
FightAndFaith vucem jako, jako ljubav
Sve moje koracaljke vucem jako, jako, najjace ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 1/6/2013, 21:46

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 42399Aaaaaaaaaaaaaa bravo, jos jedna trudnica Korak po korak na putu do bete + - Page 33 42399
Cestitam, odlicna beta...zelim da uzivas i mirno trudnujes Korak po korak na putu do bete + - Page 33 237612
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/6/2013, 21:46

misic ::
fightandfaith ::Sad nas sve povuci za nosiće Very Happy Evo ja sam se već namestila Wink

Vucem sada sve redom ljubav
FightAndFaith vucem jako, jako ljubav
Sve moje koracaljke vucem jako, jako, najjace ljubav
Hvala Misic poljubac

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 1/6/2013, 22:25

Aaaaaaaaa! Kako se na ovoj temi vesti smenjuju! Cestitam, misicu, pa ovo su sigurno beba beba
Namestila sam nos, vuci me sto jace!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 1/6/2013, 22:29

fmala ::Aaaaaaaaa! Kako se na ovoj temi vesti smenjuju! Cestitam, misicu, pa ovo su sigurno beba beba
Namestila sam nos, vuci me sto jace!

Fmala, vucem jako, jako, najjace ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 1/6/2013, 22:42

Misicu, bb vv d b b x
To stvarno mirise na beba beba
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 1/6/2013, 22:52

jabadaba duuuuuuuuuuuuu sto bi rekli kamenko i kremenko Very Happy
bravo misic osmeh srce radost radost likeit mirise ne samo na jednu bebu sreca srca1

stomacic slobodno na veceru samo pazi sta jedes

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 1/6/2013, 22:57

zvezdilica :: Misicu, bb vv d b b x
To stvarno mirise na beba beba

Zvezdalice, prvo da te povucem za nosic i da ti posaljem rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Ti si nam sledeca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Navijam jako za tvoju Betu vv vv vv bb bb bb bb bb vv vv vv vv d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv vv konfete konfete konfete konfete konfete

I meni ova beta lici na blizance, samo da sve bude u redu srce srce beba beba
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 1/6/2013, 23:20

ooooo, Mišiću, svaka čast! radost
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 2/6/2013, 09:20

Zvezdalice i ivka navijam zao debelu beturinu i saljem rode roda roda roda roda roda vv vv vv

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 2/6/2013, 09:24

Evo stizu debele, bosanske! Za Zvezdalicu i Ivku!
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gral 2/6/2013, 10:26

Cestitam svim trudnica a drzim fige onima koji cekaju veliku beta
da vam se i ja pridruzim
juce sam imala folikulometriju i imam 11 folikula priblizne velicine i sljedeeca je u utorak
Nadam se da ce to sve biti ok
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 2/6/2013, 10:49

Gral ::Cestitam svim trudnica a drzim fige onima koji cekaju veliku beta
da vam se i ja pridruzim
juce sam imala folikulometriju i imam 11 folikula priblizne velicine i sljedeeca je u utorak
Nadam se da ce to sve biti ok

To ce sve biti Super !!! 11 folikula priblizne velicine, je super ! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Gde radis VTO ?
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 2/6/2013, 10:55

Devojke, ljubav love sto se vise blizi sve me vise hvata trema sestro slatka
Gral, sretan početak
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 2/6/2013, 11:10

Gral, navijam jako! Koji ti je dan ciklusa?
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/6/2013, 11:19

Mišiću, sve čestitke, nek ti trudnoća bude baš onakva kakvu si zamišljala!
Korak po korak na putu do bete + - Page 33 566213

Gral, napred curo, super ti je brojka! Korak po korak na putu do bete + - Page 33 278189

Bekanice, kako ti na kraju reši onaj tvoj uvrnuti jajnik, osim one vežbe koju ti je dr izvela, je li se sve posle samo vratilo na mesto?!

Hany, ceo dan sam juče mislila na tebe, nekako nisam imala snage opet da se javim na forum, sve sam se pitala kako si?! Stiskam te jako da popucaju koskice, i šaljem dobre vibre da ovaj postupak što pre staviš u neku fioku, i da uskoro otvoriš novu, lepštu!

Cure, stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 2/6/2013, 11:27

BiKsi :) ::Mišiću, sve čestitke, nek ti trudnoća bude baš onakva kakvu si zamišljala!
Korak po korak na putu do bete + - Page 33 566213

Gral, napred curo, super ti je brojka! Korak po korak na putu do bete + - Page 33 278189

Bekanice, kako ti na kraju reši onaj tvoj uvrnuti jajnik, osim one vežbe koju ti je dr izvela, je li se sve posle samo vratilo na mesto?!

Hany, ceo dan sam juče mislila na tebe, nekako nisam imala snage opet da se javim na forum, sve sam se pitala kako si?! Stiskam te jako da popucaju koskice, i šaljem dobre vibre da ovaj postupak što pre staviš u neku fioku, i da uskoro otvoriš novu, lepštu!

Cure, stisak!




draga moja hvala ti puno stvarno si divna , razocarana jesam krivo mi jeste ali sta a se radi idemo dalje, nadam se da ce sledeci postupak biti uspesniji mozda treca sreca sunny bude ljubim te u SMESKA najlepseggg usne
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 2/6/2013, 11:29

devojke hvala vam osmeh srce
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/6/2013, 11:30

Biće hany, mora biti, ja ću čvrsto navijati da ti bude treća sreća! Jesi li sve one analize uradila o kojima stalno pričamo?! Uzvraćamo poljupce!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu