KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 3/6/2013, 14:17

BiKsi :) ::

Erato, Neco, i danas mislim na vas, a i sutra ću i sve tako redom! Very Happy Korak po korak na putu do bete + - Page 36 38642 Ja sam prosto ubedjena da je kod Nece sve ok, da joj je samo problem zavaljena materica u smislu da je teže videti na uz trudnoću zbog toga. A ovaj eratov mali borac je samo sporać, neko vojvodjansko dete, sve natenane od početka hoće!

yes yes
Mudro zbori ova trudnica... Wink

Takođe potpisujem Erato u vezi sa vođenjem trudnoće kod VTO ginekologa.
Devojke, Goca i Biljana su sigurno stručne da na UZ procene folikule, endo i sve što je važno u VTO postupku. One se time bave svaki dan. Neki drugi ginekolozi svaki dan prate trudnoće, po nekoliko dnevno ocene i mere gestacijske meškove, fetuse, posteljice, itd, itd. Uverzirani su. Neki su još i dobri akušeri. Neki dobri hirurzi. Ali su retki oni ginekolozi koji mogu biti dobri u svemu.
Nema potrebe da se vezujete. Pogotovo ne za doktore koji nisu za vezivanje.

Srećno!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 3/6/2013, 14:24

Struzzo ::

Takođe potpisujem Erato u vezi sa vođenjem trudnoće kod VTO ginekologa.
Devojke, Goca i Biljana su sigurno stručne da na UZ procene folikule, endo i sve što je važno u VTO postupku. One se time bave svaki dan. Neki drugi ginekolozi svaki dan prate trudnoće, po nekoliko dnevno ocene i mere gestacijske meškove, fetuse, posteljice, itd, itd. Uverzirani su. Neki su još i dobri akušeri. Neki dobri hirurzi. Ali su retki oni ginekolozi koji mogu biti dobri u svemu.
Nema potrebe da se vezujete. Pogotovo ne za doktore koji nisu za vezivanje.

Srećno!

Ja se u potpunosti slazem sa ovim, tim pre sto sam na pocetku ispitivanja mog steriliteta preko preporuke otisla kod dr koji je dobar za patologiju trudnoce (moje neiksustvo) a koji nije provalio da ja imam policisticne jajnike, sto se u mom slucaju na uz jasno videlo... Jos je i posle duzeg gledanja na uz rekao da sigurno nisam PCO, ma nema sanse... Posle se ispsotavilo da nisam samo PCO , nego i ko zna koliko dugo nisam imala ovulaciju... Toliko o tome... Nije svaki ginekolog za sve...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 3/6/2013, 14:37

misic ::Draga moja snago i podrsko,
Beta je 251, na 10 dan. d d konfete srca

beba beba srce srce

Hvala vam na podrsci, divnim recima i snagi koja mi je trebala.
poljubac

Ja sa velikim zakasnjenjem, nisam imala net od subote, izludeh.
Misice draga cestitam ti od srca ovako divnu betu, da imas skolsku, i sto dosadniju trudnocu! ljubav
Zvezdilice cekalice kada vadis betu? evo neka rodica roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce
Neco i Erato molitva molitva molitva

Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 3/6/2013, 14:57

Hvala zene za objasnjenje o primolutu :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 3/6/2013, 15:17

U cetvrtak, pre posla, planiram da odem do prve lab i uradim beta , na 12 dan.
Nisam nesto raspolozena da do tad proveravam na kucnim testovima, trudim se da ne razmisljamo tome, al jako lose spavam i svasta mi nocu pada na pamet zbunjen Rolling Eyes v
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 3/6/2013, 15:25

Jao žene izvinite na silnim porukama, ne znam kako su se omakle...
Zvezdilice,
nisam znala da si u postupku...Navijam za veseli, četvrtak koji menja sve...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 3/6/2013, 15:36

Zvezdilice,navijam za cetvrtak beta beta beta roda
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 3/6/2013, 15:40

Zvezdalice, navijam, prasim i saljem rode osmeh srce

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb d d d x x vv vv vv navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 poljubci poljubci poljubci poljubci roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2013, 15:49

Hany draga,tek sad videh,jako mi je zao,ne znam sta bih ti drugo rekla sem glavu gore,sledeci postupak je tvoj! zagrljaj
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2013, 15:51

Misic cestitam na beti,nek ti je laka trudnoca,navijamo za prvi UZ igracice igracice igracice igracice igracice
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2013, 15:53

Zvezdilice navijam za cetvrtak pa da vuces za nos Very Happy
navijacica navijacica navijacica
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 3/6/2013, 15:56

Hany žao mi je zagrljaj
Misic srećno radost radost radost
Zvezdilice navijamo za četvrtak igracice igracice igracice igracice


Žene drage šta nam je sa Anak ?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 3/6/2013, 15:58

PalcicaBg ::Misic cestitam na beti,nek ti je laka trudnoca,navijamo za prvi UZ igracice igracice igracice igracice igracice

poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 3/6/2013, 15:59

Struzzo ::
Zvezdilice,
nisam znala da si u postupku...Navijam za veseli, četvrtak koji menja sve...

Da, evo, posle 3 god od poslednje VTO, resili da se upoznamo sa nasim malim smrzlicama!!! Pokrili smo sva polja trenutno... Wink
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 3/6/2013, 16:16

Palcice, c
Vucem sve za nosic, samo da Bog da da bude sve kako treba molitva



zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 3/6/2013, 17:11

jeste, saška, nema anak već dugo....

erato, jesi radila betu danas?

zvezdilice, još malo, još malo. radost
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 3/6/2013, 17:25

OKacica ::
Struzzo ::

Takođe potpisujem Erato u vezi sa vođenjem trudnoće kod VTO ginekologa.
Devojke, Goca i Biljana su sigurno stručne da na UZ procene folikule, endo i sve što je važno u VTO postupku. One se time bave svaki dan. Neki drugi ginekolozi svaki dan prate trudnoće, po nekoliko dnevno ocene i mere gestacijske meškove, fetuse, posteljice, itd, itd. Uverzirani su. Neki su još i dobri akušeri. Neki dobri hirurzi. Ali su retki oni ginekolozi koji mogu biti dobri u svemu.
Nema potrebe da se vezujete. Pogotovo ne za doktore koji nisu za vezivanje.

Srećno!

Ja se u potpunosti slazem sa ovim, tim pre sto sam na pocetku ispitivanja mog steriliteta preko preporuke otisla kod dr koji je dobar za patologiju trudnoce (moje neiksustvo) a koji nije provalio da ja imam policisticne jajnike, sto se u mom slucaju na uz jasno videlo... Jos je i posle duzeg gledanja na uz rekao da sigurno nisam PCO, ma nema sanse... Posle se ispsotavilo da nisam samo PCO , nego i ko zna koliko dugo nisam imala ovulaciju... Toliko o tome... Nije svaki ginekolog za sve...

Znam ja jednog koji je mojoj drugarici rekao da je dobila policisticne jajnike od hodanja bosa po plocicama. Msm, sta reci...

Cure, tesko vas je ispratiti. Svima zelim puno srece i saljem roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Erato, tebe bas, bas cekam sa vestima da nas obradujes i konacno malo odmoris i uzivas u svojo trudnoci ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 3/6/2013, 19:54

Hm....devojke queen dajte malo iskustva i misljenja....

Meni je danas 24. dan od et-a (odlicna mi je beta bila 13.dana) svih ovih dana postoji neko muljanje i zatezanje u materici medjutim od sinoc a posebno danas popodne pojacan mi je bol u predelu jajnika, nekako ostriji i u talasima, znacajno vise u desnom ali sinoc je bilo i u levom, muka mi je ali mi se cini da je to od pronizona i od psihe....i opet sam naduvena kao posle aspiracije ceo stomak mi je veliki ....ovoga nije bilo nedelju dana ne znam sta se desava Rolling Eyes
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/6/2013, 20:07

Ivka, moguce da se organizam navikava na trudnocu, materica se rasteze. Hoce u ranoj trudnoci tako dole da "tambura" :) Sutra vadim betu, a u sredu cu na UZ, pa cemo valjda konacno znati na cemu smo. Inace stomacic mi iskocio i uzivela sam se u ulogu trudnice...bas bi bilo super da ispadne dobro.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 3/6/2013, 20:11

Erato, dobro je da si se uzivela, posto ces to sada da zivis jos sedam meseci lol!

ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 3/6/2013, 20:15

Samo da zagrlim sve nove trudnice i da vam poželim mirne trudnoće puno sreće i osmeha a čekalicama velike bete .
bb bb bb bb bb bb bb
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 3/6/2013, 20:28

Erato, zvezdice navijam od sveg srca da to budu debele bete
roda roda roda roda roda roda roda roda
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 3/6/2013, 20:58

stomacic ::Erato, zvezdice navijam od sveg srca da to budu debele bete
roda roda roda roda roda roda roda roda
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/6/2013, 21:27

ivka ::Hm....devojke queen dajte malo iskustva i misljenja....

Meni je danas 24. dan od et-a (odlicna mi je beta bila 13.dana) svih ovih dana postoji neko muljanje i zatezanje u materici medjutim od sinoc a posebno danas popodne pojacan mi je bol u predelu jajnika, nekako ostriji i u talasima, znacajno vise u desnom ali sinoc je bilo i u levom, muka mi je ali mi se cini da je to od pronizona i od psihe....i opet sam naduvena kao posle aspiracije ceo stomak mi je veliki ....ovoga nije bilo nedelju dana ne znam sta se desava Rolling Eyes
Joj, sve te razumem. I mene tako bolovi sevaju, pa stanu, pa sevaju, ma. Haos. Mene je sinoc i jutros glava bolucala, verovatno ima uticaj i ovo ludo vreme, kod nas je cas kisa, cas sunce. Ludilo. Verovatno su i tebi Iv uvecani jajnici posle stimulacije, primiri se i lezi. Cekamo zajedno petak!

Zvezdilice, navijam za tvoju veliku betu! Korak po korak na putu do bete + - Page 36 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 3/6/2013, 21:51

marijeta011 ::ariadne69 Hvala ti na odgovoru. Mozes li da mi kazes da li si VTO radila u Pragu i kakva su ti iskustva?
Ja sam u donacijskom postupku, vto sa sopstvenim jć sam radila u Segedinu, pitaj još devojke, koji su radile u PFC vto sa sopstvenim jć.
Oni kažu, da nije potrebno putovati kod njih na konsultacije, sve se pripreme se mogu obaviti preko mejla. Stvarno smo mnogo toga obavili preko mejla. Ali istini za volju, baš pre samog postupka ni od dr Sonja, ni od Danice nisam dobila odgovor nedelju dana. A ja sam trebala savet u vezi sa prolaktinom i tsh. Na kraju sam sama rešila problem uz pomoć endokrinologa. Ja lično teško podnosim ovu veliku razdaljinu bez ljudskih kontakata...
Sigurno su dr Sonja i embriolog Daniel veliki stručnjaci. Ako su ti simpatični probaj vto kod njih!
Ako si već ovde radila bar 2 vto, pa si upućena u sve u vezi sa vto, onda će ti biti lakše pratiti njihove upute. Ja ne bih znala kod njih raditi 1. ili 2. vto, sećam se, za prva 2 vto sam bila sva izgubljena, ništa nisam znala o postupku.
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu