KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/5/2013, 20:18

Zvakice nema je...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/5/2013, 20:44

Vidi sada Palčice sunny
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/5/2013, 20:50

Lyanna, meni je aspiracija bila 12. dan, a et 14. Tako se desilo. Može da se pomeri sve za 2-3 dana, sve zavisi koliko folikuli brzo rastu.

Hoću kusur, sve čitam tvoj nik kao hoću kuću neću žvaku, pa se svaki put sebi ismejem! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2013, 20:59

devojke ako nam odrede sad i drugu kutiju mikorginona -dali sme da se prekine kutija ili mora da se zavrsi do kraja ispijanje tabletica ?!
i dali se uopste aspiracija radi kada su i plodni dani ili nema veze to jedno sa drugim ?!
dali uospte oze nesto da poremeti u procesu vto -(mislim da utice na uspeh trudnoce ) Rolling Eyes dugotrajno uzimanje kontracepcije ?! mene to plasi zbunjen
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/5/2013, 21:00

Brbljiva, dugo pijenje kontracepcije može da uspava jajnike prilično. Ja ne bih pristala na to.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2013, 21:04

oooho super ! znaci CORAK ! pa sta mi predlazete ???
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lyanna 16/5/2013, 21:09

Biksi, hvala! U suštini me interesuje da li mogu da očekujem da aspiracija bude pre nego ovulacija u normalnom ciklusu?
Lyanna
Lyanna

Broj poruka : 96
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 16/5/2013, 21:17

Obicno bude kad i ovulacija, u dva tri dana ...
nekad stimulacija ubrza folikyle,
a nekome ne,
sve zavisi od tvojih hormona e2 po tome bi trebalo.meriti i velicini folikula
,lh, fsh itd,
a nekad bas bude otprilike 14d
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 16/5/2013, 21:21

Brbljiva ako su ti dr rekli da pijes, sad sta je tu je,
Mada i ja nisam al nikako za kontracepciju,
i ta razna njihova namestanja stimovanja ciklusa,
Pronadji dr najbolju na toj niskoj klinici i idi privatno na konsultacije
I posavetuj se sta da radis it'd
Vidi sa iv kod koga je ona zakazala jee ste u istoj kiinici ??
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/5/2013, 21:24

Biksi i ja bi kuću,al' kupujem samo žvake smiledraw

Brbljiva u pravu je Biksi,kontracepcija uspava jajnike,jedino ako se VTO ne bi radila u narednih 6 meseci,pa da piješ kontracepciju 3 meseca,pa 3 meseca da praviš pauzu,ali mislim da nećeš toliko čekati,osim ako ti oni nisu rekli da piješ?
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2013, 21:34

ivi je u istoj klinici ,a vec sam isla privatno kod dokt..idem sad u sredu na kc nis da joj odnesem nalaze sa hematol pa cu je pitati sta cemo---neznam
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2013, 21:37

nalaz na stecene trombofilije je pozz ...zar se on moze menjati posto mi je receno da to u julu ponovim Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 16/5/2013, 21:39

Brbljiva, nemoj na svoju ruku da prekidas. Ja citam da dosta cura pije po 2-3 kutije. Ni meni se to ne dopada, ali mislim da ne moze umanjiti sanse za uspeh, osim ako ne uspava previse jajnike, pa da nemas dobar odgovor na stimulaciju. Ni to ne bi znacilo da neces uspeti, daleko od toga. Plus, ti verovatno nisi poor responder, pa te nece ni uspavati. Mnoge cure su godinama na kontracepciji i najnormalnije zatrudne posle. Vise ti steti taj stres i sve sto vam priredjuju. To je strasno. Ali nemas kud i gledaj da se sto manje sekiras. Drzim fige da uskoro startujete.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2013, 21:50

sunny hvala ti erato ....bas si borac !kako tvoje bebce =??? roda
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 16/5/2013, 22:18

Brbljiva, ja nažalost često pijem kontraceptive jer mi se zbog endometrioze stvaraju hemoragične ciste pa ih onda pijem dok ciste ne prođu. Uvek sam protiv toga, al dr kaže da su one dobre u smislu da odmaraju jajnike i čuvaju ih da se ne troše pred IVF. Naravno, to je samo moj slučaj, svako je priča za sebe. Drž se i srećno
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 16/5/2013, 22:21

Da odgovorim Brbljivoj:nemoj da se frkaš ako duže piješ kontracepciju ,čak i ako ti spajaju pa i dve kutije u kontinuitetu.Ja sam 2008 god pila čak i 50 i nešto dana ili i više u kontinuitetu,a i više ciklusa.Bilo je ludo,isto neka frka oko VTO i fonda,onda uvodili prvi put i privatne klinike,pa moja grupa ispala 'kolateralna šteta' Rolling Eyes Krenula sa kontracepcijom krajem avgusta 2008 ,prva tura bila ok,21 tableta pa ciklus,e onda žurka nastaje i pilaaaa sam ko luda,a postupak bio tek u drugoj polovini decembra affraid .Još meni i curkalo i sa kontracepcijom,pa sam nekad tih dana pila i po dve tablete (to mi je rekla dr Kopitović),i tako....postupak prekinut za vreme stimulacije zbog pojave polipa,čekala da dobijem,pa opet kontracepcija zbog histeroskopije,pa opet i dalje kontracepcija zbog vto koja je bila u martu 2009.I imala sam 10jć i ostala trudna.Na žalost brzo je otišlo.
Sve u svemu nemoj da brigaš biće sve to ok,a ja navijam za bar bebe bebe , a može i tri lol! .Kada bude vreme za tvoje bebe krenućeš u postupak-tako je najbolje da razmišljaš i ostvariće se želja family srcasti poljupci
KOOORACIIII cmoka najveća cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2013, 22:45

..hvala cure ,bas ste pozzitivne ! ja ponekad mracim ,ali to je zbog ovih ludih klinika i situacija koje nam rade kao sto vidite ...
malo ste me utesile ...u sredu odo opet do nisa !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 17/5/2013, 07:44

Da slucajno ne promasite - danas nam stize Bjanka :)... Zoxa jutros otishla u porodiliste :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 17/5/2013, 09:10

radost sreca d cekamo Bjanku vv
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/5/2013, 10:00

stigo mi email iz ministarstva -sa odgovoro da se obratim apotekarskoj ustanovi bg....
sad mi nista nije jasno ... Embarassed
i stigo nam je nalaz na ureaplazmu ,ja nemam nista -sve ok ,a moj dragi ima ureaplazmu i jos neki sad -enterococus epidermidis
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 17/5/2013, 10:01

Hvala vam devojke! Saslušala sam vas. U septembru sam kod Vasiljka na konsultacijama, možda i pre pa ćemo videti. Verovatno će mi predložiti i laparo i histero zbog polipa. Dotle će i lekari sa klinika da se izjasne.
Hvala Biksojla što si prebacila temu, dobar je ovaj naš konzilijum i za druge tete koje se raspituju šta i kako.

Divne ste! Ljubim svaku od vas! osmeh srce
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/5/2013, 10:36

Brbljiva, ne mora da znači da će i tebi kontracepcija da uspava jajnike, samo ja mislim da nije fer zamarati žene time tako dugo, mesec pred postupak je ok, sve preko toga je samo za one koji moraju iz nekog razloga. Mene je kontracepcija ubijala. Baš se namučiste sa tim žgamijama, taman dok sve to poubijate, valjda će i lekovi u Niš stići. Kad budeš išla kod doktorice, pitaj je, kad da očekujete postupak, reci da morate da znate zbog posla, bolovanja, odmora. Baš su bezobrazni što vas tako prolongiraju i što vam ne daju info. Grrrr, i kako čovek da bude opušten posle.

Ivv, brate :), ovo, ono, nema na čemu.

Videh za Bjanku, držimo fige da što pre stigne i što manje mamu namuči!

Cure, sa srećom koraci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 17/5/2013, 10:38

ja se od kontracepcije prolepsam d
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 17/5/2013, 10:50

LaFolie ::ja se od kontracepcije prolepsam d

Jedva čekam da počnem sa kontracepcijom! igra
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/5/2013, 10:54

biksi ,u pravu si i ja to kazem -kako posle covek da bude opusten .mi se spremamo i kod direktora klinike da odemo jer mislim da oni nemaju para za inekcije i da nije u pitanju rzzo (rekoh sam dobila mail od njih )..
a za ove bestije nemam reci !
doktroku cu da pitam sve .i za inekcije ,i za terapiju ua njega za ureaplazmu ,a uz to ce da ponovi u sredu nalaz na ureaplazmu u nekom priv labu u nisu ,cisto da i tamo proverimo,jer ne mogu da verujem da verujem da je i dalje ima i nakon 2g antibiotika dnevno !
uzas ,neznam sta da radimo i kako vise da se izlecimo !????
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu