Korak po korak na putu do bete +

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa taj 6/5/2013, 17:01

erato ::Sad sam citala kod Orline. Imala je 14dpt betu 81, a ja 13.8, mnogo manje. Ja bih se i ponadala da nije sinoc bilo malo krvi. Sta bude neka bude.
Sve te shvatam ...Neces sebi da dajes laznu nadu.Ali moras da shvatis da smo sve razlicite,tj.drugacije reagujemo na te hormone Mad yes Vrlo je cudno ovo sto ti se desava.Nesto se desava sigurno sreca Volela bi da je u zadnji momenat doslo do usadjivanja molitva Kad radis betu ponovo?Izvini nisam bila tu pa sam sad iscitala nabrzake 7str. zbunjen
Biksi samo napred radost smiledraw
kod nas jos uvek nista novo.Javljam ako bude.Do tad vas sve puno ljubim i zelim vam puno beta a i beba beba beba beba beba za Erato posebno jednu saljem beba cvet

Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 33
Datum upisa : 29.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja taj 6/5/2013, 18:25

Erato molimo se za mrvicu da se uhvati cvrsto za mamicu !! roda

noja

Broj poruka : 6178
Godina : 38
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 6/5/2013, 18:43

drage moje, hristos vaskrse. dodjoh malopre sa puta, ne bas toliko lepog... vidim ovde ima puno novosti.
erato, ja mislim da je implantacija bila kasnije, cim beta pravilno raste, ima nade. navijam za sutrasnji dan da bude opet uduplana i da te onda zvanicno proglasimo

biksi, i vi ste krenuli, bravo

ja popila poslednji microg.u petak i dobila ciklus danas, ali onako slabasno, vise braon, nego crveno, valjda je to normalno. sutra je vazan dan, odoh u visegradsku, zajedno sa hany, drzite nam pesnice

Niny

Broj poruka : 3279
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenjivica taj 6/5/2013, 18:47

niny draga, krećeš sa stimulacijom? Držim fige, navijam! navijači1

lenjivica

Broj poruka : 615
Godina : 40
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja taj 6/5/2013, 18:50

Niny. Hany evo roda
Lep nam je maj roda roda

noja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 6/5/2013, 18:51

draganice, sutra cu da znam vise, nadam se da ce sve biti ok

Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 6/5/2013, 18:55

CASTIM SLAVIM!!!!!!!!!!!! DOBILA SAM :))))))))))))))))) Hvala puno devojke :)))))))))))))))))))))

LaFolie

Broj poruka : 3417
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 6/5/2013, 19:03

bravo la folie, krece akcija konacno

Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenjivica taj 6/5/2013, 19:07

Ninz, javljaj šta su ti rekli.
LaFolie, ti si jedina koja se raduje kad dobije Very Happy A u junu, pravac Prag! f

lenjivica

Broj poruka : 615
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/5/2013, 19:24

LaFolie ::CASTIM SLAVIM!!!!!!!!!!!! DOBILA SAM :))))))))))))))))) Hvala puno devojke :)))))))))))))))))))))
Meni jedan kvas! Laughing Nisam ja džaba po LE dodole igrala, evo i kiša pada i ti dobila, ma divota!

Niny, hany, srećno devojke!

BiKsi :)

Broj poruka : 20381
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja taj 6/5/2013, 19:26

Jeeeeee lafe , nek bude sretno i bebicetno ! roda

noja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 6/5/2013, 21:06

Lafe ocepilo s kisom! :))) Jeeeeeeeee. Cure iz Visegradske - srecno, pa da leto docekate trudne.:))

Erata

Broj poruka : 2468
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/5/2013, 22:37

Lafe, zaboravih ovde napisati, jeste 3400 cetrotide u LE. Pregnil od 10000 je 620 dinara, mada mi ovo zvuči baš povoljno. Fraksiparin ne naplaćuju, to daju u sklopu postupka jer sam mutant. Gonalf je 3000 din.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 6/5/2013, 22:46

LaFolie ::CASTIM SLAVIM!!!!!!!!!!!! DOBILA SAM :))))))))))))))))) Hvala puno devojke :)))))))))))))))))))))
O, fala Petru Dobrnjcu lol!

Sad samo uzbrdo

Orline

Broj poruka : 11961
Godina : 44
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 6/5/2013, 22:50

Erato, sad pročitah Rolling Eyes

Baš ne znam šta da ti kažem. Sama si gledala moj dnevnik, jeste da je dosta manja beta na isti dan dpo, ali sam ja nekako ubedjena da ti hematomi smanjuju vrednosti bete, kao da nedaju da lepo prođe u krvotok sva količina beta hcg koja se stvori. Ja sam krvarila od dana bete, i to si pročitala, verujem. Mislila da je ciklus. Trtostruko ti je veća vrednost, što je dobro, ali da si rezervisana, razumem, i ja bih bila.

Ja posle mog M sam počela da verujem u čuda, ali kako neko reče, verujem u čuda tek kjad se dese. Ja navijam da se tebi desi jedno, pa da ih posle upoznao.

A da si ti nešto pogrešila, nikako. NIKAKO!!! A razumem i takve misli, "namislila " sam ih se

Orline

Broj poruka : 11961
Godina : 44
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od neca73 taj 7/5/2013, 10:17

Drage moje sve Vas puno ljubim, grlim i zelim Vam srecan Uskrs. Malo kasnim da Vam kazem HRISTOS VOSKRESE.
Lafe, Biksi, Ivka, Erato molitva.

Ja kopiram moj posti sa IUI dnevnika, tacno 7 dana nakon inseminacije, jer ce ga mozda neko ko je imao slicnu situaciju pre videti.

Ja sam danas ostala kod kuce jer mi nocas nije bilo dobro. Malo sam se oneraspolozila zbog toga i mislim da nista ovog puta nismo uradili. Ima vec jedno mesec dana da cesto p..kim, cak se budim i nocu da bi isla u toalet. Mislila sam da sam se prehladila, dva puta sam dala urin na analizu i dva puta radila urinokulturu i nalazi su bili uredni, medjutim cesto p..sk.nje je ostalo prisutno. Uglavnom nocas opet ustanem da odem u toalet, toliko me je pritiskala besika da me je probudio bol. Odmah nakon toga bol se prebacio na jajnike i donji stomak da nisam uspela ni da se vratim do kreveta jedno 2,3 min. Uglavnom nekako sam stigla do spavace sobe i probudila mm, koji je napravio toplu oblogu. Bol je bila nepodnosljiva i trajala je jedno 10 min, a od grca u kojem sam bila tako stisnuta pocela sam i da povracam. Sve se srecom smirilo, medjutim ja danas nisam uspela da ustanem iz kreveta, jos me boli donji stomak, bas jajnici konkretno, ali vise u smislu podsecanja nego nekog izrazitog bola. Tesko hodam, ali dok mirujem OK sam. Ne znam o cemu se radi, ali svakako nije bas neki dobar predznak. Je li imala neka od Vas slicno iskustvo?

neca73

Broj poruka : 1454
Godina : 43
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 7/5/2013, 10:25

erato ::Za sad smo na cekanju. Ja i dalje stavljam tablete. Juce sam primila i bocu. Ko zna sta ce biti.
erato ::Sad sam citala kod Orline. Imala je 14dpt betu 81, a ja 13.8, mnogo manje. Ja bih se i ponadala da nije sinoc bilo malo krvi. Sta bude neka bude.
Au, pa ovde novi momenti! ERATO, navijam za Orline'scenario. Sve je moguće yes , nadajmo se najboljem! igra

radost radost radost

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Klarica taj 7/5/2013, 11:03

Erato, beta raste i to je najbitnije osmeh srce Ja verujem da moze da izadje na dobro, mozda se samo zakačilo kasnije..A drugi, ako već nije, mora nekako da izadje

Klarica

Broj poruka : 521
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 7/5/2013, 11:06

Erato draga cini sto je do tebe poljubac
Kad ces ponovo raditi betu?

SladZana

Broj poruka : 2745
Godina : 32
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 7/5/2013, 11:11

erato javljaj rezultate ! ...nestrpljivi smo b zalivanje da zalijem ,valjda ce ti beta biti veca ! poljubci

sareni leptir

Broj poruka : 3885
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 7/5/2013, 11:14

Neco, ne znam sta bih ti rekla, meni su nekad prisutni bolovi, npr. usred ovulacije da me oblije hladan znoj, moze da se desi da se beba gnezdi, a mozda je nesto sasvim sesto. Neka od devojaka je mislim imala slicne probleme, sad me ubij da se setim koja, bas te jake bolove u donjem stomaku. Primiri se, stavi nesto vuneno i toplo na stomak, a ako potraje, pravac kod lekara. Mozda heart nasa, ma ubij me koja cura!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivka taj 7/5/2013, 11:16

Bebice, navijam za dobar izvestaj sa aspiracije
b vv bb b vv bb b vv bb b vv bb b vv bb b vv bb

Erato pretpostavljam da cekamo oko podne duplu beta

i navijamo od sveg srca navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

ivka

Broj poruka : 666
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 7/5/2013, 11:23

Ivka, je li i tebi sutra aspiracija? Navijam silno da zajedno trudnujemo! Very Happy

Bebice, mislim na tebe!

Erato, za rast bete držim figeeee!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivka taj 7/5/2013, 11:29

Draga Neco, taj horor od bolova sam prosla ja...dva dana nakon et-a ujutru oko 4 ....ja sam obarala case po kupatilu kako bih dozvala mma jer nisam mogla da pustim glas od bolova..... prvo smo zvali hitnu pa su nas oni uputili na ivanovice, meni se Goca javila u roku od 10min i terapija je bila uzmi 2x600 brufen ako ne prestane pravac klinika....meni je prestalo samo sam se narednih dva dana osecala kao sa ozbiljno povredjenim jajnicima.....meni se to desilo, ili sam bar ja to tako povezala, jer sam se napila caja pre spavanja i u toku noci kako se nadula besika valjda je negde pritisla vec namucene jajnike, dr mi je kasnije objasnila da ima takvih primera svuda, retko, ali se desavaju, obrazlozenje je vise opisno..nesto kao desava se usled naglog pokreta ili uvrtanja u spavanju ili zbog promena u crevima i besici i uglavnom nema veze sa implantacijom.........nadam se da je ovo od pomoci i svim drugim devojkama....meni je ovako bilo u toku prve VTO i od tada dva sata pre spavanja tecnost nikako ne uzimam i ne jedem nista sto se tesko vari posle aspiracije.....i obavezno surutka

A mi navijamo da je ovo pocetak divne trudnoce srca igracice

ivka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivka taj 7/5/2013, 11:40

Biksice, meni su juce produzili terapiju za jos jedan dan, tako da ja ocekujem danas stopiranje, pisacu kada se vratim sa uz-a oko 14.00

d

ivka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 09:52

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći