KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od maus 17/5/2013, 09:37

Pesma je spremna yes
KVOCKO JEDNA volim te igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od fmala 17/5/2013, 09:38

Biksi, navijam jako, jako i jedv cekam tvoje lepe rezultate! srca
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 17/5/2013, 10:51

Dobar jutar drage moje.

Hvalaaaaaaaa vam, pomažete mi da dani brže i lepše zamaknu. Voleeeeem vas sve!

Orle, joj, sećam se tvog tsh, Mihailo je baš bio uporan, ljubi ga majka! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 612963

Agata, biću dobra, neću više raditi analize, al te sam morala zbog trombocita jer primam cexlane, pa mi rekli da pratim. A i tsh sam želela videti, sve u svemu, vrlo sam zadovoljna.

Mima
, jedva čekam da te čujem. Very Happy


7. dan posle ET-a

I dalje uveče dugo ne mogu da zaspim. Stara boljka. Našla sam zanimaciju, čitam stare vto dnevnike, uglavnom sa hepi endom. I podsećam se priča, stimulacija, bodrenja, beta, krvarenja, ultrazvukova i svega. Prija mi to. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840

Sinoć, a naročito jutros bolovi kao menstrualni. Znam da je to ok, i da se ne zabrinjavam, samo beležim. Grudi i dalje bolne, noću više, nego u toku dana. Piškim svako malo, kao i do sada. Jajnici juče opet mirniji. Creva se i dalje zevzeče, kao da se domundjavaju, gasovi su mi već postali potpuna svakodnevica! :) Laughing Fino sam raspoložena, dosta se smejem, Rodjeni prilično doprinosi tome svakakvim lupnjavama Very Happy ! Prija mi što ne radim i što mogu da ležim i kuliram, valjda sam se u prethodnom periodu baš isforsirala, pa mi odmor došao kao kec na deset! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840

Odo da doručkujem, tikviceee, njamiiiiii. A za ručak nam Rodjeni srema leskovački roštilj (doneli smo roštiljsko meso iz LE, nismo mogli odoleti :)). Drago mi je da mi se ne traže slatkiši i da nimalo ne kriziram.

Stisak za moju virtuelnu familiju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od missile 17/5/2013, 10:54

To su valjda ti simptomi yes Wink roda

Stisak i za tebe, koko!!!! zagrljaj
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 17/5/2013, 12:04

Superiska za izvestaj zagrljaj i ljubim usne i naravno prasim vv

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od noja 17/5/2013, 12:07

Evo i roda roda roda roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Star77 17/5/2013, 13:09

Biksi, izvjestaj je fantastican, smao tako nastavi...ih, i ja bih malo Leskovackog rostilja, bas volim Very Happy
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od leptirko82 17/5/2013, 13:31

Biksi, posalji malo rostilja!!! lol!
A sad malo hvataj roda roda roda roda roda roda
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bubi80 17/5/2013, 15:05

Mmmmmmmmm rostilj!
Moze malo i meni a ja cu tebi malo roda!

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 17/5/2013, 15:29

Biksi (Biski), ubija me leva ruka u lezecem polozaju stalno trci pred rudu, tako gresim i tvoj nik....sorry.... Embarassed

Divna si trudnicaaaaa, prosto mi dodje da te bas stisnem i zagrlim, ne bih li se zarazila tim slatkim stanjem u kom si zagrljaj u medjuvremenu stizu

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Struzzo 17/5/2013, 15:34

Đe si, koko... sunny
Ne raz'mem ti se ja u TSH, ta me boljka zaobišla, valjda.. Rolling Eyes ali verujem iskusnim curama i ne brigaj, biće sve OK...
Za simptome isto, sve znaš...
Uživaj u odmoru, u svom mužu (samo da znaš da smo velike srećnice sa našim blesavim, vrcavim muževima...ja ne mogu ni da zamislim koliko bi mi bili grozomorni dani čekanja bete da nije bilo njega uvek spremnog za šalu...a viđala sam i upoznala razne smorove od muževa po VTO čekaonicama koji čini mi se kao da su se trudili da još više otežaju ženi postupak), u leskovačkom roštilju, hmmm, mljac...kad se setim kakvu smo mi pljesku jeli u LE, a bogme i u Nišu za tipa 100 din, sa sve prilozima dok ovde u Bg za te pare ne znam šta možeš čestito da pojedeš...Živeo Jug!!!!

Eto, istrtlja se ja ovde kod tebe...tak'...

I dalje tvrdim....i tebi takođe tufnice, prugice i slične dezene za bebe želim!
Ljubim...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sofka 17/5/2013, 18:08

Jos malo jos malo jos malo sreca sreca sreca navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 roda roda roda roda roda roda roda roda roda
beta smajli angel
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 17/5/2013, 18:42

Hvala cure, evo, ajte, ima roštilja i za sutra! Samo navalite!

Ivka, pa ti me zagrli i zarazi se dobrom energijom, neću da se bunim! Very Happy

Strule, potpuno se slažem s tobom za muževe, mene moj nasmeje u toku dana bezbroj puta, i to me čini srećnom i ispunjenom ženom! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840 Ja bih se potpuno smorila sa nekim ko je ozbiljan, u to sam 100% sigurna. Danas ležimo i on kaže iz čista mira: U sunce ti, baš je zeznuto ovo čekanje! lol! Ko zna mukica šta prebira po glavi! Vidim mu u pogledu da brine, a pravi se da je cool. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840 Inače samo laje kako će biti dečaci. A o imenima kad priča za decu, bolje da vam ne kažem njegove ideje... Laughing

A za južne pljeske i cenu, i tu se slažem pernata mi drugarice Stru! Pljeska 120 din, od priloga ludilo sve džabe, a pljeska debela, prava! Kod nas pljeska tanka ko flis papir, a većina začina se dodatno plaća. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840

Odo ništa da ne radim, divota! Popih kafu, počupah obrve na terasi, miriše bagrem, sve dobilo punoću, te se nadam da ću i ja da se ukolopim u ovo proleće! Very Happy

Nek i narednih 7 dana ovako prodje kao ovih prvih 7, i ja sam na konju! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 17/5/2013, 18:52

[quote="BiKsi :)"]

Ko zna mukica šta prebira po glavi! Vidim mu u pogledu da brine, a pravi se da je cool. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840 Inače samo laje kako će biti dečaci. A o imenima kad priča za decu, bolje da vam ne kažem njegove ideje... Laughing

Joj za imena i mi smo Jako vece suze od smeha isplakavali o idejama mm i o imenima nas im po Internet kalendaru lol!

Odo ništa da ne radim, divota! Popih kafu, počupah obrve na terasi, miriše bagrem, sve dobilo punoću, te se nadam da ću i ja da se ukolopim u ovo proleće! Very Happy

Nemoj vise nego 2 kafe na dan i slatko mozes slobodno ali ne previse smes i kremic pojedi i jedan za mene ovde nema bude nekad po turskim radnjama svi se dive nutelli a kad bi probali nas kremic eh yes quote]

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 17/5/2013, 18:56

Ne pijem više od dve kafe inače, pa ni sad. Slatkiše izbegavam jer imam hiperinsulinemiju, te mi se isti uopšte ne preporučuju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Mirjana 17/5/2013, 22:49

Vidim sve je pod kontrolom, baš kako i treba da bude! Samo tako nastaviti roda vv roda vv roda vv roda vv roda vv roda vv roda vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Shizika 17/5/2013, 23:34

BiKsi :) ::
Odo ništa da ne radim, divota! Popih kafu, počupah obrve na terasi, miriše bagrem, sve dobilo punoću, te se nadam da ću i ja da se ukolopim u ovo proleće! Very Happy
Nek i narednih 7 dana ovako prodje kao ovih prvih 7, i ja sam na konju! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840
Jel' to ne'ko pomenuo jahanje?!? Razz
Gledam djevojke sade cvijece i povrce na terasi, a kod tebe tamo rastu obrve? Shocked
Samo ti nama uzivaj, odmaraj, cuvaj djecu i ne shtedi Rodjenog (osim u spavacoj).
poljubci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 17/5/2013, 23:44

Idi bre Shizo, stvarno si legenda, obozavam te! Ja tako samo gajim obrve, jer sam totalno drugcija od drugih!!! Laughing Jahanje, aahahahahah, gde se toga seti! Jbt, jos nisu pocela ramena da me bole! lol! Da li sam onda trudna? BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 279933 Very Happy Moram u podrumu traziti neko gvozdje da popiskim, pa ako zardja kad ga popiskim, da znam da sam trudna, da otklonim brige i teskoce! lol! Podstakoh te, podstache me! lol! Srecom Rodjeni otisao u nocnu! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Shizika 17/5/2013, 23:48

Svashta smo nauchile na Kutku, neke se stvari bash urezhu u memoriju. yes
love poljubac
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 00:03

Shizika ::Svashta smo nauchile na Kutku, neke se stvari bash urezhu u memoriju. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840
BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 679696 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 766699
BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 561840 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 578491 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 670661Ljubi mi LJubicanstvenu! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 522523
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Angie83 18/5/2013, 00:12

BiKsi navijam jako, jako, naj jace navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
evo i malo rodica roda roda roda roda roda roda roda roda
I jedan veliki poljubac zato sto si takva kakva jesi!
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dra00 18/5/2013, 04:15

Idu dani, izdrzi jos samo malo roda roda roda roda roda
Meni su leukociti bili poviseni u trudnoci od 14do 17 i spali tek kad sam se porodila. Ljubim usne
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od saska1 18/5/2013, 09:01

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Niny 18/5/2013, 10:15

Biksi, navijam jako, još malo i biće beta beta beta
roda roda roda roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 18/5/2013, 10:52

Shizika ::]
Jel' to ne'ko pomenuo jahanje?!? Razz
Gledam djevojke sade cvijece i povrce na terasi, a kod tebe tamo rastu obrve? Shocked
Samo ti nama uzivaj, odmaraj, cuvaj djecu i ne shtedi Rodjenog (osim u spavacoj).
poljubci [/quote]
Hahahaha OVA je dobra lol!

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 19 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu