KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 24/6/2013, 08:48

Bebice mala...dobrodosla na ove strane cvet
Aida, cestitam...stvarno divne vresti čestitamo laganu i mirnu trudnocu ti zelim.
Okruglice,kako podnosite ovu vrucinu...mene grlo steglo, da li je od klime, hladne vode, crnih semenki....ili svega zajedno, uglavnom gusim se od rakije (stavih oblog oko grla, em pretoplo em smrducka ) Sta bi jos moglo da pomogne?
Pozz za sve
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 24/6/2013, 10:31

Pozdrav za sve drage trudnice,dodjoh da vas ljubim i da Bulevarki cestitam roditeljstvo a Mihajlu pozelim da je ziv i zdrav 100 godina i da ga sreca prati!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 24/6/2013, 10:43

Joj sto vam zavidim na lepo vremenu posaljite meni malo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/6/2013, 12:49

Vuchica ::
bulevar ns ::Ćao lepe moje uspela sam da ugrabim malo slobodnog vremena pa reko aj da vam se javim i da vam pokažem mog sinčića. Wink
Biti mama je nešto najlepše na svetu i hvala Bogu što mi je omogućio da uživam u ovim trenucima iako na momente mislim da ću se pretvoriti u zombija od nespavanja ali osećaj je neopisiv . Uskoro će mnoge od vas doživeti sve ovo i verujte svi bolovi posle carskog reza se zaborave kada ugledate okice vašeg sunca i kada shvatite da ste podarile jedan novi život .

Hvala svima koji su mislili na nas i radovali se zajedno sa nama .

Ljubimo vas puno moj Mihajlo i ja i želimo vam sve naj
srcasti poljupcisrcasti poljupcisrcasti poljupci

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Lct7


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Rjrh
:12a:Bulevarka, cestitam, neka je ziv i zdrav Mihajlo vama sto godinica, a bogami i tashti Ninchetu Wink

Vaovaaa deckonja lepi sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/6/2013, 12:55

Dragance ja sam bila par puta vec smrcava i bo.
Sisala sam pantenol pila malo caja spricala apis golu za decu ima propolis
Malo se i parila ali baas malo i marisol i sa solju ispirala grlo u vrucoj vodi. Limunade . Med. Narandze ...i
Al dok me nije samo popustilo nista .. 
uvek mi je mm donoaio sa posla viruse, 

Brzo da ozdravis tj da prodje grlo !!!
Ja sam debela . Kaze mi tetka juce kao da imam dve bebe u tibi
Grcio me opet grc u levom listu na istom mestu probudio iz sna

Trudnice ljubim vas sve
Anana jel si skroz spremanaaaa ???
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/6/2013, 13:07

Bulevarka, divan ti je Mihajlo, okruglica jedna medena! srcasrcasrcasrca

Draganice, nemam pojma sta smes, samo nek sto pre prodje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 24/6/2013, 16:38

Ja lezim i ne vidim tastaturu od stomaka Very Happy:D
Spremna skoro skroz! Kofercic spakovan, Aleksina torbica spakovana osmeh srce
Skoro sve oprano po drugi put,al ima ogromnih kolicina stvari pa nije bas lako postici, tako da sada opeglam, odlicno mi doslo ovo zahladjenje lol!  taman se sve osusilo i sada zahladilo da mogu da peglam.
U ponedeljak treba da se cujem sa prof.da zakazem kontrolu pa da malo preciznije odredimo datum carskog. Bas se priblizilo, nisam jos svesna. Najvise bih volela da izdrzim do 15.07.i da tada bude carski, ako da dragi Bog da tako bude!

Drage moje sve vas puno ljubim!!! ljubav
Odoh da pegla  koristim vreme  Very Happy
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 24/6/2013, 16:56

Imam jedno pitanje! A zasto moramo da peglamo? Kada sam gotovo sve oprala na 95C sa duplim ispiranjem,a sve je toliko maleno daje tesko i prici peglom.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/6/2013, 17:27

Malo zbog praska malo zbog prasine to samo dok je bebi malwna posle neke stvari i nemoras 
Bebici maloj da pozelim dobrodoslicu na ove strane
Vidim ima jos novih  trudnica i njih cekamo da popune str
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 24/6/2013, 17:32

noja ::
Bebici maloj da pozelim dobrodoslicu na ove strane
Vidim ima jos novih  trudnica i njih cekamo da popune str
Hvala noja,
jako sam sretna sto vam se  mogu pridruziti na ovim trudnickim stranama,pozdrav:12a:
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 24/6/2013, 21:57

Bulevar divan je , ma predivan srca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 25/6/2013, 05:44

Noja, hvala draga! Avatar ti je vrh, presladak  osmeh srce
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 25/6/2013, 09:54

Anana  zasto moras carski? 
Noja nisi bebela osmeh srce 
Mi u cetvrtak idemo na organscreening , a da emilija jos stoji ali musko je ioak jos u raspravi

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 26/6/2013, 17:22

Devojke ima li neka iskustva da im se pre porodjaja spustio stomak. meni se bas dosta spustio, ali se osecam super i sve je kao i do sada. Sem sto me po ulici prozivaju,kao to je to. A u knjigama pise da je to normalno u ovom periodu i da porodjaj moze da pocne i 2 nedelje posle termina i da to ne znaci da je blizu nego da tako treba jer se beba lepo namestila.
Kakvo vi imate iskustvo?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 17:27

Priprema se Aleksa za upoznavanje! Nema pravila, mada čim se spusti, uskoro se žena i porodi, bar po ženama iz mog okruženja znam. Znam ja da ti želih 15. jula, al možda Aleksa želi ranije!lol!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 26/6/2013, 19:19

sve ti je to skolski primjer... nama su u skolici rekli da se spusti taman tako u 36. nedelji, da mozes izmedju grudi i stomaka da stavish uspravno svoju shaku... moze to tako da stoji dovoljno dugo, ne brini :) samo se odmaraj malo vise...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 26/6/2013, 19:48

Da, tako su i meni rekli da se u 36.nedelji spusti i da je to skolski primer. A meni se spustio bas tada i bila sam jna uz dr.rekao odlicno je sve, Aleksa je dobar kao i ranije, sve mi je isto, nema promena, ali ljudi komentarisu pa reko ajde da se posavetujem. Videcemo Very Happy
Cekam kontrolu od ponedeljka
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 26/6/2013, 19:49

kod mene beba nisko, vec 2 - 3 nedelje svi govore "primaklo se"... a ono ni blizu,.... ne uzbudjuj se Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 19:54

Kad su počeli stomaci da vam se poznaju? Ja moj više ne mogu da uvučem :), ovaj gornji, a znam da je pile dole. Nisam očekivala da će to tako rano da bude, ili je samo zbog nedovoljnog pražnjenja creva tako?! Znam i da materica počinje da raste i gura naviše želudac, ak se ne varam, a zar to bude tako rano?! Stomak mi izgleda kao da sam mnogo više trudna, da li će spasti malo il će samo da raste?! Tačno vidim da ću biti tenk, moram se nekako još bolje organizovati oko hrane.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 19:56

Mada sam ja niska i nemam mnogo prostora izmedju grudi i kukova, u tom delu sam najkraća, možda je zbog toga?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 26/6/2013, 20:17

taj gornji ti je rock-and-roll, od utrogestana, meni je donji iskocio polovinom petog mjeseca, a gornji bogami od pocetka bio veeeliki.... i jos kad se sve sabije gore da napravi mjesta za bebu dole... e to je veselo.... mene LJubic poslao kod nutricioniste da mi preporuci laganu hranu da se ne nadimam, jer je stvarno bilo smijeshno za vidjeti... nosila sam shal preko cijelo vrijeme Very Happy... dole bile regularne pantalone, zakopcane, a gore lubenica.... tesko da ce da spadne :)... i shega je kad svi stavljaju ruku gore, a gore samo crevca, bebu iko nije ni pipnuo Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 20:23

He he he, baš tako ninče!lol! Trudim se za doručak pahuljice i jogurt, pa voćna užina npr, pa za ručak obavezno supu ili čorbu i još nešto jedem, al uz minimalno hleba, pa onda popijem pomorandžu cedjenu, opet neke voćkice, sad ih ima divota, pa za večeru opet nešto, kako kad, neka opet pahuljice, nekad konkretno. Uveče i ujutru kad osetim glad jedem plazmu, ona mi pored kreveta stoji, nju ponekad i večeram, zadrobim u mlekce, to obožavam.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 20:25

Slatkiše skoro uopšte ne jedem, danas sam jednu tvrdu bombonu samo uzela, jer sam za ručak jela crni luk, baš mi se bio prijeo. Ponekad pojedem neku čokoladnu bombonicu, al juče npr nisam ništa. Ponekad uzmem džem i dovpek, al bar retko. Šta je tebi nutricionista rekao za hranu, šta si uglavnom uzimala, i koliko si se ukupno ugojila? Mene plaši moja kičma, ona ne sme biti opterećena, baš moram dodatno da se potrudim, pa makar i trpela malo glad, a baš imam česte napade.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 26/6/2013, 20:48

nisam se u zadnje vrijeme vagala, prije mjesec dana bilo 4,7 kila, sad je mislim oko 6 i po maksimalno.... ja sam izbacila sve sto nadima, grah, hrask, buraniju, brokulu, karfiol... jedem tikvice, mrkvicu, krompir, blitvu, pardajz, paprike... voce lupam redom sta kako stigne i bas mi godi, a i njoj godi, sva se uznemiri kad neko voce pojedem :)... jedem i meso, ujutro uglavnom jaja i mlijecni proizvodi, pa vocna uzina, pa kuvano za rucak, pa za veceru uglavnom voce ili neki sendvichak i opet voce... e danas sam stukla palacinsku s nutelom, nadam se da necu pozaliti... a u krevetu mi stoje bademi u velikim kolicinama :) i naravno crni hljeb, osim povremeno kad prolpam, pa kupim kifle ili bijelu ciabattu i to maznem :) Ma, svashta jedem Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 26/6/2013, 20:53

e da, i svako jutro na taste popijem jedan cijedjeni limun u veeelikoj casi vode... i bas mi to prija, kazu da je dobro za hidrataciju, a i za alkaliziranje cijelog organizma Very Happy to mi je pomagalo i sa ono malo muchnina sto sam imala, mada ja nikad nisam povratila, kuc, kuc, kuc... Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu