KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

+44
bobica83
Simona
korpica
Niny
Tanja83
neca73
JocY
hany
Bjanka
dr mali pariz
cicsa80
Sofka
cici
plavaptica
MARA
Gramatika
dragmilk
caci
Orline
lilya
Star77
maus
Mirjana
MAAKKI
twinsi
Shizika
bubi80
nina :)
pcelica
JAmajka
bak
Ema78
cufta
SladZana
dacans
Vuchica
Milijana
Tinche
Ninche
tetreb
missile
BiKsi :)
HappyGirl
KoMetaK
48 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od missile 5/4/2013, 10:59

maus ::
Kako Miss ne mozete da citate vodomer?Ne razumem, gde stoji vodomer, vi imate pravo pristupu istom. Pa onda oni vas bez pardona pljackaju, mogu vam stancati a i stancaju sigurno kubike i kubike vode koje naravno ne potrosite. Uzas!
Kod nas racun za vodu je mesecno oko 1300,oo + gradjevinsko zemljiste oko 100,oo + 200,oo iznosenje smeca i zimi uvedu u racun iznosenje sljake 1000,oo Shocked
Evo kako. Vodomer je zajednički za ZGRADU. Zgrada ima 2 ulaza, u jednom smo nas 4 stana, a ceo drugi ulaz je za žarkovačkog sveštenika pretvoren u kuću. Prostor oko zgrade, gde treba da bude neka mala zelena površina i pripada svima, je ukraden od strane investitora i kupio ga je takođe sveštenik. Ako dodam ima se-može se, da li hulim? E na tom prostoru se nalazi zajednički vodomer, a takođe i sveštenikov mini parkić u čijem je centru fontana. Pa povlačim reč da je služba infostana nepoštena, možda nas ipak ne pljačka... Rolling Eyes Samo mislim da je nepošteno da muž i ja plaćamo 30 kubika hladne vode, pa makar bila i za sveštenikovu fontanu.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od missile 5/4/2013, 11:02

P. S. Neću da tražim da vidim vodomer, jer mi je neprijatno da razgovaram sa komšijom kroz okovanu železnu ogradu, kako razgovaraju vernici iz komšiluka, pa ih on blagosilja kroz ogradu, i žurnim korakom uđe u svoje raskošne odaje. ja to ne mogu. Pa nek se sad slobodno baci kamenom na mene svako ko nije u životu nikakav greh učinio.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Sofka 5/4/2013, 11:19

Dobro jutro cure osmeh srce
Evo danas je malo bolje, umesto 4 stepena, kazu bice 6 lol!
I kako onda da ne budem vesela Razz Hvala Bogu grejanje radi, pa mi se kosti jos nisu smrzle lol!

Bakisa mislim i navijam roda roda roda vv vv vv
Mislim, mogu da saljem rode, jer mi se ulica zove rodin trg lol!

O racunima u Srbiji, ne smem ni pomislim Mad Samo se setim mojih, koji sve zivo placaju i nista ne proveravaju, a i njima racuni sve veci i veci. Lako je naivne penzionere prevariti(moji su bas naivni). Oni se bas nikad ne bune.

Sto se tice radnika-majstora u Srbiji, mogu knjigu napisati lol!
Poslednja renovacija stana(kupatila) kod mojih je bila pre dve godine.
Kupatilo je bilo za rusenje, tako da smo ja i brat odlucili da se uradi sve novo. To znaci, lupanje plocica, vadjenje cevi i sve ostalo.
E sad, to smo jedino hteli uraditi, da neko od nas dvoje bude stalno prisutan. Dosli smo u isto vreme na odmor(i brat mi zivi ovde) u junu, a malo pre toga smo nasli proverene(kao) majstore i ugovorili posao. Znaci, nasli smo elektricara, vodoinstalatera i majstora za plocice. Jun je bio pakleno vruc.Sreca, pa moji zive u prizemlju, pa je podnosljivo.
U kupatilu je prvo trebalo sve porazbijati a majstor za plocice se vec poceo zaliti, kako ga bole ledja i kako bi mi trebali sve to da polupamo i da izbacimo. Dobro, kazem. Ajde, moj brat ce pomoci(hvala Bogu brat mi je jak a i valja mu ponekad da lupa po necemu lol! , posto svu ljutnju uvek zadrzava u sebi)
i on pristade. Lupali oni zajedno, brat nosio stvari u smece i to je trajalo ceo dan(malo kupatilo mozda ima 2x2)Kad je odneo lavabo da baci(imamo veliki kontejner ispred zgrade i u njega se sve baca) vraca se sav prebledeo, kaze: Umalo ubih coveka No Krenuo da ubacim u kontejner, kad iz njega iskoci jedan covek Shocked sav isprepadan..
Kupatilo je bilo skroz golo, osim sto je ostavio wc-solju, a za tusiranje i umivanje smo morali ici kod tetke koja zivi nekih 500metara dalje.
E sad je na redu bio vodoinstalater, da stavi nove cevi i sve ostalo.Medjutim, njemu umre otac, i sta ces moras cekati 7 dana dok on odluci, moze li raditi.
Posle 7 dana, dodje i on, postavi nove cevi, ali muka i sa njim, jer voli popiti lol! Mama kaze, ja mu ne dam pre posla, a on ne htede raditi, kaze suvo mu grlo lol! Nekako se dogovorismo, ja otisla u radnju po rakiju(kao nije bilo u kuci Wink ) i malo se zadrzala, a on do tad vec uradio..tako da je ipak posle zavrsetka radova popio i svi srecni i zadovoljni lol!
Znaci, vec 8 dana tusiranja kod tetke Razz
Posle toga, na red dolazi elektricar. On je od svih bio najtacniji, ali neki deo za struju nije bio dobar, pa sam morala da idem u Vrsac po to, a bio petak, a on ne radi subotom i nedeljom. Tako da sam to kupila u ponedeljak(on je to sve zavrsio za par sati) a to je vec bio 11-ti dan tusiranja kod tetke lol!
U ponedeljak smo obavili i kupovinu sanitarija(plocice su stigle za dan, a sve ostalo tek za 10 dana) ali je majstoru za plocice iznenada pao pritisak, pa nije mogao odma da dodje. Dosao je tek za 5 dana, a cula sam da je kod nekog drugog uradio neki posao) i opet poceo da kuka, kako mu nije dobro, i da bi da odlozi malo...ma nemoj..Na jedvite jade ga ubedih, i poce da lepi plocice. To je bio vec 16-ti dan tusiranja kod tetke lol!
Radio je pola dana, zbog vrucine, i zavrsio je sa plocicama za tri dana.
Kad je poceo da radi plocice, ja otisla na more, a brat ostao kuci da prati radove.
Posto su ostale sanitarije stigle tek 7 dana od zavrsetka plocica, to je bio 23-ci dan tusiranja kod tetke lol!
Vrativsi se sa mora, stigle i sanitarije ali lavabo bio napukao, pa smo ga morali vratiti, i da dobijemo drugi je potrajalo jos 7 dana.
Sve u svemu, renoviranje kupatila je trajalo citave 4 nedelje.
Brat je sve vreme svog odmora proveo u kuci(pomagao i kontrolisao majstore), a ja sam uspela 7 dana da pobegnem na more lol!
Pouceni tadasnjih renoviranjem,oslucismo da : NEMA VISE RENOVIRANJA!!!
lol!
Udavih sa pricom, ali eto jos jedno iskustvo, mozda nekom pomogne osmeh srce

Lep dan zelim poljubci
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od dacans 5/4/2013, 11:27

mili kako znas, juce od 16-19hbila kod kozm dosla kuci naranila decu i u 20h zapalila u kafanu sa drugaricama..do 01h..ustala u 5,u 6h bila na poslu da poradim sto mogu do pola devet i evo me od devet na fakultedtu, ceo dan imam predavanja..do 17h..a onda me cekaju dva indijanca sa marsa..jer je taja opet dezuran..eto tako..meni bas nista ne znaci sto je danas petak...odoh popila malo vode i nastavljamo..pisemo se uvece do tad vas ljubim sve do jedne
mili vrh su nokti..vrh
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od lilya 5/4/2013, 11:33

Posle Sofkinog iskustva ja nemam prava vise da se zalim lol!
Ijaoj Sofka, zeno draga, da ih podavis sve redom.

Opet moram da kazem da ne mogu da kazem da su svi majstori losi, prosto ne mogu tako da generalizujem ljude. To bi bilo ko da kazem da su svi lekari losi i da su potkupljivi, ili da su sve med. sestre nadrndane, a ja tako ne mogu da generalizujem kad realno nisu. Mozda moja zelja da su svi OK nadvaldava moc procene, pojma nemam Rolling Eyes

Tinche, genijalna fotka osmeh srce
I ja sam juce, prvi put videla rode kod nas, dve u paru yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Ema78 5/4/2013, 11:51

Dobar dan devojke...

Citam ovo sam majstorima, i vec me boli glava...Mi treba da sredjujemo kupatilo, sve mora novo, i kada pomislim na komplikacije, uka me hvata.
E sada, nama je komsija postavljao plocice u hodniku, nije to neka kvadratura, ali s obzirom da je hodnik sav kriv i da nigde ne postoji prav ugao, posao su odradili odlicno.On ce da nam radi i plocice u kupatilu i na terasi,i za to ne brinem... rece da ima dobrog vodiinstalatera i elektricara...e za to brinem... Krecemo u akciju za desetak dana, i dadam se da se krajem aprila necu poradjati od muke...

Jedino cemu se stvarno radujem , je krecenje... tu imamo super majstora koji od nemoguceg pravi moguce...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od pcelica 5/4/2013, 11:56

[url][/url]

Ne znam da li ste videle ovo medeno dete, jer svi dobijamo slicne meilove...
Da ulepsa ovaj tmuran dan...
Nadam se da nece kociti jer prvi put postavljam snimak.

poljubci
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Sofka 5/4/2013, 12:19

Hehe Lilya, samo celicni zivci lol! Ovi su majstori bili dobri, kakvih jos ima yes moras da budes spreman na sve...i da onda mirne glave trazis resenje..svadjiom se nista ne postize.. Ja sam ovom ciki za plocice nasla slabu tacku i na to igrala i on je poklekao(tj. poceo je da radi ono sto je i trebao) lol!
Najgore od svega mi je bila zamena lavaboa.Pocese odma da zavlace kako nemaju drugi i da cekamo. Morala sam licno da odem u radnju(sa ogromnom macolom) i da zapretim da cu im sve u radnji porazbijati Rolling Eyes to je onaj deo Sofke, za koji se trudim da ne izadje na videlo, jer nije ni malo prijatan Razz ali kad te stisne onda sila Boga ne moli...nazalost tako je..

Inace, majstori ovde, su jako lenji i nisu bas strucni. Oni rade samo onoliko koliko moraju.Moze im se.
Posto mi imamo drzavni stan, uglavnom sve popravke u stanu, popravlja ta firma i ne kosta nista. Da imamo kupljenu kucu, morali bi sve popravke platiti sami,a cena po satu je ogromna. Npr. satnica se krece od 150e pa nadalje yes
Meni se jednom pokvarila masina za ves(a istekla mi garancija) i majstor mi uzeo 90 e za pola sata rada yes
Moja drugarica ima kamin u dnevnoj sobi(kupljena je kuca) i svakih par godina mora da plati odzacara da to ocisti. Za pola sata joj uzeo 175eura.

Veliki standard, velike cene lol!



Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Sofka 5/4/2013, 12:24

Ema, nemoj da panicis unapred. Prihvati sve kako dodje, polako..kako dodje problem..tako i vidi kako da ga resis..ali mirne glave...
ne treba ti nervoza.. osmeh srce
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od nina :) 5/4/2013, 12:48

sofka meni masina stala sa centrifugom pre neki dan i nece vodu da izbaci svi kazu pumpa crkla a masina podf garancijom jer je stara samo 3 g a ima garanciju 5 g ali stos moja svekrva 2 dan otkad smo je uzeli ladno uzela garanciju i nalozila vatru sa njom
ali stos je bio da je upao novcic u pumpu i zacepio crevo ,covek doso odsrafio 2 srafa iizvadio novcic i zavrno ta ista 2 srafa i uzeo ladno 800 d kad se nisam slogirala kad m ije svekar reko koliko je platio tih njegovih 15 min rada.a moj muz radi za dnevnicu od 800 d i ceo dan je u vodi da sam rekla sledeci put ako opet bude tako ima neko od muskih u kuci jer ih ima 4 stim da je jedno dete,svekar mmuz i dever moja. da vidi sta je zaglavilo a ne da bacamo pare bezveze
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Tinche 5/4/2013, 13:21

Ninuska...to nije samo naplacen rad vec i znanje! Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Sofka 5/4/2013, 13:59

Zaboravih da dodam da je red za wc tokom renoviranja bio bas kao i ovde
https://www.youtube.com/watch?v=Jy5qWgmGvrs

a kad smo busili zid malo posle 14.00(inace se u zgradi kao postuje kucni red da od 14.00-17.00 nema buke) bacili nam na vrata dve petarde Shocked kad crkla nisam od buke No naravno niko nista nije video...majstor kaze cuti dobro je, mogli su i vrata da razbiju... Shocked sta reci na sve to?

Inace, u zgradi su svi vojni penzioneri, i imaju brdo naoruzanja yes
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od SladZana 5/4/2013, 14:46

Drugari dobar dan Very Happy

Ovdje naravno kisa i poplave u najavi Rolling Eyes

Da vas obavijestim, sjedim od juce ali vidim tacnoda cu morati i da ustanem uskor  b ali mi je glava jos uvijek dupla.

Meta dobrodosla da zajedno ne radimo nista f usne

Oko racuna i majstora ne bih puno pricala, dovoljno mi je lose kad citam vasa iskustva.

Trudila sam se da zapamtim sve sto sam procitala ali ne ide v

Bak i ovdje saljem roda roda roda roda roda roda

Twinsi sugradjanko draga, cujem da je malisa bolje radost

d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od twinsi 5/4/2013, 15:12

O Marija draga pa ti imaš i ustajanje u planu, svaka čast igracice Navijam da uspiješ iz prve!

Mališa je bolje, nemamo više turu pa je sve lakše.

Da li da očekujemo sunce sjutra ili su se šalili sa nama Rolling Eyes
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od cufta 5/4/2013, 15:30

missile ::P. S. Neću da tražim da vidim vodomer, jer mi je neprijatno da razgovaram sa komšijom kroz okovanu železnu ogradu, kako razgovaraju vernici iz komšiluka, pa ih on blagosilja kroz ogradu, i žurnim korakom uđe u svoje raskošne odaje. ja to ne mogu. Pa nek se sad slobodno baci kamenom na mene svako ko nije u životu nikakav greh učinio.

Ovo mi je apsolutni hit!!!!!!!! Wink

Svi iste probleme, i sve su to sastavni delovi naših života. Naše špekulisanje u kući sa parama jepotpno isto kao i vaše. Gde može, tu se prištedi, i vidim da su nam načini slični ili potpuno isti.


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od SladZana 5/4/2013, 15:38

Twinsi, bice sunca, vise popodne, u nedelju sjever Laughing
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Milijana 5/4/2013, 15:55

Daco, sta ces ti na fakultetu?
Odoh kuci, prijatan vikend vam zelim, kod nas se razvedrilo, znaci ima nade za nas radost

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od dacans 5/4/2013, 16:38

pa mili ne moze samo u kafanu Razz ...moram i da radim..15h nedeljno i nauka i nastava su u opisu mog posla..25h sa pacijentima ostatak marsovci i kafana lol!
odoh da zavrsavamo i bezimo kud koji, ljubac...veliki
pisem kad polegnem marsovce ako ne ostanem sa njima u krevetu lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od lilya 5/4/2013, 16:52

missile ::
maus ::
Kako Miss ne mozete da citate vodomer?Ne razumem, gde stoji vodomer, vi imate pravo pristupu istom. Pa onda oni vas bez pardona pljackaju, mogu vam stancati a i stancaju sigurno kubike i kubike vode koje naravno ne potrosite. Uzas!
Kod nas racun za vodu je mesecno oko 1300,oo + gradjevinsko zemljiste oko 100,oo + 200,oo iznosenje smeca i zimi uvedu u racun iznosenje sljake 1000,oo Shocked
Evo kako. Vodomer je zajednički za ZGRADU. Zgrada ima 2 ulaza, u jednom smo nas 4 stana, a ceo drugi ulaz je za žarkovačkog sveštenika pretvoren u kuću. Prostor oko zgrade, gde treba da bude neka mala zelena površina i pripada svima, je ukraden od strane investitora i kupio ga je takođe sveštenik. Ako dodam ima se-može se, da li hulim? E na tom prostoru se nalazi zajednički vodomer, a takođe i sveštenikov mini parkić u čijem je centru fontana. Pa povlačim reč da je služba infostana nepoštena, možda nas ipak ne pljačka... Rolling Eyes Samo mislim da je nepošteno da muž i ja plaćamo 30 kubika hladne vode, pa makar bila i za sveštenikovu fontanu.

missile ::P. S. Neću da tražim da vidim vodomer, jer mi je neprijatno da razgovaram sa komšijom kroz okovanu železnu ogradu, kako razgovaraju vernici iz komšiluka, pa ih on blagosilja kroz ogradu, i žurnim korakom uđe u svoje raskošne odaje. ja to ne mogu. Pa nek se sad slobodno baci kamenom na mene svako ko nije u životu nikakav greh učinio.


Iju... affraid
Pa da li je moguce? Msm, znam da ih ima raznih onoliko, ali ovo je bas bahato Mad
Da li je taj covek cuo da se voda u fontanama reciklira? Lepo kruzi u sistemu. Greota bre da se voda tako trosi No
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od missile 5/4/2013, 17:19

Lili, obišla sam taj prostor dok još nije bio prodat, jer sam ratovala s investitorom pa bio neki povod. I pouzdano ne postoji nikakav pumpni sistem koji reciklira tu vodu. Kad već počeh da lajem, ajd da izlanem i da je 'kuća', tj ulaz plaćen u kešu 320.000 evra. Mm se upoznao s njegovim sinovima bez mog znanja, i oni mu lepo ispričali svašta. Eh, hrišćani... Da citiram blaženopočivšeg Patrijarha Pavla, 'šta bi tek bilo da se nisu zakleli na skromnost' No
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od hany 5/4/2013, 18:35

Covjek se vraca kuci sa poslovnog puta dan ranije. Prosla je ponoc.
Vracajuci se kuci pita taksista da li bi mu htio biti svjedok, posto misli
da ga zena vara, na sto ovaj pristane ako mu plati $100.
Dosavsi kuci, obojica se tiho usuljaju u spavacu sobu. Muz upali svjetlo,
baci deku s kreveta i ugleda zenu s ljubavnikom.
Ljut uzme pistolj i prisloni ga ljubavniku na glavu.
Zena povice: Ne pucaj, lagala sam ti da sam naslijedila novac. ON je platio
Corvettu koju sam ti dala, ON je platio jahtu, ON je platio godisnje karte
za utakmice, ON je platio kucu na jezeru.. cak placa mjesecne rezije.
Negodujuci, muz spusti pistolj, pogleda taksistu i pita: "Sto bi ti
ucinio?"
Taksist odgovori: "Pokrio bih ga dekom da se ne prehladi"
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od cufta 5/4/2013, 19:30

Bravo Hani, ovaj je kao onaj "naša je lepša" (isto samo obrnutih polova).

Mi baš dugo bili danas napolju. Prvi put posle duuuuge zime. Bašta nam ne liči ni na šta Crying or Very sad kad sam je danas bolje pogledala. Zapustili smo je preotekle 2g, sami smo krivi. Popravićemo...to se da popraviti. Više ništa mnogo novo.


Buržuj

Onaj koji je toliko pun keša da ne mora da liže poklopac od Eurokrema.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Mirjana 5/4/2013, 19:41

Hany je dala originalan recept za uštedu queen lol!
cufta ::
Na kraju sam žickala cigaru jer sam zaboravila u kolima. To me vratilo u mladost. Shvatila sma da je jedan od znakova starenja kada stalno imaš cigare.
lol! queen

Milijana ::
Posle sam malo ogovarala Mirku Razz rezultat: Usljokani nokti...
A ja baš tad zvala, jes videla? Kaže Sulejman da se dobar čovek uvek pojavi kad pričaju o njemu  b  b  b
Nokti su ti savršeni, pa mi se javlja da ću uskoro imati takve!

missile ::
Mirka, jel sredi ti kujnu posle poplave, kad smo kod noćne more? Ja sam pokojnog komšiju terala da mi plati krečenje kupatila posle poplave, al uzalud.
Samo smo popravili mašinu za sudove. Jedna daska na kuhinji bi trebala da se baci. To je ona što glumi pločice. Pošto ja volim pločice i jedva sam pristala na tu "modernu" varijantu, jedva čekam da ovaj moj ode u Kinu npr. (jer tada bude bar 10 dana van kuće) pa ću ja naći neke brže majstore od ovih Sofkinih, a daću im i rakiju ako treba Laughing
Komšinica se nije ni našalila da svrati i bar kaže da joj je žao. Mm nema šanse da bi joj uzeo dinar jedan i da nudi, a tek nema šansi da joj traži. Ne bih ni ja, samo iz drugih razloga. Ja saosećam, a on je ponosan Wink

missile ::
(nekada smo umeli da bacamo hranu, to više ne radimo), i imamo sve što nam je potrebno, bez bacanja i igranja s hranom. Eto.
Ja sam davno nekad videla/naučila od jednog od mojih zetova, da hrana ne mora da se baca. Svakog jutra mm pored kontejnera okači hleb od juče i sve ostalo što bi neko možda bacio. Kad sam u mogućnosti, podelim sa gladnima i nešto što ne bih bacila.
Eto predloga za mnoge od vas, pošto znam da želite da pomognete.


Milijana ::
Twinsi, mozes i ti da imas ovakve nokte, samo da imas kozmeticarku kao moju i Mirkinu S yes
Of skroz! lol!

lilya ::
Opet moram da kazem da ne mogu da kazem da su svi majstori losi,
Slažem se stobom! Ja obožavam našeg električara. To je totalni genije. Sad kad mi je popravljao mašinu toliko mi je zanimljivih priča ispričao, npr. o Tesli, da sam mu dve kafe skuvala i popila štok sa njim!

nina :) ::sofka meni masina stala sa centrifugom pre neki dan i nece vodu da izbaci svi kazu pumpa crkla a masina podf garancijom jer je stara samo 3 g a ima garanciju 5 g ali stos moja svekrva 2 dan otkad smo je uzeli ladno uzela garanciju i nalozila vatru sa njom
Shocked Shocked Shocked Majko mila šta uradi v

Sofka ::
a kad smo busili zid malo posle 14.00(inace se u zgradi kao postuje kucni red da od 14.00-17.00 nema buke) bacili nam na vrata dve petarde Shocked kad crkla nisam od buke No naravno niko nista nije video...majstor kaze cuti dobro je, mogli su i vrata da razbiju... Shocked sta reci na sve to?
Inace, u zgradi su svi vojni penzioneri, i imaju brdo naoruzanja yes
h Dobro ste prošli! lol!

twinsi ::O Marija draga pa ti imaš i ustajanje u planu, svaka čast igracice Navijam da uspiješ iz prve!
lol! lol! lol!
Twinsi, drago mi je što je tvoj mališa bolje zagrljaj
missile ::P. S. Neću da tražim da vidim vodomer, jer mi je neprijatno da razgovaram sa komšijom kroz okovanu železnu ogradu, kako razgovaraju vernici iz komšiluka, pa ih on blagosilja kroz ogradu, i žurnim korakom uđe u svoje raskošne odaje. ja to ne mogu. Pa nek se sad slobodno baci kamenom na mene svako ko nije u životu nikakav greh učinio.
Uvek se rastužim kad čujem za ovakve primere...

Moram da nahranim ovog.....(je l Bak u blizini?) pa nastavljam. Bak b b b

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Mirjana 5/4/2013, 20:00

Ako ovo oko zuba potraje, ja neću preteći!Već tri noći stalno traži da sisa, što znači da ja ne mogu da spavam. Danju takođe ne spava bez sise. Cucle gura i vrišti. Ja sam toliko iscrpljena da i kad zaspim, probudim se nakon 10min kao u nekom šoku. U meni sve drhti i imam nesvestice. A pošto je i samog sebe smorio, mladi gospodin je oko 15h zaspao sam, bez sise, cucle, mog prisustva, mm-ovog pevanja i sl. na podu. Spavao do 17h.
SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Cvrle8mesec231
Legla i ja, ali kao što rekoh, ne mogu da spavam. Na mestu želudca mi je kamen koji mi ne da da dišem No U 17.30h tata ga je odveo u kafanu. Otišao ovako nasmejan
SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Cvrle8mesec232
vratili se posle 20min c mm kaže da je toliko vrištao, da nije bilo šanse da ga smiri v
No, sad će proleće, kome se veselim, i sve će biti OK sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Bjanka 5/4/2013, 20:47

Zene i devojke drage,

posle najblizih prijatelja zelim i vama da javim :jedna adresa u naselju Novo Skojevsko od danas je moja, jedna vrata, jedan prozor i jos po nesto u tom stancicu od koga cu napraviti cumez od danas su moji!:)))

Od sledeceg vikenda se useljavam i zovem na cast!!

Missile komsinice smo i zovem te prvi vikend posle useljenja!!

Presrecna sam, danas sam nekoliko puta bila na ivicii da se rasplacem sto od stresa koji se nakupio, sto od srece:))
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 11 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu