SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Vuchica taj 19/4/2013, 08:32

Dobro jutro! Tinche, hvala na kafici love

Evo i ja da napisem svoje iskustvo sa Glukofazom....
Posle mesec dana koriscenja (2 x 1000) - 3 kg manje, uz to, promenjen rezim ishrane, bez slatkisa, icega slatkog, belog brasna, testenina i ostalo....
Sto se tice fizicke aktivnosti, tu malo zabusavam, vise me je smorilo ono ruzno vreme koje je bilo. Ali trudim se da bude makar pola sata brze setnje dnevno.

Jos jednom dobro jutro i uzivajte u ovom lepom vremenu sunny

Vuchica

Broj poruka : 3193
Godina : 41
Datum upisa : 09.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 19/4/2013, 08:33

Jutra!! ja ću se poslužiti kaficom,pa nastavljam sa jztarnjom toalefom svoji Zvezdanića .Very Happy
Nekad je Adri kliktala petkom,sad javno-to čini Bak Very Happy
ljubim te ,draga,uživala sam u tvojim postovima prethodnim.
Rode moj,uživaj u Zlatišu!
Cure trudne,i one koje će tek biti-poseban pozdrav za vas ovog petka Wink
ljubac za sve ostale!! osmeh srce

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 19/4/2013, 08:35

Dobro jutro drugari!

Tinche hvala na kafici usne

Ja pijem siofor 1x500, smrsala sam 8,5 kg, uz pravilnu ishranu i fizicku aktivnost. U poslednje vrijeme sam bas nedisciplinovana i stojim sa kilazom, sramota me je. Nadam se da cu poceti sad opet jer je vrijeme kao stvoreno za trening Very Happy

d
SladZana

Broj poruka : 2792
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 19/4/2013, 08:38

Ma,naravno Vučice-gluko daje efekat zasigurno,ali je pitanje da li se pridržava onaj ko pije načina života,a osim niskoglikemijske ishrane treba doooosta fizičke aktivnosti-koju Ema potencira. I ja sam tada se 4x nedeljno aktivno bavila sportom...no-već imamo temu i o reagovanju na gluko i o IR, i samom insulinu,te ne moramo i ovde o tome raspredati-ali eto,svaka koja he pila ili pije konstatovala je da joj dobro čini-bar ono zbog čega je prepisan lek.
Nina- možda je ipak bolje da odradiš nalaze,pa da dr vidi da li si za taj lekić.
pozzzz

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 19/4/2013, 08:52

Jutro devojke
Andrej prenjakao celu noć i dubio na glavi..izgleda i njega usi drmaju pa nece da spava sa stane, samo dubi Shocked ..celu noc i temp bila tu, oko 38..kmeci i jutros Crying or Very sad tako da cu njega danas da vodim u decju da vidimo usice male
Mina bila divna, sinoc povratila slajm, a posle sat vremena trazila da jede pirinac, pavlaku i hleb Shocked ..celu noc bez temp, jutros raspoložena yes
Mama celu noc nije oka sklopila zbog njakanja i merenja t, a od brige za njihovim usima..sluhom ..povraćanjem i temp glava me krvnički ubija, došla na posao al ne znam do kada..mislim da cu povracati od umora Crying or Very sad odoh da ne mracim ovako lep sunny dan..eto ljubim vas, ostajte zdrave
p.s sta bih dala da sam bolesna umesto njih... No ceo svet osmeh srce
i letnje čizmice lol!
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 43
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 19/4/2013, 10:00

Dobro jutro cvet
Mi se razboleli...tj Ana, prvo T a onda povracanje i proliv do besvesti. Vec dva dana to traje, samo je nosam i kada se konacno uspava operem sve sto smo umedjuvremenu ukakili i upovracali Embarassed Otisli i do dr za svaki slucaj...nista...virus...kks odlicna i tako...
Devojke sve vas jako, jako d ,odoh da vidim sta sam propustila ovde ovih dana.
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 19/4/2013, 10:12

Hvala Rodiću moj! Što mi nekako fališ!

Tinolino, nadam se da si ok, ljubim te u Baticu! Pričala mi Misille kakav je on, topila sam se!

Plavaptico, Daco, da vam mačići što pre ozdrave, duše mile.

Stisak

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21691
Godina : 37
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 19/4/2013, 10:14

O malene drugare su opet napale dosade od virusa Mad

I ovdje je neki stomacni virus , ne traje dugo ali je bas zestok No
SladZana

Broj poruka : 2792
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 19/4/2013, 10:51

Rodiću miliću osmeh srce

Daco,baš mi žao što su nam drugari bolesni...nadam se da će na terapiju brzo odreagovati-ako je primaju...
Tico-ćapio vas virus,majku mu... daješ li joj orosal il tome slično-pitam se,jer nehde sam pročitala da ti Ana ne pije vodu -pa se pitam kako joj nadoknađuješ sad tečnost izgubljenu.Ljubim je da što pre ozdravi.
Mima,legendo,kralju-volim te ,dušo moja.Dođi-postrojavala ili ne,tvpje priče sa posla me razgaljuju. osmeh srce

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 19/4/2013, 11:00

Dan Jutra!

Prvo one manje lepe stvari, i ja kazem da bi nam svima, ne mislim ovde na Kutku, nego uopsteno bilo mnogo bolje da otvoreno kazemo kome sta smeta i sta mislimo nego sto se lupaju minusi i plusevi na kvarno a ovamo Mico/Cico!

Maus, moje duboko postovanje za iskreno izrecen stav i misljenje queen

Elem

Daco, bas mi je zao malih macica Crying or Very sad Nije stvar za zezanje, nasi kumovi su malo opustenije shvatali silne upale uha kod cerkice, davali antibiotike, ponekad i ignorisali i doveli do toga da dete sa 6 godina izgubi trajno 100% sluh na jednom uvetu. Nije da te plasim, ali vrrrrrlo ozbiljno shvati. Uostalom, sto ja da ti to pricam, znas i sama yes Kazu deciji orl-ovi da se teca radjauj sa sve uzom eustahijevom tubom i ostalim usnim kanalima (anatomija mi je "jaca" strana Embarassed ), i da se sve vise sekreta tu skuplja, iz generacije u generaciju. Darvin na delu

Ptico, ljubi loknavu devojcicu osmeh srce da sto pre ozdravi

Glukofaz..... Ja pijem 2x1000 i prestala sam da se gojim lol! Ozbiljno, smrsala sam za ovih godinu dana mozda 3-4 kg, ali sam jaaaako nedisciplinovana Embarassed Embarassed Embarassed Doduse ni ne pijem ga da bi smrsala yes I ne treba fga uzimati na svoju ruku, kao ni jedan lek, jer on to i jeste LEK yes

Miro, izbori se ti sa Rusom Wink

Pariz, ljubi mi zvezdanice onako, da pukne srca srca

Caci, ljubi malog glumca, uzivala sam u slikama, mogu da zamislim koliko ste ponosni smajli angel

I naravno PETAK!!!!!! radost radost radost radost radost radost

Ljubim vas sve, uzivajte u ovim divnim danima

bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 19/4/2013, 11:24

Da, PETAK, ili 5ak, ili najlepši radni dan u nedelji, dobro de, znam da nije svima. Meni da.
Živeo petak! Što se mene tiče.

dr mali pariz ::Mima,legendo,kralju-volim te ,dušo moja.Dođi-postrojavala ili ne,tvpje priče sa posla me razgaljuju. osmeh srce
Potpis. Volim da vidim ovde sve devojke do jedne, ali bRez Mišice meni nekako nije do kraja to to. Mišu, love

bak ::
Prvo one manje lepe stvari, i ja kazem da bi nam svima, ne mislim ovde na Kutku, nego uopsteno bilo mnogo bolje da otvoreno kazemo kome sta smeta i sta mislimo nego sto se lupaju minusi i plusevi na kvarno a ovamo Mico/Cico!
Potpisujem i Bak, al pod uslovom da smemo da kažemo. affraid Ja juče zakasnila. Rolling Eyes

Andrej, mili dečkić, nadam se da će mu brzo pasto temp i da će biti veseliji! Anči, ljubavi mala okata, da ti što pre bude bolje, ma ne bolje, nego super!!! poljubci

Želim vam lep i ugodan PETAK, a ko se ne raduje petku, nek zamisli da je ponedeljak, i eto rešenja. Ja vas SVE DO JEDNE pozdravljam, i grlim, nego šta, i odoh sada.

ff
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 19/4/2013, 11:30

Dobar dan svima!

Od jutros radno, sad tek doruckovah. Htedoh jos jutros da se javim ali ne moze sve sto se pozeli, jel tako? Ili moze Wink
Nisam sve iscitala, kada se vratim iz socijalnog , skuvacu kaficu pa sve laganice.
Petak je da daaaaaaaaaaaaa radost radost radost radost radost radost radost radost radost

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od twinsi taj 19/4/2013, 13:39

Dan jutra!

Danas divan dan, sunčan i još PETAK d

Treba mi mala pomoć ako neko zna, a imam osjećaj da vi sve znate yes
Juče sam vodila klince na redovni sistematski pregled i konstatovali su da imaju ravne tabane i to kod sina baš izraženo. Dobili smo i uput za ortopeda, pa ćemo ići iduće nedelje. Preporuka je da što više vozi biciklo i da hoda bos, naročito po pjesku (biciklo smo i do sada vozili, ne baš često, ali od sad će češće, samo da kupimo veće staro smo prerasli, a ljeti naravno hoda bos pogotovo po plaži). I pod obavezno cipele sa uloškom (ciciban od starta, osim patikica koje nemaju uložak, a to mo počeli da primjenjujemo kad sam pročitala da se savjetuje da djeca nose i obuću sa uloškom i bez jer je to bolje za stopalo). Da li imate iskustva sa tim i šta još može da pomogne?
Ćerkica takođe ima ravne tabane, ali ne toliko i dovoljno je da je upišem na balet. Do škole bi trebalo da se koriguju.
I njemu bi balet pomogao, ali kažu dječak pa ne ide. A on stalno priča da kad poraste će da bude baletan i da se vrti i da vrti balerinu Rolling Eyes Tata nam baš i nije oduševljen ovim izjavama i kad čuje uglavnom izgleda ovako affraid

Mina, Andrej i Ana ljubim vas puno i da brzo ozdravite.

twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 40
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od twinsi taj 19/4/2013, 14:08

LaFolie ::menjam temu lol!
moram sa nekim da podelim, ne smem da pricam ovde kolegama itd jer je ovo ipak parohija :)
sinoc smo muz i ja umirali od smeha, komsije su imale sex sa sve upaljenim svetlima bez roletni, zavesa i slicno lol! a zgrada je u G, mi smo na trecem a oni na drugom spratu, krevet im je do terase (2 prozora plus terasna vrata) - citaj: SVE SE VIDI DO DETALJA Very Happy bukvalno nema 15m razdaljine :)
i tako smo muz i ja ko 2 babe na prozoru gledali live show i komentarisali kako se covek ne umori, zasto gleda TV dok ima sex i tako to Very Happy

Kako ljudima ne padne na pamet da se bukvalno sve vidi Very Happy

Morala sam na kraju da odem da spavam, rekla muzu da mi ujutru preprica sta je bilo na kraju Very Happy

Da komšije nisu čitale ovo
http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/15099/Istrazivanje_Kakav_vam_je_komsiluk_takav_vam_je_seks
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 40
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 19/4/2013, 14:24

Dobro jutro sunny
Kako ste curke?
Daco, Ptico zagrljaj Vašim mačićima želim brzo ozdravljenje usne
Mi smo se vratili iz šetnje i mali gospodin spavka, a i meni se javlja da bih mogla Very Happy Međutim, najavila mi se drugarica i plus čekam dva poštara. Ništa od dremke.
Twinsi, ne znam šta da ti kažem za tabane. Ja muku mučim čitav život, a išla sam i na vežbe i hodala bosa i nosila uloške. Mada, meni su tek u 7.osnovne rekli da su mi tabani ravni, a do tada je sve kao bilo OK Rolling Eyes

missile ::
bak ::
Potpisujem i Bak, al pod uslovom da smemo da kažemo. affraid Ja juče zakasnila. Rolling Eyes
Slažem se s vama, delimično. Da ne ispadne da se takmičimo u tome ko je iskren a ko tapše po ramenu jer je poltron(mada svako ima pravo da bude jedno ili drugo), eno i Ćufta je fasovala par minusa za poruku u kojoj kaže da je dosta prepirke! affraid Čemu sve to? Ja već neko vreme ne komentarišem ono što mi se ne dopada samo da ne bi svojom iskrenošću povredila druge. Jer to se desilo, dakle, govorim iz iskustva. Bez mog komentara se može živeti (ili bilo čijeg), a neki komentari mogu i da povrede! Dobre ste žene, pametne ste, znam da vam je stalo, pa mislite i o tome.

Sve vas stiskam i ljubim d ljubav
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 19/4/2013, 15:11

Sada bih ja vama svima napisala zašto ste baš takve kakve ste super sa svim svojim osobinama koje neki zovu vrlinama, neki manama.
Volim tu različitost ovde!!!!!!!!!! yes

Ne mogu iz dva razloga.
Prvi je što ne umem kao Maus sve da vas postrojim, pa ću nekog izostaviti i onda nije fer.
Drugi je što idem još pola sata da legnem i gledam u plafon i NE RADIM NIŠTA!

-------

http://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2563
cufta

Broj poruka : 5391
Godina : 49
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole