KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

+42
bobica83
KoMetaK
cicsa80
BiKsi :)
Mirjana
Niny
Botox
bak
filipa.panko
caci
Ema78
Simona
JocY
Orline
LaFolie
korpica
Shizika
djole42
zoxa
Vuchica
Tinushka
SladZana
dr mali pariz
dragana76ns
maus
Tinche
Sofka
MARA
Bjanka
cufta
hany
bubi80
plavaptica
lilya
missile
nina :)
dragmilk
dacans
zvoncica36
twinsi
Milijana
neca73
46 posters

Strana 1 od 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Sledeći

Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od neca73 19/4/2013, 15:21

Mirjana ::Dobro jutro sunny
Kako ste curke?
Daco, Ptico zagrljaj Vašim mačićima želim brzo ozdravljenje usne
Mi smo se vratili iz šetnje i mali gospodin spavka, a i meni se javlja da bih mogla Very Happy Međutim, najavila mi se drugarica i plus čekam dva poštara. Ništa od dremke.
Twinsi, ne znam šta da ti kažem za tabane. Ja muku mučim čitav život, a išla sam i na vežbe i hodala bosa i nosila uloške. Mada, meni su tek u 7.osnovne rekli da su mi tabani ravni, a do tada je sve kao bilo OK Rolling Eyes

missile ::
bak ::
Prvo one manje lepe stvari, i ja kazem da bi nam svima, ne mislim ovde na Kutku, nego uopsteno bilo mnogo bolje da otvoreno kazemo kome sta smeta i sta mislimo nego sto se lupaju minusi i plusevi na kvarno a ovamo Mico/Cico!
Potpisujem i Bak, al pod uslovom da smemo da kažemo. affraid Ja juče zakasnila. Rolling Eyes
Slažem se s vama, delimično. Da ne ispadne da se takmičimo u tome ko je iskren a ko tapše po ramenu jer je poltron(mada svako ima pravo da bude jedno ili drugo), eno i Ćufta je fasovala par minusa za poruku u kojoj kaže da je dosta prepirke! affraid Čemu sve to? Ja već neko vreme ne komentarišem ono što mi se ne dopada samo da ne bi svojom iskrenošću povredila druge. Jer to se desilo, dakle, govorim iz iskustva. Bez mog komentara se može živeti (ili bilo čijeg), a neki komentari mogu i da povrede! Dobre ste žene, pametne ste, znam da vam je stalo, pa mislite i o tome.

Sve vas stiskam i ljubim d ljubav

Nisam skroz u toku, nego da dam skroman komentar. Onda mozda ipak zacrveneti nekoga, ali mu reci "zacrveneo sam te" a najbolje da ti ne objasnjavam zasto, da se ne bi posvadjali. Very Happy

Izvini, upadam kao padobranac, otprilike mi je jasno o cemu se radi, a nije ni bitno.

Dan je divan, pa sam htela da Vam pozelim uzivanciju za vikend. osmeh srce
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Milijana 19/4/2013, 15:46

Drage moje drugarice,
Hocu da vam se zahvalim za prethodne tri prelepe godine, koje sam provela sa vama, radovala se i nervirala, smejala i plakala. Bile ste mi od velike pomoci u svim fazama kroz koje sam prolazila u poslednje tri godine, naucila od vas dosta pametnih stvari, videla koliko su zene posebna i jaka bica, a muski sisari samo sisari Wink , naucila da gledam sasvim drugim ocima i na roditeljstvo i na neplodnost, naucila da se borim na razlicite nacine i na razlicitim frontovima, videla koliko ljudi mogu biti plemeniti i sebicni, koliko se moze voleti neko, a da ga i ne znas.. i milion drugih stvari. Jednom recju oplemenile ste mi zivot u trenucima kad je bio pun turbulencija i lepih i ruznih stvari. Zao mi je sto vas nisam licno upoznala, ali se nadam da ce mi se jednog dana pruziti prilika, makar za neke od vas.
Odavno sam sebi rekla da cu ovde biti dok se osecam prijatno i dok me to cini srecnom, a sada vise nije tako. Nije to zato sto sam rekla nesto sto se nekom nije svidelo, ili mi je lupljen minus, vec zato sto sam shvatila da ovde nije sve kako deluje da jeste i to zbog toliko smesne stvari, da mi je smesno i da objasnjavam. Jednostavno, ljudi kojima smeta sto su mi jedini problemi vezani za kupovinu (nevaznih) stvari nisu ljudi na koje cu trositi svoje vreme, a da ovde pisem samo ono sto ce drugi zeleti da citaju, meni je licemrno. Iz tog razloga, ovo ce biti moj poslednji post na ovom forumu. Mogla sam da se povucem neprimetno, kao sto su to ucinile mnoge nekada aktivne slanice, ali bas zato sto ste bile bitan deo jednog perioda u mom zivotu, htela sam da se lepo pozdravim sa vama.
Svakoj od vas zelim da ispuni svoje snove, da iskusi srecu koju sanja i da bude voljena i uspesna na svim poljima. Velike ste i jake zene, jace od mnogih koje sam srela u zivotu i zasluzujete svu srecu i, izvinite, sve koje sam necim nekada uvredila, nikada mi to nije bila namera.
Sve vas volim ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od twinsi 19/4/2013, 15:59

Milijana h

Od skoro sam se članica foruma ali vas pratim od 2009. godine kada sam i sama krenula u borbu za potomstvo. Sve do jedne vas ovdje doživljavam kao izuzetne i velike ljude i baš zbog toga ne mogu da vjerujem da je do ovoga došlo.

Želim ti sreću draga.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od zvoncica36 19/4/2013, 16:14

Ko je tu nevin,neka prvi baci kamen....Pročitala sam malo unazad i tužno je to što osuđujemo jedne druge.Sve imamo mane i nedostatke,ali nekome naša mana nije mana...Nije sramota imati para i kupovati stvari.Daj Bože da svi imaju onda ne bi bilo gladnih,bosih,golih,...Nisam svetica daleko od toga.Moja najveća mana je što nerazumem ljude koji su depresivni.Trudim se da ih neosuđujem i da ih razumem.Teško mi ide,ali....To što joj je direktor rekao,pa nije imala odnos sa njim(a i da jeste)zašto bi se bilo kome gadila.Sve što ljudi rade,rade jer se tako osećaju u određenom periodu svog života.Žena nije nikoga uvredila,ponizila,...zato mislim da treba da ostane.Nekad nas neko drugi iznervira ili nam je loš dan pa nam naše forumašice budu na udaru.Često dolazi među nama do nesporazuma jer odreagujemo ishitreno,a nekog dosta povredimo.Nekoga ureće putovanja,nekoga krpice,tašne,cipele,torta,...,ali u svemu ovome najvažnije je da smo srećne.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od zvoncica36 19/4/2013, 16:15

Pariz izljubi medenjake.Puno te pozdravljam i šaljem bezbroj poljubaca.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od dacans 19/4/2013, 16:29

I Andrej sekretorni otitis na oba uva No nema kraja ovom prolecu a jedva sam cekala da dodje Crying or Very sad
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od dragmilk 19/4/2013, 16:35

Cao, devojke osmeh srce Ja sam u bolnice i operisala sam krajnike,matora zena lol! Juce sam imala operaciju, danas jos lezim, sutra, nadam se, izlazim. Boli grlo kao vatra. Sve vas ljubim smajli angel
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od nina :) 19/4/2013, 17:06

mili nemoj da nas napustis zbog nekih nesporazuma jer znas da su i mene ispo par puta tako napale neke bivse forumasice ali sam istrajala.trebala bi iti jer nismo svi isti u finansijama kao prvo a i svi smo drukcijih svatanja ali smo ovde sve jednake jer sviimamao isti problem a to je sterilitet a i svi smo se jako vezale.
dragi sta ces bolje da si ih operislaa nego da se mucis sa bolovima i dalje ja sam ko dete operisala i jos uvek se toga secam a imala sam samo 5 g
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od neca73 19/4/2013, 17:10

mili, ja te ne poznajem dugo, ali bi mi bilo zao da odes. uzgred svidja mi se tvoj avatar. nina, pa ko je tebe napado. ja vise citsm, nego sto pisem i vidim da si jedna dusa.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od missile 19/4/2013, 17:17

Daco, držim fige da bude bolje!
Dragmilk, da nam se brzo oporaviš.
A ko kaže da nas Mili napušta? Neće moći.
Mišica, ni nju ne dam!
Ej, bilo pa prošlo. Ima nas raznih, moramo da prihvatimo jedni druge takvim kakvi smo. Slažem se sa Ć za šarolikost.
Ajd ljubim vas SVE DO JEDNE!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od dacans 19/4/2013, 17:21

jao bre Mili...ma daj molim te..pa da li je stvarno doslo do toga da ti nije lepo sa nama...ti si jedna vesela dusa..topla, vredna..nasmejana..puna optimizma..fer play igrac..ajde ostani posteno u nasem ringu..pa nemoj da se sklanjas..nema razloga, sto rece Cufta razlicitost je to sto je ovde najbolji lepak..i ja licno to najvise volim...lepo i Mirce rece pametne smo zene...nemoj da ispadne drugacije..vracaj se vamo plizzzzzzzzzzz love
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od lilya 19/4/2013, 17:24

Sem sto cu opet da budem dosadna i da od nekog ukradem onu poznatu: "Sto zena dvesta sisa" nemam nista vise pametno da dodam na temu oko minusa i svega sto je za to vezano. Ili ti nisam bas mnogo pametna.
Mili, srecno sta god odlucilia ili ako si vec odlucila.

Bolesna deca sto pre da ozdrave.

Ja odo na jogu. PETAK!!!!

Svima zelim lep vikend ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od nina :) 19/4/2013, 17:31

bilo je davno i nesecam se vise ko je ali imala sam i ja ruzno iskustvo ali to je proslo i od tad vise se ne obracam na necije provokacije jer ja nevolim nekog da provociram ima kad se i meni nesto nesvidi pa necu da kazem da opet nebude neke svadje.
a sto se tice kad neko pise da je kupio ili putovao negde bas volim da citam o tome jer pogotovo mi je drago kad neko ima mogucnost za sve to a ne ko ja sto sam sad u finansijskoj krizi ali se nadam da ce ito brzo proci i da cu moci pisati o tome kako negde putujemo dalje a ne samo u srbiji.a sto se tice poklona ja se slabo hvalim ovde sta sam dobila ili cak uzeli jer i mi uvek nesto kupujemo da se ja cak nebi ljutila da meni mm kupi tablet ako moze.za zadnji rodjendan mi je uzeo laptop i ja sam na njega jako ponosna sto mi je to omogucio da imam ko ostali svet a da deca koriste kompjuter da se ne otimam sa njima kad ocu nesto da vidim,jeste da mi je uzeo na rate i da nismo ni osetili jer nebi mogli toliko odjednom odvojiti para.znam da ce sad dosta biti protiv mene sto sam ovo napisala
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od plavaptica 19/4/2013, 17:48

Pariz pitala si me za Orosal, dajem ga Ani. Zapravo uzela sam Rehidran, ima aromu jagode pa je valjda to malo privuce ili je totalno izgladnela, ne znam, uglavnom popije.
Cufta, Hany sta bre to radite sa Glukofazom, stvarno ga koristite kao tbl za mrsavljenje ili se zekite zbunjen Dobro pretpostavljam da je Hany dobila u sklopu terapije pred Vto, a ti Cuftice...hm...hm...pisi utiske...mozda se i ja odvazim...taman mi zauvek oduzeli licencu za rad Rolling Eyes
Mili, svakako ces mi nedostajati zagrljaj
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od bubi80 19/4/2013, 17:58

Pratim vas ali ne stizem da pisem!
Uglavnom uzivamo u lepom vremenu i koristimo
da smo sto vise napolju.Sad su sa dekom u setnji a ja se rastrcala da pospremim po stanu.Prasine svuda . c

Mina Andrej i Ana da nam sto pre ozdrave zagrljaj zagrljaj

Mili nisam dugo aktivna na forumu ali mi je stvarno zao ako je to tvoja konacna odluka,jer sam zaista volela citati tvoje postove.
U svakom slucaju puno ti srece zelim! c

Ostale cure d
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od hany 19/4/2013, 18:11

plavaptica ::Pariz pitala si me za Orosal, dajem ga Ani. Zapravo uzela sam Rehidran, ima aromu jagode pa je valjda to malo privuce ili je totalno izgladnela, ne znam, uglavnom popije.
Cufta, Hany sta bre to radite sa Glukofazom, stvarno ga koristite kao tbl za mrsavljenje ili se zekite zbunjen Dobro pretpostavljam da je Hany dobila u sklopu terapije pred Vto, a ti Cuftice...hm...hm...pisi utiske...mozda se i ja odvazim...taman mi zauvek oduzeli licencu za rad Rolling Eyes
Mili, svakako ces mi nedostajati zagrljaj


meni dr rekao da pijem a cufta se solidarisala pa pije sa mnom :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od cufta 19/4/2013, 19:42

E pa što reče Miss, neće moći. Ne može da se ode odavde kada ko poželi. Mili, dakle ostaješ. Mi imsmo svoju školu, ne može bre to tako!!!!!!!!! Mad Piši večeras.
Nina, uvek imaš jedno od najboljih izlaganja, iako se pomučimo da pročitamo lol! .
I ja sam se sa Miss jednom "zakačila" oko nauke, da bi se na kraju ispostavlo da sam se prešla, i da ustvari obe isto mislimo. Samo sam se ja bila razludela.

"U obućara cipele bušne". Nit' kupih Glukofaž, nit' se setih da uzmem nekoiko tableta sa posla. Idiot!!!!!!! Ako se setim sutra da kupim, počinjem! Btw, danas sam zabiravila i toalet papir za kućču da kupim. Kasnije je i mm zaboravio Wink

A DECA DA ŠTO PRE OZDRAVE!!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od lilya 19/4/2013, 19:57

Cuta, ajd bez Glukofaza jos i nekako, ali bez tolet papira nikako lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od cufta 19/4/2013, 20:24

Jeste Lili,

20. vek - sex, droga i rock&roll.
21. vek - krevet, frižider i internet
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Bjanka 19/4/2013, 20:56

Milijana, i ja sam davila i davim, te svojim ljubavnim problemima, te selidbom...Mozda nekome delujem ovakva ili onakva,nebitno,vec sam jednom rekla ,koga smaram neka me preskoci...
Sve se ovde opustamo kao sa drugaricama iz stvarnog zivota i pricamo sve sto nam dodje..Mislim,bar ja...Ne merkam reci i ne pokusavam da gradim odredjenu sliku.

Zato,zene,ovde smo da se druzimoi i podrzavamo! Uvek sam za ono ako ne mozes da pomognes, ne odmazi! I vise volim pohvale u zivotu! Kritike primamo od malo ljudi,i sigurna sam da svako od nas ima bar jednu osobu koja nas kritikuje!!

A Jeleni,koja se skoro ponovo javila,da kazem da je Cufta u pravu...i ja sam pre samo 4 meseca bila u komadima,a sad se organi vracaju na mesto...tako da,samo treba biti strpljiv...Strpljen spasen..

evo,ja sam pre neko jutro izgubila kljuceve dok sam setala Reu,odnosno par kljuceva,,,Da me pitate zasro sam nosila sve ,nemam pojma..Sludjena...I sad mi ih komsija sa livade gde se mi sa psima okupljamo vratio...Cuo o d druge komsinice da sam ja ta blenta koja je uzgubila tri kljuca i vratio:))))) E bas me je obradovao

sve vas ljubim
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od cufta 19/4/2013, 21:13

A jel' zgodan komšija?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Bjanka 19/4/2013, 21:16

:)))ti si resila da me udomis:)))

Ma mator je..ali su se ,kad su se zene udaljile,zezali njih trojica kako su napravili duplikate:)
MUska posla,ja sam brzo zbrisala..
Ali kraj mi je divan,kad naguram stvari u plakar,koji tek treba da stigne, i dobijem krevet,zovem vas na ovu dobru krusku i vino,mislim ko bude hteo da proseta!!
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od cufta 19/4/2013, 21:17

odlično, neki će se naći iz parka... njemu ne treba nameštaj
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Bjanka 19/4/2013, 21:18

:))))))))))))
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od cufta 19/4/2013, 21:23

[img]SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  110kd2d[/img]
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu