KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+43
neca73
Botox
Orline
jaca*caca
tetreb
HappyGirl
KoMetaK
Tanja83
nina :)
dacans
Dacaa
zoxa
Gramatika
JAmajka
dr mali pariz
Kamilica
Shizika
djole42
BiKsi :)
Bjanka
Mrvica
anak
MAAKKI
Tinushka
lilya
LaFolie
Simona
plavaptica
hany
Mirjana
bak
kasia
korpica
caci
Ema78
maus
SladZana
missile
Tinche
Milijana
Vuchica
cufta
Sofka
47 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 14/3/2013, 09:19

missile ::Marija, otišli mi pre 4 godine da podignemo nove pasoše, kad poplava u sup-u! I na kraju nemonivnost: pandur stao raširenih nogu na sred bare, tj potoka, i drži pušku kao Nemac u filmu s Batom Živojinovićem. A prisutne stranke, tačnije ljudi, skupljaju vodu. I tako, obrisasmo pod, i odosmo kućama. Po pasoše neki drugi dan.
Shocked Shocked Shocked Qq Shocked Shocked Shocked
Ćufto, odlična priča!
Što vi brzo pišete v ne mogu da vas upratim  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 14/3/2013, 09:21

Nekadasnji Hidrometeorloski zavod, sada Zavod za hidrometeorologiju i seizmologiju Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 09:23

Pošto sam savladala MultiQuote kao Ćufta VK, moram na ovo da repliciram.

cufta :: Uzmi uzmi Miss, imam ja pacijentkinju pije pola Mendeljeovog periodnog sistema.

Deo sa mog bloga:

"Nove hipoteze pokazuju da su antioksidansi krivi za nereagovanje na terapiju lecenja raka. Ova teorija unistava potrebu za uzimanjem antioksidanata kao suplemenata jer oni "pre izazovu nego sto sprece rak". Ovo tvrdi cuveni Nobelovac Dzejms Votson, ona koji je i otkrio strukturu DNK. Stavise, on tvrdi da je ovo jednako vazno otkrice koliko i njegov heliks na DNK, jos onomad 1968.
Suplementi u obliku antioksidanata usporavaju i sprecavaju lecenje raka hemoterapijom i radioterapijom.
Ovo je objavljeno 8.januara u "open Biology"

Ceo clanak: Open Biol. 2013;2:120144. Full text

Sofka, potpuno te razumem, ako to nije ljubav, onda ne znam sta je. Ali, ja ne bih mogla Embarassed


cufta :: Miss, ako si procitala tekst odnosi se i na moguce izazivanje raka, a ne samo odlaganje izlecenja.

Predlazem kao i uvek: SEX, DRUGS, and Rock 'n' roll doktor

Ćufto, vidi. Imamo pšenicu obogaćenu teškim metalima. Imamo povrće i voće obogaćeno pesticidima, kukuruz plesnima, a mleko, mlečni proizvodi, meso i jaja su obogaćeni aflatoksinima. I sad, ako ću sa suplementima da teram kera, neka ću. Kapiram ja tebe, ali to što govoriš važi za neko drugo društvo. Ovde, kod nas, ispadoše cigarete i duvanski dim najmanje opasni. lol! Sreća u nesreći!  b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 09:34

HIdrometeoroloski zavod v i prokisanjava.......

Miss, pa to u MUP je kao u "Otpisanima", lepo ne mogu da verujem!!! Shocked

A sto se tice juce navedenog, svako radi sta hoce, tako i treba, moje je bilo da kazem sta nauka kaze, onaj deo nauke koji ne radi samo za pare. Ipak su Krik i Votson doajeni nauke.
"Imamo pšenicu obogaćenu teškim metalima. Imamo povrće i voće obogaćeno pesticidima, kukuruz plesnima, a mleko, mlečni proizvodi, meso i jaja su obogaćeni aflatoksinima"......

ni u stetnost svega ovoga kako nam je receno ne verujem. Ali politika je yabranjena na forumu , te se ova diskusija zavrsava.

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 14/3/2013, 09:42

Ma bre marija ondak ja i tebe i Maus i još te druge devojke koje to vole same da rade od danas smatram kraljicama..msm pored Ćufte, ona mi je prva Kraljica... lol!
Ja to ništa ne volem da radim..pogotovo ne sama No ..ali zato Šankanje obožavam..i to sa ženskim društvom..tako je uvek najbolje...kratak meni život da bi ja svoje vreme provodila uz krpe i šerpe i farbe..ŠANK je daleko bolja lokacija..msm kafana uopšte..i ne može tu a da se završi veče brez 'lekovi' od naše Kraljice Ćufte lol! Razz Razz Embarassed
Ej devojke ali nemojte da mislite da ja ništa po kući ne radim..vredna sam ja i čista, pedantna. i radim ja kad moram..ali ne voleeeeem.. No
A kafnu vooolem. Baš. yes
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 09:45

Ovo nije politika. Reč je o zdravlju građana i ishrani. Takve stvari ne bih politizovala. Poštujem ja nauku, ima nas još ovde koje se njome bavimo. Wink istina, ni blizu istom tematikom Laughing cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 14/3/2013, 09:46

Ćufto Kraljice..divna je priča o kuci--i tako ?gadno?istinita...ali još divnija scena iz vrtića osmeh srce osmeh srce
I da ne znam što se obraćam Mariji..ona se nije izjasnila da voli da radi..mislila sam na Mirjanu..i ona je puna ljubavi prema radu Razz osmeh srce love igra usne
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 14/3/2013, 09:47

cufta ::

ni u stetnost svega ovoga kako nam je receno ne verujem. Ali politika je yabranjena na forumu , te se ova diskusija zavrsava.


Jos jedno slaganje lol!

Marija jel te kamera uFatila? Samo se ti setkaj.

Daco kazes kafane Very Happy mere komforno, mere i sank i sankanje. Znamo mi da si ti vredna lol! al ne voles krpu pa to ti je Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 14/3/2013, 09:48

Daco draga hvala sto si me stavila u grupu radnika, ali nisam ti ja za to, ja po kuci samo sto bas moram...i uvijek pregovaram sa mm ko ce koliko, da se slucajno previse ne zaradim Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 09:50

missile ::Ovo nije politika. Reč je o zdravlju građana i ishrani. Takve stvari ne bih politizovala. Poštujem ja nauku, ima nas još ovde koje se njome bavimo. Wink istina, ni blizu istom tematikom Laughing cvet

Ne slazem se! Ali diskusiju ne nastavljam, o tome znam vise od vas baš zato što se bavim TOM tematikom.

Čekajte kad pominjete krečenje i farbanje. Ja sam od 5. razreda osnovne škole sama krečila i farbala svoju sobu. Bilo je tu varijantiiiiiiii....sve što mi je padalo na pamet. Posle sam to nastavila u svom stanu. Jeidni put kada nisam krečila i farbala ja je bilo u trudnoći, i nikada gore nije bilo. Užas, kako su uradili!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 09:58

Ćufto, da ne bude zabune- poštujem ja tvoje znanje, i svačije, no ne usvajam ga kao aksiom. Sorry. Diskusija ni ne postoji, ovo je sve bez argumenata, kamoli dokaza. Laughing
DakleM, idemo na lepše teme. Epa nećete verovati, ali i ja farbam. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 10:03

missile :: Diskusija ni ne postoji, ovo je sve bez argumenata, kamoli dokaza. Laughing lol!

Da si pazljivije čitala videla bi da sam kada sam pomenuta suplemente dala clanak u celosti - pošto jesam naučnik, uvek dokumentujem, tako su me učili......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 10:07

Videla. Ni ne govorim o tome. Nego si aflatoksin proglasila političkom temom bez dokaza, a ti si naučnik. Možda si u pravu, ali ja to ne znam. Niko ne zna. A nije ni važno. Mani, pusti, stvarno nije važno. Tako je kako je.

lepo mi je bilo počelo ovo jutro. Šteta što kiša više ne pada. Shocked lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 10:18

da je tvoje opredeljenje da slusas nauku a ne novinare, mogla si i te clanke o aflatoksinu dobiti.....

Kisa ponovo pada i ponovo je lepo. Neko rece da ceka sneg, stvarno bi me malo obradovao kada bi pao i trajao jedan dan.

Evo jedne lepe emisije na TV o temi o kojoj se Miss i ja raspravljamo. Nazalost, videh samo kraj. Ovo bolovanje i nije tako lose lol!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 14/3/2013, 10:42

maus ::
cufta ::

ni u stetnost svega ovoga kako nam je receno ne verujem. Ali politika je yabranjena na forumu , te se ova diskusija zavrsava.


Jos jedno slaganje lol!

I jos jedno Very Happy

Dobro jutro, kod nas jos nema kise, al ja sam mracna kao crni mrak i zato se necu dugo ovde zadrzavati, da ne zamracim i vas Rolling Eyes

Al da znate, citam vas i volim zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Orline 14/3/2013, 10:47

missile ::KoMeto, smuđ smrdljiv? Nikako! To su tebi uvalili pokvarenog smuđa. Laughing Nemoj da te Bakiša cuje

I ja mislim da nije smudj, ime mu je bzvz, al ne zovu ga džaba gospodin, mmmm

maus ::E da, mm sutra pali u France na skijanje. Moze mu se i to dzabaka. I prosle godine je bio. On skiajao ja celu kucu okrecila i premetacinu uradila. A jel ovo ljubav, mislim sa moje strane Very Happy
Hahaha, kako nije ljubav, ženo. Moja kuma ode na more i kad se vrati sve gotovo, još njm platio i ženu da počisti za majstorima lol!

missile ::Marija, otišli mi pre 4 godine da podignemo nove pasoše, kad poplava u sup-u! I na kraju nemonivnost: pandur stao raširenih nogu na sred bare, tj potoka, i drži pušku kao Nemac u filmu s Batom Živojinovićem. A prisutne stranke, tačnije ljudi, skupljaju vodu. I tako, obrisasmo pod, i odosmo kućama. Po pasoše neki drugi dan.

affraid affraid Ne mogu da verujem Najlepsa jutra u martu - Page 35 404938 Najlepsa jutra u martu - Page 35 404938 Najlepsa jutra u martu - Page 35 635297

Dobro vam ovo kišno jutro. Mrak svuda, dete mi se uspavalo baš Very Happy Ajd neka dobra stvar od ovog ptičijeg vremena. Za nas dvoje samo sova trenutno. Ševa je za neke druge Laughing Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 14/3/2013, 11:23

cufta :: HIdrometeoroloski zavod v i prokisanjava.......
Ma to čisto da ne moraju da izlaze na teren Wink lol!

dacans ::.kratak meni život da bi ja svoje vreme provodila uz krpe i šerpe i farbe..ŠANK je daleko bolja lokacija..msm kafana uopšte..i ne može tu a da se završi veče brez 'lekovi' od naše Kraljice Ćufte lol! Razz Razz Embarassed
Ništa nisi ukapirala! Mi bre za čas orećimo po ukusu, složimo šank ispred kompa i onda šankerišemo ceo dan uz Ćuftine lekove sreca

Milijana ::

Dobro jutro, kod nas jos nema kise, al ja sam mracna kao crni mrak i zato se necu dugo ovde zadrzavati, da ne zamracim i vas Rolling Eyes
Čula sam da radiš nokte...okrugle pa na ćoše Shocked zbunjen Od kad čuh..pitam se kako li to izgleda usne
Orli lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 11:25

Mili, vrati se, ni mi više nismo mračne, Miss i ja smo ponovo drugarice Very Happy .

Možemo li nešto da pomognemo da popravimo to tvoje raspoloženje?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od plavaptica 14/3/2013, 11:27

cufta ::
ni u stetnost svega ovoga kako nam je receno ne verujem. Ali politika je yabranjena na forumu , te se ova diskusija zavrsava.
Isto yes Niti se obazirem, ali kako rece ti Cufto, ova tema nije dozvoljena Rolling Eyes
Miss lol! , ismejah se posteno za MUP f , kakav dozivljaj.
Miro, nadam se da nema posledica poplave u stanu grljenje
Misice, da to je ljubav definitivno yes
Grozno vreme, a moja Ana nije raspolozena za spavanje jos od nocas, pojma nemam kako cemo se danas zabaviti Rolling Eyes
ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 14/3/2013, 11:31

cufta :: Mili, vrati se, ni mi više nismo mračne, Miss i ja smo ponovo drugarice Very Happy .

E sad mozemo da nastavimo sa igrom Very Happy
Sad sam metlu ostavila, pale su nam ploce ispred kanc, slikacu da vidite uzas.
A jezero i rijeke su nam na max nivoima, sve je alarmirano u slucaju da dodje do izlivanja v
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 14/3/2013, 11:32

Morala sam da podelim ovu neverovatnu vest sa vama: http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/cudo-zena-sa-pet-transplantiranih-organa-rodila-zdravo-dete/80324.phtml
Predivno osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 12:09

Čovečeeeeee, pa ja stalno govorim da je sve moguće u životu. Lili, neverovatno!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 14/3/2013, 12:13

Mirjana ja ipak nikako da skapiram tu vašu 'ljubav'...za mene je prava ljubav ona o kojij Orli piše msm o njenom divnom kumu...e toooo je za mene ljubav, sve ispod toga ništa lol! džaba meni i šank i Ćuftina terapija ako sam ja skomolala od pranja i krečenja...vi ostajete za mene KRALJICE...i nema više diskusije..viš kako Miss i Ćufta zamalo zaglibiše zbog iste lol! Mada sad upravo svatih da je ljubav kao nauka..ni tu ništa nema bez DOKAZA lol! A Ćufta..šta kažeš jel sam dobro povezala Razz
Obožavam vas sve..pogotovo Kraljice.. queen queen king
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 14/3/2013, 12:15

E moja Lilya, kod nas to još dugo ne može da BIDNE..nažalost...kod nas se još uvek samo bubreg i jetra transplatiraju..pet organa bilo kojih kod nas možda u sledećem veku..tuga tužna ova zemlja naša..a lepa No osmeh srce yes
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 12:27

Ptico, ti slikaj to divno dete i tako se zabavljajte, pa nam danas daj neke slike.
Daco, sve si lepo zaključila, još da počneš da krečiš i farbaš kao nas tri....... Ne računaj na onog tvog što dežura da će se i baktati sa majstorima i upriličiti ti iznenađenje kao Orlinoj drugarici.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 35 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu