KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+43
neca73
Botox
Orline
jaca*caca
tetreb
HappyGirl
KoMetaK
Tanja83
nina :)
dacans
Dacaa
zoxa
Gramatika
JAmajka
dr mali pariz
Kamilica
Shizika
djole42
BiKsi :)
Bjanka
Mrvica
anak
MAAKKI
Tinushka
lilya
LaFolie
Simona
plavaptica
hany
Mirjana
bak
kasia
korpica
caci
Ema78
maus
SladZana
missile
Tinche
Milijana
Vuchica
cufta
Sofka
47 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 14/3/2013, 01:32

missile ::ma koja je to 'smrdljiva' riba, a da nije pokvarena?
Sofka, pitaj muža kako se zove pa javljaj!
Mislim da je to smudj. On zivi u mulju, a ako u tom mulju ima jos nesto, eto i njega smrdljivog No Ja sam jela smrdljivog smudja. Rolling Eyes Mislim, pokusavala da jedem.
Otkad videh one crvice u recnim ribama kod nas, ni ne pomisljam da ih jedem, samo morske dolaze u obzir! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 06:40

Dobroooooo juuuutrooooooo

Posle Metinog posluyenja deplasirano je bilo sta ovog jutra nuditi!

Ustajte!

Ja se pola noci svadjala sa Mirjanom u snu. Kupovale smo nasim mm cipele Shocked . LJudi da vidite vi te modele, ne bi ih kupile niti bi oni to obuli sve i da bosi moraju da idu. Uzas nad uzasima. ne znam gde to moze i da se kupi u danasnje vreme. Bitno je da je to nama sve divno i da smo se do 3 ujutru svadjale oko njih.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 07:26

KoMeto, smuđ smrdljiv? Nikako! To su tebi uvalili pokvarenog smuđa. Laughing Nemoj da te Bakiša cuje

lol!

Dobro vam jutro! Kišno, ali ajde, sutra će biti bolje. Snežno. Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od neca73 14/3/2013, 07:45

Ustali smo! Dobro jutro. Ja sanjala da sam srela JacuCacu kod Dr, zajedno radimo prirodnjak. I onda setim da treba da joj pisem pp, vezano za ciste. Skroz sam zaboravila na to.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 14/3/2013, 07:58

Dobar dan i dovidjenja i tako ce biti dok selidba ne bude gotova.

Meta, tesko da smudj smrdi i da se mota po mulju, pre ce biti da je som ili saran. Unapred se izvinjavam Bak ako sam pogresila za druga dva pomenuta, ali za smudja sam sigurna da ne ide u mulj. Svekar mi pecaros, a ja sliht snajka, znate vec, pa cesto postavljam pitanja o pecanju iz prostog razloga sto voli o tome da prica.

Nema danse da sve unazad procitam, mnogo pisete. Nadam se a ste dobro i zdravo.

E da, Mirka, ako ti je za uzehu isti problem i kod nas i kod moje mame bio dok komasija nije prodao stan. Njoj je bukvalno 20 godina od njega curelo. Uzas kakvih ljudi ima, u pecinu da ih vratis i tamo da zive kad ne znaju da vode racuna.
Misice, torta je za medalju. Bravo za Milana bravo

Sad stvarno moram da begam.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 08:32

Hajde LIli, samo napred u selidbu, mi smo ovde na istom mestu, nema sta da brines.

Sada videh ponovo scenu koja mi uvek raznezi jutro (desava se ovakokada je kisa). Otvaramo vrata od jaslica, Lucija utrcava kao luda, ja se javljam uciteljicama i vidim divnu scenu.
Za stolom sedi Lucijina uciteljica sa nekom medenom plavojkom od jedva godinu dana koja spava na njenim nedrima.



cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 14/3/2013, 08:38

Dobro jutro!

cufta :: Predlazem kao i uvek: SEX, DRUGS, and Rock 'n' roll doktor

Jednostavno ne mogu a da se ne slozim sa tobom lol! U to ime zapevajmo

Vidim da se i Miss slaze i da upraznjava sve redom pogotovo trecu stvaku lol!

[youtube][/youtube]

Sofke joooooooooooooj smrdljiva riba, kravlje balege osusene + komarci....ljubav nego sta lol!

Bjanka da sam malo blize pridruzila bi ti se u klubu.

Meta hahahahahahahaa ima dovoljno za sve nasa, mislim da nece biti otimacine.

Lilya jedva cekam da sredite stan i da se uselite. I slike naravno.

I u Lo kisa, ubi.
Masem svima.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 08:41

Lili, srećno useljenje u novo gnezdo za novu avanturu za proširenje porodice! cvet

Eh, Ćufto, lepo zvuči, nadam se da ću i ja takvu ili sličnu scenu doživeti za koju godinu. smajli angel

Mišice, hvala za muzikicu usne , baš mi je napravila veselu atmosferu, mada je meni jutro lepo, bez obzira na kišu. Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 14/3/2013, 08:45

E da, mm sutra pali u France na skijanje. Moze mu se i to dzabaka. I prosle godine je bio. On skiajao ja celu kucu okrecila i premetacinu uradila. A jel ovo ljubav, mislim sa moje strane Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od neca73 14/3/2013, 08:47

Naravno da jeste maus, velika ljubav. likeit
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 08:48

Joj toliko ti je lep avatar, tj toliko ti je lepa Ana van avatara i šarmantna na tom avataru, da ovu 5000-tu poruku posvećujem njoj!
Ženo, ljubav je to. Neka, neka ide, ima da poludi koliko ćete mu ti i Ana nedostajati! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 08:51

Voditelj: Znači, vi ste pjesnik?
> Gost: Da, ja sam pjesnik.
> Voditelj: Amater?
> Gost: A mater nije, ona je domaćica, malo oko bašte i tako...


E MIss, potpisujem te za ovo za Anu

I ovde lije, valjda ce sneg sutra
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 14/3/2013, 08:52

missile ::Joj toliko ti je lep avatar, tj toliko ti je lepa Ana van avatara i šarmantna na tom avataru, da ovu 5000-tu poruku posvećujem njoj!
Ženo, ljubav je to. Neka, neka ide, ima da poludi koliko ćete mu ti i Ana nedostajati! yes

Zeno u srce me dirnu sa ovom 5000-om porukom.
Prosle godine, kada se vratio nije mogao da se odlepi od Ane sat vremena, ni ona od njega. Gde on tu i Ana i obrnuto.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 08:55

Ćuftačo, morala sam da ti ovaj vic ocenim zelenom bojom, baš si me nasmejala!!!! usne

Mišu, tako i moj, krene na put od nedelju, ređe dve, ode sav srećan, ushićen, ko srednjoškolac na ekskurziji. Ja prepuknem od tuge, pa se naviknem, pa se organizujem, pa mi lepo. A on, zove li zove, jedva dočeka da dođe. A šta bi tek bilo da imamo jednu Anu Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 08:55

Ja jos uvek pustam nasu jutarnju pesmu koju nam je Maus odredila za danas.
Maus,ove godine samo uzivaj, ne radi nista!

A ti Miss, samo ne odustaj, uvek ima neki nacin koji ceka ako stvarno hoces.....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 14/3/2013, 08:57

Maus to je čista ludost...ti si trebala za to vreme ovde u najmanju ruku da ideš na s(š)ankanje......ja bih za svoju ljubav mogla da sedim na g....možda bih mogla jedno pračence smrdljive ribe da progutam..ali da pravim premetačinu po stanu..i družim se sa krpama, usisivačima, prašinom i mašinama...a za to vreme da on uživa u belom raju ma nema šanse za tri života yes yes
Kakvo posluženje nam postavila Meta...mada s obzirom na Ćuftine recepte i naše apetite bojim se da će i ova poslastica uskoro da manjka Razz
Ljubim vas sve..odoh sad da nastavim da radim, posrkala sam kafu sa vama..ja dosta bolje, malo još samo nosić šmrcka..Mina juče dosta bolje..zaspala i 19.30 Shocked a probudila se jutros u 6.30 Shocked već sam mislila da je spičila temperatrura koliko spava...Moja mala ljubvav je najbolje..ide u vrtić bez suza..počeo da uživa upotpunosti..kažu đuska za sve pare , jede za sve pare a i spava za sve pare..mamina duša smajli angel
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 14/3/2013, 09:00

hahahaha Cufto znam ovaj vic i uvek se odvalim od smeha...a mater jooooooooooooooooooojj Naravno da necu nista raditi sem lutanja sa Anom. I ja pevusim stalno pesmu lol!

Miss, kada budete imali jednu Anu, nece se odvajati od nje. Mene je, po povratku, samo ovlaz poljubio a pogledom trazio Anu i kao ajd zeno sklanjaj se letim u zagrljaj mojoj cerkici.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 09:04

Jedan stari, umorni pas ušetao je u moje dvorište.
Vidio sam po ogrlici i dobro uhranjenom trbuščiću da ima dom i da je dobro zbrinut.
Mirno mi je prišao, pogladio sam ga po glavi, zatim me slijedio u kuću, polako otišao niz hodnik, sklupčao se u kutu i zaspao.
Sat kasnije, prišao je vratima i ja sam ga pustio van.
Sljedeći je dan ponovno došao, pozdravio me u hodniku, ušao unutra i zauzeo svoje mjesto u hodniku, ponovno odspavavši oko sat vremena.
To se ponavljalo nekoliko tjedana.
Iz znatiželje, pričvrstio sam ceduljicu na njegovu ogrlicu:
"Volio bih znati tko je vlasnik ovog divnog, dragog psa i upitati ga zna li da svakog poslijepodneva dolazi k meni odrijemati."
Slijedeći je dan pas opet stigao, s novom ceduljicom pričvršćenom na ogrlicu:
"On živi u domu sa šestero djece, od kojih je dvoje mlađe od tri godine, pa se pokušava naspavati. Mogu li i ja doći sutra s njim?"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 14/3/2013, 09:04

Ej daco pa ja navijala svim srcem da ide kako bi na miru uzivala u radu. Ja volim da krecim i to uvek radim sama. I da je ostao u Lo poslala bi ga kod njegove mame na par dana dok sve ne sredim. Pustim mjuzu, Ani jedna cetka da kao ona kreci, meni druga i iiiiiii DRUGARSKA SE PESMA ORI PESMA KOJA SLAVI RAD SRCE GROMKO NEK NAM ZBORO DA NAM ZIVIZIVI RAD Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 09:05

cufta :: Ja jos uvek pustam nasu jutarnju pesmu koju nam je Maus odredila za danas.
Ja ne mogu, prošla pauza. Mad Rad, red i disciplina na prvom mestu! lol!


cufta ::
A ti Miss, samo ne odustaj, uvek ima neki nacin koji ceka ako stvarno hoces.....
Nikako ne odustajem. Nego, sad i mm hoće sa mnom u NS kod dr Kopitović. Lakše mi samoj.

maus ::Miss, kada budete imali jednu Anu, nece se odvajati od nje. Mene je, po povratku, samo ovlaz poljubio a pogledom trazio Anu i kao ajd zeno sklanjaj se letim u zagrljaj mojoj cerkici.
Ana je blago, blagoslov, devojčice su zakon, a kad mm-u pomenem kako će biti sin, on odmahne glavom i kategorički: -Ne dolazi u obzir, devojčica i tačka. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 14/3/2013, 09:05

Cufta divna prica hahahahahahahaha
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 14/3/2013, 09:06

Znači, zato sam jedva ustala! I noćEM se svađam No
Ćufto, scena iz jaslica je osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Missile, ne provociraj, vidiš da se pravim blesava Laughing Laughing Laughing
Kometo zagrljaj
Neco Very Happy
Mišu, TO JE LJUBAV yes I ANA JE LJUBAV yes osmeh srce I LUCIJA JE LJUBAV osmeh srce I CVRLE JE LJUBAV osmeh srce ...........
Lilya, ima ih raznih, zaista Rolling Eyes Ja ne bi mogla da ne dođem da bar kažem ljudima da saosećam i da vidim kolika je šteta! Ej, sa Cvrletom u jednoj ruci sam skupljala vodu koja lije preko kablova....a nju zabole. Baš onako, ljudski! Mislim, u onoj frci mi nije palo na pamet da to lije preko kablova, a ovaj vrišti, iako ne znam zašto je to njega prepalo. Tek mi je mm preko telefona rekao da izađem odatle dok on ne dođe da isključi struju, a onda su drugi preuzeli.
Ma....
Pevala sam na mnogo venčanja i uvek jedva čekam onaj deo kad Sveštenik objašnjava mužu kako se žena čuva i voli, otprilike ovako
Najlepsa jutra u martu - Page 34 549956_499382743456965_1513989449_n

Missile
Najlepsa jutra u martu - Page 34 22342257857139215600619


Kod nas ništa novo, osim što u kujni još uvek smrducka....biće da se natopila iverica i da moja lepa kujna ode u peršun!
Cvrle me standardno išutirao oko 6h iz kreveta. Pre toga je plakao bar pola sata i grebao me, čupao, štipao. Ja mu okrenula leđa i sklonila kosu s dometa. Onda ga je tata presvukao, stavio u krevetac i doneo mu igračke. Pošto to nije bilo ono što je krpelj želeo, negde oko 5.40h se vodio ozbiljan muški razgovor između govornika (mm-a) i njegove uobrazilje, jer onaj koji je trebao da sluša se još uvek pravi da ne kapira!
Na kraju mu je tata ozbiljnim tonom saopštio da je kažnjen i da ćemo, čim se prolepša vreme, ići na salaš, pa nek tamo plače sve dok ne ukapira da se tako mama i tata ne zovu Shocked Rolling Eyes Uh!


Poslednji izmenio Mirjana dana 14/3/2013, 09:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 14/3/2013, 09:07

Drugari dobro jutro!

Meta hvala na posluzenju Laughing

Vidim o ljubavi pricate, lijepa tema nema sta yes

Ja bih ovako, Miss ti jednu Anu a ja cu jednu Luciju, ne trazimo mnogo Very Happy

Drustvo znate kako se zalim da ovdje lije. e danas ne znam sta radi ali nije normalno, zgrada Zavoda je puna kofi jer svuda prokisnjava i popadale su nam sve ploce sa plafona pune vode. U kupatilu su nam vodopadi iznad lavaboa. I od jutros tv navalila da snima jer smo sad aktuelni kad je vrijeme ludo. Idem da setam po hodnicima mozda uletim u kadar Razz
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 09:09

maus ::Pustim mjuzu, Ani jedna cetka da kao ona kreci, meni druga i iiiiiii DRUGARSKA SE PESMA ORI PESMA KOJA SLAVI RAD SRCE GROMKO NEK NAM ZBORO DA NAM ZIVIZIVI RAD Very Happy
Joj podseti me na mog dedu Danila! Bio je u NOB-u, komunista, i zauvek je ostao obožavalac tih revolucionarnih pesama. Kad se uparadi, on stavi neku srp i čekić značku na rever. Oduvek je žalio što nisam dečak, pa smo zajedno zidali neke ogradice, zakucavali eksere isl, i obavezno pevali baš tu pesmu! I tako, malo zidić, malo ogradica, malo ekser, malo keser, iiiiiiii.... postadoh ja mašinac! affraid
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 14/3/2013, 09:10

MarijaPG :: Idem da setam po hodnicima mozda uletim u kadar Razz
lol! cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 34 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu