KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+43
neca73
Botox
Orline
jaca*caca
tetreb
HappyGirl
KoMetaK
Tanja83
nina :)
dacans
Dacaa
zoxa
Gramatika
JAmajka
dr mali pariz
Kamilica
Shizika
djole42
BiKsi :)
Bjanka
Mrvica
anak
MAAKKI
Tinushka
lilya
LaFolie
Simona
plavaptica
hany
Mirjana
bak
kasia
korpica
caci
Ema78
maus
SladZana
missile
Tinche
Milijana
Vuchica
cufta
Sofka
47 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 9/3/2013, 20:43

I ja gledam reprizu,a nekad i Montevideo pratim,pa pojma nemam kad je šta.
pozdrav za mamu!! Very Happy
ej,toliko mi loše bilo da sam se jedva iz kola izvukla i sela na ivičnjak trotoara,a m.m šokiran- skloni se odatle,neko će te pokupiti-noge na kolovozu...a ja nit da udahnem nit da izdahnem Wink-ma nek gazi ko oće-ućuta odmah. Nekoliko min. i opet ko nova. Doduše i u kući pojedoh nešto,pa mi bi lakše,misli. da mi šećer pao,jer je prošlo više od šest sati kako sam jela...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 9/3/2013, 20:54

missile ::Ćufto, ako imaš veš mašinu energetske A klase, ušteda zbog noćnog pranja se malo primeti. Msm da je angažovana snaga veća stavka od te uštede.
Aaaa, to li je to!
Ja samo A i posedujem, a i štedljive sijalice, a i ne grejem se na struju....pa se sad baš pitam kako onda potrošimo kolko potrošimo zbunjen
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 9/3/2013, 21:09

Pa lepo, bojleri, kompjuter, tv, frižider, zamrzivač, maš za sudove. Malo po malo, nakupi se. Mi leti plaćamo oko 4 hiljade, kad ne radi peć i kad bojler vode duže traje.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 9/3/2013, 21:29

Isto Mad
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 9/3/2013, 22:35

Dobro vece drage moje! Najzad slobodan dan! f f Otpratih muzica, pa se setkah po lepom vremenu, da osetim dolazak ,a onda sam se nasla sa jednom predivnom zenom, najvecim borcem ovde, sa kojom slavimo istog dana rodjendane i ostadosmo u gradu skoro 4 sata. Kako mi je napunila baterije, pa to je neverovatno! I ne ispricasmo se do kraja, moracemo i sl. vikenda da se nadjemo! lol!
Vidim vi ovde prodjoste sve teme, pa nema sanse da vas pohvatam. Embarassed
Pari, jesi li bolje?
LJubim vas udecicu ili muzeve, kako koju Wink
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 9/3/2013, 23:00

dr mali pariz ::..
Rodića ljubim,danas nekako posebno.
Najlepsa jutra u martu - Page 19 766699
Čitam da ti se bilo slošilo, e ne čudi kakvo je vreme, čas kiša, čas sunce, omorina, a ti premorena, i kad se sve skupi, jbg. Nadam se da ćeš uspeti da se naspavaš noćaš.

lilya :: Uzimam neseser i vidim da imam jedan Cetrotide kojem je sad u februaru istekao rok. I odjednom krece reka suza iz mene. Mislila sam da sam vec sve sto je moglo isplakala, ali ne, ima tiga jos. I uvek ce ga biti sve dok ne postanemo roditelji. Ne vredi da vezbam strpljenje i hrabrost. Ne ide bre, tuzna sam jbt. Tuzna i nestrpljiva. Mm me gleda, ja nista ne govorim, samo placem, ali sve kapira i pocinje i on da place. U pm, kao kad je prvi put beta bila negativna. Mislila sam tako je strasno samo prvi put. I jeste, drugi put sam kao bila hrabra, a sad placem ko neka placipipi.
Divan pocetak vikenda u pm Rolling Eyes
Prvo jedan veliki zagrljaj. Potpuno te razumem. Kako je grozno kad tuga naidje! Sve znam (doduše meni češće naidje zbog gubitka oca, neg zbog nemanja deteta, al sve su to nijanse...)... Jedina dobra stvar je što prodje i što se skoro pa zaboravi kad se deca dobiju. Meni je plakanje veliko olakšanje, i uvek volim da se dobro isplačem, da tugu izbacim, tako da je dobro što si se izridala i deo tereta bacila. Dolazi proleće, pa udare i ove i one emocije, a njihov sudar je najgori. Želim ti da ti te Amerike Very Happy opuste, i da nakupiš pozitivne energije od tvog preslatkog sestrića, kao Draganovićka naša, i da se nakon toga debelo raduješ! Ljubac veliki!

Još sam nešto htela pisati, al zaboravih!

Mi danas na groblju bili.

Popodne se družila sa klincima od brata i dvoje nam ostalo na spavanju. Jedno uspavah ja, drugo mama. Coke na poslu. Sutra slavimo 12 godina od prvog nam poljupca! Najlepsa jutra u martu - Page 19 275568Te vas odmah častim po tom pitanju, sutra ću se juriti sa ovim malcima po kući, pa da ako stignem da se ovde javnem!

Najlepsa jutra u martu - Page 19 6
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od hany 9/3/2013, 23:03

cestitammmmm da ih slavite dogodine u prosirenom sastavu
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 9/3/2013, 23:21

12g od prvog poljupca!!!! Totalno si me raznezila

temperatura sve vreme od pre podneva, ne posustaje
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od hany 9/3/2013, 23:30

cufta :: 12g od prvog poljupca!!!! Totalno si me raznezila

temperatura sve vreme od pre podneva, ne posustaje


cufto ti i temper. se srodile Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 9/3/2013, 23:39

Hvala hany, hvala ćuftice!
Ćufto, ajde vala više i da te ta temp prodje, stvarno je dosadna!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 10/3/2013, 00:50

Biksi cestitam 12 godina ljubavi love

Drugari ko pita taj ne skita, tako sam i ja danas, al` gazdarica ne posustade Mad ista cijena, malo veci stan...i tako, kad nadje kupce za ovaj pada selidba u onaj v

Nista se ja ne razumijem u A, B, C...i ostale klase, ali imam odlozen start na masinama pa ih navijem da rade u toku noci, ima li vajde ne znam.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Simona 10/3/2013, 06:56

Bixi,
čestitam zagrljaj

Lilya,
slažem se sa Bixi i ovim delom "Jedina dobra stvar je što prodje i što se skoro pa zaboravi kad se deca dobiju." Tada do duše slede nove brige i sl, ali mislim da su ipak drugačije... No da ne objašnjavam, nadam se da ćeš ti sa borbom na dva fronta vrlo brzo stići do tačke da pričaš i sa druge strane...

Želim da ovo neraspoloženje brzo prodje ljubav

Mi smo juče ceo dan skoro bili napolju, kažem ja mužu skoro kao čergari, u kuću nismo ulazili... Sa Vilenjakom je lakše tako jer je pun energije... No nadam se da ću danas uspeti da pošaljem ipak samo njih dvojicu na neko vreme i priuštim neko vreme sebi...

Pozdravčići za Kutanjke Martovke, nadam se da uživate u vikendu d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 10/3/2013, 07:20

ljubav Dobro jutro! u 7h opet temperatura. Javljam se u kratkim pauzama kada je nemam
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 10/3/2013, 08:22

zapanjih se sada.

Vesti: "SVAKI TRECI SAMOHRANI RODITELJ JE OTAC!"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Simona 10/3/2013, 08:59

Ćufto,
nadam se da će te bolesti jednom već biti pobedjene borba

Nego gde si našla tu vest? Ja sam pokušala da je nadjem ali nadjoh samo da svaki treći otac ne plaća izdržavanje dece Laughing

edit: nije mi vest smešna nego moja vest u odnosu na Ćuftinu, da me ne shvatite pogrešno...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 10/3/2013, 09:02

Dobro jutro!
Kako je lepo vreme, pijem kafu pored otvorenog prozora, a neki miris proleća u vazduhu, prelepo!
Iako je toplo, ja ta peć ne isključujem, muž se žali da rasipam energiju. Dakle, kad nešto kažem o uštedi, ja to teorijski. U praksi sam neodgovorna.
Embarassed
Biksi, oduševljena sam što pamtite prvi poljubac. Vi ste tako divni, da nema šanse da vam se ne ispuni i ona najveća, bebeća želja. Sve kako treba, sve skladno i na vreme, a tako si mlada da nisi zakasnila ni minut. Da još dugo, dugo slavite svaki detalj iz vaše ljubavi!
Ćufto, drži se. To te verovatno uhvatio onaj virus što devojke preležale zimus.

Ja odoh pod tuš, pa da završim peglanje. Muž otišao da kupi namirnice za onaj svoj čuveni ručak od barene ribe i povrća, sav je ushićen. Ispeći ću proju, dupla mera, da ima nešto da se prigricne. I slikaću taj ručak, da okačim sutra. Možda na kujni, možda na vicevima. Videćemo.
Ajd ljubim vas sve do jedne!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 10/3/2013, 09:03

Dobro jutro zene,
Biksi, srecan danasnji dan... meni ce biti isto 23.11. Wink
Cufto, opet T Mad Samohrani ocevi? Sa mnom u kancelariji rade dvojica takvih. I jedan i drugi po dva sina 11 i 5 godina, zene ih ostavile No
Testirala sam potrosnju struje jednog meseca i pala na nos od nocnog peglanja i pranja i ustedela 200 DINARA affraid affraid affraid Definitivno, mislim da ringle trose najvise i moje sijalice, kojih ima preko 50 u stanu, a pola radi i danju... e sad kad radim i kad pre podne nema nikog u stanu, videcemo kako cemo da prodjemo...
Ajd odoh da se spremam za napolje... divan je dan... svi ga lepo provedite radost

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 10/3/2013, 09:05

Ćufto, Simona, ne verujte vestima! Vidite da ne znaju šta pišu!
lol!

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sofka 10/3/2013, 10:59

Dobro jutro i od mene osmeh srce

Biksi srecna godisnjica c

Ovde pao sneg ZIMA3 i cele nedelje predvidjaju, da ce biti oko nule.
Vidim, vi uzivate na plus 18 ccccccccc blago vama sunny

Mi juce za zadusnice, isli u Roterdam(nekih 70km od Utrehta) u crkvu(to je jedina nasa, kupljena crkva).Inace, u Roterdamu zivi najvise Srba, mislim oko 5.000 yes .Ovde u Utrehtu, nemamo nasu crkvu, pa jednom mesecno iznajmljujemo prostor u katolickoj crkvi i tu montiramo oltar i stavljamo ikone.
Sto nas prota kaze, kofer crkva lol!

Danas, lencarimo lol!

Uzivajte u lepom vremenu ljubav ff

Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 10/3/2013, 11:18

na "Studiu B", slucajno na TV. Moguce je i da ja nisam dobro razumela.

Ovo sa nocnim peglanjem i ustedom je ocajno! I ja poznajem nekoliko muskaraca koje je zena napustila. Ali ako je tacan podatak da je svaki treci, onda ne vidim cime se mi busamo kako smo pozrtvovane kao pol......

Moji napolju u setnji....nesto se ne povisava ovaj put temepratura. Ipak je to napredak u odnosu na prethodne dane.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od plavaptica 10/3/2013, 11:27

Bixi, srecna godisnjica poljupca....slavili ih jos mnogo, mnogo... i to ne sami vec sa jos jednim ili dva guzava beba beba
Sto se racuna za struju tice, meni tu nista nije jasno i sve mislim da me neko z...Ja koristim gas za vecinu stvari u kuci, a opet racuni svakog meseca iz nepoznatog razloga sve ludji Mad
Miss, barena riba i povrce Shocked , uh, zvuci bas dijetalno Rolling Eyes
Cufta, c za brzo ozdravljenje .
Sofka, sneg, brrrrr.....Najavili su ga i ovde za sledecu nedelju, nadam se da je neka greska Laughing
Cekam da mi se dete izbudi pa da idemo u skitnju.
d
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 10/3/2013, 12:32

Pozz svima...
Ja bila napolju sa psima, kupili smo juce neku ludu zezalicu za bacanje loptice, pa smo uzivae nas tri devojke i jedan vrtiguz... Dan je prelep.... MM u teretani, pa kada dodje , vodi me na rucak... yes Posle nam dolaze prijatelji, tako da ce izgleda dan biti savrsen...

Cufto, nadam se da ce temperatura da nestane ...

A sto se tice samohranih oceva, ja ne pravim razliku izmedju samohranog oca i samo hrane majke...Samo, nikad necu moci da razumem kako majka moze da ostavi dete...Nas je majka na neki nacin ostavila i otisla da zivi na drugi kontinent, i to mi je jako tesko palo... iako sam ja bila na fakulettu, a sestra u srednjoj skoli...Tata nije bas bio samohrani otac u pravom smislu te reci, ali, sustinski bio je uz nas kada majka nije bila...Po meni, sve se svodi na jedno: sve srecne porodice lice jedna na drugu, a svaka je nesrecna na svoj nacin...

Sto se tice struje... mi imamo samo jednu klasicnu i sve ostale stedjive sijalice. Svetlo gasim redovno. Masinu za ves i za sudove ukljucujem pretezno nocu, mada se desava da ukljucim i preko dana. NIje sada da nesto kuvam non stop, ali sporet mi je na struju... Sto se tice peglanja, peglam samo kada nesto treba da se obuce, garderobu slazem...ne peglam posteljinu,peskire... ali krpe da...



Jedino sto non stop radi je radio, jedan komp, i svaki drugi dan usisvac... Racun je svaki mesec affraid ... A, u ordinaciji, gde je opet sve ekonomik varijanta, i sada ne idem svaki dan, znaci ne radi sterilizator, ne radi vecina aparata, opet mi je racun sou... Tako da, kada pogledam, mi u sustini mnogo placamo tv pretplatu, i one stavke tipa brojila, trofazne struje,i jos kojesta, sto je fiksno...

Da ne zaboravim Bixi... draga, nek je sa srecom.... smajli angel

A posto nam je Lilya juce nesto bila tuzna, evo i za nju jedno malo sunny ...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Simona 10/3/2013, 13:05

Ćufto,
pokušala sam da nadjem vest i na studiu b ali nisam uspela... Meni je prilično neverovatno da je tako zato me je interesovalo. Naravno da ima i slučajeva kad deca pripadnu mužu ali mislim da je broj muškaraca koji ne brinu o deci bilo da neće ni da ih priznaju ili ih zapostave posle razvoda mnogo veći. Naravno znam i ja neke slučajeve neodgovornih žena i da su deca pripala ocu samo po brojnosti kažem mislim da ti slučajevi nikako nisu preovladjujući... Što se razvoda tiče na žalost ja znam više slučajeva razvoda gde i muškarac i žena misle samo na sebe i svoj povredjeni ego a deca tu trpe... To je tužno a ne toliko kome će pripasti deca... Znam jedan slučaj gde su deca pripala mužu, tako su se dogovorili. On je stabilnija osoba koja je mogla da pruži više deci u tom svakodnevnom životu a majku su vidjale povremeno, nekako je to više drugarski odnos. I to je mudra čini mi se odluka...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 10/3/2013, 14:06

Moguce je rekoh da nisam dobro cula, mada mi se cini da jesam.

Temperatura vise ne divlja.... sutra cu u DZ da otvorim bolovanje. Prvi put otvaram bolovanje zbog bolesti. Ove nedelje necu raditi da se oporavim. Poslednja tri produzena vikenda za redom sam bolesna.

Mora da se napravi pauza u svemu, pa i u radu
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 10/3/2013, 15:45

Nema nikog, svi ste u setnjamna, a Biksi je najlepse!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 19 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu