KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+42
Vuchica
neca73
ninica2
cicsa80
bobica83
caci
mijaki
SannI-AlL
dacans
anak
Mrvica
hany
Sofka
cici
Simona
dragana76ns
tuli
MARA
Tanja83
djole42
KoMetaK
Bjanka
dr mali pariz
MAAKKI
plavaptica
cufta
bak
Mirjana
Gramatika
korpica
nina :)
JAmajka
Ema78
Tinushka
maus
Tinche
Botox
BiKsi :)
SladZana
missile
Orline
Milijana
46 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 13/2/2013, 20:21

Ma bice sve ok. Imacu sve to za par dana. cekam da mi iscile iz secanja sve uspomene,inace sve ostalo je u redu:)

osmeh srce
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 13/2/2013, 20:49

cufta ::Ovo je za Emu i Biksi.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WE8GNbIYouE&ytsession=w956QY4Zi6E4h-ueuZml6pYkRxUQlp9-NOlIsKUf1l6HiEvZ5ZYkV-1gTS_PaMEN4v1_kXjOReXSB3MAafD4dERHDFbluAnKRCqY6Hh0GLAoZqFv8iDqdtBbSo1XL2DhOZHwN2_bkhrg0UOnxZre8mX3s9Qyn9Y-U9shFPDB_667HbYcD555mWQxsZuCXEftNhVhJDwehqX8GPiQawU8UkkTIhKX09-JeGINKyUj-7s


Na solističkom koncertu 4.februara 2012, održanom u dvorani Kolarčevog univerziteta povodom 80 godina ove značajne ustanove, Nemanja Radulović je na "bis" izveo popularnu "Pašonu".Milica Stojković kamera i montaža
Tek sad stigoh pogledati, ma fenomenalan je, a i pratnja mu je odlična! Crvena jutra u februaru - Page 27 561840 Crvena jutra u februaru - Page 27 561840 Crvena jutra u februaru - Page 27 561840

Milijana ::
Crvena jutra u februaru - Page 27 Nlxx76
Majko mila, kao iz nekog filma! lol!

Ništa drugo ne stigoh da iščitam na jutrima, ne zamerite! A celo popodne čitam teme po forumu! Treba vremena sve ispratiti!

Odoh, ništa da ne radim! Laughing E da, sinoć se družih sa našom novijom članicom Ancik! Crvena jutra u februaru - Page 27 561840 Ispostavilo se da joj znam sestru, jer živi u mom gradu! Da, da, svet je mali! I tako se isćakulasmo sinoć!

Ostajte mi ozdravljeni svi odreda!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od nina :) 13/2/2013, 21:05

vidim da me niko zadnjih par dana nije ni spomenuo da pita dal isam ziva,salim se
i mene uhvatila ova prehlada tak osa samo preletim ovde sta se desava jer nemogu dugo sedeti,svaki me misic boli
vidim da nam nema ni maus dali se iko cuo sa njom kako joj je
bjanka brzo ces se snaci u novom stanu i lakse je doneti sta ti treba momalo nego da izbacis sta ti netreba jer uvek ces naci mesta i za to sto nevalja a cuvas ga idalje,
svim bolesnicima zelim brz oporavak
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 13/2/2013, 21:15

Uhhhh mene vec par dana pece kad piskim, al samo uvece Shocked I ludim od toga.... UK je sterilna i ne znam zasto imam utisak da sve ovo ima veze sa onim katetrom od pre godinu dana Mad
Bjanka, ti me sve nesto podsecas na studentske dane... kako je na poslu?

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 13/2/2013, 21:19

:))) Jao Milijana, i ja samu sebe podsecam na studentske dane:) Nikakoda odrastem:)
Zaposlila sam se u kopirnici,ali ok uslovi,normalni,ok.plata, u centru grada dinamicno i zivahno:)Mislim,jos uvek sam na probnom radu....stalno me isprobavaju:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 13/2/2013, 21:45

Bjanka, kad prođeš probni, onda ti krećeš da isprobavaš Wink
Nina, je l bolje? Kako su ti klinci? A muški sisar? Za svekrvu me baš briga Laughing
Mili, gde ideš u šoping?
Ćufto, uvek me oraspoložiš, pa čak i kad sam extra raspoložena...znači dopoložiš me lol!
Missile i Lillya su lepe osmeh srce osmeh srce
Tica se seća kako je to bilo nekad "duuuuva košava"  b
Biksi protrča i ode jer ima svašta da ne radi!
SU odoleva i dalje!
Dete okupaTo(što kaže naš narod) i bačeno u krevetac. Muž iskorišćen (da mi oljušti narandžu i sipa vodu) i poslat u krevet. Došlo je mojih 5minuta. Duže ne mogu, spava mi se Laughing Sve vas volem i ljubim usne Laku noć
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 13/2/2013, 21:47

i Nina nadrlja. cekaj: SU i Bjanka se drze. U SU nema virusa, Bjanka je mlada studenktinja pa odoleva. Dobra ti je ta kopirnica. Mesto gde cirkulisu ljudi, dakle ima prilike da upoznas nekog tipa. odlicno je to!
Ti si se Mili prikljucila Bori i Parizu. Samo moras da izmisljas kao Bora. On kuka samo bi jeo tortu i rostilj. To smo mu davali u prvim danima bolesti, a sada i da nastavi. A vise nema ni torte ni rostilja.
Kako BIksi nema sta da radi?! Otisla da igra igrice
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 13/2/2013, 21:58

lol! Samo vas posmatram! lol! C c c c c
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 13/2/2013, 22:20

Miro, odluka pala, ide se u Naisus Wink Mada mi komsinica pokvarila malo planove, malo pre me zvali na deciji rodjendan u 16h, znaci do tad moram da se vratim.
Sutra idem na slavu, sa muzem, ako sveki zivne pa bude mogla da cuva Milenu (Lenku sam uvalila svojoj tetki), u protivnom, idem sama.
Cufto, i ja bi tortu i rostilj Rolling Eyes
Biksi usne

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 13/2/2013, 22:25

veče i laku noć
zaspaću kucajući.
šta je bre, još ste bolesni i jpš se razboljevate!!
meni jr bolje,hvala na pitanju,al nije skroz sad sam posle kuttije palitrexa i uve u fazi u kpjoj je Moli.
btw,Mil,sad videh cure na stolicama i van- nemoguće interesantne-tako ozbiljne vragolanke.
Tino,zar i tebe ,sine Brute???
Ćuft, kako je šćer danas?
Rodiću,ne oznajem članicu,al mi drago za druženje.
Caci,mila,i tebe kašalj...

Jwesam li negde Mimu propustila? Kroz šake nisam,ne sećam se Very Happy
Bjanka,kako opisuješ tu svoju gajba-promaju,ko da me vraćaš u posl . izn. stan na Karaburmi. sa srećom posao!
Danas saž izašla sama u grad-ne u nabavku,već isklhučivo da blejim...odmah naletim na bračni par-kolege,te odem na svpje prvo piće posle sedam meseci.
Koliko sam samo bila rasterećena i opuštena..divno,zaista!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 13/2/2013, 22:28

E pa drago mi je da vas sve podesecam veceras na neke prosle dane:))
Hvala na podrsci i devojke drage!
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od KoMetaK 13/2/2013, 23:59

Dobro vece i laku noc zene! lol!
Samo cu brzinski posto zaspah uz komp i posao koji sam donela kuci Rolling Eyes
A idem i brzinski, jer ste svi bolesljivi, pa da se ne zarazim Wink Doduse, zarazile ste mi muza, ima 37.5 i MRE! lol! Ne znam kako ce da doputuje u petak Wink
Bila na karnevalu, isetala se sa prijateljima, oni se proveli super, a i meni lepo bilo, posebno svracanje u neki outlet! Laughing

Bak, draga, mart je tu, ono sto je najbitnije da ne odustajes! Grlim te i ljubim tako jaku! Bices ti trudnica vrlo brzo! yes

Bjanka, nadam se da si nam sad zahvalna sto smo te ubedile da uzmes cepter! lol! lol! Makar i u tiganju, ali si nesto jela! Wink Neka je sa srecom novi pocetak!

Stiskam vas sve i odoK u krevet!
E, da, da vas nasmejem za dobar jutar! lol! lol!

Trebala da se porodi Cigina žena, i dobije ona kontrakcije uveče.
Pozove Ciga doktora, ovaj brzo stiže i kreće da priprema sve što mu treba. Pošto Ciga nije u kući imao struje, kaže mu doktor:
- Ti drži ovu lampu iznad trudnice!
I krenula žena da se porađa. Rodila ona prvo dete, zatim drugo, pa treće...
Tada će Ciga:
- Doktore, da ugasim ja ovu lampu, ovi se skuplju k'o komarci na svetlo!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od lilya 14/2/2013, 06:51

missile ::Bjanka, Lili je dobro, meni izgleda odlično. Wink

Bjanka, ljubav
Dobro jutro cure. Miss, podnela izvestaj da sam medju zivima.
Malo sam vise smorena pa mi se ne javlja ovde da mracim. Puno razmisljam, jos vise se nerviram i tako... Jos da stan ne renoviramo, siznula bih. Ovako se makar nesto desava.
Trenutno mi vise prija da navijam za druge, eno me na VTO stranama. Makar neka korist od mene Rolling Eyes

Ajd ostajte mi zdravo, kad me prodje - faza eto mene opet da vas davim zidarskim radovima yes
Sinic sam Metu i Miss uvodila u svet gerovanja.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Botox 14/2/2013, 07:15

dobro jutro :)
nadam se da vas virusi polako napustaju, nas su zaobisli za sada, hvala bogu....
dan nam je poceo odavno, kafica skuvana, cheese nacet, lep pocetak dana,
posluzite se :)
Crvena jutra u februaru - Page 27 12184880
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 14/2/2013, 07:31

Opa, Bojanče, ovo je savršeno dobro jutro od tebe! Very Happy

Dobro vam jutro, devojke!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 14/2/2013, 07:45

Dobro jutro drugari!
Njam njam Bojana, hvala Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 14/2/2013, 07:46

Ooooo Bojana , hvala ti! I zasluzujete Ciz jer ste se izvukli.
L opet povracala i nocas i jutros. Nece nista da pije, cak ni one kesice za rehidrataciju, a kupila sam 2 vrste sa razlicitim ukusima. Medjutim, jutros uspem da joj dam malo Coca Cole sa Lineksom unutra. Sada spava, videcu da li ce hteti kasnije.
Parizu, znam kako ti je bilo lepo. Moras to cesce da ponavljas - zarad stanja duha.
Meta, bila si na karnevalu, znaci ti si otela Tiunchetovu svekrvu, ali ti se izmigoljila i vratila.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 14/2/2013, 07:49

ljubav za sve koji se bore sa virusom, posebno za decicu Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 14/2/2013, 08:04

Lilyoo, drago mi je da te "vidim" osmeh srce

Meta, ma zahvalna sam vam za sve!! A da me niste nagovarale,ko zna..mozda i ne bih..Imam i serpu,ogromnu,pa mi je smesno bilo da kuvam kesu graska u tolikoj...vec sam u tiganju:)

Ako za vikend ne odem po stvari u Jagodinu,iskupovacu sta moram ovde...

Jao Bojana:) Taman dovodim kilazu u red...Preskacem,ali obozavam:)

Da vam kazem da me je vec jedna "gospodza" startovala u ulazu,aha ko sam,kad sam dosla, u kom stanu..Kazem,da,doselila sam se za vikend, a sto se tice toga u kom sam stanu,sto pitate? Sve sa osmehom naravno:)

Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 14/2/2013, 08:28

Dobro jutro svima...

Bojana, njami...
Bjanka, jes da te startovala baba, ali i to se racuna...
Meta,sta da ti kazem, blago tebi...
Cufto, da L. sto pre ozdravi...
Liliya, vracaj se sto pre iz te minus faze, volim da citam tvoje postove !!!

Mene virus napusta, ako je bio ovaj virus, jer sam jeftino prosla...malo jos usi zuje, ali nije strasno...doduse,tesko mi je ujutru da se probudm, jutros to pokusavam od sedam, ali nesto ne ide. Sinoc sam do kasno gledala film Sta da ocekujete kada ocekujete, i potpuno se razocarala...sve vise mrzim americke limunade...Doduse, zeljno iscekujem Zvezdane staze i Hobita, i samo molim boga da cu moci da stanem u sediste u bioskopu, sa stomakom do zuba...premijera Zvezdanih staza zakazana za za 17. maj, sto znaci da ce kod nas poceti da se daje 2 nedelje pre mog termina... a sad odoh da pokusam da se probudim...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Tinche 14/2/2013, 09:02

Jutro jutra!!! :)

Uuuuu, Bojance, kako prija cheese uz kaficu sa mlekom!!! mmmmm! Ljubim oke prelepe...a ljubim i tebe!

Cuftice...nemam reci...zao mi duse male. Daj joj uz coca colu cips da gricka...ima soli bar pa ce nesto i da nadoknadi. Kome pricam uostalom... :*

Meta...sto je ne veza tamo za neki stubic...da dusu odmorim?

lol! evo je od jutros mi na prozoru...trazi nesto, pita...hocu li, necu li...aman zeno pusti me bar da se razbudim. I tako da govorim ne mogu.

Bjanka, trazi joj serpicu na zajam...sta te boli uvo...mislice da se naj drugarice! Razz

Ema...samo nek virus odlazi!



Crvena jutra u februaru - Page 27 21831 Crvena jutra u februaru - Page 27 21831 Crvena jutra u februaru - Page 27 21831ZENEEEEEEEEEEEEEEE, SRECAN VAM DAN ZALJUBLJENIH!!!! Crvena jutra u februaru - Page 27 21831 Crvena jutra u februaru - Page 27 21831 Crvena jutra u februaru - Page 27 21831

u to ime evo divne pesmice koja mi iz glave ne izlazi...






da dodam da me svaki milimetar koze boli...bas mrzim kad sam trudna bolesna...ne smem da se dopingujem a imam tonu obaveza.


Poslednji izmenio Tinche dana 14/2/2013, 09:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od KoMetaK 14/2/2013, 09:05

cufta :: Meta, bila si na karnevalu, znaci ti si otela Tiunchetovu svekrvu, ali ti se izmigoljila i vratila.

Cek, cek, ovo nisam znala, inace bih sve ucinila da Tince ostane bez sveki! lol! lol! Nasla bih joj nekog dedu tamo, pa da imaju i neke koristi lol!
Lillyana, pa ne rece nista sinoc, mada sam videla da nisi u elementu. Da sam znala da se tako osecas, ne bi ti nas ucila gerovanju, nego bi se lepo ismejale, bar da odes kuci pozitivna. zagrljaj
Cufto, da sto pre ozdravi Lucija! Dusa mala, bas se namuci Rolling Eyes
Lepo nam je bilo sinoc, samo smo bile malkice umorne (cini mi se) zbunjen
Lep dan, ja sam pojela Bojanin kolac i odoK na posao! poljubci
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Tinche 14/2/2013, 09:08

Meta ::
cufta :: Meta, bila si na karnevalu, znaci ti si otela Tiunchetovu svekrvu, ali ti se izmigoljila i vratila.

Cek, cek, ovo nisam znala, inace bih sve ucinila da Tince ostane bez sveki! lol! lol! Nasla bih joj nekog dedu tamo, pa da imaju i neke koristi lol!


Crvena jutra u februaru - Page 27 635297 Crvena jutra u februaru - Page 27 635297 Crvena jutra u februaru - Page 27 635297 Crvena jutra u februaru - Page 27 635297 kud ti ranije nisam rekla!!??
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dacans 14/2/2013, 09:23

Jutro najcrvenije jutro u februaru lol!
Tako me uvek nasmejete i napunite energijom onda kad mi bas fali...nas beba Andrej jos kaslje..noću malo ređe ali kad krenen napad ne moze po pola sata da prestane..čak je sinoć kad smo se uspavali i 'bljunuo' sto bi rekla Mina..bris nosa mu čist..nisam pametna sta da radim..on kaslje od 30.12. sa poboljšanjima i pogorsanjima..nije imao uopšte temp dobro je jeo, raspoložen, u fazi pogorsanja dobijao inhalacije..sad smo opet krenuli pre 4 dana ali sve više razmišljam o ab..ipak mi već predugo traje1,5 mesec a sa druge strane osim tog jezivog kaslja i nosića nema nekih dr simtoma i znakova za uvodjenje ab...a i na Kop treba ići..uopšte nisam pametna..uopšte.. No Embarassed Duša i dalje boli..ali nalazim leka u mojoj porodici prijateljima i Vama yes
Trebalo bi danas ići malo u život na tamburaše..dogovorilo se nas desetak, rezervisali kafanu ali....em Andrej i dalje smrljav..em ja neaspoložena..nemam pojma..a znam da će me tamburaši razgaliti, njih baš voleeem..bas..bas
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dacans 14/2/2013, 09:27

Ode poruka bez želje za Lucijino brzo ozdravljenje..ljubim lepojku puuuno da joj tegobe prodju sto pre...a mama sve trikove već zna njoj ne trebamo ništa reći..u stvari moram nesto..meni je moja dr rekla da te elktrolite stavljam u frizider...i hladne da ih dajem deci..budu manje ruznog ukusa kad se rashlade a taman lepo deluju i na iziritiran zeludac..veliki ljubac za malu L osmeh srce
Sve ostakle devojke ljubim...Bojanu posebnoi ljubim..i to u one velike oči sa avatara Very Happy smajli angel
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 27 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu