KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihailo Orlić

+67
nabla
fmala
Niny
lenabeograd
Vecka
viktorija
nina :)
JAmajka
cici
rada78
snedra
SladZana
hany
maki79
LaFolie
pcelica
makababy
bubi80
dragmilk
catherine290505
lolipop
key
caci
Marija86
Zoka83
tuli
Pakki
Nefertari
heart84
dacans
Mrvica
Sofka
djole42
penelope
gagax81
Gramatika
mijaki
Vuchica
dragana76ns
Shizika
Simona
Botox
KoMetaK
Tanja83
buby
dr mali pariz
BiKsi :)
korpica
nesalela
JocY
cufta
SannI-AlL
Tinche
MAAKKI
Struzzo
lilya
cicsa80
ninica2
nena beba
missile
bak
Milijana
plavaptica
maus
MARA
zoxa
Orline
71 posters

Strana 16 od 35 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od nena beba 6/4/2013, 17:12

E miKajlo, moguće ruckas? Pa, i ja bih radije od kruške :) hihi... Meni velikoj pa teška za stomak...
Blago tebi orli kad već tako izadjoste... Biće on skitnica velika uskoro...
Uvek sam zavidela manama koje opušteno sede u baštama kafića, a deca mirna...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 6/4/2013, 22:06

E slatko me nasmejete uvek!

Bravo za pravu šetnju i mamino prvo kafenisanje posle toliko vremena! [Only admins are allowed to see this image]

P.S. Kako bih ja volela da sam tu negde u Bakišinom komšiluku, pa da i mene pokupite u nekoj šetnji! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od cicsa80 6/4/2013, 23:33

Ziveo dobar Tic i mamina kafa Very Happy
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Shizika 7/4/2013, 00:04

Krushke su zvanichno lakshe za probavu od jabuka i chak se savjetuju kao prvo voce za bebe. Nekima od "mojih" beba su pomogle i da smekshaju stolicu. Ima li u Bg da se kupi slatki krompir (onaj crveni, duguljasti shto je vlaknast kad se ispeche)? To je super lijek za zatvor.
Vidish Orline da je obzavanje uzajamno, sin samo u tebe hoce da gleda!
srca love naočare srca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od cicsa80 7/4/2013, 00:12

Orli, Sizo taj slatki krompir ovde na pijacama zovu chichoka, izgleda kao koren djumbira.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Shizika 7/4/2013, 00:25

Jeste cicsa ( cmoka ), to je taj, sa malo hrapacijom kozhom od obichnog. Nego ja nisam neka kuharica (narochito kad sam zivila na Balkanu) pa ne znam shta ima da se kupi na pijaci. Embarassed
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od dr mali pariz 7/4/2013, 12:28

Došla da ljubim Orlića,da pitam šta radite ovih dana...
a moram da primetim i Šizin tiker koji me naprosto oduševljava!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od key 7/4/2013, 12:50

Kako je lep,Orli!prelep je! angel
bravo za prvu setnju likeit
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od dragana76ns 7/4/2013, 13:50

Orli, pa ovo tvoje dete je preslatko.......ja prosto ne znam sta bih novo rekla a da ga nahvalim kako dolikuje Very Happy
Ma ljubim ga u oke lepe [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 7/4/2013, 16:39

nena beba ::
Uvek sam zavidela manama koje opušteno sede u baštama kafića, a deca mirna...
I ja...I eto, ispuni mi se san, doduše, nakačila sam AS na kolica, još nismo stigli do običnih kolica, ali ima vremena, samo kad ja mrdnuh negde bez nervoze i dranja Very Happy

BiKsi :) ::P.S. Kako bih ja volela da sam tu negde u Bakišinom komšiluku, pa da i mene pokupite u nekoj šetnji! [Only admins are allowed to see this image]
Hihi, nisam ja blizu Bak, nego to pomenuh kao sinonim daljine, ali da bi bilo lepo poit zajedno sa vama dvema, ne sporim Wink

Shizika ::Krushke su zvanichno lakshe za probavu od jabuka i chak se savjetuju kao prvo voce za bebe. Nekima od "mojih" beba su pomogle i da smekshaju stolicu. Ima li u Bg da se kupi slatki krompir (onaj crveni, duguljasti shto je vlaknast kad se ispeche)? To je super lijek za zatvor.
Vidish Orline da je obzavanje uzajamno, sin samo u tebe hoce da gleda!
cicsa80 ::Orli, Sizo taj slatki krompir ovde na pijacama zovu chichoka, izgleda kao koren djumbira.
Pa i ja mislim, meni drugarice govorile za krušku da je teška, a ja obožavam, i dadoh detetu, one mekane, viljamovke, i on smaza, ništ mu ne bi, kuc, kuc.

Ja baš pitah tamo na temi o hrani za taj krompir, ali sam ja mislila da je to batat, taj slatki krompir što je crven unutra, a čičoka da je nešto srugo. Sad me zbuniste. Ionako ne znam kako izgleda ni jedno ni drugo. Ja volim svašta da probam, pa se nadam da će i moj Mile, ali generalno gledam za bebu ono što raste okokuće Laughing
Sem banana i avokada. Banane je jeo, naravno, svidja mu se. A avokado ću uskoro da mu uvedem. Milsim da jako zdrav.

Šizika, mene interesuje tvoj savet, kao stručnog lica Laughing kako da nateram dete da ppije vodu? Pošto on odbija flašicu, i to sam više odustala, a ne odbija ukus vode, već ne zna da popije. Davala kašičicom, iscuri napolje, ne ume. Kupila flašu sa piskom, doduše no spill, ne zna ni odatle. Čak pomalo i šoljicom probala, ali stvarno je suviše mali za šoljicu zagrncuće se. Čak sam milsila da mu sipam u činiju ko kučetu, pa nek lapće Laughing. Zezam se, nije hitno ništa, još on sisa, ali sa uvodjenjem hrane će mu trebati više tečnosti, još kad krenu vrućine. Ili da čekam da sam počne, ili još da probam neku flašicu sa piskom drugačiju.
Flašicu ja sipam ponekad, on joj se obraduje, krene rukama i koristi kao glodalicu Razz Ako mu držim rukice zazuzete onda glavom namešta da češe kutnjake buduće sa cuclom Razz



dr mali pariz ::Došla da ljubim Orlića,da pitam šta radite ovih dana...
a moram da primetim i Šizin tiker koji me naprosto oduševljava!!
Ticker je stvarno predivan.
Ništa, opet smo u kući, duva neki vetar. Desni svrbe, ubiše. Danas popodne se probudi iz sna vriskom opet, suze liju. Jedva se smirio, trpa ruke, sve živo. I hranu je počeo da odbija, a baliii. Pa dan dva manje, i onda opet.

key ::Kako je lep,Orli!prelep je! [Only admins are allowed to see this image]
bravo za prvu setnju [Only admins are allowed to see this image]
Misliš prvu normalnu Laughing
Hvala, key [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns ::Orli, pa ovo tvoje dete je preslatko.......ja prosto ne znam sta bih novo rekla a da ga nahvalim kako dolikuje Very Happy
Ma ljubim ga u oke lepe [Only admins are allowed to see this image]
Pa znam ja šta ti misliš i da ne kažeš [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od bubi80 7/4/2013, 18:44

nek ste vas dvoje izasli u kafanu! Very Happy
ja sa mojima nema sanse pa mi sve zao! Crying or Very sad

Sto se tice vode probaj da mu das na spric pa po malo istiskuj mojima sam tako davala kad su bolesni pa odbijaju tecnost!

Pozz ff
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od pcelica 7/4/2013, 22:07

Mihailo je predivan!
Jako lep dnevnik. Slicnosti si vec videla Very Happy .
A setnje...bice bolje, uskoro. Lakse ga je zabaviti. Cak i stipaljka pomogne Razz .
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od maus 8/4/2013, 13:00

hahahaha Orle i mene slatko nasmejes uvek tvojim komentarima.
Bravo za prvu popijenu kafu u kaVani, bravo za kupovinu u TC bez suza, bravo za vakcinu sa kratkim plakanjem ,bravo za super napredovanje, bravo za kukice, bravo za krusku...ma bravo za sve!

Si bre ti normalana za cinijicu sa vodom joooooooooooj hahahahaha
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od KoMetaK 14/4/2013, 15:42

Bravo za velikog momka, koji dozvoljava mami da se malo opusti! yes Ljubim te u oko medeno! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od nena beba 14/4/2013, 21:35

Orli i orlić ne izbijaju iz kafana izgleda... Osladilo se...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Mirjana 14/4/2013, 22:11

"Čak sam milsila da mu sipam u činiju ko kučetu, pa nek lapće Laughing " ja sam imala isti problem, ali isti, pa mu davala da mi pije iz ruke kao kučence Laughing Sestra mi je predlagala da mu zašećerim vodu i sipam koju kap limuna jer je njoj tako rekao neonatolog, pa je ona tako sa svojim ćerkama.
Ja nisam htela, jer sam želela da pije vodu a ne sokove (još i citruse, mislim...)
Tek sad je počeo da pije vodic i to iz originalne flašice za vodu, rosa dečija. Možda bi i ranije krenuo da sam se usudila da mu dam iz ove flašice Rolling Eyes
Jedva čekam da ti Šiz odgovori, kako bi znala za drugo, treće, itd lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od plavaptica 15/4/2013, 22:15

Cestitam na uspesnoj setnji Wink ... celo leto je pred vama za takvu uzivanciju bravo
Taj slatki krompir i mene zanima ali i zbunjuje, a sada prvi put cujem za tu chichoku i ovo drugo sto si ti Orle pomenula...ja sam tek biser kada je povrce u pitanju :aa69:Inace i ja sam za to da jedu ono sto raste oko kuce yes
Dobra si za pijenje vode Laughing ....nemam savet, moje dete jos uvek ne zeli vodu ni da okusi Mad
Poljubac za naseg lepog Mihaila usne
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Shizika 16/4/2013, 00:09

Ja stvarno ne znam nashe nazive za slatki krompir, a mislim na ovaj sweet potato, pitaj na pijaci po latinskom imenu. lol!
Za vodu je dobar savijet sa shpricom, a pokushaj i sa slamkom, tu nije slobodan pad vec se cijeni sisanje.
sreca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od maus 20/4/2013, 22:29

Poce li nas orlic vodu piti?
Lunjate li po ceo dan?
Stiglo prolece pa uzivate.
Ljubim vas vse mili moji love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 21/4/2013, 13:47

Danas je Mihailo išao na prvu pričest [Only admins are allowed to see this image] Ljubav mamina, bio je divan tamo, iako je gužva ogromna bila Very Happy

Nema nas dugo, pa ću lakše na multiquote Very Happy

bubi80 ::
ja sa mojima nema sanse pa mi sve zao! Crying or Very sad

Sto se tice vode probaj da mu das na spric pa po malo istiskuj mojima sam tako davala kad su bolesni pa odbijaju tecnost!

Baš me čudi, bubi, verujem da ti fale bar još tri ruke za takve akcije lol!
Špric čuvam za takva stanja, da mu vodu ne ogadim Laughing , jer on ne odbija njen ukus, čini mi se, već nema pojma šta će sa njom u ustima i samo zine da iscuri.

pcelica ::Mihailo je predivan!
Jako lep dnevnik. Slicnosti si vec videla Very Happy .
A setnje...bice bolje, uskoro. Lakse ga je zabaviti. Cak i stipaljka pomogne Razz .
Videla [Only admins are allowed to see this image] A štipaljka već pomaže Laughing


Meta ::Bravo za velikog momka, koji dozvoljava mami da se malo opusti! [Only admins are allowed to see this image] Ljubim te u oko medeno! [Only admins are allowed to see this image]
Ljubimo i mi našu kometu koja stigne da svrati i kod nas [Only admins are allowed to see this image]

nena beba ::Orli i orlić ne izbijaju iz kafana izgleda... Osladilo se...

Tačno neno, sad mi se ne ulazi u kuću, a i dok spustim sa drugog sprata, ne isplati mi se Razz
Šetamo dosta, još uvek sam limitirana jer se brzo unervozi, max. sat smo napolju, ali verujem da ćemo postepeno i to prevazići, sad idemo u šetnju pravim kolicima, a ne u AS nakačenoj. Odličan osećaj, biti kao i svi drugi lol! Jes da počesto u povratku ga ja nosim i guram kolica, al hajd, baš da ne budem cepidlaka Laughing

Mirjana ::"Čak sam milsila da mu sipam u činiju ko kučetu, pa nek lapće Laughing " ja sam imala isti problem, ali isti, pa mu davala da mi pije iz ruke kao kučence Laughing Sestra mi je predlagala da mu zašećerim vodu i sipam koju kap limuna jer je njoj tako rekao neonatolog, pa je ona tako sa svojim ćerkama.
Ja nisam htela, jer sam želela da pije vodu a ne sokove (još i citruse, mislim...)
Tek sad je počeo da pije vodic i to iz originalne flašice za vodu, rosa dečija. Možda bi i ranije krenuo da sam se usudila da mu dam iz ove flašice Rolling Eyes
Jedva čekam da ti Šiz odgovori, kako bi znala za drugo, treće, itd lol!


plavaptica ::
Dobra si za pijenje vode Laughing ....nemam savet, moje dete jos uvek ne zeli vodu ni da okusi Mad
Poljubac za naseg lepog Mihaila [Only admins are allowed to see this image]
Shizika ::
Za vodu je dobar savijet sa shpricom, a pokushaj i sa slamkom, tu nije slobodan pad vec se cijeni sisanje.
maus ::Poce li nas orlic vodu piti?


Pa znači da i ja sačekam još malo, pa će biti rosa na pisak Laughing Ja sam popustila pa probala i zašećerenu, ali jok. Ni sok ni čaj.
Samo da je on zdrav, pa lako ćemo, ima u sisama još, pa se napije kad ožedni. Zezam se, vi me razumete, sve je OK dok nema proliva itd. Tako da ne brinem previše, već ga učim polako na šolju. A onu flašicu sa piskom mu dam da se igra i glodje, pa valjda koji mililitar završi i u grlu. A posle se presvučemo Laughing

Napunismo šest meseci. Prođe pola godine dok dlanom o dlan, sad mi izgleda kao da je celi život tu sa mnom, a opet, jako su mi živa sećanja kako je bilo bez njega.
Moj ceo svet. Mile mamin. Milina i toplina, lepota od života. Tako mama kaže. I da sam gačak, mamin mali mačak, tatin sunca zračak. I bakin maslačak. Razz
Sad je sve lakše i drugačije. I dalje on ne spava kako treba, ali se nazire kakav takav ritam. U devet mora da je u krevetu, pospan je već od osam, to je sam namestio. Često se probudi par puta do ponoći, ali se da lako uspavati ponovo. Povremeno odspava u komadu od nekih deset do pet ujutru, i ja ko nova tad. Jer šest meseci je jako nogo nespavanja za ženu mojih godina Laughing Majke mi, smejte se, ali ako iko ima kondicije za nespavanje to sam ja, od kad radim radim noći, ali sa 30g je bilo neuporedivo lakše izgurati noć. Desni ga jako muče, a zuba nema na vidiku još. I dalje se probudi noću uz vrisak, i jedva ga smirimo tada. Kada se to desi prije ponoći lakše je, jer sam ja budna, ali kad ja spavam a on vrisne, ne zna se ko je gori od nas dvoje tad. Svaku drugu treć noć se budi po pet šest puta, pa ja ujutro budem samo za drugi krevet Rolling Eyes Zato baki spomenik dižemo za života, jer mi znači neopisivo. Opet je sa nama, pa ga i ne osetim jer nakon takvih noći ona ga pripazi pa ja dremne satak po danu.
Moja duša jede lepo, za razliku od vode gustu materiju u ustima bolje prihvata Laughing Nije to još količinski premnogo, ali bude ona manja teglica od 125ml, npr. Nekad cela, nekad mu malo, a nekad i ostane. Uglavnom mu ja spremam kašice i pravim povremeno nebulozne kombinacije (za moju mamu) ali on to lepo prihvata. Po par dana vezano nekad ne jede, jer ga muče desni, ali ti objasni babi da to nije jer je neslano ili je brokoli unutra, već ga bole desni kad jede Razz Probali i meso. Olizao. lol!

VOLIM GA DO NEBA DO ZVEZDA DO MESECA. SIRIUSA ORIONA I ALFA KENTAURA
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od plavaptica 21/4/2013, 15:20

Srecan vam 6. mesecdancic srca srca srca osmeh srce
Predivan izvestaj, kao i svaki do sada smajli angel
To za desni je izgleda normalno, tako je i Ani, a prvi zub tek u 9. mesecu.
Bravo za klopicu, a ako ga zubici ne budu mucili bas mnogo i spavanje ce uskoro da se skroz unormali.
Poljubac za Mileta maminog usne
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Mirjana 21/4/2013, 22:49

Milina srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Kako ti mene razveseliš svojim izveštajima! Divna ženo queen osmeh srce
Ljubimo mačka, maslačka, zračka...šta ono još reče Laughing
Što se količine hrane tiče, ja mislim da je to dovoljno. I Cvrle pojede sadržaj manje teglice, nekad samo pola, a nekada celu i još malo. Uopšte me to ne brine, kao ni dani kad odbija hranu. Živela sisa! lol!
Srećan šesti mesecdančić love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od pcelica 22/4/2013, 09:15

Srecan sesti mesecdancic!
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od bak 22/4/2013, 09:26

Srecan mesecdancic Mihajlu srca srca srca

Mama Orle, divan izvestaj, vredi cekati, bas, bas srca srca srca love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od caci 22/4/2013, 09:57

Srecan vam sesti mali rogendancic srca
I neka vam je nazdravlje prva pricest ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 16 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 35 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu