KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihailo Orlić

+67
nabla
fmala
Niny
lenabeograd
Vecka
viktorija
nina :)
JAmajka
cici
rada78
snedra
SladZana
hany
maki79
LaFolie
pcelica
makababy
bubi80
dragmilk
catherine290505
lolipop
key
caci
Marija86
Zoka83
tuli
Pakki
Nefertari
heart84
dacans
Mrvica
Sofka
djole42
penelope
gagax81
Gramatika
mijaki
Vuchica
dragana76ns
Shizika
Simona
Botox
KoMetaK
Tanja83
buby
dr mali pariz
BiKsi :)
korpica
nesalela
JocY
cufta
SannI-AlL
Tinche
MAAKKI
Struzzo
lilya
cicsa80
ninica2
nena beba
missile
bak
Milijana
plavaptica
maus
MARA
zoxa
Orline
71 posters

Strana 25 od 35 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od buby 26/8/2013, 18:00

auuu...koliko ja dugo nisam bila ovde....recimo 7-8 meseci....Embarassed 
nisam vas zaboravila to je najbitnije,sin ti je medenjakovic medeni...predivan osmeh ima...ljubim vas puno
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od LaFolie 26/8/2013, 21:21

uzivala sam citajuci post srca srca srca srca medic mali :)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od dr mali pariz 26/8/2013, 23:07

Dobrodošli dragi naši-svojoj kući.
Virus za virusom...i sve iza vas-najbitnije od svega.
Ljubi nam zlatnog dečaka,maminog nestaška,pa onda okači neku fotkicu svog dase. Very Happy
ljuuuuuubim!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od KoMetaK 26/8/2013, 23:58

Kako je mama nahvalila svog sina, ni jedna ti snajka nece valjtati!! Wink Razz Laughing Laughing Laughing 
Salim se, naravno, divan ti je Mihailo, bas lepo napreduje i zeza koliko vidim. Neka ga, moze mu se, posle toliko godina cekanja. Very Happy Very Happy 

Uzivajte sa tajom, pa stavi i neku slicicu da vidimo kooliko je porastao kod bake. Very Happy 

Sve se mislim dal' da ga kaparisem ako bude curica kod mene, pa me strah - od sverve! lol! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od rada78 28/8/2013, 22:10

Evo i mene posle 7 meseci da se i Ja malo oglasim:lol: Laughing Laughing 

Procitala sve, pregledala sličke. Sin ti je pravi vrtiguz:D  lepotan, medenjak, ma sve...ljubimo ga moj Ognjen i Ja.

Procitala i tvoju priču na sajtu, rasplakala se, rastužila...



rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Struzzo 29/8/2013, 23:02

Gde ste jarani...
Videli Bosne...Wink
Baš bezveze za te viruse...kako se tako kaleme...Neko mi je rekao da svako dete mora da prođe kroz takav period, individualno kad.
I tajo je još tu...Milina!
Uživajte maksimalno...

P. S. Što se tiče autosedišta i mi smo najčešće završavali tako što mama sedi pozadi i pored sedišta uzimam u krilo, zagrljaj dete...Sad to isto dete (muško) jedva čeka da sedi u autosedištu, da bude vezan jer on će voziti raketu do Meseca i gledao je u nekoj emisiji čike kosmonaute u svojim sedištima. Ono drugo (žensko) dete sedi poslušno, vezana i zaspi kao ćure iza prve krivine...

Ljubimo vas!!!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 30/8/2013, 15:23

Ljubim dete koje je danas reklo mam!srca srca srca srca srca 

Zao mi je sto je zakacio taj virus, al vazno da je on super, aktivan guzan! Tek ce on da pravi zavrzlame!yes 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od dr mali pariz 31/8/2013, 16:13

Struzzo ::Ono drugo (žensko) dete sedi poslušno, vezana i zaspi kao ćure iza prve krivine...

lol! lol! lol! 
eh,ta divna ženska stvorenja...ista Ivona.Very Happy 
Miki...di steeeeeeee:12a: 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od MAAKKI 1/9/2013, 19:42

ljubav ljubav 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 2/9/2013, 23:04

buby ::auuu...koliko ja dugo nisam bila ovde....recimo 7-8 meseci....Embarassed 
nisam vas zaboravila to je najbitnije,sin ti je medenjakovic medeni...predivan osmeh ima...ljubim vas puno
Auuu, stvarno Razz Razz Ali mi je jako drago da te vidim, svejedo. Pročitah prelepe vesti, pa ću posle do tebe da te izljubim pošteno. osmeh srce 
LaFolie ::uzivala sam citajuci post srca srca srca srca medic mali :)
dr mali pariz ::Dobrodošli dragi naši-svojoj kući.
Virus za virusom...i sve iza vas-najbitnije od svega.
Ljubi nam zlatnog dečaka,maminog nestaška,pa onda okači neku fotkicu svog dase. Very Happy
ljuuuuuubim!
Hvaaalaaaa. NIsam još prebacila slike Embarassed  Ima jedna na kojoj mi liči na tvog Dušana, moram je staviti kad je nadjem:D 

KoMetaK ::Kako je mama nahvalila svog sina, ni jedna ti snajka nece valjtati!! Wink Razz Laughing Laughing Laughing 
Salim se, naravno, divan ti je Mihailo, bas lepo napreduje i zeza koliko vidim. Neka ga, moze mu se, posle toliko godina cekanja. Very Happy Very Happy 

Uzivajte sa tajom, pa stavi i neku slicicu da vidimo kooliko je porastao kod bake. Very Happy 

Sve se mislim dal' da ga kaparisem ako bude curica kod mene, pa me strah - od sverve! lol! lol! lol!
 b  b  b  Blesava si...Kapariši, slobodn, al čekaj da vidimo sigurno jel curica d 
A voli svekrva internacionalne, već mi nabacuju za sina jednu malecku koja se pre neki dan rodila, u Gabonu  b Ako bude zmijskog tela na mamu kad poraste (pošto je tata naš plavušan iz Bg) moj Mikele ima da samo blinka. Ali...obzirom da mu je tetka u Italiji, tipujem da će mu tamo biti mloooogooo lepo kad poraste tako da...

rada78 ::Evo i mene posle 7 meseci da se i Ja malo oglasim:lol: Laughing Laughing 

Procitala sve, pregledala sličke. Sin ti je pravi vrtiguz:D  lepotan, medenjak, ma sve...ljubimo ga moj Ognjen i Ja.

Procitala i tvoju priču na sajtu, rasplakala se, rastužila...



zagrljaj  DE si rado, zmaju, da ne kažem žabice (jel ono bi tvoj stari avatar neke žabe ? )

Struzzo ::Gde ste jarani...
Videli Bosne...Wink
Baš bezveze za te viruse...kako se tako kaleme...Neko mi je rekao da svako dete mora da prođe kroz takav period, individualno kad.
I tajo je još tu...Milina!
Uživajte maksimalno...

P. S. Što se tiče autosedišta i mi smo najčešće završavali tako što mama sedi pozadi i pored sedišta uzimam u krilo, zagrljaj dete...Sad to isto dete (muško) jedva čeka da sedi u autosedištu, da bude vezan jer on će voziti raketu do Meseca i gledao je u nekoj emisiji čike kosmonaute u svojim sedištima. Ono drugo (žensko) dete sedi poslušno, vezana i zaspi kao ćure iza prve krivine...

Ljubimo vas!!!
dr mali pariz ::
lol! lol! lol!
eh,ta divna ženska stvorenja...ista Ivona.Very Happy
Miki...di steeeeeeee:12a:
Evo nas drugari naši. Dobro si mi dala ideju, stru, kad propriča biće kosmonaut g  Zasad samo mamina maza, hihihi. A curice...šta reći, većinom su zahvalnije za "održavanje" izgleda. Ljubavi moje slatke. Kako bih ih volela videti. Oba dvojca sa kormilarom

BiKsi :) ::Ljubim dete koje je danas reklo mam!srca srca srca srca srca 

Zao mi je sto je zakacio taj virus, al vazno da je on super, aktivan guzan! Tek ce on da pravi zavrzlame!yes 
Jeste...Rekao je mama konačno. Prvo mmm pa mam-mam, pa kad je opalio rafal...mam-ma-ma-mam-ma-mam
I nema pjma šta govori, al vidi da sam ja srećna pa nastavlja...Beše to na dan ćuftinog venčanja, zapamtih po prazniku 28.8. (ne odoh na jutra da je izljubim i čestitam d  )
Bože kako mi je lepo sa njim. Pa čak kad je ceo cendra i kmezav kao danas što je. Ljubav moja najveća. Za mesec dana posao, joooj. Baš mi se ne da ni misliti o tome
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 2/9/2013, 23:36

Joj kako te je lepo čitati tako raspilavljenu kad pišeš o njemu. Ja se nadam da ću se i ja raskraviti kad stigne ovo naše čudo. Sve mislim biću stroga, a podsvest kao da mi priča neku drugu priču.lol!  Sve lajem ovako ću, onako ću, al kad se rodi, pa kad zatrepće okicama, ko će me pitati, je li tako?lol! NaHebaću, i biće sve suprotno od onoga što sam se borila. lol! Kako se ti Orliću moj držiš po tom pitanju? Ranija razmišljanja i sada, već je on veliki, iskristalisalo se tu dosta toga, pretpostavljam?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 2/9/2013, 23:39

Ma radi mi šta 'oće lol! 
Posvadjamo se mi, ja nešto kao rondam, jutros sam baš, posle n-tog budjenja i plakanju u cik zore, tako da se čak i mm naljutio na mene, veli- kako mogu...Jer sam lupetala nešto kao - na ti sisu, jebla te ona, ko me ćero da ti je dam i prvi dan i sve nešto u topm stilu bunovna, mrtva...A moj Ćirkan me ne ferma. Zgrabi sisu i pjevaj majko borbene...Zna da rondam u prazno.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 2/9/2013, 23:43

lol!  Gledam tebe, vidim sebe za godinu dana!lol!  I sve ko velim, ma fin si ti iksan, divna majka, ma biće i od mene nekad nešto!lol! lol! Rodjeni danas izjavio kako misli da ću početi njega da driblam kad dodje bebac, da neće znati šta ga je snašlo, videćemo da li je upravu!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 2/9/2013, 23:44

Nisam baš u svemu popustljiva toliko, al je on istrajniji od mene Laughing 
Recimo za zajedničko spavanje...Nisam ja bila striktno protiv toga, ali mi nije izgledalo komforno. Pa ni sigurno. Ali sad je veći i kočoperan, a mm jedva čeka...Kako se rodio on viče kako će nam se uvaliti u krevet, a u stvari jedva čeka i priziva. I ja na kraju popustih, ranije, dok mm nije bio tu samo kod poslednjeg budjenja sam ga ubacivala, a sad, bogami i ranije. Cvrčak zna, nacica se, ispusti je kao praćku i čim ga spustim otkotrlja se iver do klade i uzguzelja do njega...a matori samo pukće od sreće onako kroz san...Ma šou su njih dvojica. A i ja se sad navikla. Pa ga nekad gledam u marku dok sapava i pući se trepće, biće nešto sanja tad...Jaooo, ma izljubila bih ga čitavog tad, al se lav ne diora dok spava pa odolim... Laughing 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 2/9/2013, 23:49

Opasni su to igrači od starta! O jea!
A tu su ti dva rešenja, prvo daš jednom cicu, pa drugom cicu, pa ih obojicu otkotrljaj u krevetac!lol! 
A drugo, ak ne možeš protiv njih a ti im se pridruži!osmeh srce 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Orline 2/9/2013, 23:55

Ahahaha, luda si...Pa ja sam sa njima, ofkors, ali se širim na jednoj polovini, a njih dvojica na drugoj Laughing A nemirno spava, dozlaboga, izlupa se u ogradicu od kreveca, zaglavljuje, ustane pa skače noću ili plače, zavisi kad dodjem, sad kad sam mu vratila vreću kad je zahladnelo sapliće se o nju kad ustane pa pobrlji, ma haos. Jedan od razloga što sam popustila i stavila ga izmedju nas je i taj...da mu ostanu zubi do predškolskog jer glođe ogradu i skače istovremeno, pa samo čekam kad će da okrezavi, daleko bilo. Ne smiruje se. Danas je savladao jedini stepenik koji imamo u stanu Shocked 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 2/9/2013, 23:57

Ne znam ja šta je to sa svom decom, al noću se svi rotiraju konstatno, čas su pod nogama roditeljima, čas negde oko jastuka zaglavljeni, pa popreko, ma haos. Samo se vi mazuljajte što bi rekla naša lolipop.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od maus 3/9/2013, 09:12

Orline ::
Jeste...Rekao je mama konačno. Prvo mmm pa mam-mam, pa kad je opalio rafal...mam-ma-ma-mam-ma-mam
I nema pjma šta govori, al vidi da sam ja srećna pa nastavlja...Beše to na dan ćuftinog venčanja, zapamtih po prazniku 28.8. (ne odoh na jutra da je izljubim i čestitam d  )
Bože kako mi je lepo sa njim. Pa čak kad je ceo cendra i kmezav kao danas što je. Ljubav moja najveća. Za mesec dana posao, joooj. Baš mi se ne da ni misliti o tome

Bravo za mamaaaaaaaaaaaa:aa2: radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Prelepo:aa2: radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
Jos malo pa posao. Ma bice sve ok! Ne brini se. Ko ce ga cuvati?

Orline ::Jer sam lupetala nešto kao - na ti sisu, jebla te ona, ko me ćero da ti je dam i prvi dan i sve nešto u topm stilu bunovna, mrtva...A moj Ćirkan me ne ferma. Zgrabi sisu i pjevaj majko borbene...Zna da rondam u prazno.
hahahahahahahahaaha ti nisi nortmalna majke mi....vristim od smeha hahahahahahahahaahahahaha

Ljubim vas drugari sreca sreca sreca 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od bak 3/9/2013, 09:52

[quote="Orline" Cvrčak zna, nacica se, ispusti je kao praćku i čim ga spustim otkotrlja se iver do klade i uzguzelja do njega...a matori samo pukće od sreće onako kroz san...Ma šou su njih dvojica. A i ja se sad navikla. Pa ga nekad gledam u marku dok sapava i pući se trepće, biće nešto sanja tad...Jaooo, ma izljubila bih ga čitavog tad, al se lav ne diora dok spava pa odolim... Laughing [/quote]
srca srca srca srca 

Iver/klada lol! 

BiKsi :) ::
A tu su ti dva rešenja, prvo daš jednom cicu, pa drugom cicu, pa ih obojicu otkotrljaj u krevetac!lol! 
A drugo, ak ne možeš protiv njih a ti im se pridruži!osmeh srce 
lol! lol! lol! lol!  Vidim Rodjenog sa portiklom oko vrata za par meseci lol! 

Orline, kako je divno citati te yes 

Sta cete za cuvanje? Jel vam tata sad tu na duze ili ode opet?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od KoMetaK 3/9/2013, 10:35

Orle, onda smo se dogovorile, samo da utvrdimo da je devojcica! lol! lol! Odma ti sina dovodim u It i odvajam ga od cice, da mi ga ne razmazis mnogo Wink lol! lol! 

I ja uzivam da te citam, Miki je sve skontao i baskari se izmedju mame i tate, uziva dete kad zna da mu je sve dozvoljeno.
I ja ko Bixi, svasta bih nesto uradila, bila stroga, ali verujem da cu ko ti... moze sve! Samo ne znam da li bih smela da ga stavim u krevet sa nama, ovaj moj ogroman i mene prignjeci nocu, osecaj mu je nula kad spava, pa mozda me to spasi guranja u krevetu! lol! lol! 

Ljubi mi zeta!!! (zelim da verujem da cu biti u pravu! lol! )
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 12:33

bak ::
BiKsi :) ::
A tu su ti dva rešenja, prvo daš jednom cicu, pa drugom cicu, pa ih obojicu otkotrljaj u krevetac!lol! 
A drugo, ak ne možeš protiv njih a ti im se pridruži!osmeh srce 
lol! lol! lol! lol!  Vidim Rodjenog sa portiklom oko vrata  za par meseci lol! 
lol! lol! lol!  O jes, i ja zamislila scenu, bice vrlo zabavno! Treba razraditi mlecne kanale, a ko ce nego Rodjeni.lol! Bebac nece imati snage.lol! 
Ispricavam se za ove gluposti koje pisem detetu u dnevniku, al i on je musko, ta veza sa sisom ostaje doveka, pa ce razumeti!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od KoMetaK 3/9/2013, 12:49

BiKsi :) ::
bak ::
BiKsi :) ::
A tu su ti dva rešenja, prvo daš jednom cicu, pa drugom cicu, pa ih obojicu otkotrljaj u krevetac!lol! 
A drugo, ak ne možeš protiv njih a ti im se pridruži!osmeh srce 
lol! lol! lol! lol!  Vidim Rodjenog sa portiklom oko vrata  za par meseci lol! 
lol! lol! lol!  O jes, i ja zamislila scenu, bice vrlo zabavno! Treba razraditi mlecne kanale, a ko ce nego Rodjeni.lol! Bebac nece imati snage.lol! 
Ispricavam se za ove gluposti koje pisem detetu u dnevniku, al i on je musko, ta veza sa sisom ostaje doveka, pa ce razumeti!lol! 
Kola si ti blesaca!!!! lol! lol! lol!  b  b  b  b 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Shizika 3/9/2013, 23:21

v   b  Niste normalne! Laughing 
Mama, koristite dijete kao kontracepciju? Wink 
Nadam se da nije nishta ozbiljno taj bliski susret sa stepenikom? Chekamo slichice.
osmeh srce 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od dr mali pariz 4/9/2013, 00:21

Majka, vidim raspoloženje na nivou, ticker sve bliži jedinici, on sve zreliji,i posao ti se smeši uskoro...VEĆ???
daj postavljaj slike i ljubi guzicu što podseća na Ducija i bori se za sebw!!
ljubim vaa
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Botox 4/9/2013, 08:12

gde ste drugariiii :)
mihailo pravi zvrk oduvek :)
uvalio se u bracni i uziva hehe, poznato mi nesto :-D
a vidim i trkelja vec pa i mama kaze :)
ej, dok ne zaboravim, cesto smo ovde misili na vas, vikendaja pored, imaju klinca isto jedan dan stariji od vlajka....
orle ono cudo da si videla, sparta po celom dvoristu, stepenice gore, stoji, hoda, prica, ima ga :-D
sta ti je dan razlike lol!
ma on je tebi vidim isto tako, sve stigao, a kolko smo se salili s nasim malim lencugicama, te nece da sede, te nece ovo, ono... porasli odjednom momci.... jedino sti vlajko ne misli reci mama u skorije vreme :-D bice od onih sto progovore pred skolu...
a sisa.... hahahhaha, jao draga, neverovatno koliko je vole :) isti su.... samo ti daj sisu mama i cuti....
evo pisem ovo, a vlajko se svoje sike setio, dovukao mi se do nogu i vuce me za nogavicu dok cvili.... vreme je :-D
odoh... pozzzz :-*
p.s. jel mozes nekako produziti porodiljsko?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mihailo Orlić - Page 25 Empty Re: Mihailo Orlić

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 35 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu