KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jubilarna jutra

+50
bak
agata
beta
MARA
dra00
mijaki
Orline
fight&faith
korpica
Milijana
maus
hany
cufta
BiKsi :)
Shizika
missile
cicsa80
Tinushka
dragmilk
saska1
JAmajka
Tinche
lenjivica
Mirjana
Struzzo
Botox
djole42
zoxa
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
Ema78
KoMetaK
ninica2
plavaptica
cici
nena beba
LaFolie
dr mali pariz
penelope
Gramatika
HappyGirl
SladZana
MAAKKI
Vuchica
lilya
Bjanka
buby
Simona
caci
54 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od MARA 22/1/2013, 21:53

Cole car.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 22/1/2013, 22:49

BiKsi :) ::A šta je to somatoped? Rolling Eyes


Defektolog koji se bavi motorickim razvojem dece, pa i odraslih pretpostavljam kada postoji problem. Ima tri vrste defektologa: somatoped, logoped i treceg nisam zapamtila kako se zove ali je zaduzen za poremecaj sluha.

Bjanka, sve se dobro odvija Januarska jubilarna jutra - Page 40 612963 Da nam se skućis sto pre.
O sisama ne znam bas mnogo, nisam imala cime da se pohvalim ni pre trudnoce, ni kroz celu trudnocu pa ni sada, sve je ostalo nepromenjeno Rolling Eyes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 22/1/2013, 23:08

Pari, ja da bih mogla da podignem svoje dete, da potrcim za njim, MORAM da vezbam. Dzaba mu majka koja moze samo da ga gleda. A, i nisam pristalica da se majka posveti deci 100%, i da zanemari sebe, mislim da se svi tu slazemo. Naravno da mi dete nece biti zanemareno, ali mu dva ili tri puta nedeljno nista nece faliti ni sa tatom.

Da Bjanka, ja plesem, ceo svoj zivot...tj od osnovne skole. Nikada se nisam takmicila, ja to za svoju dusu, ali sem neka dva tri plesa, koja se kod nas ne uce, sve ostalo drzim u malom prstu, pogotovu valcere...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od KoMetaK 22/1/2013, 23:12

CIaos zeMske,

Samo da vas ljubnem na brzaka, necu da se vatam i ja za sise ko Bixi lol! lol! A bogme, ni za mleko, strogo mi je zabranjeno u ishrani! lol! lol!

Bjanka, bravo! Okrenula si novi list i videces kako ce ti se pozitivne i lepe stvari desavati u zivotu! Drago mi je da si pokupila sve, jer jednog dana ce ti biti drago! Pogotovu sto je kreten odmah popunio prazninu, a ko zna od kad sve to traje. Sa srecom trazenje stana i useljavanje! Very Happy
BiKsaco, Cole ti je sampion! lol! lol! lol!
Lylia, srecna vam godisnjica! Da sledecu docekate utroje u novom stanu! Moze i ucetvoro! Very Happy

Ja sam sva nikakva Rolling Eyes Samo mi se spava i nikako jos da se odmorim od puta. Rolling Eyes Poremetila se ja, poremetila mi se i veštica i kasni mi vec 4-5 dana. Posto mi ne umemo da pravimo decu, ne verujem da je to, nego je verovatno promena klime. Mada, ako smo uspeli da napravimo Kubance, eto nas opet tamo umesto u Prag! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 22/1/2013, 23:16

Biksi, ja sam problem sa sisama vec unapred resila... kada zavrsim sa radjanjem i dojenjem, ako ne budem zadovoljna njihovim izgledom, odoh pod noz... mada, ako budem na mamu, problema nece biti. Ali, da dojenje i nema neke veze, za to je primer moja sestra.... Pre trudnoce je imala ok grudi, dojila je mozda mesec dana, ako i toliko... sada ima samo pregib koze i gomilu strija...kao da je dojila puk vojske poslednjih 10 godina. I ona je resila to da jednom sredi, ali za sada ne zna da li ce hteti jos dece. Ni jedna od nas niije za plastiku pre zavrsetka dojenja.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od hany 22/1/2013, 23:55

da se nadovezem za sise u osnovnoj skoli sam patila sto imam malo vece grudi, ustvari nisu one bile vece nego sve moje drugarice ih nisu imale uopste, pa su mi moje izgledale velike, u srednjoj ja shvatih da su mi grudi da malo se pohvalim dobre :), te u jednoj raspravi kazem mojoj drugraice na njen komentar da su mi grudi velike odgovorim ,,tebe bi covek pre uhvatio za trepavicu nego za sisu " , i sad se smejemo tome ali mi je priznala da joj nije bilo pravo sto sam tako rekla - pa nije ni meni bilo pravo. Sta ce biti sa sisama ako budem imala bebu i budem dojila uvek sam se pitala :). Uf nikad nisam ovoliko o sisama pisala
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 23/1/2013, 00:07

Ja sam prezadovoljna svojim izgledom, i volela bih i posle trudnoce da vratim staru liniju. Mislim da nije nemoguce, jedino su strije trajne. Sve ostalo se resava.

A mm se zeza da bi trebalo moje grudi da slikamo, da mi naprave iste takve ako se budu mnogo " pokvarile".

I da, jako bitna stvar, za jos lepse grudi, bez obzira na njihov oblik i velicinu, bitan je i misic ispod njih... a on se da lepo navezbai, tako da moze malo da smanji " viseci efekat".
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 23/1/2013, 00:33

Ja poznajem mnogo zena koje su rodile dvoje ili troje dece, a izgledaju savrseno, a poznajem i one(nadam se da se necu upisati u tu grupu) koje i dalje krive trudnocu i porodjaj koji su se desili pre x godina za svoj los izgled i svinjogojstvo.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od hany 23/1/2013, 00:35

slazem se ptico s tobom
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 23/1/2013, 07:32

ptico, mislim da je svinjogojstvo bas pravi izraz... naravno, ponekad zaista dodje do remecenja hormona, ali ne moramo sve da budemo manekenke, zna se sta je pristojan i zdrav izgled. meni ne treba da zamisljam, ja samo pogledam svoju sestru...sa jedne strane, unistili su je hormoni, sa druge cigarete, dijete i kojesta, nesreden zivot...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 23/1/2013, 07:38

e da... jutros sam cula nesto sto odavno nisam...hor cavki...a sada cujem neke druge ptice...milina...kako mi to nedostaje u bgd'u...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od SladZana 23/1/2013, 07:51

Dobro jutro drugari!

Vidim da ste se raspisali o poprsju Very Happy e ja imam i sad da se pohvalim prednjim trapom, cak i previse, sta ce biti u trudnoci samo cu da zamisljam affraid i tokom srednje skole sam zamisljala smanjivanje, ali isto bih se tesko odvojila od njih Very Happy

Moja zaova takodje ima velike grudi, dok je dojila bile su ogromne, a sad su bas super, nekako su se dovele u red.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Bjanka 23/1/2013, 08:45

Ema ,
evo sada izvela Reu,i isto cula neke ptice iz detinjstva koje godinama nisam cula u Beogradu...lep osecaj...

Sta li bi muskarci rekli kad bi citali ovu prepisku o sisama?:)))
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 23/1/2013, 08:55

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Kaficazazezu

DOBRO JUTRO SVIMA!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana 23/1/2013, 08:55

Biksi, mi ovde to zovemo "mrtvi pacovi" lol! Tako izgledaju grudi meni bliskih zena u okolini koje su dojile i kasnije vratile svoju liniju. E sad, ja sam dojila, linija mi je jos bolja nego pre trudnoce, ali mi sise jos nisu dosle do tog stadijuma, ali da vise u odnosu na predjasnje stanje - vise. Ja, naravno, nisam zadovoljna, mada se mm ne slaze sa mnom. Ali on nije objektivan, suvise je zaljubljen u mene lol!
I Ema, sa jednim detetom je lako ici u teretanu ili bilo gde, ja sam posle prvog porodjaja isla posle dva meseca 3 puta nedeljno, ali sa dvoje dece (a Pari ih od starta ima toliko) sve je teze ne duplo, vec 10 puta yes
E sada, dobro jutro...
Pijem kafu i jedem dva parceta torte, mama mi spakovala sve sto gosti nisu pojeli lol!
Napolju bas oblacno i tmurno, a meni se negde ide...samo ne znam gde bi Rolling Eyes
COle love Biksi, sledeci put kad krenete za Leskovac, nemoj da cujem da si me zaobisla boks

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cufta 23/1/2013, 10:16

Dobar dan, dok proctam sta se sve dogodilo do jutros, vec dodje podne.
O sisama necu ni da pricam - ja sam ona sa trepavicama i malim sisama.
Meni se bas to sve svidja sto su svi ovde razliciti. jedni idu na jogu, drugi na odbojku, treci teretana..... raspravljate se sta moze, sta ne moze, sta je bolje..... kao ono za dojenje......
ali kad procitah za PLES - tu sam odlepila!!!!! yes yes yes !!!Ema, kako volim ples, a sem valcera i uzickog kola ne znam nista. Ples mi je utisak dana!
Btw, jedva cekam da Lucija dremne popodne pa da i ja utonem u duuuubok san.

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2433
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 40 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu