KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jubilarna jutra

+33
Botox
Tinche
MARA
djole42
menora72
cicsa80
dragana76ns
anak
Orline
Mirjana
ninica2
saska1
senka
Simona
Gramatika
BiKsi :)
korpica
SladZana
MAAKKI
Milijana
cufta
Bjanka
nina :)
plavaptica
hany
JAmajka
dr mali pariz
lilya
Ema78
Tanja83
maus
KoMetaK
bak
37 posters

Strana 1 od 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 23/1/2013, 10:37

Dan Jutra!

Sto se tice price o dudama, ja bih volela da svoje decu/dete dojim, ali da ih posle toga dovedem u predjasnje stanje yes Mm kaze da je to bezveze i da sta fali i da vise. Mislim se ja, nece moci lol!

Mili, pzdravi mamu, nek spakuje i malo u ovom pravcu lol!

Svasta nesto htedoh, al sam sve zaboravila lol!

E da, opet me malo svrbi i boli mesto uboda od fraxija, tj onako po 1cm u krog. Da li je neko imao ovakve probleme, a da se nije osuo ceo, kao ja Rolling Eyes , tj da je proslo samo?

Nema nam Mrvice?

Nema ni Korpice?

Cufta spava, ostali vredni

Maus nam malo zabusava, neka, zasluzila je osmeh srce

Ajd zdravo osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od KoMetaK 23/1/2013, 11:29

Dobro jutro sunny
Bak, samo da tebi odgovorim, ja sam imala taj 1cm od clexana svrbucka po malo i posle se povuce u toku dana ili sutradan. Znam samo da sam se boskala svakog dana sa druge strane pupka i da tada nije bilo nicega na suprotnoj strani od prethodnog uboda. Prati, pa ces videti da sutra nece biti od danasnjeg uboda ili ako se siri, da znas da reagujes. Srecno mila i tdudna nam bila! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 23/1/2013, 11:59

E super da znam da je neko imao a da mu se povlacilo, ja sam imala, ali se sirilo No Ovaj od jutros od clexana je miran, za sad yes Onaj od juce svrbi lol! odoh da vidim sta se desava, ne mogu u kancelariji lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 23/1/2013, 12:14

Eheeeej zene gde ste sunny vas ogrijalo

U nekoj sam trci i zbrci, ali postigoh sve lol!
Samo da pribelezim moj jucerasnji blam.
Na setalistu, ljudi ko mrava, Ana i ja zurimo ka klizalistu i ja odjednom prdnem. Bez ikakve najave, samo PRRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDD . Mislim da nikada glasnije i jace i duze nisam prdnula, ma uzas. Iza mene neki mladici i svi u glas:"Opaaa?" Ja odmah:":Pa dobro momci, desava se...vi kao ne prdite..." Ana zacepila nos a ja joj kazem tiho da nema potrebe jer smo napolju i vetar duva a ona na sav glas:":Mama, tvoj prdez ce vetar odneti u Englesku." Tako, da, ko nije cuo da sam prdnula, Ana ga je obavestila.

Idem sad da iscitam sta ste pisale pa se kuckamo.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Tanja83 23/1/2013, 12:18

Dan jutra januarska Very Happy

Da se i ja upisem dok mesec ne prodje Wink

Meni je januar postao najlepsi mesec od prosle godine jer su u januaru rodjena moja dva andjela,moj mili hrabri Mata i moj majstor Nole Januarska jubilarna jutra 275568 Januarska jubilarna jutra 275568


Svasta nesto procitah,tj citam vas redovno ali nikako da se nakanim da napisem koju Rolling Eyes

Prvo da iskomentarisem "temu sa sisama" lol! Ja sam moju decu dojila 3 meseca i isto kazem da je,po meni, dojenje sr..e. Tih prvih 3 meseca nista drugo nisam radila sem,izmuzavanje,sisanje,presvacenje i sve tako u krug,smucilo mi se iskreno. A posledica dojenja su dva "izduvana balona" iliti sto rece Mili "dva mrtva pacova".Katastrofa affraid,da te tuga uhvati. Svaki put kada se pogledam u ogledalo tj kad sise stavim u prvi plan,ja se razocaram. Imala sam super grudi,bas lepe,onako cvrste,taman za saku,a sad imam "saku jada" Mad lol!

Biksi,Bak,drugarice moje, Januarska jubilarna jutra 62860,da ovog puta bude ono pravo Januarska jubilarna jutra 748686 Januarska jubilarna jutra 748686 Januarska jubilarna jutra 275568 Januarska jubilarna jutra 275568

Onda da ljubnem tufnastu Luciju,srce malo,pa onda Ducija koji ne spava i Ivonu nasu princezicu,Anu Pticinu koju bih pojela sa ovog maminog avatara,Orlinog Micka,Lencija i moju ljubavicu Milenu,Tininog Baticu,Vuka i Viktora Marinog koji imaju veeliikeee pise lol!,cek da ne zaboravim nekog Januarska jubilarna jutra 279933,valjda nisam nikog Embarassed

Kod nas drugari novost da sutra polecemo za Istanbul Januarska jubilarna jutra 569534 Januarska jubilarna jutra 569534 Januarska jubilarna jutra 569534
Joj jedva cekam Januarska jubilarna jutra 212587 Januarska jubilarna jutra 212587 Januarska jubilarna jutra 212587

Idem da se pakujem,od uzbudjenja ne znam kako cu nocas da spavam Januarska jubilarna jutra 635297

Mili,Cufto,Tina,Maus,Bak,Biksi,Orli,Pari,Maro,Meta,Bjanka,Hany,MarijaPG i sve ostale nepomenute cure Januarska jubilarna jutra 692299 Januarska jubilarna jutra 766699
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Tanja83 23/1/2013, 12:20

maus ::Eheeeej zene gde ste sunny vas ogrijalo

U nekoj sam trci i zbrci, ali postigoh sve lol!
Samo da pribelezim moj jucerasnji blam.
Na setalistu, ljudi ko mrava, Ana i ja zurimo ka klizalistu i ja odjednom prdnem. Bez ikakve najave, samo PRRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDD . Mislim da nikada glasnije i jace i duze nisam prdnula, ma uzas. Iza mene neki mladici i svi u glas:"Opaaa?" Ja odmah:":Pa dobro momci, desava se...vi kao ne prdite..." Ana zacepila nos a ja joj kazem tiho da nema potrebe jer smo napolju i vetar duva a ona na sav glas:":Mama, tvoj prdez ce vetar odneti u Englesku." Tako, da, ko nije cuo da sam prdnula, Ana ga je obavestila.

Idem sad da iscitam sta ste pisale pa se kuckamo.


Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Maus queen

Anci,srce moje pametno Januarska jubilarna jutra 75087 Ljubim te po sto puta Januarska jubilarna jutra 275568
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 23/1/2013, 12:27

Mili, ja mogu da rodim i desetoro dece, isto mi se hvata, od sada pa nadalje i ubuduce, da ne kazem ceo zivot, ne gine mi vezbanje. U pocetku je bilo zabava, sada se ispostavilo da je terapija. Zamisli situaciju da ne mozes da kontrolises mokracu ili stolicu, da ne smes da podignes nista tesko, da potrcis,da se savijes...ili da u najgorem slucaju ne mozes da hodas... e to sve radi diskus hernija na mestu gde ja mogu potencijalno da je dobijem, a jedine dve stvari koje mogu da uspore nastanak ili da nadam se, sprece pojavljivanje su svakodnevno vezbanje i manjak kilograma.

E sada, nevezano za decu i kilazu, i obaveze, ja sam ustajala u sest ujutru da bih u teratani bila u sedam, a na poslu u devet...isto kao i mm koji ima mnogo vise obaveza nego ja...Nas niko nije terao, sami smo odlucili. Prosto, do pre par godina smo zaista ziveli sportskim zivotom, i kada se on povredio stali smo...tek iz ove perspektive vidim koliko je to destruktivno uticalo na sve aspekte naseg zivota.Na pocetku vezbanja, bilo je dana kada sam mislila da cu umreti od upale misica od bola, od nemoci. A onda, kada sam se vratila na staro, onda sam shvatila da mi to vezbanje, daje toliko snage i energije da bih na Mesec mogla da skocim. Sok je bio, naravno kada sam saznala za stanje kicme, ali,sve sto treba da uradim je da se ne zapustim ponovo...Mnogo je mocan osecaj kada sa 34. i dalje mogu da uradim spagu bez problema,da istrcim krug oko Ade, da nikada nisam umorna, da me ne boli nista...Kada imam utisak da mi dan traje 48h...i sve to zbog vezbanja za koje mi treba sat i po, tri puta nedeljno. Da ne pominjem IR...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 23/1/2013, 12:29

Tanja83 ::
maus ::Eheeeej zene gde ste sunny vas ogrijalo

U nekoj sam trci i zbrci, ali postigoh sve lol!
Samo da pribelezim moj jucerasnji blam.
Na setalistu, ljudi ko mrava, Ana i ja zurimo ka klizalistu i ja odjednom prdnem. Bez ikakve najave, samo PRRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDD . Mislim da nikada glasnije i jace i duze nisam prdnula, ma uzas. Iza mene neki mladici i svi u glas:"Opaaa?" Ja odmah:":Pa dobro momci, desava se...vi kao ne prdite..." Ana zacepila nos a ja joj kazem tiho da nema potrebe jer smo napolju i vetar duva a ona na sav glas:":Mama, tvoj prdez ce vetar odneti u Englesku." Tako, da, ko nije cuo da sam prdnula, Ana ga je obavestila.

Idem sad da iscitam sta ste pisale pa se kuckamo.


Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Januarska jubilarna jutra 404938 Maus queen

Anci,srce moje pametno Januarska jubilarna jutra 75087 Ljubim te po sto puta Januarska jubilarna jutra 275568





 b v  b v  b v
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 23/1/2013, 12:37

Maus, lol! queen, ubih se od smeha Januarska jubilarna jutra 404938
Tanja, blagis tebi, zelim ti lep provod i dobar soping u Istambulu.
Ja se upravo zabavljam sa Anom, ona se prevrce i baca igracke na sve strane, a ja ih skupljam ....Evo je sad place....
Zene sve vas Januarska jubilarna jutra 670661
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od lilya 23/1/2013, 12:39

maus ::Eheeeej zene gde ste sunny vas ogrijalo

U nekoj sam trci i zbrci, ali postigoh sve lol!
Samo da pribelezim moj jucerasnji blam.
Na setalistu, ljudi ko mrava, Ana i ja zurimo ka klizalistu i ja odjednom prdnem. Bez ikakve najave, samo PRRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDD . Mislim da nikada glasnije i jace i duze nisam prdnula, ma uzas. Iza mene neki mladici i svi u glas:"Opaaa?" Ja odmah:":Pa dobro momci, desava se...vi kao ne prdite..." Ana zacepila nos a ja joj kazem tiho da nema potrebe jer smo napolju i vetar duva a ona na sav glas:":Mama, tvoj prdez ce vetar odneti u Englesku." Tako, da, ko nije cuo da sam prdnula, Ana ga je obavestila.

Idem sad da iscitam sta ste pisale pa se kuckamo.

Kad se sad ne ugusih od smeha nikad necu. Luda si ko struja jbt  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b

Zene, sise i to, nemam pojma, ja se bas i ne bavim time kakve su i kako izgledam. Nekako sam u fazonu da sve ide sa godinama ili ti radnim stazom i da ne mogu sa skoro 37 da izgleda kao sto sam izgledala sa 27. Redovno vezbam yogu, volim da setam, trudim se da se hranim zdravo, ali nista vise od toga. Cak mi se desava da kad neko nekog opisuje da me podseti ko je u pitanju pa kaze: "Znas onaj ili ona malo punija." Ja skapiram da takve strari ne primecujem na osobam.

Tanja, da znas da si me sad pokolebala oko hotela sreca
Bakicka, navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od dr mali pariz 23/1/2013, 12:47

Usred ručka se pocepah na Mimin blam!Mima,ma je l moguće!! lol!
Ema, već ti je Mili odgovorila...dakle ,možda bih se i učačkala u terminu,ali ja sam još uvek mrtva umorna u večernjim satima.
Teretana,pa ni kardio,a kamoli tegovi me nikad nisu kao odbojka i badm.umarali,tako da još nema svrhe.
Ali se slažem sa tobom da što pre treba početi nekim sportom iz više razloga.
Ja nisam dugo dojil,Rode, svega pet ipo m.,i sise vise,ali nimalo strašno,niti meni neprijatno-to mi je najbirnije.Meni moj stomak smeta,i zbog nj.se ne osećam baš udobno.
Bakiša, ne znam dušo,nisam imala osipe os clexana...
Zmaje!Sunce mu zmajevo!Istanbul !! srećan vam put i lood provod!
Cure ,Jutra ,
Stisak!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od dr mali pariz 23/1/2013, 12:49

Tico,postoji i oligofrenolog-što je moja sestra-rad sa mentalno r.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od lilya 23/1/2013, 12:50

dr mali pariz ::Usred ručka se pocepah na Mimin blam!Mima,ma je l moguće!! lol!
Ema, već ti je Mili odgovorila...dakle ,možda bih se i učačkala u terminu,ali ja sam još uvek mrtva umorna u večernjim satima.
Teretana,pa ni kardio,a kamoli tegovi me nikad nisu kao odbojka i badm.umarali,tako da još nema svrhe.
Ali se slažem sa tobom da što pre treba početi nekim sportom iz više razloga.
Ja nisam dugo dojil,Rode, svega pet ipo m.,i sise vise,ali nimalo strašno,niti meni neprijatno-to mi je najbirnije.Meni moj stomak smeta,i zbog nj.se ne osećam baš udobno.
Bakiša, ne znam dušo,nisam imala osipe os clexana...
Zmaje!Sunce mu zmajevo!Istanbul !! srećan vam put i lood provod!
Cure ,Jutra ,
Stisak!

Mene sramota da kazem da sam se bavila odbojkom pored tebe. Ja metar i uzdah, ti 2 metra lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 23/1/2013, 12:52

Ja i inace na ljudima ne primecujem fizicke osobine, ni nos, ni usta, eventualno zapazim ako ima stvarno nesto bas specificno ili upadljivo. Al zato pamtim mimiku, nacin izrazavanja, nesto u pokretu ili pogledu. Tako da to smrsao ili ugojio se neko, osisao se ili promenio boju kose, nista ja to ne primecujem lol! I na slikama mi se desava da ne prepoznam coveka, a znamo se, jednostavno nema pokreta ni govora na slici Razz

Tanja, lepo se provedite, zavidim intenzivo yes

Maus lol! lol! lol! lol! sto ume rodjena cerka ili majka da de izblamira, to niko ne ume lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 23/1/2013, 12:55

Dr, ja cackala ovih dana po nekim knjigama, i naletim na knjigu Bezbolni porodjaj, vec sam pisala o tome negde... e, tu su napomenuli da bi porodilje, ako im lekar dopusta naravno, vec 5 dana od porodjala trebalo da pocnu da rade neke vezbe...pogledm ja koje su to vezbe, i izgleda zaista smesno...ali, posle 4 meseca pauze kada am pokusala da ih uradim... joj... inace, rade se svaki dan, onoliko koliko se moze, 5- 15 min... i preporucuju se za stomak... Malo mi je bilo cudno to vidjenje, jer znam da se obicno savetuje da se saceka oko 6 nedelja, i naravno odnosi se na osobe koje nisu iale CR.

Ti verovatno znas koje su to vezbe, one najprostije za gornje i donje trbusnjake...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Tanja83 23/1/2013, 13:01

Lilia,javljam ti detaljno kakav je hotel kada budem gostovala u njemu Januarska jubilarna jutra 275568

Hvala vam drugari Januarska jubilarna jutra 679696

Pari,danas imam jedno iznenadjenje za tebe Januarska jubilarna jutra 275568,ocekuj ga(iznenadjenje ne mene lol!) Januarska jubilarna jutra 582639
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od JAmajka 23/1/2013, 13:04

Dan!

Samo da vam mahnem ff ,pa odoh da radim.Posla preko glave,izgleda da ću zaginuti u kanc.do uveče v .

Maus,ženo,ti si šou  b  b  b  b  b

Bak,i ja sam imala"reakcije"na bockanje(crvenilo i svrab),ali samo prvih dana.Tebi-SREĆNO!

Tanja,lep provod u Istambulu..,i ja bih .

Curice,pozz.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 23/1/2013, 13:04

Citam, predhodne strane - tema sise i dojenje. S...e ili ne, lepe sike ili ne posle dojenja...sve je individualno.
Ja se ne mogu poFaliti prednjim trapom, trepavicama i te kako Very Happy Nisam dojila Anu, eno je, zdrava i prava i nic joj ne fali.
Mala kako je proslo bockanje. Mora da si pisala u rd, procitacu posle.
Tanjo hocu i ja sa vama Very Happy
Bak igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Htedoh mnogo toga napisati ali sve pozaboravljah....godine, godine Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od KoMetaK 23/1/2013, 13:05

maus ::Eheeeej zene gde ste sunny vas ogrijalo

U nekoj sam trci i zbrci, ali postigoh sve lol!
Samo da pribelezim moj jucerasnji blam.
Na setalistu, ljudi ko mrava, Ana i ja zurimo ka klizalistu i ja odjednom prdnem. Bez ikakve najave, samo PRRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDD . Mislim da nikada glasnije i jace i duze nisam prdnula, ma uzas. Iza mene neki mladici i svi u glas:"Opaaa?" Ja odmah:":Pa dobro momci, desava se...vi kao ne prdite..." Ana zacepila nos a ja joj kazem tiho da nema potrebe jer smo napolju i vetar duva a ona na sav glas:":Mama, tvoj prdez ce vetar odneti u Englesku." Tako, da, ko nije cuo da sam prdnula, Ana ga je obavestila.

Idem sad da iscitam sta ste pisale pa se kuckamo.

Misu, pa ti si shou, a tek Anci!!! lol! lol! v  b  b  b  b  b  b  b  b  b
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od hany 23/1/2013, 13:05

Tanja83 ::Dan jutra januarska Very Happy

Da se i ja upisem dok mesec ne prodje Wink

Meni je januar postao najlepsi mesec od prosle godine jer su u januaru rodjena moja dva andjela,moj mili hrabri Mata i moj majstor Nole Januarska jubilarna jutra 275568 Januarska jubilarna jutra 275568


Svasta nesto procitah,tj citam vas redovno ali nikako da se nakanim da napisem koju Rolling Eyes

Prvo da iskomentarisem "temu sa sisama" lol! Ja sam moju decu dojila 3 meseca i isto kazem da je,po meni, dojenje sr..e. Tih prvih 3 meseca nista drugo nisam radila sem,izmuzavanje,sisanje,presvacenje i sve tako u krug,smucilo mi se iskreno. A posledica dojenja su dva "izduvana balona" iliti sto rece Mili "dva mrtva pacova".Katastrofa affraid,da te tuga uhvati. Svaki put kada se pogledam u ogledalo tj kad sise stavim u prvi plan,ja se razocaram. Imala sam super grudi,bas lepe,onako cvrste,taman za saku,a sad imam "saku jada" Mad lol!

Biksi,Bak,drugarice moje, Januarska jubilarna jutra 62860,da ovog puta bude ono pravo Januarska jubilarna jutra 748686 Januarska jubilarna jutra 748686 Januarska jubilarna jutra 275568 Januarska jubilarna jutra 275568

Onda da ljubnem tufnastu Luciju,srce malo,pa onda Ducija koji ne spava i Ivonu nasu princezicu,Anu Pticinu koju bih pojela sa ovog maminog avatara,Orlinog Micka,Lencija i moju ljubavicu Milenu,Tininog Baticu,Vuka i Viktora Marinog koji imaju veeliikeee pise lol!,cek da ne zaboravim nekog Januarska jubilarna jutra 279933,valjda nisam nikog Embarassed

Kod nas drugari novost da sutra polecemo za Istanbul Januarska jubilarna jutra 569534 Januarska jubilarna jutra 569534 Januarska jubilarna jutra 569534
Joj jedva cekam Januarska jubilarna jutra 212587 Januarska jubilarna jutra 212587 Januarska jubilarna jutra 212587

Idem da se pakujem,od uzbudjenja ne znam kako cu nocas da spavam Januarska jubilarna jutra 635297

Mili,Cufto,Tina,Maus,Bak,Biksi,Orli,Pari,Maro,Meta,Bjanka,Hany,MarijaPG i sve ostale nepomenute cure Januarska jubilarna jutra 692299 Januarska jubilarna jutra 766699


Pozdravvv i lep provod u Istanbuluuu
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 23/1/2013, 13:34

bak ::Ja i inace na ljudima ne primecujem fizicke osobine, ni nos, ni usta, eventualno zapazim ako ima stvarno nesto bas specificno ili upadljivo. Al zato pamtim mimiku, nacin izrazavanja, nesto u pokretu ili pogledu. Tako da to smrsao ili ugojio se neko, osisao se ili promenio boju kose, nista ja to ne primecujem lol! I na slikama mi se desava da ne prepoznam coveka, a znamo se, jednostavno nema pokreta ni govora na slici Razz


Januarska jubilarna jutra 561840 Isto i ja.To i jesu detalji koji ljude cine privlacnim ili pak odbojnim.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od nina :) 23/1/2013, 13:44

maus ali si me nasmejala da sam skoro decu probudila,znas sta kazu da trudnioce nemaju osecaj kad ce prdnuti a ja ti nesto u zadnje vreme stalno pisem da si trudna mozda nesto slutim

tanja vi opet na putu blago vama jedva cekam izvestaj
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Bjanka 23/1/2013, 14:04

Sto se tice vezbanja i mama koje imaju blizance,znam da mi je devojka sa bliznacima,iako je imala pomoc,rekla kako je pri put nalakirala nokte posle godinu i po dana..
E sada, da li je to preterivanje ili ne ili sta vec,jedno je sigurno beba x 2 je drugacije nego beba:)

Maus zenoooooooooooooooooooooooooo sta ima veze ,svi prdimo,nego super sto si iskulirala ...Ja bih crkla od smeha...Jos i Ana:)))))))))))))))))))))
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 23/1/2013, 14:29

U bre Bjanka, pa to je pomalo preterano... Moja luda sestra je uspela sa apsolutno sama rodi dete na pola faxa, da istovremeno studira, radi, doji dete, cuva dete i diplomira...kako je uspela ne znam, ali nije imala nikakvu pomoc, njen dragi je bio potpuna dilea, njegova mama nezainteresovana za unuce...ja sam studirala isto, nisam mogla da joj pomazem...Kako je uspela ne zna, ali je uvek bila doterana na svoj pank nacin...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Bjanka 23/1/2013, 14:36

Bravo za tvoju sestru!! Pa ,ne znam,kazem sta mi je rekla...Svako drugacije se organizuje, funkcionise i podnosi obaveze.
Zee koje imaju decu reci ce da to dosta zavisi i od toga kakvo je dete.
A sve znamo da ima i onih koje imaju jedno,i ono im je previse.
Moja sestra je oduvek znala da ce jedno i da vise ne zeli.
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu