Januarska jubilarna jutra

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana taj 21/1/2013, 23:06

Bojana86 ::ako malo procitas o njima
Moj odgovor se odnosio an ovo. Citala sam i vise verujem praksi.
Ne znams ta nije jasno po pitnaju iskustva? Posle 3 meseca je sve jos uvek jednostavno u odnosu na period kasnije, pa opet kasnije i td...
Problem sa dojenjem kod mene nema ama bas nikakve veze sa mojom srecom i to znaju oni koji prate Milenu.
I moj post nije imao nameru da ti kaze da cutis, vec je samo bio odgovor na tvoj komentar.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 21/1/2013, 23:14

Ema, ne radi se o zameni. Moja Milena je bila vezana za sisu toliko da njoj to nije bio izvor hrane, vec se samo budila da bi je malo drzala u ustima, povukla, malo spavala na njoj. TO se desavalo i po 10 puta u toku noci, 4 puna meseca. Dovelo je do toga da je konstantno bila nenaspavana, razdrazljiva, slabo je i jela preko dana, jer je znala da ce svaki sledeci put dobiti sisu. Posle 6 meseci, to vise nije glavni izvor hrane, ali nju nista drugo nije interesovalo, samo je isal za mnom i plakala. Da ne pricam da niko drugi nije mogao da je uzme kad krene da pada noc... meseci se od nje nisam odvojila ni na sat vremena sto je, pored nespavanja bio dodatni stres za mene... to en moze da razume neko ko nije bio u situaciji da ustaje na 10 minuta, 15.. i sl... Ma koliko da volim svoje dete, da znam koliko je to zdravo ( i ja jasam okruzena lekarima) mnogo je zdravije da bude naspavano, da bude mirno, da ja budem mirna kako bih mogla prema njoj da budem strpljivija i sl.... Kad je konacno sa 10 meseci prihvatila flasicu, u roku od 10 dana je krenula normalno da spava, danju je raspolozenija, prohodala, igra se sa igrackama, a ne gleda samo gde sam ja....ja sam rasterecenija, imam vise vremena za nju, volje...
Opet se vracam na iskustvo... moze neko pored 10 deteta da ne zna nista o njima, ali samo ako nije bio prisutan... onaj ko je tu, vidi sta se desava i kako se deca ponasaju...

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 21/1/2013, 23:14

I ja mislim da je dojenje super iako još uvek nisam majka, a nisam ni trudna. MM mama nije dojila i čini mi se da zbog toga ima lošiji imunitet i groznu polensku alergiju. Ema to još bolje zna jer je o tome verovatno učila i na faksu. Čini mi se da je dojenje dobro zbog antitela koje beba dobija od majke. Pored toga novija istraživanja pokazuju da su deca koje su majke dojile pokazale viši IQ na testovima inteligencije. Takođe mislim da devojke koje malo duže čekaju na svoju bebu ... više cene svaki momenat sa proveden sa njom. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1795
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 21/1/2013, 23:18

Joooj... tek o imunitetu ne mogu da pricam... vec me boli glava.... ja sam jedno dojeno dete (do 2.5 godine), ne znam da li je neko bio bolesniji od mene, a evo i Milena je na dobrom putu da mi se pridruzi....
AL, necu vise ovde, imamo mi temu o tome...
Ajd laku noc ljubav

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 21/1/2013, 23:22

Milijana možda je mamino melko zaslužno što si danas inžinjer Wink
U svakom slučaju devojke ... lepo spavajte Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1795
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 22/1/2013, 00:16

E evo devojke, da dodam jos ovo... skoro citala... mleko nije toliko bitno zbog antitela, vec zbog gradjenja crevne flore deteta, na koju treba da mislimo jos dok smo trudne, jer uticemo ishranom na nju. Kako, nisu naveli, ali pretpostavljam da se odnosi na to da se hranimo raznovrsno. Sa druge strane, optimalno dojenje ( nisu naveli vremenski preriod) bi moralo da se izazove kod svih zena, jer se na taj nacin zavrsava razvoj dojke i samim tim smanjuje rizik od hormonski zavisnih karcinoma. Mene mama nije dojila, imam kontakti dermatitis, sestra ima problema a varenjem. Obe odrasle na vestackom mleku. MM nije dojen, ima izrazene respiratorne alergije i poremecaj u radu jetre. Ako je ovo off topic, neka neko prebaci gde treba, ja nisam imala snage da trazim temu...

Pozdrav svima !!!!
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 22/1/2013, 01:27

BiKsi :) ::Ja hoću da me Milijana usvoji, majke mi!

Hany, a ti kao ne voliš da vidiš dobre sise, ajde, nemoj me zezati! lol!

Odo da se prevrnem, danas još više gostiju bi nego juče! I bi lepo!

Sada, spavanjac!

ha ha ja volim nesto drugo da vidim Wink
hany

Broj poruka : 2010
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 22/1/2013, 08:35

Dobro jutro,
Svi smo bili budni u 06:20, a sad ispratila Lenku i mm-a, uspavala Milenu i sebi razmestila radost
Danas ne planiram da radim ama bas nista yes
Ajd posluzicu vam kafu pa odoh. I onako treba da castim, nema vise Bromokriptina igra

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 22/1/2013, 08:45

Dobro jutro.

Umalo da serviram mleko,jer vidim da se predhodne dve strane pise o njemu Wink

Bak samo napred zeno lepa igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Biksi guzva i sinoc lol!
Mili cestitam ti dane bez bromica Very Happy
Lilya srecna godisnjica ljubavi osmeh srce
Lucija je dobro i drago mi je zbog toga.
Mene juce od 5 popodne sati unistio zeludac. Previjala sam se od bolova. Na svaka 2 minuta ostar bol koji je trajao oko 15 sekundi.Da sam bar krkala nesto tesko i masno pa da znam zbog cega.Pols epojine 2 tablete bol je prestala i ja sam Sleep
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 22/1/2013, 08:50

Dobro jutro drugari!

Maus zeludac nije za salu, mene je bas znao dobro da namuci yes

Mili, lakse se dise Very Happy

Sta je bilo sa Korpicom, kad je op?

Nisam vjerovala da cu dozivati 40 stepeni, ali tako je, ovo je nepodnosljivo od kisurine. Cekamo nedelju, za tad su najavili zrake sunca b
SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 22/1/2013, 09:23

Samo da vam mahnem,gnjavila sam vas toliko da sam duzna da se javim.

A citam vas redovno.

Bila sam 6 dana u Bg,trazila stan.Preokret je da moja tetka zeli da kupi garsonjeru, a ja cu ziveti u njoj,posto nema dece. Medjutim iznos koji ima je mala za Bg.Mislim,moze da se kupi 20 kv. I tako eto,trazim,gledam...

Da vasne davim kakvih sve prevaranata ima,jer uglavnom za te pare to su stanovi u legalizaciji.

Juce dosli do potpisivanja ugovora kod advokata,kad se budala predomisli,hoce kes na ruke....TAj razgovor i tu bahatost da vam ne prepricavam,i momentalno smo odustali.

Tako,da na onih moji -11 kg,sad je vec -14 ...Za ovih 6 dana od jurcanja,i stresa 3kg.

E sad da dodam,da sam ja prvih 6 skinula prvih dana po povratku kuci jer bas i nisam imala apetit,a onda sledecih 5 sam skinula tako sto sam se pridrzavala neke dijete koju ste spominjali,na bazi narandzi.

Mnogo je za ovako kratko vreme,ali to su sve kg koje sam nabacila...

Stvari sam uzela,poslusala sam vas,uzela sam sve svoje sto sam mogla da nadjem. Bilo mi je jako tesko da odem,ali kad sam usla i videla zenske sitnice po stanu ne mogu da opisem...To je par zenskih stvari,ali i jedna je dovoljna. Moze da bude srecan sto mu nisam sve polupala. Ali onda sam se sabrala i resila da mu nikako ne pokazem ljutnju.
Precrtan je. I tu je kraj price o tome.

Jako sam lose bila ovih dana,jer me je stigla iscrpljenost a evo 20 dana zovem agencije,dva dolaska za BG,jurcanje,taj odlazak za stvari mi je stajao nad glavom. KO je kupovao stan zna koji je to stres. A ja to radim sama.

Ali, radost ce biti neopisiva kad ga budem pronasla i krenula da zivim bez seljenja,kirije i svega ostalog. I najbolje, niko me niakda nece ostaviti na ulici.

Cestitam slavu svima, Korpici drzim palceve,Meta,Lilyo dobrodosle nazad,

Missile draga zamalo da ti budem komsinica, cekam spustanje cene za jedan stan na Belim vodama..ali ej zena tvrdoglava...

Ljubim vas sve puno,puno,puno
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 40
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 22/1/2013, 09:29

Milijana ::Bojana, citala sam, bas kao i ti, u prvoj trudnoci sve te stvari, ali ja sam tip koji vise veruje praksi nego teoriji, a na osnovu svoje (koja je prilicno duza od tvoje po pitanju dece) opet kazem da su sve to same gluposti. Kad se nadjes u situaciji kao Pari i ja, mozes da probas jedno, drugo, trece sto ces opet pokupiti iz necijeg iskustva i, ako ne pomogne (kao sto meni nije pomoglo) mozes da cekas da prodje i da ti to bude jedina nada. Moje resenje je bilo adaptirano mleko, i da je ona htela da ga pije ranije, jos tad bi nasi problemi bili reseni. Eto, ja iz tog razloga (i meni nekih licnih koji su ovde manje vazni), kazem da je dojenje sranje i ne mislim da polemisem na tu temu. Ja jednostavno nisam taj tip, nije mi nista znacilo ni kad sam dojila ni kad nisam... ravna linija... nismo svi isti.

Ja kao retard ovde lol! . Samo potpisujem organizatorke skole "Milicifbub". Cesce Milijanu jer se ona cesce javlja od Buby Very Happy .
Vidim kafa servirana, neko budan, neko nije...kako god zelim vam svima lep dan!

cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 22/1/2013, 09:30

Dan jutra!

Da se upisem na vreme jedan dan Razz

Maus, specijalno ti hvala na onome lepa zeno Embarassed Razz Treba mi ponekad

Marija, mrzim kisu! Mrzim, mrzim, mrzim. A ona bas voli ove krajeve u poslednje vreme. Doduse letos smo kukali kad ce Rolling Eyes

I ja se pitam sta nam je sa Korpicom?

Cufto kako nam je pijanistkinja? Uzivate kuci vas dve?

Nema nam lilye? Rad, red i disciplina, plus majstori, i ne zavidim joj

Pariz, kakvo je stanje, jer Dusan vas uspavao na kraju ili vi njega? Mis mali osmeh srce Poljubac za seku njegovu srce

Ljubim vas, odoh da radim, danas moram izaci ranije, moram na KC kod hematologa, nista ne saznah na kraju, sta cu ako se ospem od fraxija? A danas sam krenula sa bocama, pa je krajnje vreme Rolling Eyes
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 22/1/2013, 09:31

Bjanka, drago mi je da si se javila i sa skotom zavrsila yes

Vidis kako posle kise dodje sunny , stize stancic, tvoja kucica-tvoja slobodica, ej, koja je to radost radost
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 22/1/2013, 10:06

Jutro jutra!
Kako ste cure,kako nam je Korpica prošla?
Mima,jesi li mi se nasekirala ? ja pre neko veče pojela-između ostalog-dve-tri deljke kulena...a ljut u p.m....tu noć htedoh umreti od želuca...eto,tako ja skidam svoje kg Very Happy
Maro, Tino,iskidah se vašim postovima lol!
Rodiću,kako je prošao jučerašnji dan,a?
Bakiša,hvala na pitanju i poljupcima.
Sinoć nije izostao paracet jer je opet pokazivao znake...
A ja se spremam sama da strčim na drugi sprat kod koleg.i prijateljice na slavu...a Ivona poče da kenjka...on isto...a ja pop.i kažem mužu da nije sposoban da se sa oboma nosi,da mi to namerno radi,da ću pući u kući,i tako sam se radovala izlasku bez ikog,pa makar i dva sprata niže...a on ne može ni toliko da mi obezbedi...i...uzme on Dušana u ruke,ja Ivonu smirila,i kaže mi da idem.Ja odem,a ko na iglama...društvo odabrano,meni godi,kao i višnjevča sa šljivom koju sam popila...stiže poruka od njega-opusti se,sve je o.k.
Kad sam kući došla,a D.i dalje u nj.naručju...jbga,kaže samo tako je hteo.A-ha,tu smo. Noć je protekla uz buđenja,ali bez vriske-Bogu hvala.
Inače,neću da radpravljam,jer držim do svog mišljenja-svaka,i koja nema dete ima mesta da da savet koji ima pa bilo i iz kruga svoje porodice,prijatelja. Ne treba unižavati druge,ali apsolutno. Bojana,i ja sam čitala o tom skoku,iako ne pratim nikakve recepte o odgajanju dece,jesam nekoliko puta kod Ivone to uočila-u smislu veće potrebe za hranom...kof Dušana nisam to uočavala,što ne znači da toga nije bilo.
Ali,i da jeste-koji je lek za to? Very Happy

ost

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 22/1/2013, 10:13

Da nastavim,tl me sj...
Ostaje nam samo da preživimo I taj period...
A o dojenju niti želim da komentarišem,jer smatram da je izlišno.
Hvala vam na kaficama,uživala sam.
p.s. hvala nakomentarima o plaču bez suza i sa suzama.Pošto moja deca imaju suze,smatrala sam da je ovaj magareći bez suza plod besa...stoji da mi je sin razmaženiji od nje,ali i da ona z da koristi,pa kad joj se smuči njena dobrota,da me istovremeno ribaju,i da se dozivaju u fazonu-ja sa stajem ti produži...još smo dužni-ti oduži Wink
e,tako.
uživajte,mi danas u podne na sistemaski,ja nosim spisak pitanja,mislim da sam dovoljno štedela našu pedijatricu,vreme je da se i ona malo propita Wink

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 22/1/2013, 10:24

O parizu, kako mi je sve ovosto si napisala poznato. kako je bilo dobro pobeci na kratko od svakodnevnice. Svi moji osecaji "uzegnulosti i zarobljenistva u kuci" su nestali kada sam pocela da radim.
cufta

Broj poruka : 5390
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 22/1/2013, 10:35

bak ::

Nema nam lilye? Rad, red i disciplina, plus majstori, i ne zavidim joj

Evo me, evo me Very Happy
Ah ti majstori, sporo to ide, ali ja stvarno smatram da oko toga ne vredi nervirati se. kad bude gotovo, uselicemo se i cao. Stvarno ne mogu da se nerviram oko toga da li ce sve biti gotovo mesec dana ranije ili kasnije. Meni vazno da se nas dvoje oko toga ne sekiramo previse i to je to. To je taj lalinski mentalitet u meni Laughing

Sinoc bili prvo na veceri pa u bioskopu. Gledali novi Tarantinov film, Djangova osveta. E sad bas i nije neka romantika za godisnjicu, ali ko voli Tarantina trebalo bi da mu se svidi.
Mili, kad vec se Biksi prijavila da je usvojis, evo mozes i mene. Necu sisu da ti trazim, obecavam lol!
Bjanka, moje skromno misljenje je da je najbolje da tako kazes da je precrtan i da krenes dalje. Mozda to jeste u pocetku tezi put, ali se covek pre vreti na svoje noge i u normalu. Za stan te razumem, mi smo biraliiii... Rolling Eyes
Misice, ja sam loto uplatila samo da znas, a posto sam izvukla dinar iz cesnice, a da ja nismo posteno ni naceli nadam se jednoj lepoj sestici makar yes
Cufta da te cuftnem jednom ljubav

Zene, pisem jedan posta vec dva sata. Bas mi neka guzva, moram da palim, sve vas pozdravljam.

E da gde nam je Mirka? Nema je vec par dana.

lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 22/1/2013, 10:42

Eee Ćufta,dakle tako...a ja se ne radujem povratku na posao...čujem da se dosta ljudi promenilo,i nwkad mala odabrana ekipa je sad bzvz-tako mi kažu...
ali,ako će mi povr.na posao doneti i drugih kretanja,e onda mu sevradujem.
Lilyo,izvini,sad sevsetih-čestitam ti godišnjicu ljzbavi! ...uz dobro poznatu želju,što bi m.m rekao-da se umnožite!hvala na torti.
sad odoh da se spremamo za savetov.

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 22/1/2013, 10:54

Dobro jutro cure
Imam jedno pitanje
21 dan ciklusa progesteron 21.20
trazim lutam ,svuda pise o niskom progesteronu a nigde o povisenom
Mozete li mi pomoci ,sta bi moglo da znaci???
Ispitivanje sam radila zato sto zadnjih par meseci pre pocetka menstruacije 6-7 dana pomalo po malo imam roze i scedak pa posle imam dva dana normalno,pa dan ili dva nemam nista pa onda opet nastavi jos 2-3 dana.
Ljubim vas odoh sad da radim
caci

Broj poruka : 4527
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 22/1/2013, 11:07

Caci, pojma nemam, samo da ti posaljem usne
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 22/1/2013, 11:16

Caci, ja stvarno pojma nemam nista o tome i ne mogu da ti pomognem.

Pari, devojke hvala vam jos jednom na lepim zeljama ljubav

Pari, ni tebi ne mogu puno da pomognem oko plakanja. Moja sestra od prvog dana nije imala dovoljno mleka. Koliko je imala, trudila se da odrizi i dohranjivala malca nekim Similakom. Sa 6 meseci je vec bio samo na dohrani.
Od prvog dana je spavao u svom kreveticu, nikada sa njom, od 6 meseci u svojoj sobi vec spava, od nekih 19 - 19:30 do nekih 5 - 6 ujutru i spava citavu noc. Budi se samo ako ne moze da dovati svoju dudu pa sestra ode da mu je doda. Naravno, ima kamericu i ona ga vidi cim se probudi. Moja mama kaze: da dusu nema sto on spava sam u sobi, a sestra je od nje pokupila sve te fore Laughing Moja sestra kaze da kada se ujutru oboje probude naspavani, maznja je najlepsa osmeh srce Takodje kaze da oboje, zapravo svi troje bolje spavaju od kada je on u svojoj sobi. I da je on raspolozeniji kada se lepo naspava, a i njoj mnogo znaci zato sto nema ko da joj pomogne oko bilo cega dok se njm ne vrati sa posla, a to je oko 18h najranije. Ne znam, mozda je sestrin malac samo takvo dete. Mozda ce drugo dete da joj naplati za sve sto prvo nije lol!
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 22/1/2013, 11:48

Caci,
i ja ne znam...

lilya ::... Moja mama kaze: da dusu nema sto on spava sam u sobi, a sestra je od nje pokupila sve te fore Laughing ...
Ovo me je podstaklo da se javim. Moja majka je mene nazivala bezdušnicom što sam stavila dete od skoro četiri godine u svoju sobu. To što socijalni radnici to savetuju i sl njoj nisu nikakvi argumenti. Podsetim je da je ona isto tako mene "izbacila" čak dva puta. Prvi put je bilo iz roditeljske sobe a drugi put iz sestrine. Za ovo drugo sam baš patila, bila je dovoljno velika soba, bračni krevet i mogle smo da spavamo zajedno, ali ne, moja majka je odlučila i kraj. Kad je podsetim da je ona isto postupala kaže ja sam drugo, bila sam od rodjenja sa njima a Vilenjak nije. Kažem da i socijalni radnici to znaju a ne ne znaju ništa... Inače nama se dugoročno premeštanje Vilenjaka pokazalo kao bolje rešenje. Jedino što ga uspavljujemo,muž ponekad kuka dokle će to da bude ali po meni to će biti dok nas ne izbaci... tu mislim da mu je toplina potrebna.

Pozdravčići za sve d

Broj poruka : 7973
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 22/1/2013, 12:06

Simona ::Caci,
i ja ne znam...

lilya ::... Moja mama kaze: da dusu nema sto on spava sam u sobi, a sestra je od nje pokupila sve te fore Laughing ...
Ovo me je podstaklo da se javim. Moja majka je mene nazivala bezdušnicom što sam stavila dete od skoro četiri godine u svoju sobu. To što socijalni radnici to savetuju i sl njoj nisu nikakvi argumenti. Podsetim je da je ona isto tako mene "izbacila" čak dva puta. Prvi put je bilo iz roditeljske sobe a drugi put iz sestrine. Za ovo drugo sam baš patila, bila je dovoljno velika soba, bračni krevet i mogle smo da spavamo zajedno, ali ne, moja majka je odlučila i kraj. Kad je podsetim da je ona isto postupala kaže ja sam drugo, bila sam od rodjenja sa njima a Vilenjak nije. Kažem da i socijalni radnici to znaju a ne ne znaju ništa... Inače nama se dugoročno premeštanje Vilenjaka pokazalo kao bolje rešenje. Jedino što ga uspavljujemo,muž ponekad kuka dokle će to da bude ali po meni to će biti dok nas ne izbaci... tu mislim da mu je toplina potrebna.

Pozdravčići za sve d

Kada moja sestra kaze mami da je i ona nas liferovala u drugu sobu, mama kaze: "To je drugo, on je mali." lol! Ah te bake osmeh srce
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 22/1/2013, 12:28

Bjanka, koliko si ti srece imala !!! Taj tvoj bi te prevario pre ili kasnije, sa detetom ili bez njega !!! Dobro je sto se sve zavrsilo kako se zavrsilo !!! E sada, sto se stanova tice, ja se nisam mnogo mucila, posto mi je agent bila tetka mm, sa kojom se super slazem, tako da smo to resili brzo, elegantno i legalno. Ja sam joj rekla sta hocu, koliko para imam i resile smo to za dva meseca. Treci koji mi je pokazala, sada je moj.

A sto se liferovanja tice, mi smo spavale sa mamom i tatom u jednoj sobi, nije da nije bilo mesta u kuci, imali smo jednu sobu viska, ali baba i deda nisu dali. Tekkada smo napravili sprat, sestra je ostala na spratu sa mamom i tatom, a ja sam ostala u toj staroj sobi, pri cemu je to bila babina i dedina soba za goste. Svoju sobu sam dobila kada sam krenula na fakultet...onda sestra nije imala sobu, zbog nekih tumbanja u kuci... I tek kada sam se ja udala, svaka je dobila svoju sobu...Sada ima mesta za sve....
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: