KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jubilarna jutra

+50
bak
agata
beta
MARA
dra00
mijaki
Orline
fight&faith
korpica
Milijana
maus
hany
cufta
BiKsi :)
Shizika
missile
cicsa80
Tinushka
dragmilk
saska1
JAmajka
Tinche
lenjivica
Mirjana
Struzzo
Botox
djole42
zoxa
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
Ema78
KoMetaK
ninica2
plavaptica
cici
nena beba
LaFolie
dr mali pariz
penelope
Gramatika
HappyGirl
SladZana
MAAKKI
Vuchica
lilya
Bjanka
buby
Simona
caci
54 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od SladZana 17/1/2013, 21:45

Ninice Shocked dobro si prosla ako nisi nista polomila. Stavljaj obloge jer ce tek da boli. cmoka
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od SladZana 17/1/2013, 21:47

Cufto tacno tako, tako sam i ja prst sredila, htjela deset stvari odjedom, sad ne mogu jos uvijek casu fino da uzmem, da ne pominjem slozeniju radnju.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od ninica2 17/1/2013, 21:52

Pa takoje,svi smo uvek u nekoj zurbi,uhvatim sebe cesto dok pijem kafu isplaniram dan sta cu i kako cu i onda krecem da radim deset stvari istovremeno i svatim da tako neide,pa se tek onda skontam odakle da krenem i ide lakse i lepse :) ali sta cu to mi je drugi put da padnem niz iste stepenice otkako zivim u ovoj kuci v bojim se treci put cu ih razbiti definitivno  b
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od BiKsi :) 17/1/2013, 22:36

Koliko je super ova priča iz maminog stomaka! Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831

Ninice, odmaraj i stavljaj obloge, baš bzvz što si pala, jbg.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od ninica2 17/1/2013, 22:48

Ma procice nista nisam slomila,ugruvala sam se samo lol! Ja sad citala Simoninu pricu i uh ne mogu doci sebi Sad
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 17/1/2013, 23:06

Kiksi :) ::
Koliko je super ova priča iz maminog stomaka!
Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831 Januarska jubilarna jutra - Page 26 21831


Januarska jubilarna jutra - Page 26 561840 Januarska jubilarna jutra - Page 26 934446
Ninice, nadam se da se nisi bas mnogo povredila Januarska jubilarna jutra - Page 26 863904.
Ja tek sad stigoh do kompa, Ana je definitivno odbacila spavanje kao totalno gubljenje vremena, zapravo sve joj je glupo i nepodnosljivo osim da je mama nosi po ceo dan i mozda ponekad nahrani Januarska jubilarna jutra - Page 26 635297Padam od umora, a ako ovo potraje dijeta mi nece ni trebati.
Ljubim vas sve Januarska jubilarna jutra - Page 26 766699
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od KoMetaK 18/1/2013, 00:18

Prosla ponoc, odok u krevet, ali da vam postavim kafu za dobor jutro!

Januarska jubilarna jutra - Page 26 165056_350853255021499_1933790220_n

KO moja poslednjih dana!! lol! lol! Sutra ce mi biti poslednja takva Wink
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od SladZana 18/1/2013, 08:26

Dobro jutro drugari.
Ja sam jutros fino poranila i spremila se da idem da dam briseve u Higijenski, predala uput, otcekala dobru turu, a onda teta na salteru kaze 'ovo se radi svim danima osim petkom' v

d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 18/1/2013, 08:48

Dobro jutro!

Cufta lol!
Ninice dobro si prosla...
Ptico, Anci resila da ne gubi vreme na snove v v v
Meta osmeh srce
Anestezija, zubar...da nije Lole, moje snajke i zubarke i Maje, moje drugarice toze zubarke ne znam sta bi radila Very Happy Sa Anom cesto svratim do njihovih ordinacija, kada nije guzva i kada smo u prolazu. Ana sedne na stolicu, pregledaju joj zubice, ona se igra sa igrackama koje su u cekaonici...I da OBAVEZNO anestezija, to se podrazumeva lol! Ima sprej kojim se naprsce mesto uboda, tako da bar ja, nista ne osetim, samo kasnije kako mi deo usne trne...I onda moze akcija.
Ema kako je bilo juce kod kolega?
Biksaco spremas slavu. Treba li pomoc?
Marija joj...kako nisi proverila...
Evo ga petak i sledi 2 dana uzivancije.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od SladZana 18/1/2013, 08:56

Maus, nije mi palo na pamet, mada nisu nigdje ni naznacili bas sam pogledala danas, ali dobro sad znam c

Anci je nocna pticica usne
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Simona 18/1/2013, 09:06

korpica :: ...
Tinchi,Missile,Simona,Ninice,Maus,Hani,Grama,Vuchice.....ma sve cure d
Ja sam od danas na bolovanju,da se psihicki i fizicki pripremim za laparaskopiju.U ponedeljak idem u bolnicu a u utorak operacija Rolling Eyes

Korpice,
zagrljaj i za tebe i srećno zagrljaj

ninica2 ::Ma procice nista nisam slomila,ugruvala sam se samo lol! Ja sad citala Simoninu pricu i uh ne mogu doci sebi Sad

Ninice,
pročitah o padu, malo si me i nasmejala sa strahom za stepenice... Ali mi je žao što zbog pada naravno, nadam se da ti je već bolje zagrljaj Još te i ja ispotresah sa pričom ali to je ipak jedna priča sa srećnim krajem :)

Jamajka,
i mene boli kičma od prekjuče. Kod mene je to hronično jer mi je otkriveno da imam dva spojena pršljena. Neke zime sam provela sasvim ukočena a sad se čuvam i ako bolovi ipak počnu, diklofen, tako me je savetovala lekarka, nemam ja šta da čekam, može da bude samo gore. Sad me zove majka pa kaže da i nju i sestru bole zglobovi, čula sam da je ovih dana meteorološka situacija takva da pogoduje bolovima u kostima... Tako da saosećam i želim ti da ti brzo bude bolje...

Vidim pričale ste o zubarima. I ja treba da idem, hoću da vodim i Vilenjaka da i njegove zube moja zubarka malo pogleda... Već me unapred obavestio da neće da ide Laughing Inače ja spadam u one hrabrije u tom pogledu... Nije da volim da popravljam zube ali se i ne plašim. Čak sam dugo plombe radila na živo tek sam u poslednje vreme počela da tražim injekcije... Tako da se nadam da ću takav stav preneti i na Vilenjaka... On inače voli doktore, dugo je hteo da bude doktor, tek je pre neki dan promenio pa bi da bude veterinar. Ali čini mi se da ga zubari i zubarke baš ne oduševljavaju, no pokušaću da ga nekako namamim kod moje zubarke...

d za sve Kutanjke Januarke.

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 18/1/2013, 09:16

U bre Maus, tebe bas maze kod zubara.... anestezija u sppreju.... au... inace, ima jos bolja fora, samo je retko ima kod nas na trzistu i nije bas jeftino, a to je anestezija u gelu, sa razlicitim ukusima. Vinja i ananas su hit, da ih pojedes kao puding.Steta samo sto se retko nalaze...

A sto se tice mog druzenja, sa jedne strane mi je bio jako tesko, jer mi nedostaje posao, ali to nema veze sa bolom ili anestetijama! Sa druge strane sasvim ok, sredila sam dva zuba koja su me dugo mucila, u smislu da znam da treba da se zamene te plombe, a nikako da sednem u stolicu. Idem i danas, resila sam da sredim sve sto mogu, da ne razmisljam narednih 5- 6 godina. Verovatno necu imati ni vremena. Very Happy
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 18/1/2013, 09:23

Dan Jutra!

Ustala sam umornija nego sto sam legla Rolling Eyes Na sve to sam zaspala sa glavoboljom i brobudila se sa jos jacom. Pms Rolling Eyes

Idem da probam da prezivim danas, sutra iz kreveta ne ustajem yes

U nedelju slava, mi ove godine ne slavimo posto deda nije bas kako treba a baba i deda jos uvek slave, mada mama i ja sve spremamo. Moj deda je veliki komunista bio i ostalo, tako da je slava i bez kolaca, popa... vise kao povod da se okupe prijatelji i mi. Na zalost, s obzirom na godine, prijatelja zivih vise nema, ostali samo mi najuza familija. Tako da ove godine nema nista od slavljenja.
Ali mi slavi troje kumova i komsiluk v A u ponedeljak trebam kod dr u Novi Sad v kako sve da ukolpim, pojma nemam.
Vazno da su vesela okupljanja, lako cemo uklopiti.

Udavih ja vas na sabajle, a sto....  b  b  b

Ljubim vas sve, redom ljubav

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od caci 18/1/2013, 09:44

Dobro jutro.
kisaaaaa,mrzim kisu,...ako vec treba nesto da pada ne ka to bude snjeg a ovaku ...uzas jedan c
Ja na poslu,pijuckam kafu i cackam po netu dok ne pocne posao.
bak mila pa za slavlje se uvek nage vremena.
maus ,zavidim vam kako se radujete petkom i vikendom,meni u petak pocinje posao yes al sta ces meni nedelja u utorak ili sredu lol!
Ninice ..nadam se da ce sve brzo proci cvet
Cuftice ..tvoje price likeit uvek osmeh srce
Zubara mi ne spominjite iako imam vrlo dobru zubarko jako nerado odlazim kod nje yes
Ljubim vas sve redom ljubav moje K- devojke ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od lilya 18/1/2013, 09:55

Dobar dan, nemam bremena sve da citam, ali Cuftu moram da potpisem.

cufta :: Ninice, ti ni niz stepeniste ne umes da silazis a moras kod zubara. Samo ti Zuba nedostaje.
Svi stalno zurimo, i ne mislimo trenutno o stvarima koje radimo, zato se i povredjujemo. Nismo normalni, sve je kao vaznije od nas. I nista ne moze da ceka. Zasto? Raspolutice se planeta ako se to u tom momentu ne zavrsi?

Imam najboljeg zubara na svetu i kod njega odlazim bez ikakvog straha. Anestezija se podrazumeva, ali ja je obozavam. Taj osecaj utrnulosti, to mi je strava yes

Ninice, zeno draga, cuvaj se bre.
Marija, kamo slidze tamo na temi o ljubimcima?

Ajd odo da radim.
PETAK!!!!!!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od SladZana 18/1/2013, 10:21

Lilya slabo imam ovdje u komp na poslu slika, ali bice ovih dana, casna izvidjacka yes
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana 18/1/2013, 11:42

Masem, a ne vidim vas... Lenka sinoc dobila temperaturu i nocas smo bas slabo spavali... vise dremali... sad zaspala, i ja odoh u horizontalu....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 18/1/2013, 11:58

Dobro jutro. Kisa, bljak...
Zubari, nisam odusevljena( sto bi rekao moj bratanac), ali jesam savesna i redovna na tom polju. Sto se mene tice, anesteziju obozavam i kad bi mogla opsta, rado bih je prihvatila. Ja koristim sada porodiljsko, da izmenjam plombe zadjabe Laughing, imam novu tetka zubu koja mi bas ne uliva poverenje, to me jedino brine Rolling Eyes.
Odoh sad, da obavim sto vise posla dok mi dete spava, verovatno je ova kisa smorila, inace u ovo vreme odavno nije spavala.
Sve vas Januarska jubilarna jutra - Page 26 692299
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 18/1/2013, 12:06

Jadni zubari i ginekolozi... v

Omrazena grupa, bez koje se ne moze...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 18/1/2013, 12:17

Ja volim ginekologe  b
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 18/1/2013, 12:18

Joj, marija, kakav shit. Gore od toga je kad spremis bebu po ovoj zimi i odvedes je na kontrolu i vakcinu, pomeris dojenje i spavanje a kad dodjes tamo dr zamenila smenu. Jos ja zvala da proverim pre, za svaki slucaj iako me mm zezao, ali se niko nije javljao u call centru DZ satima.

Dobro vam jutro, cure, tj. dan.

Mm danas rodjendan, pa smo i srecni i malo tuzni jer ide uskoro opet na nekoliko meseci, pa nas dvoje ostajemo sami. Doci ce baka, kao pomoc, ali nije to isto. Al sta da se radi, dok god ne nadje neki drugi posao tako ce biti.

Ko ono rece kako ne voli zubare i ginekologe, nadjoh se Very Happy Te sto mi zaviruju po rupama ne volem ni ja. Mada sam ranije bila gora i za jedne i za druge, za stomatologe me kuma navikla, a za ginekologe data situacija- oguglala sam Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 18/1/2013, 12:19

Eee, bak, otvorila sam dnevnik Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 18/1/2013, 12:23

Vid'la Laughing

Ja sam na ginekologa oguglala, apsolutno mi nje tesko da odem, skinem se, siri noge, sve radnje radim Laughing Ali stvarno mi je sad sasvim svejedno, mrzim jedino cekaonice i price Mad
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od missile 18/1/2013, 12:24

Dobar dan, KutanjKe!

Orle, srećan rođendan tm-u!!! cvet Idem u tvoj RD! x

Zubare i ginekologe VOLIM! Posebno zubare. Kad zub zaboli, raspametim se od sreće kad se približim zubaru! yes Ozbiljno! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od missile 18/1/2013, 12:26

bak ::Ja sam na ginekologa oguglala, apsolutno mi nje tesko da odem, skinem se, siri noge, sve radnje radim Laughing

Bak, potpisujem!!! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 26 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu