KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jubilarna jutra

+50
bak
agata
beta
MARA
dra00
mijaki
Orline
fight&faith
korpica
Milijana
maus
hany
cufta
BiKsi :)
Shizika
missile
cicsa80
Tinushka
dragmilk
saska1
JAmajka
Tinche
lenjivica
Mirjana
Struzzo
Botox
djole42
zoxa
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
Ema78
KoMetaK
ninica2
plavaptica
cici
nena beba
LaFolie
dr mali pariz
penelope
Gramatika
HappyGirl
SladZana
MAAKKI
Vuchica
lilya
Bjanka
buby
Simona
caci
54 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 15/1/2013, 00:38

Mili, gde pomenu moje omiljene....dok ja ovde grickam svez kupus Crying or Very sad
Cufta bicemo odlican tim, Wink, a na leto dve zgodnice lol!.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od KoMetaK 15/1/2013, 05:58

Januarska jubilarna jutra - Page 20 735204_2704121658540_472371019_n

Dobro jutro zene!
Mi stigli pre 5h!!! Rolling Eyes Posle vise od 24 sata puta, 2 kontinenta, 4 aerodroma, 3 aviona, 2 nedelje bez interneta i telefona, najzad u Beogradu! Very Happy Vec mi nedostaje Kuba, sunce i letnja garderoba! Crying or Very sad
Slike ne ocekujte uskoro jer imam 60 GB slika!!! affraid
Ne znam dal' me uvatio jet lag ili sam se naspavala u avionu (od 10h leta sa Kube ja spavala 9!!! lol! ) ili je uzbudjenje, sumiranje utisaka, gledanje slika, ali ja ne mogu da spavam! Rolling Eyes
Iscitah deo ovih strana, vidim imamo nove klince - neka su zivi i zdravi! Nove trudnice - cestitke!!! Kad se malo saberem ponaosob cu da iscestitam sve.
Utisci - sve u svemu - PRELEPO! Ne znam sta mi je lepse jer trenutno mi se same redjaju slike, verovatno ce se utisci slegnuti za koji dan. Divno vreme, iako je zima (25-30 stepeni), divni ljudi, muzika, salsa, divni pejzazi, najbezbednija zemlja na svetu, Hvana koja zivi 24h dnevno... trebace mi mnogo vremena da vam prenesem sve utiske.
Nedostajao mi je internet, pa sam kao dete, morala da se izigram i iscitam sve sto sam propustila! lol! Idem sad da dremnem 2h pa na posao No

Srecan Bozic sa zakasnjenjem! :)

I lep dan, suncem obasjan! sunny
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Mirjana 15/1/2013, 08:27

Metice, ja sam već oduševljena! sreca
Željno čekam izveštaj i sliiiiiike d d d
Ispratih tetkino dete. Naravno, plačem Crying or Very sad Sad Danas joj je rođendan, a ja, misleći da ne zaboravim da joj sve spakujem, zaboravila da joj čestitam No
Grozna sam tetka Embarassed c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od penelope 15/1/2013, 08:49

Dobro jutro!

Pijem kafu i citam vase price.. dirljive, divne i posebne, svaka na svoj nacin.. Hvala vam, uzivala sam osmeh srce

Gospodjica u vrticu, danas je prvi dan posle raspusta, bila je odusevljena kada je videla drugare. yes Mama danas malo odmara. Very Happy

Sto se dijete tice, pridruzujem se, 2 dana se mucim, treci dan popustim po principu "jednom se zivi", ali najveci problem je vecernja klopa i to posle 21h kada se malo opustim. Embarassed Crying or Very sad

Kuba? Shocked Ijao, jedva cekam slike.. sunny
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 15/1/2013, 08:53

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Untitled-1

Januarska jubilarna jutra - Page 20 BankoboevRu_coffee_break


Meta stigla si!!!! radost radost radost radost radost radost Nisam ni sumnjala da cete se fantasticno provesti. jedva cekam slike i detaljnije o svemu radost radost radost radost radost radost(dobro ne bas o svemu Wink )

Miro neka je tetkinom detetu srecan rodjendan. Koji si ti lik v Ti si super tetka, nazovi je na mob i otpevaj joj rodjendansku pesmicu.

Cufta i Ptica na dijeti. Drzim palceve da uspete u svojoj zamisli i da skinete visak kilograma. Ja sam pauzirala jedno mesec dana sa trcanjem i vezbama i bas sam se ulenjila. Krecem ponovo od petka.
A kada smo kod skidanja kilograma, pogledah Metin potpis i ostadoh u cudu. I nije mi jasno, kakav visak, kakva dijeta i lost...da je nisam videla pre 2 meseca ...u zbunu sam totalnom zbunjen

Mili princeze...poslednji put sam ih pravila kada su devojke sa Kutka dosle da vide Anu, a Ana je tada imala 4 meseca...pa sad racunaj kada je to bilo Laughing Bile su princeze na zurezi 3. novembra, smazala 2 komaTa lol!

Ja na poslu, bas mi je prijao ovaj mini odmor.
Za sve vas usne


maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od hany 15/1/2013, 09:02

plavaptica ::Mili, gde pomenu moje omiljene....dok ja ovde grickam svez kupus Crying or Very sad
Cufta bicemo odlican tim, Wink, a na leto dve zgodnice lol!.
da nisi na trodnevnoj kupus dijeti :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cufta 15/1/2013, 09:07

Meta queen , dobro nam dosla. Potpuno te razumem, ja ne bih spavala danima! Covece, KUBAAAAAAAAAAAAAa.
Odoh da spavam , popih kafu sa vama. Procitah sta se dogadjalo kod vas, sad mogu mirno da spavam.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cufta 15/1/2013, 09:08

E kupus dijeta je odlicna. Secate se kada je bila moderna, svi su oslabili, ali su i stalno prdeli. Ja samo smanjujem hranu, nemam neki plan.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana 15/1/2013, 10:35

Dobro jutro,
Meta, dobrodosla nazad i sredi te slike da ih sto pre vidimo radost
Moram da priznam da sam se od Nove Godine ugojila 2 kg Shocked nije to nista, obzirom da imam mnogo manje nego sto sam imala ranije, ali opet, ne bih volela da opet krenem u + No Nisam isla na cupkanje nekih 3 nedelje i od ponedeljka se vracam, sada disciplinovano!
Dobra vest kod mene je da je Milena KONACNO pocela normalno da spava.. budi se dva puta da jede, ali evo jos uvek njori, a ja se probudila pre 20 minuta lol!
Jos jedna vest je da je svekrva resila da ona cuva Milenu kad krenem da radim, tako da sam malo mirnija po tom pitanju.
I nema vise vesti.... ove nedelje samo odmaram....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Tinche 15/1/2013, 10:42

Dobro juro Kutanjke mile!!!

Srcem nesic i brisem da iscitam nase price do kraja! Dirljive su sve i svaka prelepa na svoj nacin. Sigurna sam da ce mnogima znaciti.


Ljubimo vas Batak, mrva/c i ja!


Januarska jubilarna jutra - Page 20 543728 Januarska jubilarna jutra - Page 20 543728 Januarska jubilarna jutra - Page 20 543728
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od JAmajka 15/1/2013, 11:10

Doro jutro!

Evo mena na poslu,posle pune 2 nedelje. Jutros sam jedva ustala.Šokirah se pred zgradom,kad videh da mi je muž odvezao auto, affraid morala sam busom,umalo da zakasnim.Sada,pijem kafu i pravim plan odakle da krenem...

Prvo,da poželim dobrodošlicu Meti...,mada,nešto razmišljam,ja se ne bih ni vraćala sa Kube.More,sunce,muzika...šta ću u ovoj ludnici?Jedva čekam slike.

Miro,srećan ti rođendančić "tetkinom" d .Cvrle ti je pravi dasa. poljubci

Ćufto,Ptico, sretan početak samo napred sa dijetom..,i ja ću ubrzo krenuti tim putem.Zahvaljujući štitnoj žlez.i raznim hormon.preparatima i ja imam višak kg.Išla sam kod nutricioniste i dobila dijetu(vrlo jednostavna).Nateže mi je bez slatkiša. tuga

Pročitala sam neke od priča,svaka je na svoj način lepa..,ali je naaajlepše što svaka ima srećan kraj.

Devojke,odh da radim,a vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 15/1/2013, 11:54

Dobro jutro sunny sunny
Hany, nije kupus dijeta, nego neka sa gomilom narandzi i jos kojecega. Super se skida kilaza, al ja je sprovodim samo nedelju dana,samo da kg krenu da se tope, pa posle kao Cufta, sve smanjim i izbacim slatkise. Videcemo lol!
Meta, dobro nam se vratila, kaci slike da i mi malo uzivamo Laughing
Jamajka, samo se ti nama pridruzi, lakse je u timu Wink
Miro, srecan rodjendan "tetkinoj" ljubavi Januarska jubilarna jutra - Page 20 517798
Zene sve vas Januarska jubilarna jutra - Page 20 543728, odoh Ana me vec danima ne pusta ni nocu ni danju, cicak moj.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od nina :) 15/1/2013, 11:54

mirjana zovi tetkino dete i cestitaj joj rodjendan i izvini joj se jer ona je isto zaboravila od tuge sto ostavlja mlog cvrleta jer se navila po ceo dan da bude sa njim.
da cestitam tetkinom detetu rodjendan
met jedva cekam slike i utiske sa kube dal isi nosila laptop kad toliko imas puno slika jer neznam da ima toliko velika kartica za aparat

milijana ako ti se nesvidi kako sveki cuva milenu lako ti je da je upises u lenkin vrtic.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od nina :) 15/1/2013, 11:55

plava ptico daj tu dijetu da probamo i mi ostali
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od HappyGirl 15/1/2013, 12:26

Dan cure!
Najbolja dijeta uvek bila i biće probušena kašika :)

Samo da vam kažem da je zbog priča poseta sajtu koja je dnevno maksimalno do 100 puta, skočila na 2000 od postavljanja priča lol! Još kad ih izreklamiramo srušiće nam se sajt lol!

Cure čestitam! Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 15/1/2013, 12:32

Drage moje, pustite te dijete, smanjite unos ugljenih hidrata, i bice rezultata. Jos ako imate mogucnosti da se dobro oznojite u nekoj teretani, uspeh zagarantovan. Imate na netu GI DIET, tj dijetu koja se preporucuje dijabeticarima, i jednino je ona medicinski opravdana. A za one koje su u Beogradu, za 1500 din na Batutu mozete dobiti savet nutricioniste.

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 15/1/2013, 12:32

Ohohooooooo superiska!
a sada jos jedna divna, divna, predivna vest sreca

KEY JE TRUDNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA tralalalalalala Sava i Marija ce dobiti batu ili seku u avgustu. U utorak je bila kod dr srculence kuca i danas je 6+5 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 15/1/2013, 12:36

AAAAAAAAAAA
Kakva veeeeeeest
Taman kad sam se konektovala imam šta i da pročitam
Januarska jubilarna jutra - Page 20 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 20 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 20 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 20 11031 Januarska jubilarna jutra - Page 20 11031
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Gramatika 15/1/2013, 12:37

Dobar vam dan! Januarska jubilarna jutra - Page 20 338438

Mene boli glava, morala sam da popijem jedan Panadol, jer nijedan štos nije upalio da se smiri glavobolja. Pritisak je ok, verovatno moji sinusi... I napetost, umrla mi je prekjuče drugarica iz gimnazije... A na sve me 3. put zovu iz ZC Valjevo da im pošaljem dokaz da sam trudna jer socijalno traži. No Pa pošto nemam skener, a njima hitno Januarska jubilarna jutra - Page 20 510326, moram da jurim po radnjama gde ga imaju.... Januarska jubilarna jutra - Page 20 510326Čuj, hitno im! Hoće dokaz da sam trudna! O, zemljo Stradijo! Januarska jubilarna jutra - Page 20 510326 Januarska jubilarna jutra - Page 20 510326 Januarska jubilarna jutra - Page 20 510326 Januarska jubilarna jutra - Page 20 510326 Januarska jubilarna jutra - Page 20 510326
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Gramatika 15/1/2013, 12:38

A sada vidim i da je Key trudna, pa će mi biti bolje! Jeeeee! Januarska jubilarna jutra - Page 20 512172
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Orline 15/1/2013, 12:40

Čestitam key od srca.

Metaa, nije ni čudo, i ja bih bila stronirana, što od puta, što od utisaka. Kad dodješ sa posla lezi i sanjaj Kubu.
Ja sve hoću sve priče natenane da pročitam, a nikako to tenane da stigne, moraću ih iščitati pa makar i usput. Bravo za posete sajtu.
Miro, pa zna tetkino koliko ti nju voliš, kakve veze ima, sigurnop ste o rodjendanu pričale sto puta u poslendjih par dana.

Bravo ptico i maus, samo se treba pokrenuti. Ja se kao tešim još dojim pa ne mogu Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od nina :) 15/1/2013, 12:47

drago mi je za kejt samao maus kazi dali prirodnjak ili vto ,jer u zadnej vreme se sve vise desavalju iznenadne trudnoce kako je neka od forumasica rekla ranije da nepogresim ali cini mi se ticha da je rekla
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od HappyGirl 15/1/2013, 12:48

Auuuuuuu key kakva vest. Predivno draga naša mila, predivno! Maus jer prirodnjak slobodnjak Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 15/1/2013, 13:12

HappyGirl :: Maus jer prirodnjak slobodnjak Very Happy
JASTA! lol! lol! lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od HappyGirl 15/1/2013, 13:15

A vala neka su se deca opustila as Našoj key, želim savršenu trudnoću!
Odlično nam je počela 13, samo neka tako nastavi molitva
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 20 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu