KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 29/1/2013, 22:23

Mnogo vam hvala, stvarno ste me smirile!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 692299
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 29/1/2013, 22:56

E da, i ja koristim kremu na biljnoj bazi, ima ih nekoliko koje mogu trudnice da koriste, reci ce ti u apoteci. Posebno ako budes osecala da ti smetaju, svrab, bol...pomaze, jer hladi i umiruje.
malo je verovatno da ti je tako naglo krenula sveza krv iz 'rupe pored' Laughing a da nemas drugih simptoma... tako da ne brigaj, ali oprez uvek.
Etooo! zagrljaj
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 29/1/2013, 22:58

Nista strasno Grama, mozda hemoroidi, a mozda ti je sadrzaj stolice, ako kazes da je bila tvrda povredio neki kapilar....u svakom slucaju prolaznog je karaktera sta god bilo. Ako ces koristiti nesto od preparata, oprezno, obrati paznju da li je bas naglaseno da mogu trudnice.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 30/1/2013, 08:06

Grama, verovatno su hemoroidi, i imas nekoliko prirodnih nacina da ih se resis. Dosta tecnosti, dosta setnje, kompoti od sljiva... Nema veze da li imas zatvor ili ne, kako trudnoca odmice, tako se povecava pritisak na regiju cmara, i samim tim se tu nakuplja krv, sire se kapirali, pa moze da se desi i da malo prokrvare.
Ako zelis, mozes da koristis dobru staru Pavlovicevu mast.... barem meni, ona resava vecinu problema, preko ekcema i sue koze ,pa do povremenih hemoroida.

A ja sam se malo smirila, imam i dosta posla ovih dana, hvala bogu... cak mi se i ritam spavanja vratio, legnem oko dvanaest, a ustanem oko osam...sutra idem po doznaku u dz, da pokusam da otvorim trudnicko, i da vidim da li ce mi praviti problem oko uputa za Tirsovu i NF...nadam se da nece.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 30/1/2013, 13:20

Daco, prelepa vest!!! Bog je stvarno čudesan smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 30/1/2013, 20:44

Još jednom, hvala što ste mi sinoć olakšale brigu!
Danas sam bila na kontroli, sve je ok. Beba ima oko 1300 gr. Videli smo ga malo u 4D, i svi smo zaključili da liči na oca! Very Happy Izgleda na slikama kao mm kada zaspi na fotelji, samo je mlađi! lol! Ima i duge noge na oca. Valjda će nešto biti i na mene!

Pregledala me dr, nema nikakvog krvarenja vaginalno, verovatno je unutrašnji šulj.Sinoć sam malo stavljala kantarionovo ulje i danas već nema ničega posle toaleta. Samo mala nelagodnost.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 543728
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/1/2013, 21:14

Super Grama, i bravo za lepo druženje sa malcem! Very Happy 1300g, mašala! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 512172Usrale vas koke! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 30/1/2013, 21:19

Gramatika ::Još jednom, hvala što ste mi sinoć olakšale brigu!
Danas sam bila na kontroli, sve je ok. Beba ima oko 1300 gr. Videli smo ga malo u 4D, i svi smo zaključili da liči na oca! Very Happy Izgleda na slikama kao mm kada zaspi na fotelji, samo je mlađi! lol! Ima i duge noge na oca. Valjda će nešto biti i na mene!

Pregledala me dr, nema nikakvog krvarenja vaginalno, verovatno je unutrašnji šulj.Sinoć sam malo stavljala kantarionovo ulje i danas već nema ničega posle toaleta. Samo mala nelagodnost.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 543728

hehe likeit

I nas bebac dugonog na tatu, a mm kaze da lici na mene,,, ma reko nema veze samo neka je lep na mamu i pamatan na tatu Laughing
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 30/1/2013, 23:29

ema samo misli na svoju bebicu osmeh srce
uf ne znam ja bi isla vec sutrs kod strucnog kardiolga
nebi cekala mesec dana jer mislim da bi poludela ali.totalno.
mi danas diplomirali tako da sad imam predsednicku diplomu
idemo na kontrolu za dobl test za nedelju i po Very Happy nadam se da ce sve biti.ok
ljubim debele
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 30/1/2013, 23:31

grama bravo to vec velik momak
mala plava i nasa je bila da lici na mene a pamet na tatu.nadam se ovoj drugoj guzici da ce biti tako Very Happy
kucksm sa tel pa brzam
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 31/1/2013, 08:00

noja ::ema samo misli na svoju bebicu osmeh srce
uf ne znam ja bi isla vec sutrs kod strucnog kardiolga
nebi cekala mesec dana jer mislim da bi poludela ali.totalno.
mi danas diplomirali tako da sad imam predsednicku diplomu
idemo na kontrolu za dobl test za nedelju i po Very Happy nadam se da ce sve biti.ok
ljubim debele

O pa cestitamooo! Sad uzivaj gledajuci diplomu i trbu kako raste! Ljubi to slatko dete!
Ja nocas spavala lepo, hvala Bogu, ali verovatno necu veceras, posto me tako poteralo u zadnje vreme... Noge me bas zezaju, a juce su mi bas bile otecene... Ali da ne mracim Wink Ljubim vas sve!
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 31/1/2013, 09:37

nista ne stizem da citam ali mislim na sve drage trudnicice! osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 31/1/2013, 09:53

b d

Dobro jutro drage moje... vidim lepe vesti, diplomiranja, izvestaji sa uz !!!! samo napred!!!

Noja, ja sam vec poluluda od brige, ali ni jedan kardiolog nece srce da gleda pre 24. nedelje, to im je neko pravilo, jer se srce do tada valjada razvija, pa je moguce da ima i neke prolazne defetkte. Ja sam odmah zvala Tirsovu, i zakazala kod dr Parezanovica, kazu da je najbolji. Tu treba da se radi tzv fetalna ehokardiografija, to je visoko specijalizovana oblast, i gde god da odem, samo bih produzavala agoniju, svi bi me slali kod njega.
E sada sto se tice cele te situacije, ja se jos uvek nekako drzim, imam dosta posla , pa me to okupira, ali sam svesna da problem mozda zaista postoji, desava se, pa cu se truditi da pokusavam da problem resavam u hodu, da se ne prepustim ocajanju. Mada, vec sada mi psiha radi zestoko, buknuli su mi ekcemi, vratila se kandida,a ledja me oktidaju, sinoc nisam mogla da pomeram noge, koliko sam stegla misice.

Nego, da li neko zna da li se u NF zakazuje Dnevna bolnica za trudnice, trebalo bi tamo da odradim OGTT ? Vidim na sajtu sa imaju raznorazne delatnosti, ali ne i tu,a dr koji mi vodi trudnocu mi rece da je taj deo bolnice novi...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 31/1/2013, 19:37

Zakazala sve sto je trebalo zakazati, dobila sve upute, i sada mi ostaje da cekam... bolje mi je, malo me je smirila dr u dz, rekavsi da to sto postoji na bebinom srcu ne mora nista da znaci, da je usputan nalaz. Ipak, volela bih da nije tamo, sta god bilo... A bebac se sutira, stuca, pravi zurku u mom stomaku...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 31/1/2013, 22:16

Ema kako kazu nase majke za sve to nisu ni znale samo ponekad na pregled i to je,sad svasta nesto.. bice to sve ok.. osmeh srce
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dra00 31/1/2013, 23:27

pozdrav trudnice osmeh srce i one koje ce to uskoro biti
I nama je ostalo jos malo. Tesko je, noge me jedva nose a otecena sam bas. Mi smo obavili pripreme pred carski rez i sad cekamo. Ja se osecam kao da bih mogla sutra da se porodim koliko mi je sve postalo tesko.
Sve vas pratim samo nemam snage bas svaki put da pisem pa vam se ovako kratko javljam. Mi smo kupili sve sto je potrebno bebicama i spremni smo za njih.
Sve vas puno ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 1/2/2013, 00:08

Stefi, Dra, baš volim kada vas vidim da se javite!
Stefi, ljubi bebu!
Dra, da sve prođe u najboljem redu i da se uskoro radujemo!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 275568
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 1/2/2013, 10:03

Cao trudnicice lepotice :)
Mi samo da se javimo nije nas bilo zalavili smo u bolnici 8 dana...sada je sve ok. osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 1/2/2013, 11:33

Samo neka ste vi dobro! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 578491
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 1/2/2013, 14:35

Maro sad je sve iza vas ljubi decicu osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 1/2/2013, 16:41

Grama pratimo vas mi cesto..mazi svoji tibu osmeh srce i uzivajte zacas proleti..
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gaga.ristic1 4/2/2013, 08:58

Marija, najgore je proslo, sada se mazite i uzivajte.

Ema bice to sve u redu. Bitno je da si sve uradila sto je do tebe.

Dra samo napred, ostalo je jos malo.
Grama super napredujemo
Jel se neko cuo sa Heart, mozda sam ja previdela neko pisanje, zanima me sta se desava sa njima molitva

Ja sam prosle nedelje uradila sve analize za amniocentezu i idem na Institut u cetvrtak. Rezultati uglavnom dobri, eritrociti smanjeni i malo povecan holesterol.

Pozdrav svima
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 09:05

Srećno GagaR u četvrtak!

I meni je heart često na pameti, kako li je Radivoje?

Stisak trudnaje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 4/2/2013, 10:00

Ja sad dosla iz GAK-a, zakazali mi prijem za ponedeljak, da me prate i procene kako ce me poroditi. Radili ctg, ok.
Ove nedelje da uradim sve potrebne analize za prijem.

I ja se pitam sta je sa Heart i njenim bebironom. Ne javlaj se ni Medo ili ja nesto previdjam.

Gaga zar vec amnio, kako leti vreme, kao da si se juce upisala.

ljubav
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 4/2/2013, 10:14

Devojke dobo jutro!!!

Ja je trebalo jutros da idem do ortopeda, da vidim sta cu sa kicmom da radim, tj da li je moje stanje kontraindikacija za epidural, i da li bolove mogu da ublazim...ali, sinoc smo kupali pse, pa se to malo oteglo, pa jutros mazenje, sa medvedima, jer kada ih okupamo dlaka im je ogromna, i jednostavno od ortopeda nista...

Inace, poceli su prsti i dlanovi da mi trnu, pomalo oticu, ali izgleda da me je uhvatio i singdrom karpalnog tunela...znam da nije strasno, resicu to...
Sto se tice bebca, nesto je miran ovih dana...mada osecam kada stuca, barem mislim da je to to...dosta sam mirnija, po pitanju tog fokusa, dosta sam trazila po netu, pa videcemo.

A kada smo kod vremena,i meni deluje da mi je polovina trudnoce proletela... doduse, dobar deo sam prespavala... Wink A gledam tiker male plave, kad pre 36 nedelja...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu