KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 10/1/2013, 21:41

Jelica ::Jaoo devojke, mene sinoc pokrali u Ušću, izvadili mi novčanik iz torbe...podigli novac sa kartice. Isla u policiju i sinoc i danas i tako redom se nervirala...i danas odem kod dr.na ctg , ctg odlican, ali pritisak 160/95 sto je bas bezveze. Dala mi bensedin za veceras, ujutru u Front ponovo da ga merim i poslepodne opet da ga merim kod njih u priv.ordinaciji pa da vidimo sta ce biti...Nadam se da ce splasnuti do sutra...bas bezveze, nisam trebala da se nerviram sinoc. A i danas.

affraid
au ne mogu da verujem... pritisak od nerviranja a kako da se ne nerviras...
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 10/1/2013, 23:53

Dobro je Medolino rekla da ćemo mi ovde praviti fudbalski tim Laughing
Ema tvoj bebac kulira u fazonu šta me smarate i okrećete e baš neću da vam kažem kog sam pola Laughing slatkiš mali , ništa čekamo sledeći UZ pa ćemo videti šta doca kaže . Za mog sina je rekao da je neki mislilac kaže podbočio se rukicom ispod brade i kulira a noge bacaka ko da nas sve šutira  b
Ma nek su naše bebice nama svima žive i zdrave i neka se lepo razvijaju i rastu .
Uživajte a ti Jelice samo bez nerviranja , strašno jeste sve je to stres ali misli prvenstveno na tvoju bebicu .

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 11/1/2013, 00:01

Vala kako sutira i bice fudbaler....

E bre Jelice, bas bezveze... samo mi nije jasno kako su i karticu uspeli da iskoriste kada je sve pod video nadzorom...tacno znam kako se osecas, jer su i mene tako odzeparili, doduse kao studenta... grozan osecaj...ne znam sta bi im uradila da znam ko su...Pokusaj da se ne nerviras...

ljubav
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 11/1/2013, 11:23

Jutros u Frontu pritisak 140/90 sto je bolje, posebno jer je ujutru valjda visi pritisak nego kasnije. Posle opet idem na merenje. Sinoc sam popila bensedin i spavala kao top:-) E pa devojke, ja sam se sve trudila da se ne nerviram...i mislila sam da se nisam nesto nervirala, al ocigledno da jesam...i sad onako malo teze dišem...a ne nerviram se, nego se ocigledno posledice osecaju i dalje...A kada vas pokradu osecaj je odvratan. Zamislite ja nisam ni videla da me neko pokrao, vec kad sam dosla kuci, samo sam pocela da dobijam poruke na mobilni kako mi se skidaju pare sa racuna...jer imam sam u banci ukljucila tu opciju da svaki put kad se kartica provuce bilo na bankomatu , bilo u prodavnici nekoj meni stize SMS na tel sa info koliko para i gde mi je skinuto i koje je raspolozivo novo stanje. I tako ja sedim kuci i gledam tv i krecu da stizu poruke jedna za drugom....ja se prenerazim, skočim do torbe, nema novčanika u kojem su sva dokumenta i kartica...moja greska sto sam nekada davno zaboravila da izbacim papirce sa pincod om za karticu iz neke pregrade i tako je lopov imao pin oće za karticu inace ne bi uspeo da skine pare. Ali nisu pare toliko bitne, posebno sto nije bilo ne znam koje bogatstvo na kartici...nego sve sto imam u tom novčaniku ukljucujuci i dokumenta o službenom vozilu i jos dosta službenih dokumenata i to sve sada pred porodjaj...i to sam morala hitno u policiju i juce i danas cu...eto , nekako se osecas uzasno kad znas da ti je neko preturao i uzeo licne stvari i ostavio te nemoćnog bez ijednog dokumenta i to jos u ovom stanju....ma uzas...par dana pred porodjaj. Nije mi jasno kako je mogao taj neko trudnici sa stomakom do zuba da zavuče ruku u tašnu. Uzas.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 11/1/2013, 11:53

ja sam Jelice ostala bez teksta...
ali takvi sto kradu nemaju obzira ni prema kome, bas njih briga da li neko trudan ili nije, strasno.... Mad
kako da se ne nerviras, ja bih poludela....
sada, sta je tu je, jos koji dan pa ces potpuno zaboravti na ovaj nemili dogadjaj...jer ce ti svu paznju zaokupiti tvoja bebica srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 11/1/2013, 12:16

Jelice, samo da se ti smiriš, da bebu ne nerviraš zbog pokvarenjaka! Ako mnogo misliš o tome i nerviraš se, on je pobedio jer te je naterao da i ti misliš i osećaš loše. Ne dozvoli to, pobedi ga tako što nećeš više da se nerviraš zbog odvratnih stvari! Jer to su pokvareni ljudi bez svesti i savesti. Mogu da kradu, da varaju... Ma samo daleko mu krasna kuća!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 11/1/2013, 18:05

Pozdtav, devojke!
Kupili smo lap top, ali nisam se jos navikla... Voajerisem- citam sta vam se desava, ali se ne ukljucujem Very Happy
Jelice, zanemela sam - takav bezobrazluk, sva dokumentacija... Ti su spremni na sve -dobro je ne sresti ih na nekom mracnom mestu...
Rado sa zakasnjenjem cestitam rodjenje sina!
Ema, nadam se da ces na sledecoj kontroli saznati pol, ja sam bar bila radoznala...
I meni nedostaje Dunja u stomaku, iako je prelep pogled na krevetac...
Ne znam da postavim sliku, inace bi postavila sliku na izlasku iz bolnice...
Mijaki, kako je Ana, jeste li se uhodale?
Pusa za sve!

jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 11/1/2013, 18:55

jagodice, dobro smo, Ana je mnogo dobra devojcica, samo place kada je muce grcevi, kada je gladna, kada ne moze da kaki, kada treba da podrigne i kada bljucka Wink
prava je spavalica, treba joj po sat vremena da se probudi, siki i uziva....
ja sam zaljubljena u nju, skroz na skroz!
tata i baka su nam desna ruka tako da se nekada pitam da nisam najgora majka...dete je najmanje kod mene, zovu me mama kravica jer kod mene uglavnom jede, i da, pajki samnom u krevetu...u krevetac nece...place cim je sputimo...
to je size nasih prvih zajednickih mesec dana...najlepsih mesec dana u mom zivotu....
odoh budi se

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 11/1/2013, 19:35

Mama kravica - kako slatko!
Verujem da ti je najlepsi mesec u zivotu, covek se tako brzo navikne..
Coki mi Anu!
Mi smo sami, mm je malo vise sa sincicem, ja sa Dunjom. Poceli grcici, a i oko joj vec dugo suzi i krmelja.
Sincic je izjavio da rode vise ne zovemo, seka mu se svidja, ali vise beba ne dolazi u obzir! Ljubomoran je, ali ne pokazuje otvoreno -poceo je da kaki u gace... To je tajna, zato forumske tete -pssst, ne mojte ga odati! Samo mi je doduse to falilo, ali trenutno je tako...
Pusa za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 12/1/2013, 17:51

O, Jagodice i MIjaki, kako ste me raznežile! I ja sam od vaših postova na sedmom nebu! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 196545
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 13/1/2013, 13:23

samo da pozdravim stare trusnaje,ali i nove...Anax2, dragga,pa ne znam da si trudna!! koliko sam se obradovala,nemaš pojma!
Novorođenoj deci želim sve najbolje,kao i njihovim roditeljima.
cure,samo napred! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 13/1/2013, 14:11

Paris mila, hvala ti puno od srca draga :jdis poljubci poljubci
Da znas samo koliko sam srecna, svaki dan kazem Hvala ti Boze na milosti!

Deca su ti slatka kao med, stvarno su za pozeleti osmeh srce

Veliki poljubac za vas ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 13/1/2013, 15:06

baš sam srećna zbig tebe,draga! uživaj u zasluženoj sreći! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 13/1/2013, 17:46

Mijaki podsetila si me na mene,dete je najmanje kod mene samo ga nosaju..a uvece do 4h spava u krevetac posle kod mene,vala i ja zaspim mrzi me da ga nosam tamo vamo...
Pozdrav curice....
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 14/1/2013, 09:28

Stefi,je l beše tvoja priča da su više želeli muško? a ja ti rekoh-ček kad rodiš- je l tako beše?
a sad ne dolaziš do svog deteta,a?
Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 14/1/2013, 22:14

Devojke, ja preko vikenda pila metildopu i bensedin, pa mi se stabilizovao pritisak. Jutros bila u Frontu , sve ok. Al mi dr ostavila terapiju za svaki slucaj do kraja. Sledece nedelje mi radi carski rez. Sad u sredu opet imam ctg i dogovaramo se za detalje kog dana mi radi carski. Eto...sad mi nesto kasni i plata, valjda zbog ovih praznika danas izgleda je danas bio neradan dan a moja firma je radila obracun i isplatu petak, a drzavne sluzbe danas nisu radile a meni isplacuje rfzo...ko za baksuz :-). Al nadam se sutra ce...:-)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/1/2013, 22:26

Pari tako nekako,tata je naravno prizeljkivao musko..svaka ti cast sa dvoje to treba izdrzati,verujem da uvek imas pomoc
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 15/1/2013, 21:15

više nemam uvek pomoć Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 16/1/2013, 13:21

Samo da se upisemo danas na uz 7+6 otkucaji 160, sunny
Malo smo iznenadjeni, zbunjeni itd itd ...pocetkom marta sam trebala poceti da radim,
Eto
Pozdrav trudnaje
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/1/2013, 13:31

noja <3
kakve vestiiii :))))
al se prasi forumom <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hany 16/1/2013, 13:40

noja :: jelka1 jelka1 jelka1
Da pozelim sve najbolje novopecenim mamama
mari, radi, srcetu sve najbolje deckonje za medalju,
Iiii
Shenon i mijakiju na princezicama Neli i Ani bebe bebe
Trudnicama laku trudnocu i puno bebirona jos ...

Srecna nova 2013. Blagoslovena i bebicetna novogodišnji 2


Mi se polako spremamo nazad na posao :))) j
edino ako i nas neiznenadi jedna novogodisnja mrvica :)
Ljubimo Vas ZIMA5
cestitam, lepo te deda mraz iznenadio :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 16/1/2013, 14:17

noja ::Samo da se upisemo danas na uz 7+6 otkucaji 160, sunny
Malo smo iznenadjeni, zbunjeni itd itd ...pocetkom marta sam trebala poceti da radim,
Eto
Pozdrav trudnaje

Noja, draga, pa sto tako stidljivo?
To su divne vestiiiiii vv vv vv vv ili sam ja nesto propustila? Rolling Eyes
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 16/1/2013, 14:44

Bojana86 ::noja <3
kakve vestiiii :))))
al se prasi forumom <3
ja tu ništa menjala ne bih!
Kutak je taličan,nema šta. Very Happy
Noja,nek je sa srećom trusnoća! ljubi slatkaču!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 16/1/2013, 15:01

noja Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bas mi je drago..jao pa sta je ovo serija prirodnih trudnoca lol! osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 16/1/2013, 15:21

Noja, a zato tebe nema, bas aam se pitala gde si, kad ti u akciji.
CESTITAAAAM osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Kakve divne vijesti, boze mili smajli angel
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu